StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 28. zář 2024 18:20:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 17:24:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
:D Já teď hrál jen kampaň a Mass Effect :D Ale nahráno mám z obou fází bety.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 17:28:47 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Pralev píše:
:D Já teď hrál jen kampaň a Mass Effect :D Ale nahráno mám z obou fází bety.


Aha :-) Ja jel singl s crackem (nez prisel origo, aby nekdo nerek), takze mam zase prd achievemnty :-)

jinak, ted jsem jel taktitu 1x marauder barracks, 1x double vojaci barracks + 2 ghosty a vyslo to. Ale je fakt, ze tenhle neutocil a jel fast exp, takze nemel nic. Uvidime, co dal. Stay tuned :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 6:23:57 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Tak prave prisel BN o jednoho Terrana.

Vzhledem k tomu, ze 99% procent proher mam s P a ty v moji lize hraji snad vsichni, koncim s T. Je to bez sance.
Z a T si davam i platinu, ale P je proste nedobytnej :( Dava me i bronze (stydim se)

Posledni hra, ja mel snad 40 marauderu a stejne me udolal s 2ma kolosama a "par" stalkerama. Mel jich min, k tomu 2 sentry a vymalovano.

Sbohem pozemstane, jdu trenovat vyssi rasu :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 7:43:00 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
:) Dej sem link na replay a já ti milerád řeknu, v čem přesně byla chyba ;)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 9:50:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 20:15:06
Příspěvky: 52
kori jak můžeš v Terrancraftu prohrát se čtyřiceti marodama? :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 9:54:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 20:13:25
Příspěvky: 40
kdyz ma jen maraudery tak proc ne? mit 40 marauder proti stalkerum a 2 colosum a nekolik sentry zablokuju par marauderu a krasne vypalim colosama :-) to si mysli kazdy Teran ze marauderi je spasi buch buch nalatat jich co nejvic a konec :-) ten kdo umi hrat Terany nepohraje proti P ten kdo ne dopadne jako ty :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 10:50:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Pralev píše:
:) Dej sem link na replay a já ti milerád řeknu, v čem přesně byla chyba ;)


MAGORE! Nech ho! Jen ať přejde na jinou rasu. Čím méně terranů.... ;) :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 11:03:15 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Shang píše:
T.iN.T.a píše:
Shang píše:
MMM je instant WIN, pokud to uděláš dobře, od budování báze, build orderu a micra.

Kdyby to byl instant WIN, tak by s tim terrani asi furt vyhravali turnaje ne? :)

Však taky vyhrávájí ty meloune.

To je zajimavy.. TvP finale turnaje a P si dovolil porazit instant WIN OP IMBA MMM+T build - jaka nestoudna drzost :lol:
Asi naky erupce ne slunci nebo si to jinak nedokazu vysvetlit jak nekdo muze s MMM prohrat, tim spis proti chudakovi tossovi:D
http://glhf.blip.tv/file/4003605/

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 11:26:47 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 18:01:09
Příspěvky: 27
kori píše:
Tak prave prisel BN o jednoho Terrana.

Vzhledem k tomu, ze 99% procent proher mam s P a ty v moji lize hraji snad vsichni, koncim s T. Je to bez sance.
Z a T si davam i platinu, ale P je proste nedobytnej :( Dava me i bronze (stydim se)

Posledni hra, ja mel snad 40 marauderu a stejne me udolal s 2ma kolosama a "par" stalkerama. Mel jich min, k tomu 2 sentry a vymalovano.

Sbohem pozemstane, jdu trenovat vyssi rasu :-)



Chlape, ako moze terran prehravat s protosmi ??? Prvy instant win - MMM. Druhy instant win - banhe + viking. Nebudem sponinat Ghostov, pretoze 5 ghostov urobi armade protossa za 1 sekundu 50 percentny damage, cize armada protosa je uz napol zdolana. V platine, alebo aspon v golde terrani jasne vsetko vyhravaju ( vs prottos ). Protos ide na medzu svojich sil a terran sa ani nezapoti. Prottosa vo vyssich ligach hraju len psychopati co musi spoliehat na tvrde mikro a efektivne pouzivanie halucinaci, stormov .... Chyba je v tebe a nie v terranoch, daj si prottosa ( ak ti to nejde s maraudermi tu ti to pojde este horsie ) a dostanes na holu, a skoncis v krumplovej lige. Aj ja hram prottosa a neprejdem na terrana za to ze je lahsie zan hrat, je to vyzva.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 11:47:34 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
igraczech píše:
kori píše:
Tak prave prisel BN o jednoho Terrana.

Vzhledem k tomu, ze 99% procent proher mam s P a ty v moji lize hraji snad vsichni, koncim s T. Je to bez sance.
Z a T si davam i platinu, ale P je proste nedobytnej :( Dava me i bronze (stydim se)

Posledni hra, ja mel snad 40 marauderu a stejne me udolal s 2ma kolosama a "par" stalkerama. Mel jich min, k tomu 2 sentry a vymalovano.

Sbohem pozemstane, jdu trenovat vyssi rasu :-)



Chlape, ako moze terran prehravat s protosmi ??? Prvy instant win - MMM. Druhy instant win - banhe + viking. Nebudem sponinat Ghostov, pretoze 5 ghostov urobi armade protossa za 1 sekundu 50 percentny damage, cize armada protosa je uz napol zdolana. V platine, alebo aspon v golde terrani jasne vsetko vyhravaju ( vs prottos ). Protos ide na medzu svojich sil a terran sa ani nezapoti. Prottosa vo vyssich ligach hraju len psychopati co musi spoliehat na tvrde mikro a efektivne pouzivanie halucinaci, stormov .... Chyba je v tebe a nie v terranoch, daj si prottosa ( ak ti to nejde s maraudermi tu ti to pojde este horsie ) a dostanes na holu, a skoncis v krumplovej lige. Aj ja hram prottosa a neprejdem na terrana za to ze je lahsie zan hrat, je to vyzva.



Plně s tebou souhlasím! Terani jsou ta nejsilnější strana. A protosa by jsi měl dávat s přehledem. Mě se to stává obráceně, já mám obrovskou armádu a on pár prskavek a stejně mě vykosí :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz