StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 29. zář 2024 0:20:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 14:30:20 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
.


Naposledy upravil Hanz Willy dne pon 03. pro 2012 19:00:25, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 15:09:10 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
jdu se schvalne podivat na replay....

EDIT:
replay2 13timinutova hra

vec c.1 nesmyslny scout prvnim overlordem.. na shakuras v zivote nemuze byt na pozici nad tebou... ci pod tebou kdyz budes nahore
vec c.2 uplne nesmyslny build order... naslepo doma stavis 2 crawlery
vec c.3 kdyz ty mas populaci 17, souper mel 12... ty mas populaci 22 a souper ma 34... mas 700 mineralu a 400 gasu
vec c.4 nechapu cos delal s tema dronama kdyz ti nabehl do mainu s lingama.. obklicoval si vlastni hatch? O_o
vec c.5 pak uz to bylo jen o tom ze tvuj souper je totalni spodina bronzu, neumi poslat ani amradu pres attack, vyhrals jen diky tomu, ze souper ma proble porazit easy PC... mas 30 apm za celou hru...

replay3 hodinovka

vec c.1 opet nesmyslne poslany overlord
vec c.2 zas si jen tak na slepo neco delas.... k tvemu souperi se dostanes az v 7:30.. kdyby sel nejakej 2rax nebo fast heliony.. siege tanky + marine tak si davno dead s tema tvojema 4 crawlerama a zadnou jinaci jednotkou
vec c.3 kdyby tvuj oponent udelal expu a nebyl vecne suply block a nedrepel doma tak si do 14te minuty 2x mrtvej.. dal se na tohle divat nebudu protoze to je opravdu horsi nez sledovat 2 easy pc proti sobe.. hrajes hodinu s clovekem, kterej je snad nejhorsi hrac co jsem kdy videl...

ty ze hrajes dobre? nezlob se na me ale kdyby byla cooper liga tak jsi tam... mas apm vecne kolem 30ti... neznas zadne zakladni taktiky a build ordery.. to co jsem ted sledoval jsou repy cloveka co to hraje tyden.. max mesic.. ne 2 roky.. ty jestli se nekdy dostanes z bronzu tak to se budu fakt moc divit, jestli enzmenis nejak system tveho hrani ofc...

jak rika mahi.. vzdy jsi tam, kde patris... zadny JA HRAJU DOBRE JA MAM NA VIC.. takovych tu uz bylo a takovych tu poslalo repy ze az hanba.. viz clovek jako ty...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 16:50:51 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
.


Naposledy upravil Hanz Willy dne pon 03. pro 2012 19:02:22, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 17:07:13 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
Hanz Willy píše:
Aklain píše:
jdu se schvalne podivat na replay....

EDIT:
replay2 13timinutova hra

vec c.1 nesmyslny scout prvnim overlordem.. na shakuras v zivote nemuze byt na pozici nad tebou... ci pod tebou kdyz budes nahore
vec c.2 uplne nesmyslny build order... naslepo doma stavis 2 crawlery
vec c.3 kdyz ty mas populaci 17, souper mel 12... ty mas populaci 22 a souper ma 34... mas 700 mineralu a 400 gasu
vec c.4 nechapu cos delal s tema dronama kdyz ti nabehl do mainu s lingama.. obklicoval si vlastni hatch? O_o
vec c.5 pak uz to bylo jen o tom ze tvuj souper je totalni spodina bronzu, neumi poslat ani amradu pres attack, vyhrals jen diky tomu, ze souper ma proble porazit easy PC... mas 30 apm za celou hru...

replay3 hodinovka

vec c.1 opet nesmyslne poslany overlord
vec c.2 zas si jen tak na slepo neco delas.... k tvemu souperi se dostanes az v 7:30.. kdyby sel nejakej 2rax nebo fast heliony.. siege tanky + marine tak si davno dead s tema tvojema 4
crawlerama a zadnou jinaci jednotkou
vec c.3 kdyby tvuj oponent udelal expu a nebyl vecne suply block a nedrepel doma tak si do 14te minuty 2x mrtvej.. dal se na tohle divat nebudu protoze to je opravdu horsi nez sledovat 2 easy pc proti sobe.. hrajes hodinu s clovekem, kterej je snad nejhorsi hrac co jsem kdy videl...

ty ze hrajes dobre? nezlob se na me ale kdyby byla cooper liga tak jsi tam... mas apm vecne kolem 30ti... neznas zadne zakladni taktiky a build ordery.. to co jsem ted sledoval jsou repy cloveka co to hraje tyden.. max mesic.. ne 2 roky.. ty jestli se nekdy dostanes z bronzu tak to se budu fakt moc divit, jestli enzmenis nejak system tveho hrani ofc...

jak rika mahi.. vzdy jsi tam, kde patris... zadny JA HRAJU DOBRE JA MAM NA VIC.. takovych tu uz bylo a takovych tu poslalo repy ze az hanba.. viz clovek jako ty...


Díky za analýzu mé hry,ale zerg má jednu výhodu o které zřejmě nevíš může postavit spoustu jednotek rychle a ubránit se stačí mít jen dost larev v zásobě a taky volné populační místo.Tak když soupeř udělá nakej rax nebo něco jiného uplně v pohodě se ubránim stačí mít postavenou jen vhodnou budovu a 20 roachu je za pár vteřin nasvětě podle toho čim na mě zautočí navíc jsem taky zároven nahrával achiv za infestory.Zerg má fakt výhodu stačí počkat až protivník zaútočí a až pak třeba stavět vhodné jednotky.Nemusim mít vůbec nic a za pár sekund můžu mít třeba 50roachu nebo 40 mutalisků to ty asi nevíš vid.Jinak ten soupeř byl tedka aktualně v goldu!!!!!
Docela bych chtěl vidět nákou tvoji replay pane dokonalej.Jinak k těm dronům kdybys hrál master trainer a prošel ho úspěšně jako já tak bis věděl co jsem dělal s těma dronama,ale i přes to díky za tvůj čas a analýzu mé hry.



blahozelam ti, trolujes este viac ako necro a je tu uz uplne jasne, preco si v bronze a preco tam zostanes


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 17:13:13 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
To je boží :)

Proč jsem tu jen přestal chodit? :)

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 17:13:35 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
....musim rychle predhonit aklaina v odpovedi, pac te tu rozkouskuje az si to precte :D...chte nechte aklain hraje urcite mnohonasobne lepe nez ty, o cemz opstatne svedci liga a sem si zcela jisty ze starcraft master gosu op imba trainer dohral nejspis hodinu po releasu...stejne jako spousta dalsich hracu - tohle neni meritko skillu...abys mohl i za z vcas zareagovat, musis ten push videt vychazet, to za prve, za druhe - larev muzes mit treba tri tisice, kdyz nebudes mit patricnou ekonomiku, tak neudelas mutu 40, ale 6...za treti - neres, ze te porazil nekdo, kdo si honil ego v bronzu - urcite nemuze za to, ze jsi v bronzu, pac tech proher co ti drzi mmr na tehle urovni mas na konte mnohem vic nez jen tuhle jednu...v kazdem pripade, vem si pouceni z tech rad (treba dobra pripominka se scoutem upper (down) pozice na shakurasu) a dodrzuj tri zlate pravidla - stav drony, utracej, nebud v supply blocku - k tomu pridej nejaky ten scout...a btw: mozna se to nezda, ale dneska uz ani ten bronz neni co byval, a rekl bych, ze dneska lidi v high bronzu hraji dost mozna tak na urovni goldu pred dvema lety - obecne jde totiz skill neustale vzhuru...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 17:14:07 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
MaHi píše:
To je boží :)

Proč jsem tu jen přestal chodit? :)



no aspon vies, ze nemas prestat :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 17:18:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
master trainer?

Citace:
Nemusim mít vůbec nic a za pár sekund můžu mít třeba 50roachu nebo 40 mutalisků


Na 5O roachů potřebuješ 50 larev, 100 suply a 3750 minerálů. O mutech ani nemluvím. Spořit si 4000 plynu a čekat co příde opravdu není nejlepší nápad.

PS: Dnes má Exitus další díl...

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 17:20:00 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Hanz Willy píše:
Aklain píše:
jdu se schvalne podivat na replay....

EDIT:
replay2 13timinutova hra

vec c.1 nesmyslny scout prvnim overlordem.. na shakuras v zivote nemuze byt na pozici nad tebou... ci pod tebou kdyz budes nahore
vec c.2 uplne nesmyslny build order... naslepo doma stavis 2 crawlery
vec c.3 kdyz ty mas populaci 17, souper mel 12... ty mas populaci 22 a souper ma 34... mas 700 mineralu a 400 gasu
vec c.4 nechapu cos delal s tema dronama kdyz ti nabehl do mainu s lingama.. obklicoval si vlastni hatch? O_o
vec c.5 pak uz to bylo jen o tom ze tvuj souper je totalni spodina bronzu, neumi poslat ani amradu pres attack, vyhrals jen diky tomu, ze souper ma proble porazit easy PC... mas 30 apm za celou hru...

replay3 hodinovka

vec c.1 opet nesmyslne poslany overlord
vec c.2 zas si jen tak na slepo neco delas.... k tvemu souperi se dostanes az v 7:30.. kdyby sel nejakej 2rax nebo fast heliony.. siege tanky + marine tak si davno dead s tema tvojema 4
crawlerama a zadnou jinaci jednotkou
vec c.3 kdyby tvuj oponent udelal expu a nebyl vecne suply block a nedrepel doma tak si do 14te minuty 2x mrtvej.. dal se na tohle divat nebudu protoze to je opravdu horsi nez sledovat 2 easy pc proti sobe.. hrajes hodinu s clovekem, kterej je snad nejhorsi hrac co jsem kdy videl...

ty ze hrajes dobre? nezlob se na me ale kdyby byla cooper liga tak jsi tam... mas apm vecne kolem 30ti... neznas zadne zakladni taktiky a build ordery.. to co jsem ted sledoval jsou repy cloveka co to hraje tyden.. max mesic.. ne 2 roky.. ty jestli se nekdy dostanes z bronzu tak to se budu fakt moc divit, jestli enzmenis nejak system tveho hrani ofc...

jak rika mahi.. vzdy jsi tam, kde patris... zadny JA HRAJU DOBRE JA MAM NA VIC.. takovych tu uz bylo a takovych tu poslalo repy ze az hanba.. viz clovek jako ty...


Díky za analýzu mé hry,ale zerg má jednu výhodu o které zřejmě nevíš může postavit spoustu jednotek rychle a ubránit se stačí mít jen dost larev v zásobě a taky volné populační místo.Tak když soupeř udělá nakej rax nebo něco jiného uplně v pohodě se ubránim stačí mít postavenou jen vhodnou budovu a 20 roachu je za pár vteřin nasvětě podle toho čim na mě zautočí navíc jsem taky zároven nahrával achiv za infestory.Zerg má fakt výhodu stačí počkat až protivník zaútočí a až pak třeba stavět vhodné jednotky.Nemusim mít vůbec nic a za pár sekund můžu mít třeba 50roachu nebo 40 mutalisků to ty asi nevíš vid.Jinak ten soupeř byl tedka aktualně v goldu!!!!!
Docela bych chtěl vidět nákou tvoji replay pane dokonalej.Jinak k těm dronům kdybys hrál master trainer a prošel ho úspěšně jako já tak bis věděl co jsem dělal s těma dronama,ale i přes to díky za tvůj čas a analýzu mé hry.

Obrázek

Těším se na Aklainovu odpověď :D . Konečně tady je zase zábava.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 17:30:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
Proč mám najednou pocit, že to je trolling na trolla :lol:

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz