StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 04. črc 2024 15:57:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 16:46:43 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Weezing píše:
Omfg tak switchni na zerga a budeš vyhrávat všechno když seš tak dobrej a u zerga stačí a move.


Vsak je to v planu, ale bude to P :-) A pokud se dostanu do zlata, tak mi to jako uspech staci a budu "dobrej" ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 17:27:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
Weezing píše:
Omfg tak switchni na zerga a budeš vyhrávat všechno když seš tak dobrej a u zerga stačí a move.


Vsak je to v planu, ale bude to P :-) A pokud se dostanu do zlata, tak mi to jako uspech staci a budu "dobrej" ;-)

To nic neresi zachvily budes psat ze je zase neco op proti P.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 17:42:01 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Mno jo, ale tady uz jsem fakt vycerpal vsechny moznosti. S bane se trapim tak nejak celou dobu a s P chargelotama 2 posledni sezony (od posl. 2 patchu ;-), jinak je to tak nejak OK.

Jeste zkusim Salamovu (ten mi rozumi, bratr ve zbrani :-) metodu a pokud to nepujde, tak switch.
Hrat nejaky cheese me nebavi a v macro hre to neubranim.

Pak se poslu nejakej cerstvej replay, at se pobavite :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 19:43:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Posli kori 3 replaye kde si myslis ze si prohral proti imba banelingum/chargelotum a ja ti na ne poslu tri dulezitejsi duvody proc jsi prohral.

Btw. Pokud mas takovej strach z banelingu, tak proste hraj mech, proti tem jsou banelingove k nicemu (vsechny jednotky jsou armored a helioni jsou rychlejsi)

Posli replaye a neres tu nejakej qq teoreticky post. Pokud jsi po 1500 vyhrach porad v silveru, tak tvuj problem nejsou chargeloti/blingove.

Pokud to nechces resit tak to neres a nebrec tady na foru nejakejma obecnejma vymluvama ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 20:22:27 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
yuna2424 píše:
kori píše:
V tom pripade bych bez problemu nevyhraval ostatni strategie...

Jenze i tvuj souper toho nema zdaleka tolik co by mel prec jenom nejse zadni master hraci jde jen o to ze prichazis zbytecne o vyhodu.


Sak jo, cely problem je v tom, ze ikdyz budeme mit uplne stejnej skill (macro, "APM", atd.) a on ma vyhodu a-move a ja musim microvat jak blbej, pak je jasny, kdo vyhraje.

Ostatne, precetl jsem toho hodne, co na asi tak na bane a lidi jako ja jsou mraky. V pohode hraji tvt, tvp NA SVOJI UROVNI a dejme tomu s 50% W/L, ale TvZ bane + ling + mutas prohravaj z 99% protoze diky bane prijdou o vsechnu armadu pri jakymkoliv pokusu o harass/attack. A dtto charlots, protoze to neukitujou. A stavet 20 auticek pro sichr je fakt na prd :-)


20 autíček je možná až moc ale průběžně udělat 6-10 je proti zergoj povinnost, snad jen když jede mas rouče, tak sou naprd, ale jinak je v TvZ na naší urovni vvyužiješ pokaždý a nepiš furt vo nějakým extra mikru, zkus to jak sem psal před tím, tam opravdu neni žádný velký mikro a jak někdo psal o fokusování benelingů tak nevím, já to nedělám, jak sem psal, maraudři stojí, někde poblíž pár (ze začátku 2-4) helioni a posouvám se jen z marínou, ale to je prostě easy, věř mi, netvrdím, že to vždy klapne ale je to opravdu recept, pokud je jak štakš vyrovnaná army tak je to cool, když tak pošlu nějakej rep, ale momentálně sem 14 dní nehrál tak až dnes zapnu ladder tak mě všichni vykoušou:-) A speedlingové maraudry nevokoušou pokud je vyrovnaná army kde ty máš kompozici zhruba jakou sem psal...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 21:07:40 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
to kori: http://www.ulozto.cz/12295000/shakuras- ... -sc2replay
Tak že v tomhle replay sem hrál proti platyňákoj s cca 2500 výhramy, jel sem právě proti tvé milované kompozici, dělal jsem zhruba to co sem popisoval, akorat úplně blbě, bez mikra a bez té subgrupy i počáteční haras sem posral, přesto sem ho celkem snadno porazil, všimni si 19 minuty kdy de do mé báze, já tam stojím jak debil ani se nehnu a všechno mu shoří včetně benelingu, terran OP, APM já cca 50 on cca 95 :-)))))))
PS: byly 2 věci kde sme byli cca vyrovnání - těžiči a to považuju za zásadní, on jich měl mít mnohem víc (já jich víc nestíhám) a za 2. sme byli oba játra, no jo, ale von z platiny, tak že nepředpokládám, že v tvým silveru budou lepší.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 21:36:54 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Dikas, v mym pripade to vzdycky konci jak ty prvni 2 souboje :-) Prislo mi, ze toho mel strasne malo, hlavne mutu, zadnej haras na expu / bazi. Ale zkusim ty subgroupy a posilat do boju castejs mensi skupinky. Vetsinou mam ve zvyku to parkrat zkusit (zeme / drop) a pak tam poslat vetsi armu a bud to vyjde a nebo ne - b) je spravne :-)

No, hned jak bude nejakej cerstvej ukazkovej rep, tak poslu...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 21:52:30 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Dikas, v mym pripade to vzdycky konci jak ty prvni 2 souboje :-) Prislo mi, ze toho mel strasne malo, hlavne mutu, zadnej haras na expu / bazi. Ale zkusim ty subgroupy a posilat do boju castejs mensi skupinky. Vetsinou mam ve zvyku to parkrat zkusit (zeme / drop) a pak tam poslat vetsi armu a bud to vyjde a nebo ne - b) je spravne :-)

No, hned jak bude nejakej cerstvej ukazkovej rep, tak poslu...


Teď sem dohrál s dalším platyňákem, na začátku sem mu spálil snad všechny drony:-) a pak už jen čekal na mas mutas, par věžek + thor a je po nich, taky měl borec více než 2000 výher, prostě na naší urovni je v TvZ terran zatraceně overpowered:-) jo a ty subgrupy sem zas nepoužil páč než stačil postavit větší množství benelingu tak mu shořeli všechny drony a von na to neměl kačky:-) Z toho plyne, že je pro mě v TvZ prostě modrá motokára nepostradatelná:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 22:02:14 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Dikas, v mym pripade to vzdycky konci jak ty prvni 2 souboje :-) Prislo mi, ze toho mel strasne malo, hlavne mutu, zadnej haras na expu / bazi. Ale zkusim ty subgroupy a posilat do boju castejs mensi skupinky. Vetsinou mam ve zvyku to parkrat zkusit (zeme / drop) a pak tam poslat vetsi armu a bud to vyjde a nebo ne - b) je spravne :-)

No, hned jak bude nejakej cerstvej ukazkovej rep, tak poslu...


Jo moc toho neměl, 1. 2 soboje sem shořel, ale jak mi kdysi vysvětlil celkem logicky aklain v této kompozici ho to stojí víc než mne a pokud má stejně dronů tak to prostě neutáhne tak aby mne přemasil a pak už to chce jít po jeho expách, nemá cenu si s ním měnitu armu u jeho mainu zatím co těží na 4 bazích, lepší je jet po jeho expách, který si vždy méně hlídá, páč pak najednou kupodivu nemá za co stavět svoje fešáky:-)

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Salam dne čtv 05. led 2012 22:07:53, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 22:06:40 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Dikas, v mym pripade to vzdycky konci jak ty prvni 2 souboje :-) Prislo mi, ze toho mel strasne malo, hlavne mutu, zadnej haras na expu / bazi. Ale zkusim ty subgroupy a posilat do boju castejs mensi skupinky. Vetsinou mam ve zvyku to parkrat zkusit (zeme / drop) a pak tam poslat vetsi armu a bud to vyjde a nebo ne - b) je spravne :-)

No, hned jak bude nejakej cerstvej ukazkovej rep, tak poslu...


Jo jinak já když koukám na Predyho tak si taky říkám: Ty vole kdyby si hrál mou ligu, tak si dávno měl v bázi 3x tolik mutu a prohrál bys jak nic, ale tak to prostě neni.

Hodně dobrá věc, je tradiční bunkr rush proti Z, pokud ho dostavíš, tak ho naplň, ale zbytečně nehrotit, hlavně zerga zbrzdit, já ho dřív hodně používal, ale teď sem přešel na motokary na začátku...

BTW tedle topic je o TvP a mi tu už 2 dtránky řešíme Zerga :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Salam dne čtv 05. led 2012 22:12:19, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz