StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 28. čer 2024 7:10:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 2:12:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
Geene píše:
Ale me terran nevadi, me vadi styl jakym se hraje. Je mi jasny, ze se da v klidu prevalcovat v late game. Chci dat denne treba 20 zapasu a chci aby to melo nejakej smrc, nejakej spad, harraseni, rychle pushe atd a ne nudnou 35 minutovou hru, kdy techuju pokazde stejne na broodlordy nebo ultry. Macro hry me moc nebavi a s terranem je to skoro vzdy o macru. Nechci krivdit vsem terranum, jak jsem rekl, jsou tu i terrani co hraji agresivne bez wallu jedou rychly pushe, ale jsou z 99% diamant lague 8-)


no presne o tom to je v diamantu se nekempi doma protoze to znamena loss , dobrej souper se ti roztahne vsude po mape a pak ti je blok k hovnu.

Ja trebas pushuju hnedka po techu nebo kdyz jdu pechotu s par jednotkama protoze paks e ti stane ze ti tam prilitnou voidy nebo nejaky jiny svinstvo a jses v cudu.

Taky bych mohl nadavat jak je to s void rayema easy maji dostrel ranec velkej po nabiti maji skoro stejnou silu jako vystrel peti tanku , litaj a nestoji zas tak moc nez se knim dostanes a je to jen ciste moje a chyba toho cloveka kterej se stim neuimi vyporadat , pokud chces hrat aktivne tak samozrejme muzes pushovat nebo rushovat videl sem crazy taktiky kdy zerg poslal tri drony aby harasoval terranovu stavbu wallu a pak na nej poslal 10 ti poolem ten lingskej bordel a terran vubec nevedel.

Kdyz se se zergem zakempite doma a cekate co udela druhej je jasny ze to wallne a pujde MMM nebo nejakej mech ja treba na zerga nejradsi jedu marinky a tanky zadny medici zadny marauderi proste klasiku.
koukni na nejaky replaye odsud hodne ti to pomuze ja na to koukam kazdej den treba jeden me naucil uplne silenej build na protosse vyhral sem snim asi sedm her v rade nikdy nevedel co na to postavit , samozrejme ze casem se vymysli antistrategie ale da se toho hodne odsud naucit :

http://sc2casts.com/

stim uplakanym zergem jsem to nemyslel zle ale vadi mi jak vsude ctu jak jsou terrani OP a ze je to strasne easy za ne hrat a podobne pritom na tom korejskym turnaji o jeden a pul milionu je nejmin zergu a ownujou to protosove a zergove , proc tam za ne lidi umeji hrat a tady se jen breci jak je to a tamhleto OP.

Souhlasim stim ze je zerg obecne mozna tezsi na to to vsechno stihat ale rozhodne neni slabsi kdyz to stihaji jini tak proc ne "my".

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 2:33:30 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:02:34
Příspěvky: 4
Nemuzes srovnavat Idru, Artosise, CheckPrima a dalsi s dalsim milionem prumernym hracu...

Terran je OP, bezdebat v TvZ Matchupu na prumerne diamond/plat a nizsich ligach.

Jak myslis, ze by to vypadalo, kdyby Idra (jak sam rika) ztratil hrdost a zacal hrat Terrany?...^^

Nicmene se otom take urcite presvedcis, az Blizzard vyda patch nerfujici Reapery, Siege a predpokladam i Maraudery.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 4:08:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
No ja si prave myslim ze stim pathcem to neni az tak horky , protoze nejvic se hraje v korei a tam se jim to balanced zda.

A to jako kvuli prumernej hracu rozhodi balance vsem ? jen protoze to nestihaji ?
Strasne me bavi jak se najde vzdycky nekdo a zacne s hlaskou terran je OP to je vzdy strasne funny asi je to dneska in psat tuhle frazi nemuzu si pomoct ale nadavaji na to jen zergove a ti kteri tyhle matchupy prohravaji.

co rika idra me nezajima at je dobrej jak chce pokazdy hre pise strasne rage quituje kazdou hru kterou prohraje. Nazor tohohle cloveka me fakt vubec nezajima.

Necetl jsem nikde ze by si nekde Dimaga stezoval na to ze je terran OP a pokud chce Idra hrat za terrana at si hraje je to jeho volba ja mu to neberu at si je klidne vezme a prestane brecet jak jsou OP.

btw to OP je hodne subjektivni vec kazdymu se zda OP neco jineho.

A stim nerfem tanku reaperu a marauderu, pokud oslabis tohle a to se asi stane i jak sam pises tak oslabis terrana nejen vuci zergovy ale taky tossovi kterej uz tedka je nejsilnejsi stranou. At pac prijde oni to oslabi a po mesici zjistej ze jsou terrani opet nejslabsi jako na startu bety (kde jsem zane hral uz od zacatku) a nikdy jsem si nestezoval ze jsou UP.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 7:45:52 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Skylleer: A jak jsi prosímtě přišel na to, že Protoss je nejlepší rasou? :D Terran je pořád OP i proti tossovi, jen ne až tak drasticky jako proti Zergovi.

Pak mě taky baví ten pokus opakovat blábol tak dlouho, až se z něj stane pravda. Takže ne. Je to naprostý nesmysl, že Terran je slabší v late game a že Zerg a Protoss mají naopak slabou early game a silnou late game.

Jinak souhlasím s tebou, že mech je to, co je proti Zergovi doopravdy imba, nikoli MMM. Jenže porazit i blbé MMM dá Zergovi daleko víc práce (je potřeba větší skill) než úspěšně provést to MMM.

Edit: Terrani sice dostali od začátku bety spoustu buffů, jenže to bohužel vůbec neznamená, že předtím byli nejslabší rasou. Jen tenkrát nikdo nevěděl, jak je hrát. Neviděl jsem na začátku bety používat někoho Thory proti Mutům, neviděl jsem tenkrát nikoho používat proti tossovi EMP. To, jak byli Terrani každým patchem buffnuti, je nehoráznost, a stále si dobře pamatuju, jak se mohl zbytek komunity (ne-Terrani) s každým patchem pos*at, že už tak silného Terrana ještě dál posilují.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 8:20:27 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Hráč musí za zerga umět. Musím mít o hodně větší APM než protihráč. Stačí aby zerg udělal první push, pak se terran zabarykáduje, zerg si udělá mutalisky a pro terrana to je většínou GG. Když je zerg opravdu šikovný, nemusí ani ničit SCV co těží, stačí když bude otravovat, ničit scv co zrovna staví, ničit suply, ničit addony. To terrana rozhodí a terran končí.


BTW musím se pochválit.:-D Právě jsem dosáhnul RANK 1 DIAMOND :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 8:25:13 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Merlin: Takže ty na jednom místě tvrdíš, že hra je balanced, ale tady klidně řekneš, že Zerg musí být o hodně lepší než Terran, aby vyhrál. Hmmmm...

Jinak k umístění upřímně gratuluju :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 8:31:16 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Já netvrdím že musí být lepší, jen musí mít větší APM a to je rozdíl. Když má dobré APM, tak s mutaliskama nadělá takový bordel, že terran dostane depku (teda u mě to aspoň tak bývá :-D) začne dělat chyby a zerg ho má na lopatce.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 10:17:47 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Skylleer píše:
No ja si prave myslim ze stim pathcem to neni az tak horky , protoze nejvic se hraje v korei a tam se jim to balanced zda.


ne, nezdá

Skylleer píše:
co rika idra me nezajima at je dobrej jak chce pokazdy hre pise strasne rage quituje kazdou hru kterou prohraje. Nazor tohohle cloveka me fakt vubec nezajima.


no to by asi mělo, jelikož je to momentálně jeden z top5 hráčů na světě a hře tedy rozumí jako málo kdo

Skylleer píše:
Necetl jsem nikde ze by si nekde Dimaga stezoval na to ze je terran OP


:) tak to ti asi uniklo, že Dimaga řekl, že pokud nebude ohlášen do GSL patch nerfující terrany (nakonec byl, i když moc neřeší), začne hrát právě za terrany :D


a nevím, proč je další thread zase zahlcen offtopicem. Každému kompetentnímu hráči nebo člověku, který trochu sleduje SC2 ve světě je jasné, že terran má prostě výhodu. Jediný, kteří nejsou s to tenhle fakt pochopit, jsou někteří terrani, kteří asi žijou ve vákuu svého ladderu a když prohrajou, tak to pro ně znamená, že terran není OP (přičemž s jinou rasou by hráli o ligu níž). Tak se s nima nehádejte, nemá to smysl.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 10:21:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 20:15:06
Příspěvky: 52
On je ale problém se k těm mutům vůbec dostat. Terran se zabarikáduje, což neprorazíš (pokud nechceš teda jít prakticky alli-in banelingy), hodí scan a když vidí, že techuješ tak si nahází MM do heal busu a zajede k tvojim dronům na tour, když máš hodně hydrů/speedlingů/roachů tak si udělá homosiegetanky a gg.

Sorry, takhle to vidím já, ale jsem jenom blbej gold, můžete mě ignorovat :P


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 14:38:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
aha takze podle tve logiky vsichnit terrani co jsou v diamantu patri do platiny jen protoze jsou terrani bezvadna logiky , zajimave je ze jsem skoukl skoro vsechny GSL zapasy a kolikrat tam komentovali ze nekteri hraci v broodwaru hrali za terrani a presli na zergy jenom protoze se jim zdali lepsi , treba takovej Sen je dobrej priklad kdybys od nej videl par rapleyu tak bys videl ze smazal terrana do desiti minut v kazdy hre a nebyli to zadna masla kdyz se dostali do top 64.

jak jsem napsal je to subjektivni kazdej zerg ti bude psat jak je terran imba jako kazdej terran to bude popirat , nekonecnej cyklus je jsem stim OP a imba nezacal to jenom taky na to kazdej breci.

Pises ze ze zacatku za terrany nikdo neumel a proto prohravali nejvic to je zvlastni clovek by naopak rekl ze za terrani by ze zacatku mel umet kazdej kdyz je to kampan rasa a taky nejoblibenejsi strana.

Mohl bych napsat to same podobny tvy logice ze ta zergy neumi nikdo poradne hrat a proto prohravaji , vyhraji jen ti kteri to opravdu zvladaji a ty jsou vetsinou v korei a nebo tvuj buh jak pises Idra.

Ja jsem si terrana vybral jeste asi tyden po vydani bety a to ze byli nejslabsi jsem nikde nepsal ale po serii buffu jsem zjistil jak slabi doopravdy byly.

Proc je teda celou dobu posilovali aby je tedka oslabili ? to rovnou mohli nechat jak to je pokud nebyli tak slabi jak pises.

Nechtel bys jim nahodou dat od zacatku o tri scv min abys byl spokojen a neprisli ti imba ? toss je postavenej na technice takze by mel ownoval s late game jednotkama a ne s Tier 1 , zerg zase na mnozstvi takze opet by nemelo platit aby jeden zergling dal jednoho marinaka a podobne, ale uz se o tom nechci bavit ty to vidis po svem ja taky , hazis mi tu nejaky arguemnty o rage qutakovi Idrovi a at je dobrej sebe lip jak se chova ho uplne zhazuje.

A presne jak pise Merlin uz jsem psal ze je to za zaerga narocnejsi na ovladani bodet by nebylo kdyz je to expand strana a kdyz uz si ji clove vybral stimhle musi pocitat a ne tu kvuli tomu brecet, uznavam ze za zerga je to narocnejsi ale ne tim ze by byl slabsi jen toho musi naraz delat vic v tom pripade bych udelal par uprav assign larva k hatchery + automaticky "kouzleni" spawn larva a pokud by se to chtelo zrusit tak ji jednoduse "odassingujes" to samy s dalsima malickosmta ale to by stejne zergum nestacilo oni by si zase nasli neco dalsiho. .

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz