StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 24. zář 2024 0:20:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: stř 05. led 2011 20:54:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 03. pro 2010 9:14:52
Příspěvky: 165
jj MMM ball me vytači do růžova ale když mam den mam prachů a hatcherek tri cecky ubgrady aspon 2v2 a když se nevyflajznu na infestory ak i vic a ty zeleny miny jsou bomba penkě 5 pod rampu 5 na xelnagu a 5 na naky pekně uzky misto u zakladny ale hlavně to chce bojovat na creepu rozesrat ho uplně všude kde to jde pač lingove v zadech jeho armady to je peklo pekloucí kort 2/2 ubgradama.

ale jako zerg se začinam držet pravidla na jeden jeho kulomet 3 moje potvory :D

ale to je slast co když vám šlápnou na lingy a najednom mariňáci vyšššššumí :D

_________________
Obrázek
dejte echo zahraju s každym trening vždy a všude :D
Zylvar #355
Problém způsobený tankem je i tankem řešitelný.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: čtv 06. led 2011 9:22:35 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
zylvar píše:
.......


Jo to máš pravdu, včera jsem dal par teranu jen diky tomu, že jsem nezapoměl na upgrade a jel na začátku bene+ling.

Zerg mě baví čím díl více .... :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: čtv 06. led 2011 11:29:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
zylvar píše:
jj MMM ball me vytači do růžova ale když mam den mam prachů a hatcherek tri cecky ubgrady aspon 2v2 a když se nevyflajznu na infestory ak i vic a ty zeleny miny jsou bomba penkě 5 pod rampu 5 na xelnagu a 5 na naky pekně uzky misto u zakladny ale hlavně to chce bojovat na creepu rozesrat ho uplně všude kde to jde pač lingove v zadech jeho armady to je peklo pekloucí kort 2/2 ubgradama.

ale jako zerg se začinam držet pravidla na jeden jeho kulomet 3 moje potvory :D

ale to je slast co když vám šlápnou na lingy a najednom mariňáci vyšššššumí :D

mam vzdy ravena :) a hazim scany... takze zakopany banelingove nejsou problem :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: čtv 06. led 2011 21:16:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 03. pro 2010 9:14:52
Příspěvky: 165
teqini píše:
zylvar píše:
jj MMM ball me vytači do růžova ale když mam den mam prachů a hatcherek tri cecky ubgrady aspon 2v2 a když se nevyflajznu na infestory ak i vic a ty zeleny miny jsou bomba penkě 5 pod rampu 5 na xelnagu a 5 na naky pekně uzky misto u zakladny ale hlavně to chce bojovat na creepu rozesrat ho uplně všude kde to jde pač lingove v zadech jeho armady to je peklo pekloucí kort 2/2 ubgradama.

ale jako zerg se začinam držet pravidla na jeden jeho kulomet 3 moje potvory :D

ale to je slast co když vám šlápnou na lingy a najednom mariňáci vyšššššumí :D

mam vzdy ravena :) a hazim scany... takze zakopany banelingove nejsou problem :)

si o dvě ligy vejš ale fakt je že když vyšššumí jednou podruhy už jdou s ravenou bo skenujou xelnagu :D pak přichází na řadu banneling drop a overlorda :D ale to ještě neumim.

_________________
Obrázek
dejte echo zahraju s každym trening vždy a všude :D
Zylvar #355
Problém způsobený tankem je i tankem řešitelný.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: čtv 10. úno 2011 9:25:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
Tohle mě už vážně štve. Včera z 5her. První Zerg a rovnou chease 6pool...
Druha hra Protoss a gateway do me baze, dalsi hra zass toss a hned zeleot rush...
To byli hraci kteří byli do 5místa v bronzu měli nahráno kolem 300+ her.
Ty další dvě hry už byli normální...Zaplať pánbůh. jednu jsem vyhrál druhou nad zergem prohrál viz dole zmíněný...
To není HF takovýhle taktitky. Už mě to se.. Téměř každý zerg kteráho potkam zkoší min poslat prvnich par zerlingu jako chease... Já chci makro hry abych se mohk zlepšovat....

BTW jak se branite proti zergovy kterej vas drzi v bazi jede muty,lingy a do toho blood lordy tohle je podle mě pro protosse nebezpečná kombinace...

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: čtv 10. úno 2011 9:50:16 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Drakan píše:
Tohle mě už vážně štve. Včera z 5her. První Zerg a rovnou chease 6pool...
Druha hra Protoss a gateway do me baze, dalsi hra zass toss a hned zeleot rush...
To byli hraci kteří byli do 5místa v bronzu měli nahráno kolem 300+ her.
Ty další dvě hry už byli normální...Zaplať pánbůh. jednu jsem vyhrál druhou nad zergem prohrál viz dole zmíněný...
To není HF takovýhle taktitky. Už mě to se.. Téměř každý zerg kteráho potkam zkoší min poslat prvnich par zerlingu jako chease... Já chci makro hry abych se mohk zlepšovat....

BTW jak se branite proti zergovy kterej vas drzi v bazi jede muty,lingy a do toho blood lordy tohle je podle mě pro protosse nebezpečná kombinace...


Hm, budu psát v postupu jakým si psal ty:
1)pokud není široká rampa v pohodě stíháš wall a zealot, pokud ne tak zaútoč probama, on nemá šanci přímý střet s nimi vyhrát ani na tom vydělat pokud budou všechny
2)k oboum platí scoutovat scoutovat scoutovat, tohle se děje na mapách které jsou jen pro dva hráče, takže okamžitě po pylonu vyslat scout a když se ti něco nezdá okamžitě zastav výrobu probů a postav 3 gates a chronoboost zealotů, když zaútočí s větším množstvím povolej i několik prob
3)jsou to noobové mno :)
4)proti zergovi se vyplácí udělat wall a následně otevřít stargatou a massit phoenixe, až budou tři tak leť k němu nad základnu, znič queny pokud jich neni moc a pak sundej overlordy a můžeš dál škodit, nevystavuj se přímo ale hydrám a claverům. Mezitím si vytechuj 4gate a pokračuj v útoku i po zemi. Při tom útoku založ druhou expanzi a proveď tech na HT+stormy a tím ho dorazíš pokud ještě nemá dost. Je to značně složitá strategie vyžadující lepší micro i macro tak gl hf, pokud v tom mám chyby klidně mě opravte, vymýšlel jsem si ji sám :D. (také tím eliminuješ hrozbu mutalisků, já je od té doby co phoenixe zvýhodnili neeviděl :D)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: čtv 10. úno 2011 10:07:55 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
...souhlas, normalne nech jen maly pruchod a hod tam zealota s prikazem, aby se nehybal...az se dostanes vys, tak tech cheesu uz tolik neni...(i kdyz zrovna vcera sem se hloupe nechal prejet cannon rushem :) )...a taky souhlas s tema phoenixema, po patchi je proti zergovi jezdim v podstate porad, jen cekam az jich mam pet, je to mozna trosku riskantnejsi, ale oni pak sundaji queenu na jedno zvednuti - navic prinutis zerga utratit za spore crawlery, vyradis ze hry muty a donutis ho techovat na hydry - a na ty uz sem pak pripraveny s colossy (a sli by samo i ti HTs).. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: čtv 10. úno 2011 10:18:06 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 06. lis 2010 10:11:37
Příspěvky: 96
Já v posledních třech hrách proti zergovi jsem jel tu MS jak předvedl KiWiKaKi (2x se mi to povedlo) a třetí hru mě ten zerg úplně rozjel(tam jsem měl v plánu tu MS, ale roachové byli proti..), jsem se nezmohl na nic. Nikdy předtim se mi nestalo takový selhání :D

_________________
Gwainhir.280


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: čtv 10. úno 2011 10:20:45 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Noall píše:
...souhlas, normalne nech jen maly pruchod a hod tam zealota s prikazem, aby se nehybal...az se dostanes vys, tak tech cheesu uz tolik neni...(i kdyz zrovna vcera sem se hloupe nechal prejet cannon rushem :) )...a taky souhlas s tema phoenixema, po patchi je proti zergovi jezdim v podstate porad, jen cekam az jich mam pet, je to mozna trosku riskantnejsi, ale oni pak sundaji queenu na jedno zvednuti - navic prinutis zerga utratit za spore crawlery, vyradis ze hry muty a donutis ho techovat na hydry - a na ty uz sem pak pripraveny s colossy (a sli by samo i ti HTs).. ;)


Já nečekám na 5ks, zbytečnost, mezitím je nechám přes A-move proletět okolí a sejmou scouta a v počtu 3 jdu na bázi. Na sejmutí queny stačí 3, chápeš, čím dřív ji zabiješ tím dřív bude mít trable s larvama a o to ti jde, když budeš čekat další minutu tak to může být i 8 larev na jednu hatchery, v té době má většinou 2 takže 16 larev a to už je co říct. :) Nehledě na to že riskuješ vyscoutování a už tam budou claveři nebo mass quen. Jináč máš pravdu s těmi colosy, stavte raději ty, protože HT jsou moc těžká na micro a proti hydrám potřebujete plošnou damage proti light jednotkám a to vyjde na stejnou a hlavně lidi většinou ani neví jak je používat, dokonce jsem potkal jednoho co to nevěděl ani v master lize. :D :D :D Já proti zergům stavím colose až v late game pokud přežije nebo mě ještě neporazil. :D

Docela dobrý typ vlastně, bylo by skvělé kdyby někdo zkušený udělal průvodce pro používání casterů/kouzelníků celkově, typy pro ně a podobně. Já se vyznám pouze v protosských ale u jiných ras s tím mám výrazný problém, ne že bych nevěděl co umí ale zase tak jednoduché to není. jako příklad co uvedu je to, že naprostá většiná lidí nev,í že bouře od HT, když se hodí na sebe se nesčítají a podobně.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bronze = Cheese-fest? (Zoufalec II)
PříspěvekNapsal: čtv 10. úno 2011 10:26:33 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 06. lis 2010 10:11:37
Příspěvky: 96
saltazar píše:

Docela dobrý typ vlastně, bylo by skvělé kdyby někdo zkušený udělal průvodce pro používání casterů/kouzelníků celkově, typy pro ně a podobně. Já se vyznám pouze v protosských ale u jiných ras s tím mám výrazný problém, ne že bych nevěděl co umí ale zase tak jednoduché to není. jako příklad co uvedu je to, že naprostá většiná lidí nev,í že bouře od HT, když se hodí na sebe se nesčítají a podobně.


Abych pravdu řekl, na něco takovýho se chystám příští týden (video se všema jednotkama, a skilly co mají a jak fungujou..). Sice to nebude od žádnýho sc2profíka, ale i tak by to mohlo někomu pomoct, navíč už mam absťák po videích..:D

_________________
Gwainhir.280


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz