StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 28. kvě 2024 4:15:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 19:10:46 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
Budzogan píše:
Prikladam Vám sem celkom zaujimavy match. Utvorte si obraz... znechutenie ake pociťuje Idra. :))
Well so funny. :D

part 1: http://www.youtube.com/watch?v=bGQnnMvlAPQ
part 2: http://www.youtube.com/watch?v=ll1lDxPpbHQ
part 3: http://www.youtube.com/watch?v=XkUY5A9uPvU
part 4: http://www.youtube.com/watch?v=yfBYCvEsnlQ


Ja osobně bych se na tom terranovi emocionálně vybil víc. Chudák Idra... snaží se snaží a prostě nic...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 19:19:10 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
Jooo konečně jsem zhlédl poslední část a mám radost, že to Idra nakonec vyhrál ... s luckem xD


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 20:16:22 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Proč tak staré hry? Stačí vidět nějaké aktuální, je to asi čím dál horší :) Pro Zerga.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 22:53:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 0:19:46
Příspěvky: 22
Každý tady jenom nadává na rasy spíše nadávejte na vlastní neschopnost ......

Neříkám že je hra vyvážená na 100% ale tohle co tu děláte je extrém ....

Napřed to je že se někam dostali Z a T a P si ani neškrtl a P jsou nejslabší Z a T jsou dobří a potom zase jinak
Jinde co jsem viděl ja se umístili z 5 míst P P P Z a žádný T

Pochopte že záleží na hráči ... Prostě má T teď výhodu + přišlo se na strategii dobrou za T (MMM)
Jsem amater a taky jsem vysekal plnou T jenom za Z

Já jsem hrával a říkál jsem to už hodněkrát za Z a dostal jsem se do Diamantové a to byli ještě v Betě zergové totálně v Prdeli když jim byli odebráni infestet Marines ...
Teď hraji za Tossy a občas za Zergy a porazím i Terrana ale né vždy ....
Za terrana neumím vůbec hrá přijde mi jakou nejtěší na uklikání

_________________
* Per aspera ad astra *
(Přes překážky ke hvězdám)

* Fas est et ab hoste doceri *
(Je jen správné učit se i od nepřítele )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 23:01:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Klud. Tento topic je o vymierani Zergov. Nebude to len ich neschopnosťou... Tak sa môžme aspon trošku posťažovať. Ja nehravam vôbec dobre, ale ked si pozrem replay a vidim ze ten terran v podstate hral o mnoho horšie ako ja, ale proste je to terran, tak clovek nadobudne pocit ze asi je niečo zle. ;)

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 24. srp 2010 0:11:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 0:38:12
Příspěvky: 40
Bydliště: Aiur
Pánové, koukal jsem na Vaše profily a přiznám se že nemám ani potuchy jak jste některá ocenění získali. Pralev například dokončil kampaň na brutal.... ok, na brutal jsem nedokončil ani třetí misi. Jsem proti většině z vás lama. Koukněte na celej topic teď mýma očima:

13. stránek se tady dohadujeme o tom která rasa je nejhorší a z drtivé většiny se shodneme na vlastně úplně jiné věci: Terrani jsou prostě lehcí na pochopení a ovládání a mají největší arzenál taktik a ty jsou dosažitelné rychlejším vytechováním než u zerga. To už tu bylo. Proto za ně hraje tolik lidí a proto tak málo lidí hraje zergy, poněvadž proti nim je terran jako stvořený.

To je vše. Důkaz? Vemte mě - lamu - 15 let v bronzový lize ))) - dostával jsem na prdel za zergy protože jsem si naivně myslel, že když to za ně umím nejlíp tak to bude prostě vidět a taky jsem se probral. Hraju za Protosse protože terrany většinou Voidnu a sem tam se nechám sesmahnout zergem, protože ten je zase jako stavěnej proti Protům. A nebrečim. Procenta mi konečně trochu rostou, i když při počtu zápasů co mám za sebou to jde sakra ztuha, ale jde to. No a kdo ví, třeba se u blizzu nad tím jak je to na battlenetu momentálně nastavený zamyslí, trošku zkriplý terrany, daj zergovi možnost čelit mmm třebas tím, že sejmou z jeho jednotek "Armored", zrychlí věžku proti pozemním, (to že je předsunutelná jí nevybalancuje) , Mutalisky zavedou jako normálně použitelnou jednotku a ne výsměch tomu, čím byla v jednotce, Vytechování na hydraliska je prostě out of all limits, kvuli tomu musíte pozdržet expanzi..... Prostě cokoliv, jediná z těhle, nebo jim podobných věcí by mohla pomoct...

...a nebude potřeba tohohle vlákna....

... a lama postoupí do silver i za zerga, nejenom za terrana, a že jsem jich pár voidnul jako bronzovej...

... Ono pro ty co to skutečně umí a mezi ně se nepočítám, je místa ve zlatý a platinový lize dost. A myslím že ani nikdo jiný se z bronzu do těhle dvou lig necpe, pač ví že tam nemá co dělat...

EyelessCZ alias lama

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com

Já se prostě z tý bronzový NEDOSTANU grrr


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 24. srp 2010 7:25:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Tak jak píše kolega přede mnou, Terrani jsou nejjednoduší na pochopení a jsou i nejflexibilnější. Už jen tohle z nich dělá velmi silné protivníky.

Nicméně vždy záleží na hráči. K čemu mu je flexibilní rasa když sám flexibilní není.

Například já. Neustále si mlátím do hlavy za to, že nestavím Ghosty. Prostě na ně pokaždé zapomenu a přitom to je jedna z nejlepších jednotek, co terran má. A myslíte, že se zlepšuju? Ani moc ne... prostě nemám ghosty v rychlé mezipaměti nebo co.


Já bych se o Zergy nebál. Sice za ně hraje méně lidí, ale to je jen otázka času, protože nejsou tak jednoduše pochopitelní jako ostatní rasy. Až příjde prní balanční patch, tak to bude i mnohem průhlednější, protože pokud je Blizzard nezlepší, nebo pokud nenerfne terrany, tak je jasné, že to je v hráčích samotných.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 24. srp 2010 8:53:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 12:31:27
Příspěvky: 134
ondik píše:
1) zrušit salvage (jak tohle mohlo vůbec někoho napadnout?)


mozno blba otazka :) ... co je to ten salvage ... normalne opravovanie scv-ckom?

_________________
Obrázek
mtronic Clan page


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 24. srp 2010 9:02:03 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ne, to je, že Terran si může zbourat bunkr a vrátí se mu 100% ceny zpět.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 24. srp 2010 10:46:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 12:31:27
Příspěvky: 134
ahaaa .. dik
minule som si takeho cosi vsimol .. som ani len netusil zeby som to niekedy pouzil, nieto ze to je este taka velka vyhoda :)

keby mi naky zavadzal v ceste, pradepodbne by som na to si ani nespomenul a ho normalne zostrelil :D, tak ako napr. canony niekedy
no a v nakej brutal bitke by som tu urcite ani nestihol pred znicenim ")

_________________
Obrázek
mtronic Clan page


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz