StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 28. zář 2024 16:28:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: sob 11. zář 2010 20:09:31 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Jo, ubrečení Terrani, ti mi taky vždycky spolehlivě zlepší náladu :lol:

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: sob 11. zář 2010 20:47:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 20:15:06
Příspěvky: 52
Dle mě je imbalance v trapně levých upgradech, ultralehkým zawallování díky zatahovacim depotum, siegetanku, kterej dokáže counterovat prakticky všechny pozemní zergy, stimpacích, které se u marodů nejspíš zapoměly a thorové, kteří dokážou jednou abilitkou dát 500 dmg je taky dobrej joke

:ugeek: :ugeek: :ugeek:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: sob 11. zář 2010 21:57:56 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
sorry, ze ted trosku odbehnu od vaseho tematu, ale uz jsem dneska narazil potreti na terrana co se ke me pomalu priblizuje siege tankama a mmm. Hraju zerga, drzaka na nej nemuzu, kuli stimpacku u marin a vetisna map jen terranum nahrava s cliffama a s uzkyma vchodama, takze ground je uplne na nic. A cekat az budu mit broodlordy me fakt nebavi :( Nejaka rada ? Dekuji

Jo a zase trosku mimo :-) Pri micru s benelingama pouzivate autodestrukci defaultne X nebo naklikate rucne ?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: sob 11. zář 2010 22:09:53 
Offline
 Profil

Registrován: ned 02. kvě 2010 16:04:06
Příspěvky: 42
OMG :lol:
stazujete sa ze Zerg vyhra ked ho nechate ovladnut celu mapu... neuvedomujete si ze to je jeho jedina sanca ako vyhrat... vam staci aby ju neovladol a mate to na 90% v kapse... ach... nepochopim proste nie... Terran na Zerga nepotrebuje nic ine ako vediet rychlo a efektivne postavit prvy MMM ball a v spravnu chvilu zautocit... Zerg ma asi milion okien kedy je zranitelny... staci vediet kedy to je... a k tomu je uzasny vas nezastavitelny super scan... nie nepotrebujete vediet co presne chysta.. staci vediet v ktorom momente vyraba viac dronov ako armady a zautocit... tychto momentov je vela... a da sa to odsledovat scanom hatcherky ... tie presne viete kde stava (ano tam okolo mineralov)... zerg potrebuje skusat stastie a expandovat, harrasovat, utocit, klast na vas tlak a este aj spravne stavat jednotky aby dokazal vas pripadny utok odrazit... nemyslim ze to ma lahsie... co vy ? a ked vas nejaky Zerg porazi tak mu priznajte ze ma lepsi skill lebo ho proste ma... a to ze porazite ostatnych T a P je preto lebo potrebuju mensi skill (podobny vasmu) a tym padom s nimi zahrate vyrovnanu hru... (so starcraftom si Zerg musi kupit aj dobre hodinky ktore kazdych 40 sekund zapipaju... Larva Inject... a to nieje alternativa s nicim... nie nemozem si vybrat ci urobim to alebo si vas oskenujem... nie.. ja proste musim injektovat ak chcem byt efektivny...
HAWK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: sob 11. zář 2010 23:11:40 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
Jako je pravda, ze hraju zergy protoze s nima musite byt agresivni, ovladat mapu a microvat. Ale pokazde se ptam proc to hraju kdyz se rozbiju o terransky wall, kde si terran pekne sedi udela si par siege tanku a mmm a jde si dat kafe. Pak me oscanuje uvidi, ze zrovna nemam u hatcherky army, hodi tam drop rozlozi tanky a ja jen pisu gg .. krasne jsi to zahral terrane xD ... ale na druhou stranu, terrani z diamandu jsou jiny, nedelaji tak casto wally a zacinaji byt pekne agresivni :P presne jak se mi to libi .. ale to bych se tam musel dostat pres ty hypiky co si do 20 minuty hrajou simcity 2000 a pak kdyz maji pripadny counter na vsechno vylezou z diry a rozbijou me 8-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: sob 11. zář 2010 23:15:52 
Offline
 Profil

Registrován: ned 02. kvě 2010 16:04:06
Příspěvky: 42
Geene píše:
Jako je pravda, ze hraju zergy protoze s nima musite byt agresivni, ovladat mapu a microvat. Ale pokazde se ptam proc to hraju kdyz se rozbiju o terransky wall, kde si terran pekne sedi udela si par siege tanku a mmm a jde si dat kafe. Pak me oscanuje uvidi, ze zrovna nemam u hatcherky army, hodi tam drop rozlozi tanky a ja jen pisu gg .. krasne jsi to zahral terrane xD ... ale na druhou stranu, terrani z diamandu jsou jiny, nedelaji tak casto wally a zacinaji byt pekne agresivni :P presne jak se mi to libi .. ale to bych se tam musel dostat pres ty hypiky co si do 20 minuty hrajou simcity 2000 a pak kdyz maji pripadny counter na vsechno vylezou z diry a rozbijou me 8-)

ale tu presne na tomto fore ti ti hippici napisali ako sa proti nim ma hrat... uplne presne.. zacat FE-potom fast muta harras potom conquer the map a potom mass muta until they GG :lol:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 0:21:15 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
miluju uplakany zergy co breci nad terranskym MMM pritom hlavni terranova sila vs zerg je v mechu ale co sliver playerum povidat ze :)

kazdopadne dobrej zerg dokaze porazit dobryho terrana uz o tom svedci to ze v top GSL korejsky lize je nejvic protosu pak zergu a nakonec terranu, ale kazdej tu kouka jen na sebe co neumim porazit to je pro me imba hawk.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 0:54:57 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
2 Skylleer: Nejsem uplakanej :lol: ja si tu hru uzivam i kdyz mi terran dava na prdel, pohodicka koukam jak se na ty super efekty kdyz siege rozstrili moje zerglingy na kousky, jak se jim pekne rozlitnou telicka na sracky. :P Vsak ja vim, ze se nad terranem vyhrat dat, ale musi to ten terran uplne nehorazne zlamit :D

btw: terran detected


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 1:15:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
Geene píše:
2 Skylleer: Nejsem uplakanej :lol: ja si tu hru uzivam i kdyz mi terran dava na prdel, pohodicka koukam jak se na ty super efekty kdyz siege rozstrili moje zerglingy na kousky, jak se jim pekne rozlitnou telicka na sracky. :P Vsak ja vim, ze se nad terranem vyhrat dat, ale musi to ten terran uplne nehorazne zlamit :D

btw: terran detected


ber to tak ze ty nadavas na terrana , ja nadavam na protosse tossove na zergy apod.

muzu ti rict ze je to dva dny co me jeden diamantak se zergem rozsekal tak neuveritlenym zpusobem ze jsem si rikal jestli jsem hral tak blbe nebo on to stim zergem tak dobre vyownoval.

Je mi jasny ze slabsim hracum se na zergskej wall spatne hraje no coz tak kdyz se wallne tak si jdi pro expu automaticky vis ze si ji muzes dovolit a pak ho musis prevalcovat na eko pokud to nekde cestou za vitezstvim nepolamis , zerg je skoro nezastavitelnej v late game brood lordi jsou strasne mocny kdyz se knim dostanes , pokud ti vadi wall tak hraj na jistotu pokud mas koule zkusit nejakej harras chod banelingy nebo nejaky dropy osobne me vymetal hromadou mutalisku, hodil si s ovem creep uplne do rohu mapy hodil tam spire a mohl sem skautovat jak chtel tak vymasil asi 12 mutas a vyjebal mi toho ranec no hej pak uz se to hraje kdyz mas trikrat takovej income :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 1:47:47 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
Ale me terran nevadi, me vadi styl jakym se hraje. Je mi jasny, ze se da v klidu prevalcovat v late game. Chci dat denne treba 20 zapasu a chci aby to melo nejakej smrc, nejakej spad, harraseni, rychle pushe atd a ne nudnou 35 minutovou hru, kdy techuju pokazde stejne na broodlordy nebo ultry. Macro hry me moc nebavi a s terranem je to skoro vzdy o macru. Nechci krivdit vsem terranum, jak jsem rekl, jsou tu i terrani co hraji agresivne bez wallu jedou rychly pushe, ale jsou z 99% diamant lague 8-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz