StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 23. čer 2024 19:57:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 0:12:50 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 18:01:09
Příspěvky: 27
T.iN.T.a píše:
Pralev píše:
Roachové se dají dost dobře counterovat, Ghosti ne, v tom ten imabalnce je...

Ghosta muze counterovat HT a naopak:) Kdyz drazsi ghost dostane od levnejsiho HT manove levnejsim feedbackem tak to bejva vetsinou instant kill. Kdyz dostane levnejsi HT EMPckem tak se vetsinou obratem zmorfuje do furt dost neprijemnyho archona. Toss kdyz dostane EMP tak se mu stity zadarmo do minuty vrati. T po stormu se muze bud rychle healovat (za prachy) a nebo pomalu opravovat (taky za prachy). Ale jak rikam, kdyby EMP melo stejnej radius jako storm tak bych se taky vubec nezlobil. Nejvic me pobavi kdyz nekdo pise jak 5 ghostu nahazi EMP a jak je to strasne OP. Tywe 5 ghostu stoji skoro jako 2x mothership, tak by to za ty love mohlo neco udelat ne? :D

Roachove se counterovat daji, o tom zadna. Akorat mi prijde prehnany, ze si roach pomalu muze spat pod stormama a uhealuje to:)

CrazyboyCZE píše:
Jjo v tom repu je jasny dukaz toho jak ztratil armu a ani si neskrtl,ano vyhral P,ale v okamzik kdy prisel o celou army mel co delat aby se vratil do hry nekolik EMP a nemohl hazet stormy a byl bez stitu sup sup a nebyl a T skoro beze ztraty :-) EMP je hnus a nastesti ne vsichni T ho umi dobre pouzivat :-)
Ten rep. se mi libil jednak, ze je to z finale a Terran tak dostal od Tosse 3:0, takze asi zadna haluz a hlavne ze jsou tam vsechny prvky TvP o kterejch tossove nejcasteji flamujou: MMM, EMP, concussive shels, range vikingu a stejne mu to bylo k prdu:D

Btw. uz se tesim az to v Korei na GSL vyboti nejakej zerg, na co se bude whinovat pak:D:D



Kamo, ty si to nejak lahko predstavujes. P je proti T nula. Za P vyhram vsetky mache okrem T, a to som skusal vselijake kombinacie. Ked hram za T, nemusim skoro nic riesit a vzdy vyhram bez prolemov ( vs P ). To ze ty tu ukazes jeden zazracny pripad, este neznamena ze P si dokaze s T poradit. Dufam ze chlapcom z Blizzardu uz zacina byt podozrive ze vsetky T vs P mache na Bnete su 85 percent pre T a 15 pre P. Staci si vsimat statistiky a zistime ze balance neni v poriadku. Urcite to nebude tym ze za P hraju len lamy.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 0:34:14 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Jestli se divaj na moje zapasy, tak jeste T buffnou :-) Just kiddin'

Pralev: Dneska jsem jeste na P nenarazil, 3x Z, 2x T, zatim 100% uspesnost.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 1:14:19 
Offline
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 0:29:31
Příspěvky: 4
T.iN.T.a >>

Ono sa to sice celkom pekne cita co pises ale realita v hre byva casto ina. Ghost je sice drahsi ale zato moze counternut aj 10 templarov naraz a hned ich aj postrielat potom. Tym chcem povedat ze EMP templara vyradi na 100% a ghosta feedback len podla toho kolko mas energie. Naviac vyhladavat a feedbackovat pohybujucich sa ghostov v mase marinakov a marauderov ked im nad hlavami este aj dropshipy lietaju neni fakt nic lahke a chce to silnu davku APM a presnosti. Vacsina tossov radsej hodi storm ak nan ma energiu. Mimochodom EMP ma o 1 vacsi range ako feedback.

Protosovia maju vacsinou s MMM problem z dovodu ze musia drzat pri zivote poctom malo taktickych a velmi zranitelnych jednotiek(templar, colosus). Pricom ich strata znamena vacsinou okamzity ustup pretoze zealoti a stalkerovia proti marauderom neobstoja v priamom boji.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 2:12:56 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Tak panove, dnesni prvni hra s P a samozrejme prohra :-)

Hrac byl z top Goldu, takze o tridu vys nez ja, ale delal jsem, co jsem mohl. Ze zacatku jsem ho celkem drtil, ale 2x VR a bylo v podstate rozhodnuto (hral jsem pak chvili dal, abych videl, co na me jeste vytahne... a byly to DTs :-) No, uvidite sami, cekam na rady. Opakuju, micro mam na prd, takze rady typu, "no, to musis umicrovat" mi opravdu nepomohou :-)

Kód:
http://uloz.to/5576387/xel-naga-caverns-8-.sc2replay

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 5:44:40 
Offline
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 4:48:44
Příspěvky: 2
Ahojky, já tedy SC1 znám jen singlea to celkem dobře, multiplayer sem začal až na SC2 a mám za sebou pár zápasů v trenérské a teď sem se kvalifikoval do Gold ligy... myslím že asi za 10-12 her z 1v1 co jsem hrál zatím ...jsem jen jednu prohrál - škoda že rated kdy mě protivník trošinku překvapil za protosse colossusy ..proto "jen" gold liga

I když sem lama poradím - dobrý začátek je kampaň aspoň pár misí na Hard - trošku to naučí reagovat ...zkratkovat ..a když bys byl dobrý dát si třeba brutal a tak... dále taky skirmish ...za kterou rasu chceš hrát když uhraješ harda...parkrát po sobě ...a budeš mít ošahané zkratky a jednotky atd...pusť se teprve do netu..určitě nepodceňovat lamérskou ligu !
Já osobně hraji výhradně terrany (na zergy neumím být dost rychlý a protoss mi nevyhovuje obrannou jelikož sem si zvykl na sensor tower :P), s tím že jsem se nasledoval moc moc videí na youtube jak hrají profíci, i když tak hrát nebudu - pochytil sem od nich některé obranné a útočně prvky zza všechny rasy :-)
Osobně teda moje taktika je asi 9 scv - depot - 2x scv - barracks - pár scv - barracks - marinaky - ekonomiku - a jedu hodně na letectvo - páteř útoku i obranny mi tvoří dost pevné síťe mariny, bunkrů věží a asi ze 10 křižíků (výzkum armor na baráky - na zergling rush to nasere:P, pak kapacita bunkrů, vylepšení jednotek ptm ..s tím že mám senzorové věže a jakmile se protivník rozbije vyšlu battlecruisery v drobném rozptylu proti abilitám a 3-3 vylepšením krytých radarem aby mě něco nepřekvapilo a vikingy...proti téhle síle se protivník může jít zahrabat..a taky držím prst na Y - yamato ...proti všemu co by nedej bože mohlo dělat bordel....a ze tři BC nechávám doma s pár SCV a celým pásmem bunkrů a tanků...
dále je také dobré ...protože obvykle se surovinami naprosto perfektně vycházím jen z hlavní a jedné expanze (nikdy nebylo víc třeba..zatím) ..udělat ze dvě Banshee - cloak - a taky protivníka obletět a pokosit mu pár dronů...lepší než výsadek a banshee obvykle za jejich cenu, způsobí ztráty i 15+ dronů atd...jelikož v SC2 jde využívat shift a naklikat cestu ...když vidíš že není žádný detector...pošli je oklikou k dronům a víc se nestarej ...poměr ztrát se vyplatí skoro vždy...

Dál pokud někdo nezvládá rushe - tak poradím aspoň za terrany...okamžitě bunkr u centra a marinu do nich a jelikoz ja osobne nestiham krystaly utracet ..alespon jedny barracks vali marinu neustale..když zablokuju vchod mám sice výhodu térenu ale když se drobet posuneš dozadu protivník tam musí vletět...a menší prostor se líp brání na to není třeba manual..
později i s kolosem nebo stíhačkama nebo za zergy brood lordy....a pokud máš v pozdější fázi hry pár BC, bunkrůa dvě SCV na auto repair...nějaký to yamato (priorita cokoli co lítá a škodí průzkumem nebo to je jen velký :-D) a věž..plus ze tři tanky...a sensor tower...tak to hodně zabolí a poměr ztrát se útočník prohne...achiv "meatgrinder" je lahůdka na konec :D

osobně sem zaznamenal dost brutální poměr ztrát když já ztratil 17 jednotek, nepřitel zerg 350+ (kombinace hoodně hydralisků, roache a broodlordi a můj BC v obraně měl 53 killů (achiv unbreakable) a zničen mi byl jeden tank a 2 bunkry (z 5) za celé 4 jeho útoky:-)

jistě sem lamér a jde to praktikovat jen za terrany :) ale nezaznamenal sem žádnou účinnou protitaktiku proti 3-3 upg. BC a ze pár vikingů ...jelikož sem zažil terrana s taktiku jen vikingy což BC kosí...nahozené yamato a vlastní vikingy to pořeší...
zerg....nenarazil sem na žádnou adekvátní sílu která by byla aplikovatelná jakmile se zergovi BC dostane do základny..
protoss...void ray - yamato, marina..... bouřky .... tam je třeba rozestupy a úder ze 2 stran..5 a 5 BC v okruhu au au :)a pokud to není TheLittleOne proti tobě tak fakt micrem nemá normální hráč šanci naklikat ability v tom bordelu co mu BC dělají....

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 7:26:48 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 18:01:09
Příspěvky: 27
makaan píše:
Ahojky, já tedy SC1 znám jen singlea to celkem dobře, multiplayer sem začal až na SC2 a mám za sebou pár zápasů v trenérské a teď sem se kvalifikoval do Gold ligy... myslím že asi za 10-12 her z 1v1 co jsem hrál zatím ...jsem jen jednu prohrál - škoda že rated kdy mě protivník trošinku překvapil za protosse colossusy ..proto "jen" gold liga

I když sem lama poradím - dobrý začátek je kampaň aspoň pár misí na Hard - trošku to naučí reagovat ...zkratkovat ..a když bys byl dobrý dát si třeba brutal a tak... dále taky skirmish ...za kterou rasu chceš hrát když uhraješ harda...parkrát po sobě ...a budeš mít ošahané zkratky a jednotky atd...pusť se teprve do netu..určitě nepodceňovat lamérskou ligu !
Já osobně hraji výhradně terrany (na zergy neumím být dost rychlý a protoss mi nevyhovuje obrannou jelikož sem si zvykl na sensor tower :P), s tím že jsem se nasledoval moc moc videí na youtube jak hrají profíci, i když tak hrát nebudu - pochytil sem od nich některé obranné a útočně prvky zza všechny rasy :-)
Osobně teda moje taktika je asi 9 scv - depot - 2x scv - barracks - pár scv - barracks - marinaky - ekonomiku - a jedu hodně na letectvo - páteř útoku i obranny mi tvoří dost pevné síťe mariny, bunkrů věží a asi ze 10 křižíků (výzkum armor na baráky - na zergling rush to nasere:P, pak kapacita bunkrů, vylepšení jednotek ptm ..s tím že mám senzorové věže a jakmile se protivník rozbije vyšlu battlecruisery v drobném rozptylu proti abilitám a 3-3 vylepšením krytých radarem aby mě něco nepřekvapilo a vikingy...proti téhle síle se protivník může jít zahrabat..a taky držím prst na Y - yamato ...proti všemu co by nedej bože mohlo dělat bordel....a ze tři BC nechávám doma s pár SCV a celým pásmem bunkrů a tanků...
dále je také dobré ...protože obvykle se surovinami naprosto perfektně vycházím jen z hlavní a jedné expanze (nikdy nebylo víc třeba..zatím) ..udělat ze dvě Banshee - cloak - a taky protivníka obletět a pokosit mu pár dronů...lepší než výsadek a banshee obvykle za jejich cenu, způsobí ztráty i 15+ dronů atd...jelikož v SC2 jde využívat shift a naklikat cestu ...když vidíš že není žádný detector...pošli je oklikou k dronům a víc se nestarej ...poměr ztrát se vyplatí skoro vždy...

Dál pokud někdo nezvládá rushe - tak poradím aspoň za terrany...okamžitě bunkr u centra a marinu do nich a jelikoz ja osobne nestiham krystaly utracet ..alespon jedny barracks vali marinu neustale..když zablokuju vchod mám sice výhodu térenu ale když se drobet posuneš dozadu protivník tam musí vletět...a menší prostor se líp brání na to není třeba manual..
později i s kolosem nebo stíhačkama nebo za zergy brood lordy....a pokud máš v pozdější fázi hry pár BC, bunkrůa dvě SCV na auto repair...nějaký to yamato (priorita cokoli co lítá a škodí průzkumem nebo to je jen velký :-D) a věž..plus ze tři tanky...a sensor tower...tak to hodně zabolí a poměr ztrát se útočník prohne...achiv "meatgrinder" je lahůdka na konec :D

osobně sem zaznamenal dost brutální poměr ztrát když já ztratil 17 jednotek, nepřitel zerg 350+ (kombinace hoodně hydralisků, roache a broodlordi a můj BC v obraně měl 53 killů (achiv unbreakable) a zničen mi byl jeden tank a 2 bunkry (z 5) za celé 4 jeho útoky:-)

jistě sem lamér a jde to praktikovat jen za terrany :) ale nezaznamenal sem žádnou účinnou protitaktiku proti 3-3 upg. BC a ze pár vikingů ...jelikož sem zažil terrana s taktiku jen vikingy což BC kosí...nahozené yamato a vlastní vikingy to pořeší...
zerg....nenarazil sem na žádnou adekvátní sílu která by byla aplikovatelná jakmile se zergovi BC dostane do základny..
protoss...void ray - yamato, marina..... bouřky .... tam je třeba rozestupy a úder ze 2 stran..5 a 5 BC v okruhu au au :)a pokud to není TheLittleOne proti tobě tak fakt micrem nemá normální hráč šanci naklikat ability v tom bordelu co mu BC dělají....




Nechapem aky magor ti moze bez povsimnutia dovolit robit battlecruisery, pricom ovlada celu mapu, a ty si zakempeny v bazi. A ete ich dat na 3 3 + yamato. Uz len na pocetnu prevahu by ta mal rozbit este nez sa k nejakemu battlecruiseru dostanes, pretoze ked ma mapu, ma aj expanzie, a ked ma expanzie ma aj suroviny, a ked ma suroviny ma urcite viac jednotiek ako ty.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 7:58:17 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 18:01:09
Příspěvky: 27
kori píše:
Tak panove, dnesni prvni hra s P a samozrejme prohra :-)

Hrac byl z top Goldu, takze o tridu vys nez ja, ale delal jsem, co jsem mohl. Ze zacatku jsem ho celkem drtil, ale 2x VR a bylo v podstate rozhodnuto (hral jsem pak chvili dal, abych videl, co na me jeste vytahne... a byly to DTs :-) No, uvidite sami, cekam na rady. Opakuju, micro mam na prd, takze rady typu, "no, to musis umicrovat" mi opravdu nepomohou :-)

Kód:
http://uloz.to/5576387/xel-naga-caverns-8-.sc2replay



Prekvapivo problem nebol v mikre. Predsa u T a MMM sa toho moc nemamikruje. Od zaciatku bolo vidiet ako mas navrch. Stalkeri padali jak nic. EMP robilo velke skody. Proste ukazkovy priklad ako je P bezradny proti T. Najvacsia chyba a teda aj dovod prehry ( hoci si to mal cistu vyhru ) bol takmer nulovy skauting. To ze mal 3 expanzie mu zarucilo massenie, a dorazil ta len na prevahou. Hoci mal 3x vacsie straty, rychlo obnovil army.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 8:37:27 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
kori píše:
Tak panove, dnesni prvni hra s P a samozrejme prohra :-)

Hrac byl z top Goldu, takze o tridu vys nez ja, ale delal jsem, co jsem mohl. Ze zacatku jsem ho celkem drtil, ale 2x VR a bylo v podstate rozhodnuto (hral jsem pak chvili dal, abych videl, co na me jeste vytahne... a byly to DTs :-) No, uvidite sami, cekam na rady. Opakuju, micro mam na prd, takze rady typu, "no, to musis umicrovat" mi opravdu nepomohou :-)

Kód:
http://uloz.to/5576387/xel-naga-caverns-8-.sc2replay


V micru tolik problém nebyl, hlavní byl ten už zmíněný scouting, na tom se celá hra rozhodla. Málo jsi scoutoval, takže jsi neviděl ty expy, neviděl jsi vlastně ani pořádně, co jede, tudíž přestože jsi správně counteroval (Vikingy na letectvo, Helliony na Zealoty atd.), counteroval jsi vždy až reaktivně místo proaktivně. Asi nemusím vysvětlovat, proč je to špatně - na první bitvu ten counter nemáš, takže ti způsobí obrovské ztráty, a pokud je protivník chytrej, tak po té bitvě přejde zase na něco jiného, třeba opět mass Stalkery + air, zatímco ty masuješ Helliony...

Pár rad ode mě:
- Hrozně ti vázla těžba. Většinou při replayi koukám na Production, ale občas jsem si v tom replayi zobrazil Income a pokaždé jsi měl daleko méně těžičů než on (samozřejmě v pozdější fázi hry měl několik exp a ty jednu, tam je to jasné, ale i někdy na začátku hry jsi měl asi 15 SCV a nedělal žádné další, zatímco jemu jela z Nexusu jedna Proba za druhou).

- Jsi pasivní v situacích, kdy máš navrch (velká armáda a čekáš s tím v základně, zatímco on se rozlézá po mapě), a naopak agresivní ve chvílích, kdy nic nemáš :)

- Pro Helliony vřele doporučuju vyzkoumat upgrade (Preigniter) pokaždé, když jich jedeš víc než třeba jen pár na early harass. Taktéž Ghostům vřele doporučuju vyzkoumat v pozdější fázi hry (midgame, cca 15+ minuta, zkrátka když už nemáš problém s příjmem) Moebius reactor. V případě, že Protoss jede Templáře, dost se vyplatí vyzkoumat i Cloak. Pak se dají před útokem dělat sabotážní akce, kdy na jeho armádu hodíš scan, vezmeš pár maskovaných Ghostů, zabiješ Observera a hodíš na templáře EMP, pak teprve armádou vyrazíš do útoku.

- Na začátku tam byla větší bitva, kterou jsi strašně špatně umicroval, bylo vidět, jak tam hledáš co nejefektivnější plochu pro hození EMP, jenže mezitím jsi měl armádu roztrženou a přicházel o ni. Dělej to přesně obráceně - nejdřív celou armádou attack-move, pak Stimpack a pak teprve házej EMP. Taky s tím EMP nemusíš tak pečlivě mířit, nechávat si vykreslovat, které jednotky přesně to zasáhne... Prostě to házej do největších hloučků, primárně na templáře a Sentry, pak na zbytek. Ono že trefíš místo 5 Stalkerů jen 3, je celkem jedno, pokud tím trefíš třeba i 2 Sentry a nepřijdou tak žádné Force Fieldy. Stejně tak si jde snadno domyslet, že je lepší hodit 5 EMP, které se trefí jen tak napůl, než 2 naprosto perfektně namířené EMP (jenže trvá ti to 10 sekund, než je hodíš, a to už je obvykle po boji).

- V midgame proti Protossovi je potřeba mít v každé základně pár věží, už jen kvůli Observerům, tady by ti zachránili krk i proti těm DT (ačkoli tam už to bylo jedno, on už si mohl s tebou dělat, co chtěl).

- Jakmile ti zničil CC v expě a v mainu jsi měl prakticky dotěženo, měl jsi zvednout CC z mainu a doletět tam s ním. Čekáním na postavení nového CC jsi ztratil strašně času.

Tohle všechno jsou ale relativně drobnosti, ta hra byla celá jen o scoutingu a ekonomice, kde jsi to prostě úplně projel, on hrál výrazně lépe a je paradox (jak už psal igraczech přede mnou), jak moc jsi mu dal zabrat prakticky jen díky OP Stimpacku a EMP :) Představ si, jak by se hra vyvinula naprosto jinak, kdybys scoutnul tu jeho první expu vlevo a ten tvůj první MM push šel na ni... kdyby jeho VR přiletěli do tvé expy a tam je sundalo pár Vikingů (místo aby ti 2 VR zničili expu)... kdyby tys byl ten aktivní, co ho tlačí a ničí mu expy a přitom si staví své (jenže ty jsi na začátku úplně zbytečně ztratil několik Marauderů a Mariňáků tím prvním nesmyslným rushem a de facto jsi mu tím přenechal iniciativu, protože pak jsi to musel být ty, kdo reagoval na to, co on dělá, a dohání ztráty).

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 12:48:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
makaan píše:
....

Kua o co ja se vubec snazim, kdyz staci z jedny expy udelat 10x 3,3 BC a nazdaar:)
Btw. muj oblibenej feedback sosne takhle vykempenejm (a tudiz asi s full manou) BC 200hp coz uz samo o sobe zaplati HT a navic zadnej tomato kanon:)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 15:01:11 
Offline
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 4:48:44
Příspěvky: 2
igraczech píše:
Nechapem aky magor ti moze bez povsimnutia dovolit robit battlecruisery, pricom ovlada celu mapu, a ty si zakempeny v bazi. A ete ich dat na 3 3 + yamato. Uz len na pocetnu prevahu by ta mal rozbit este nez sa k nejakemu battlecruiseru dostanes, pretoze ked ma mapu, ma aj expanzie, a ked ma expanzie ma aj suroviny, a ked ma suroviny ma urcite viac jednotiek ako ty.


No ona se zase tak lehko ty expanze protivníkovi nedělaj ....já neustále BCčkama prudím a ty početní převahy redukuju (paradoxně to jsem já kdo mívá převahu), to že má víc surovin roli nehraje...páč já mám míň, ale mám menší ztráty...když BCčkama prudím, tak obvykle sám nevím jak bych to kontroval ...protože mám obvykle pod kontrolou i nejbližší oblast, takže není možnost překvapení :-) navíc vyhlazení nepřátelské expanze je pro mě otázka pár vteřin ...
btw...nepřítel obvykle ví o tom že stavím BCčka..jenže je stavím nejmíň po třech zaráz..a on se k nim prostě nedostane..někdy ti udělám screeny mojí obrany :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz