StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 23. čer 2024 20:50:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 6:18:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
EyelessCZ píše:
Tak jako tak, stejně jsou zergové nejvíc v p*c*. Hraju za ně a jenom za ně. Jednou jsem si dal terana a posvačil jsem prota takovym způsobem, ze mne to sokovalo. Hraju, viz podpis jen 1vs1 a když nechci rush, ale skutečně si zahrát, nikdy se mi nepodaří zvítězit. Hraju dost roach/hydra, ale potkal jsem terana co postavil 4thory a já si to k němu přisral s osmi roachema... to je k smíchu. Když jsem viděl replay tak mi to vzalo chuť hrát dál.
Co je nejhorší, není se od koho učit, protože nikdo zergy nehraje, takže si proti sobě posílám silný počítač a z replaye koukám co dělá. Jsem v bronzový lize a osciluju mezi 3.-10. místem a zdaleka jsem nejleší zerg. Je to ale k ničemu.

jediný dobrý kombo je ulta s třema coruptorama, ale to je na 4lair a 50makantů. Tak dlouho ještě u mně hra netrvala.

pak mě ještě posvačil za 3 minuty zerg když mi postavil v base věžičku. Uplně jsem to přehlíd a smál jsem se pak ještě 5 minut.... to jen tak na okraj.

Mám dva dotazy:

1. vyhledává počítač protivníky jen v mé lize nebo kouká i po vyšších?
2. kde najdu spolehlivou strategii proti jednotlivým rasám?

Díky všem.


že není kde se učit? UTFG® http://www.gamereplays.org/starcraft2/r ... hp?game=33

1) protivníky Ti vyhledává podle Tvých výsledků. Tzn. že budeš dostávat i lepší a to je vlastně jediná možnost jak posloupit dál
2) nikde. Žádná taková neni. Stačí ti jen přehled o mapě, znalost herních mechanismů a schopnost improvizace a rychleho rozhodování.

hledej chybu jinde....

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 7:01:41 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 20:48:01
Příspěvky: 36
Kamo si nerob srandu ,

1: zergov je myslim viac nez dost,na hocijakej stranke kde su replaye ich najdes dost a hlavne vs Terran

2: Mi nehovor ze z celej cz/svk komunity nepoznas nijakeho zerga alebo lepsieho hraca ktory by si s tebou ako zerg zahral.Boze hrat s pc je uz sama o sebe kktina ale pozerat sa ako on hra to je uz fakt v predeli kedze on je zvyhodneny a ma ovela viac mineralov.To ze jeho hra nestoji ani za slabuckeho bronze hraca ani nespominam.

3:Ak fakt nepoznas nikoho kto by s tebou hral tak napis mne a par veci ta naucim, takticke veci tu do fora nebudem velmi pisat samozrejme veci ako rozsirovat creep hadza si larvy s queen robit upgrady utok obrana ked ides tie spominane range unity a hlavne musis byt pred terranom/protossom 1-2 expandy dopredu aby si s nim mohol zatocit v dlhsej hre

4: Neviem co sa stazujes nechapem aky si zerg ked sa ti zda zeby si mal tazit 4base a mat 50 workerov vela? sak ja ked mam 1-2 expandy mam tam okolo 60 tky workerov ak chces skakat proti terranovi/tossovi musis toho mat viac ovela
vyuzi to ze mas larvy sak ked po bitke si svoje straty plnje obnovis do ak nie skor.

5: Mohol by som ti rozpravat aka silna rasa je zerg ked zerg prehra je to preto lebo si to prehral sam :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 9:59:15 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 20:47:24
Příspěvky: 12
můžem dát 1v1, hraju jedině za zergy. Neříkám, že jsem nějakej profi skiller, ale tak nějak mi to už jde celkem od ruky. Tak se ozvi, třeba do PM, doladíme podrobnosti ;)

_________________
Obrázek
Warhammer online - Bohemia guild founder
Aion - Bohemia Legion founder


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 11:14:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
EyelessCZ píše:
potkal jsem terana co postavil 4thory a já si to k němu přisral s osmi roachema... to je k smíchu.

1. vyhledává počítač protivníky jen v mé lize nebo kouká i po vyšších?
2. kde najdu spolehlivou strategii proti jednotlivým rasám?

JJ to je fakt k smichu, ale zergama to neni :)
Hraju random, zergove jsou silny hl. v mobilite a creep po cely mape, kterym vidis je vubec mocna vec. Zerg ma super countery na cokoliv, kterejch navic vyrobi treba 20 za chvilicku, ale o to vic musi scoutovat, aby vedel na co ty countery ma delat;)
http://sc2casts.com/cast384-Dimaga-vs-Jinro-1-Game-No-Event-Misc-Game-SC2-Game Tady sem od boku nasel ZvT, po netu jsou toho tuny, tak studuj a nebrec(te), ze je naka rasa slaba pripadne, ze je rasa za kterou nehraju OP ;) No offence fakt;)

Ad 1. - uz nekdo odpovedel
Ad 2. - jeste ze neexistuje, to by byla docela nuda ne?:))

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 14:36:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 0:38:12
Příspěvky: 40
Bydliště: Aiur
Auu to bolí, ne všici najednou !!!! Dělám si legraci, Já vím že nejsem žádný umělec a s rasou, kterou zvládám nejlíp mi to jde jako psovi s dlažební kostkou. Já jenom potřebuju nějaké rady. Z Vašich reakcí mi došlo, že dělám málo lair a mám malý income, učit se od compa je volovina a blbě hledám replaye. Dneska se mi podařilo třikrát za sebou vyhrát a nebyl to rush. Snad mi to praxe ulehčí, teď mám za sebou 85 sessions a 35 wins.

Jeden konkrétní dotaz bych měl: Když budu mít corruptera a broodlorda, budou na collose útočit oba?

Dík.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com

Já se prostě z tý bronzový NEDOSTANU grrr


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 14:39:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
EyelessCZ píše:
Jeden konkrétní dotaz bych měl: Když budu mít corruptera a broodlorda, budou na collose útočit oba?

Ano

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 15:03:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
K teme doplnim pocty hracov v top 100 podla ras na jednotlivych serveroch podla stranky http://ps.sc2pf.com

EUUSAKoreaCelkovo
Protoss35%36%35%35%
Terran39%39%37%36%
Zerg22%23%26%26%
Random3%2%2%3%


Cize najpopularnejsia rasa medzi top hracmi je Terran. A to na vsetkych kontinentoch. V tesnom zavese je Protoss a zerg je na tom o nieco horsie.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 11:14:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
No z ty tabulky jasne plyne, ze nejhur jsou na tom Random. Durazne zadam v dalsim patchi buff randoma a nerf ostatnich OP, IMBA ras :lol: :lol:

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 12:18:31 
Offline
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 9:36:41
Příspěvky: 37
EyelessCZ píše:
Auu to bolí, ne všici najednou !!!! Dělám si legraci, Já vím že nejsem žádný umělec a s rasou, kterou zvládám nejlíp mi to jde jako psovi s dlažební kostkou. Já jenom potřebuju nějaké rady. Z Vašich reakcí mi došlo, že dělám málo lair a mám malý income, učit se od compa je volovina a blbě hledám replaye. Dneska se mi podařilo třikrát za sebou vyhrát a nebyl to rush. Snad mi to praxe ulehčí, teď mám za sebou 85 sessions a 35 wins.

Jeden konkrétní dotaz bych měl: Když budu mít corruptera a broodlorda, budou na collose útočit oba?

Dík.


Ahoj, mrkni SEM, snad se tam neco dozvis ;)

_________________
Přečtěte si návody, tipy a strategie pro multiplayer SC2, a to v češtině!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 15:05:28 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
http://eu.battle.net/sc2/en/blog/348087
Top 200 EU...
známá jména:
9. whiteRA, 31. PredY(zbytek čechů neznám, takže jestli tam nějaký další je... :)), 50.TLO
Nicméně co se balance týká:
TOP50(beru obě 50.místa, takže fakticky top 51 :D):
26!!! Terranů
8 Zergů
15 Protossů
2 Random
Snad jsem se moc nesekl :o) Ale sedí to dohromady, tak snad ne :D

Toliko k úžasné balanci :))

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz