StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 16. čer 2024 12:44:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Terran a delší macro hry za ně.
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 11:57:20 
Offline
 Profil

Registrován: sob 05. bře 2011 19:57:44
Příspěvky: 72
Problém je, že i když T dá all in s scv, tak mulové mu to prakticky vynahradí, a má stejný income, a i když to odrazíš, stále má docela velký income( 2 muly + 5 -6 scv da uz docela hodne) takže za T bych rekl že all in dát nejde, vždy se z toho vymotá temer :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Terran a delší macro hry za ně.
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:01:06 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 12:41:04
Příspěvky: 49
Tak a je to tu zase. AKLAIN a jeho odpoveď na všetko - Pralesní liga. Bublina tu nahodil topic o niecom a ked sa ti jeho názor nepozdáva - ARGUMENTUJ. Ale nie. Pralesni liga to vyriesi.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Terran a delší macro hry za ně.
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:01:52 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
taky mam ten pocit... Z nebo P kdyz jedou neco all in, tak kdyz to nedaji tak vetsinou konec.... T kdyz neco jede a nevyjde tak stejne hra pokracuje.. a muze si dovolit takovych chyb behem hry i hodne... u nich to neni all in... u nich to je proste standart taktika :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Terran a delší macro hry za ně.
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:05:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 16. pro 2010 21:35:08
Příspěvky: 111
Robinn píše:
Tak a je to tu zase. AKLAIN a jeho odpoveď na všetko - Pralesní liga. Bublina tu nahodil topic o niecom a ked sa ti jeho názor nepozdáva - ARGUMENTUJ. Ale nie. Pralesni liga to vyriesi.

Mne to treba pride jako dalsi topic naprosto onicem. Nejak me nenapada zadnej top terran co by se bal macro her protoze "terrani jsou v late hre slabi"..

Deimos547 píše:
Problém je, že i když T dá all in s scv, tak mulové mu to prakticky vynahradí, a má stejný income, a i když to odrazíš, stále má docela velký income( 2 muly + 5 -6 scv da uz docela hodne) takže za T bych rekl že all in dát nejde, vždy se z toho vymotá temer

Chci videt, jak te na zacatku ty 2 muly vymotaji z allinu ve kterym obetujes spoustu scvcek((x
(ofc za predpokladu, ze se ti nepodari sejmout mu vetsinu tezby, cimz by se to vyrovnalo..)

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Terran a delší macro hry za ně.
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:05:42 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Robinn píše:
Tak a je to tu zase. AKLAIN a jeho odpoveď na všetko - Pralesní liga. Bublina tu nahodil topic o niecom a ked sa ti jeho názor nepozdáva - ARGUMENTUJ. Ale nie. Pralesni liga to vyriesi.


argument je prave ta pralesni liga... v master sem tohle teda jeste nevidel ;) all in na 1 bazi

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Terran a delší macro hry za ně.
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:06:37 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
pride: zkus si sehnat repy kdy se vymyslelo 2x baracks na Z.... terani casto prichazeli i temer o cele tezby a stejnak vyhravali

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Terran a delší macro hry za ně.
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:09:32 
Offline
 Profil

Registrován: sob 18. pro 2010 10:51:43
Příspěvky: 21
Aklain píše:
zajimave ze ja se s 1 base all in strategii u terana nesetkal temer nikdy..... aha.. omlouvam se.. nejsem z pralesni ligy...

Aby si nám moc "nenaboptnal" :D 1base terran se jezdi a hráli to na mě v goldu, paltině i diamand(sice malo uz malo ale občas taky :D 1base terran není rozhodně slabej, pokud te to překvapí. Koukni třeba na King of the hill tam ted sice skoro žádnej terran není :D je to tam spíše samé PvP (a to bylo řečí, že T je OP) a dřív se to tam jezdilo a byla tam hračí z diamon(to ještě ani master nebyla) jeden příklad za všechny kterej tohle co popisuju hrál asi nejvic Nihil, už mu to moc nevychazí, protože je to okoukané, ale věřim že na ladderu mu to vychází, když s tim hráči nepočítají.
Kdyby ho nikdo neznal, tak ten pravě jezdí proti tossum 1base agrese bez další expi.
Nechci tu zajíždět do offtopicu, Jen mě zajímal vás názor na to co si myslíte aktualně o terranovy a jeho pozdní hře. Já jsem svůj názor řekl a děkuju zatim ostatním za jejich odpovědi :)

edit: Prime no přesně to si myslim :) ze že terrani jsou ted aktualně v late hře slabí. Jen jsem chtěl vědet zda si to myslí, ještě nekdo :)
edit: slabší nikoliv slabí


Naposledy upravil Bublina dne sob 16. dub 2011 12:15:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Terran a delší macro hry za ně.
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:12:41 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
ne

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Terran a delší macro hry za ně.
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:22:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 16. pro 2010 21:35:08
Příspěvky: 111
2Aklain: takovejch repu sem videl par(priznavam, ze jen par) a pusobilo to na me spis tak, ze zergove proste nevedeli co stim delat, takze prisli prakticky o vsechno a v takove chvili je ta mula ofc zasadni vyhoda. Alespon sem si nak nevsim, ze by se to nejak vic hralo dal, takze predpokladam, ze zergove se to proste po chvili naucili branit a ani muly uz to az tak nevytrhnou.

2Bublina: nikoliv slabi, nikoliv slabsi, jen naprosto blbi, protoze stale hrajou to stejny a divi se ze prohravaj. Podivej se na naky late hry MvP a zkus rict, ze terran je slabsi v latu^^ Namatkou treba z Korea vs World proti myslim Dimaga, TvZ, po 40. minute sice hra koncila discem, ale MvP tam s terranem predvadel naprosto epickej late

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Terran a delší macro hry za ně.
PříspěvekNapsal: sob 16. dub 2011 12:35:33 
Offline
 Profil

Registrován: sob 18. pro 2010 10:51:43
Příspěvky: 21
Pride píše:
2Aklain: takovejch repu sem videl par(priznavam, ze jen par) a pusobilo to na me spis tak, ze zergove proste nevedeli co stim delat, takze prisli prakticky o vsechno a v takove chvili je ta mula ofc zasadni vyhoda. Alespon sem si nak nevsim, ze by se to nejak vic hralo dal, takze predpokladam, ze zergove se to proste po chvili naucili branit a ani muly uz to az tak nevytrhnou.

2Bublina: nikoliv slabi, nikoliv slabsi, jen naprosto blbi, protoze stale hrajou to stejny a divi se ze prohravaj. Podivej se na naky late hry MvP a zkus rict, ze terran je slabsi v latu^^ Namatkou treba z Korea vs World proti myslim Dimaga, TvZ, po 40. minute sice hra koncila discem, ale MvP tam s terranem predvadel naprosto epickej late

jj to jsem viděl ZvT mi přijde fajn co se teda týče taktiky marine tank/baneling muta. Tamta hra byla pěkná nicméně si myslim, že kdyby Dimaga technul hned po těch ultrech na brood lordy tak že by vyhrál. Mám pocit že to i komentatoři zminovali. Ta hra spadla, tak že nikdo neví kdo by vyhrál, ale jak neměl brood lord tech řekl bych že na 70% ten terran, to že dali rematch asi proto, že v te poslední konfrontaci mu hodil mine-control na tanky postřílel mu maraudery a když hra padla měl zerg víc suply co si tak vzpomínám.
Proti terranum je fakt že hrají to same tier 2 MMM je slabé a viděl jsem už pěkně zahraný mech nebo jak psal PredY postupné přecházení na mech, ale zatim se to nehraje a jsou jen malé naznaky. Proto si zatim myslim o MMM a tossovi to co jsem psal. Jinak s tebou souhlasim.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz