StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pon 24. čer 2024 13:25:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 11:49:11 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 17:45:00
Příspěvky: 18
no nwm ja za protose proti teranovi nemam az zas takovy problem... znicim ho nez si stihne postavit medivaci ,,, pokud jede mmm

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 18:45:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
igraczech píše:
...
Moor8 píše:
...

Ze vam nejde nejakej matchup neznamena, ze je neco OP. :D Lepsi nez brecet je inspirovat se jak proti tomu hrat.
Tady paradni TvP finale turnaje, kde T jede ten tak udajne OP MMM build, haze IMBA EMP a stejne s P prohraje ;)
http://glhf.blip.tv/file/4003605/

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 18:52:25 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Na replay jsem nekoukal, nicméně hodit replay jako důkaz, že je něco OP (nebo naopak není) bohužel nestačí...

Pro mě třeba pádnější argument je to, že hraju Randoma a že TvP jsou výsměch (takřka je neprohrávám a celou dobu si přijdu, že bych mohl hrát s rukou za zády, prostě EMP to ownuje sama) a naopak když hraju PvT, zapotím se jak kráva :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 19:11:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Pralev píše:
Na replay jsem nekoukal....
No to je pak tezky..;)
Hraju taky random a casteji si me vynda zerg:) Nerikam, ze EMP by klidne sneslo mensi radius:)), ale byl bych treba i pro pozvolnejsi heal roachu a dalsi;)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 19:20:41 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Roachové se dají dost dobře counterovat, Ghosti ne, v tom ten imabalnce je...

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 19:29:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 20:13:25
Příspěvky: 40
Jjo v tom repu je jasny dukaz toho jak ztratil armu a ani si neskrtl,ano vyhral P,ale v okamzik kdy prisel o celou army mel co delat aby se vratil do hry nekolik EMP a nemohl hazet stormy a byl bez stitu sup sup a nebyl a T skoro beze ztraty :-) EMP je hnus a nastesti ne vsichni T ho umi dobre pouzivat :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 20:16:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Pralev píše:
Roachové se dají dost dobře counterovat, Ghosti ne, v tom ten imabalnce je...

Ghosta muze counterovat HT a naopak:) Kdyz drazsi ghost dostane od levnejsiho HT manove levnejsim feedbackem tak to bejva vetsinou instant kill. Kdyz dostane levnejsi HT EMPckem tak se vetsinou obratem zmorfuje do furt dost neprijemnyho archona. Toss kdyz dostane EMP tak se mu stity zadarmo do minuty vrati. T po stormu se muze bud rychle healovat (za prachy) a nebo pomalu opravovat (taky za prachy). Ale jak rikam, kdyby EMP melo stejnej radius jako storm tak bych se taky vubec nezlobil. Nejvic me pobavi kdyz nekdo pise jak 5 ghostu nahazi EMP a jak je to strasne OP. Tywe 5 ghostu stoji skoro jako 2x mothership, tak by to za ty love mohlo neco udelat ne? :D

Roachove se counterovat daji, o tom zadna. Akorat mi prijde prehnany, ze si roach pomalu muze spat pod stormama a uhealuje to:)

CrazyboyCZE píše:
Jjo v tom repu je jasny dukaz toho jak ztratil armu a ani si neskrtl,ano vyhral P,ale v okamzik kdy prisel o celou army mel co delat aby se vratil do hry nekolik EMP a nemohl hazet stormy a byl bez stitu sup sup a nebyl a T skoro beze ztraty :-) EMP je hnus a nastesti ne vsichni T ho umi dobre pouzivat :-)
Ten rep. se mi libil jednak, ze je to z finale a Terran tak dostal od Tosse 3:0, takze asi zadna haluz a hlavne ze jsou tam vsechny prvky TvP o kterejch tossove nejcasteji flamujou: MMM, EMP, concussive shels, range vikingu a stejne mu to bylo k prdu:D

Btw. uz se tesim az to v Korei na GSL vyboti nejakej zerg, na co se bude whinovat pak:D:D

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 20:44:16 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Pralev píše:
:) Dej sem link na replay a já ti milerád řeknu, v čem přesně byla chyba ;)


Ok, tak ja jdu dat par her. Uvidime, jestli se najde nejaka rozumna (tj. bez cheesu a canon rushu). Pak jsem neco dam a uvidime ;-)

Na Z funguje MMM vzdycky a na vsechno. A bez Ghostu. Se divim, ze ti nenadavaj :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. srp 2010 21:00:31 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
HelmutStein píše:
Pralev píše:
:) Dej sem link na replay a já ti milerád řeknu, v čem přesně byla chyba ;)


MAGORE! Nech ho! Jen ať přejde na jinou rasu. Čím méně terranů.... ;) :mrgreen:



Hehe. Kdyby nebyly P, tak uz jsem v Goldu a tam by to slo lip :-) Fakt jsem nevidel lepsiho hrace, ze by se zakanonavoval, jel VR rushe a pod. Tam to (kupodivu) celkem v poho uhraju, resp. se dlouho drzim a je to treba vyrovnany (nerikam, ze vyhraju), ale aspon nemlatim hlavou do klavesnice :-D. Ale v silveru je to samej canon, VR, a na to mi proste nejde :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. srp 2010 0:12:23 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 18:01:09
Příspěvky: 27
T.iN.T.a píše:
Pralev píše:
Roachové se dají dost dobře counterovat, Ghosti ne, v tom ten imabalnce je...

Ghosta muze counterovat HT a naopak:) Kdyz drazsi ghost dostane od levnejsiho HT manove levnejsim feedbackem tak to bejva vetsinou instant kill. Kdyz dostane levnejsi HT EMPckem tak se vetsinou obratem zmorfuje do furt dost neprijemnyho archona. Toss kdyz dostane EMP tak se mu stity zadarmo do minuty vrati. T po stormu se muze bud rychle healovat (za prachy) a nebo pomalu opravovat (taky za prachy). Ale jak rikam, kdyby EMP melo stejnej radius jako storm tak bych se taky vubec nezlobil. Nejvic me pobavi kdyz nekdo pise jak 5 ghostu nahazi EMP a jak je to strasne OP. Tywe 5 ghostu stoji skoro jako 2x mothership, tak by to za ty love mohlo neco udelat ne? :D

Roachove se counterovat daji, o tom zadna. Akorat mi prijde prehnany, ze si roach pomalu muze spat pod stormama a uhealuje to:)

CrazyboyCZE píše:
Jjo v tom repu je jasny dukaz toho jak ztratil armu a ani si neskrtl,ano vyhral P,ale v okamzik kdy prisel o celou army mel co delat aby se vratil do hry nekolik EMP a nemohl hazet stormy a byl bez stitu sup sup a nebyl a T skoro beze ztraty :-) EMP je hnus a nastesti ne vsichni T ho umi dobre pouzivat :-)
Ten rep. se mi libil jednak, ze je to z finale a Terran tak dostal od Tosse 3:0, takze asi zadna haluz a hlavne ze jsou tam vsechny prvky TvP o kterejch tossove nejcasteji flamujou: MMM, EMP, concussive shels, range vikingu a stejne mu to bylo k prdu:D

Btw. uz se tesim az to v Korei na GSL vyboti nejakej zerg, na co se bude whinovat pak:D:D



Kamo, ty si to nejak lahko predstavujes. P je proti T nula. Za P vyhram vsetky mache okrem T, a to som skusal vselijake kombinacie. Ked hram za T, nemusim skoro nic riesit a vzdy vyhram bez prolemov ( vs P ). To ze ty tu ukazes jeden zazracny pripad, este neznamena ze P si dokaze s T poradit. Dufam ze chlapcom z Blizzardu uz zacina byt podozrive ze vsetky T vs P mache na Bnete su 85 percent pre T a 15 pre P. Staci si vsimat statistiky a zistime ze balance neni v poriadku. Urcite to nebude tym ze za P hraju len lamy.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz