StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 23. čer 2024 4:42:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 8:35:52 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Tak víš jako ono stačí když proti hromadě thoru pošleš mutalisky s Hold a k tomu zerglingy thor co strili na zerglingy nemůže střílet po mutaliscích .....

Ale dost mě to štve proti vduchu se ze země neubraníš jsem hralval za Protosse a nepřítel mě daval jenom mutaliskama ja jsem měl tuny stalkeru a mutaliskove mi to ničili jako hrom :) tak jsem jel pheonixi a on rychle přešel na mutalisk + zergling + ultralisk a ja jsem byl totalně v aleluja


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 10:34:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
ok páni.
3x Thor 5x MCV a nejaky ten marine.... čo kua proti tomu ?

skušal som mutaliskov som mal asi 4-5 (trošku neskor som začal vyrobu) so speedlingami + roaches (mal som ich trošku pomenej)

Napada Vás aj niečo ine na to ?

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 11:35:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Více mutalisku na hold :) mutalisk ničí 9 (+ 3 + 1) Odraz takže ja jsem zničil s 20 mutalisky 6 thor


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 6:57:08 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Zajímalo by mě, jak řešíte tohle ... speedlings, boomlings a mutalisky nad tím. Začínám mít s tímhle složením trochu problémy. Když udělám proti nim combo marine, marauder, thor, marine chcipnou pod boomlingama, maraudeři a thorové pod hordami speedlingů a mutalisků. Upg. helioni taky nestíhají...
Tohle je pro mě noční můra.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 7:05:09 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Merlin píše:
Zajímalo by mě, jak řešíte tohle ... speedlings, boomlings a mutalisky nad tím. Začínám mít s tímhle složením trochu problémy. Když udělám proti nim combo marine, marauder, thor, marine chcipnou pod boomlingama, maraudeři a thorové pod hordami speedlingů a mutalisků. Upg. helioni taky nestíhají...
Tohle je pro mě noční můra.


Hmm, tohle combo je pro mne nocni mura na blistering sands. Oba vchody proste poradne zabezpecit nejdou, takze kdyz udrzim jednu stranu, padne druha (kdyz ma banelingu moc) a speedlingy dostanou SCV. Jinde s tim problem nemam, ale na tyhle mape uz me takhle parkrat dostali.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 8:24:58 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Tuhle mapu vůbec nehraju. Mám ji zaškrtnutou v map preferences. Zakopání není problém. Opevnít se zavěžkovat.... To je pohoda. Jenže tímpádem necháváš zergovi zbytek mapy a to je problém. Nakonec příjdou ultraliskové a pápá.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 9:08:04 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Merlin píše:
Tuhle mapu vůbec nehraju. Mám ji zaškrtnutou v map preferences. Zakopání není problém. Opevnít se zavěžkovat.... To je pohoda. Jenže tímpádem necháváš zergovi zbytek mapy a to je problém. Nakonec příjdou ultraliskové a pápá.


Ja mam problem akorat ze zacatku, aby neprosli do baze a nepozabijeli SCV. Mezitim vyrabim hodne helionu (mariny vubec nestavim) a thory. Pokud je dost helionu, pak vyrazim. Nejhorsi je zacatek. Chce to trochu micra, ale zvladnout se to da. Horsi kombinace mi prijde to samy, akorat misto mutas mass hydry. Tam to chce tanky a prijde mi to slozitejsi na microvani.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 15:27:34 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Merlin píše:
Zajímalo by mě, jak řešíte tohle ... speedlings, boomlings a mutalisky nad tím. Začínám mít s tímhle složením trochu problémy. Když udělám proti nim combo marine, marauder, thor, marine chcipnou pod boomlingama, maraudeři a thorové pod hordami speedlingů a mutalisků. Upg. helioni taky nestíhají...
Tohle je pro mě noční můra.


To je docela easy. Buď siege + mariňáci + vikingové, nebo maraudeři + helioni + vikingové. Tanky si dávají banelingy k večeři, stim mariňáci zerglingy a spolu s vikingy i mutalisky. Maraudeři jsou baneling proof.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: pát 10. zář 2010 8:47:44 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
se zergem mám také problém, proste to nedávám :(

Kamarád hraje zerga a stale vyhrává, nevím jak na něj :( Už jsem tak zoufalej, že když na bnetu dostanu zerga, prohraju už při načítání mapy :(

S T a P dokážu zahrát pěkné hry, samo záleží na soupeři, ale neni to nic šíleného jako se zergem.


Koukal jsem i na nějaé replaye, zkoušel stejnou taktiku a stejne, vždy postaví hordu mutalisku a ja jsem v pi**

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: pát 10. zář 2010 8:53:53 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Njn, co naděláš. Mutaliskové jsou hrozně moc OP (jááááj už se těším až se zase do mě někdo pustí :lol: :lol: :lol: ). Snaž se na zerga co nejrychleji a nejvíc útočit. Nebuď pasivní. Jakmile necháš zerga ovládat mapu, můžeš rovnou psát GG. Hlavně scouting. Proti zergovi je celkem v pohodě scan, protože zerg si většinou(ale není to pravidlo, ve vyšších ligách hlavně) dává všechny budovy kolem své hlavní základny, takže zjistíš, co jede a můžeš na to rychle vytvořit counter. Pokud jede fast mutalisky, zkus postavit pár helionů, vylepši jim útok a jdi mu likvidovat žáby a pracanty. To nasere každého zerga. Pokud budeš mít štěstí a vymlátíš mu drony, dá GG. Každopádně hned za těma helionama posílej i MM ball.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz