StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 16. čer 2024 5:31:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 23:41:42 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
easyyy píše:
Dotaz k halucinacim. Kdyz mam ravena (nebo cokoliv jineho, co slouzi jako detector) tak mi to rozlisi halusky od jednotek, ale zajima me AI, jestli kdyz "vidi" co je halucinace a co ne, jestli bude prednostne nicit jednotky a halucinacim se vyhybat ?

Nejak nechapu, proc to protossove moc nepouzivaj, stacilo by si nahalucinovat tak 20 zealotu jako stit (zealoty bych pri te hre nestavel vubec a jen massoval stalkeri, immortaly atd..) a jednotky co utoci na dalku by se o army uz postarali

nevím(ostatně ptám se na to taky)

moc plynová armáda. zbude ti tolik minerálů, že stejně ty zealoty mít budeš. navíc je tam nutnost expandovat, abys to pokryl :(. nezdá se mi to moc reálné, musím to zkusit ]:->

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 0:17:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
Ja protosse nehraju vubec (kdyz nepocitam kampan a nejake achievy), tak vubec nemam predstavu.. jen jsem neco placnul :))

kdyz mam jako terran prebytecne mineraly, tak bud pristavym hafo raxu nebo command center a z nich bud orbital nebo planetary fortress..zalezi na situaci.. nekdy jich mam tolik, ze pouzivam na tezeni jen muly a poslu vsechny scv na dobrovolnou smrt.. tech 50 volnych mist pro armadu je znat ;)

btw s tema halucinacema to muzem vyzkouset v custom game.. jak moc dobre je to poznat (ja jen vim, ze kdyz je pobliz detector, ze je rozezna, ale zaboha si nemohu vybavit, jak jsou halusky odlisene) a jestli AI, kdyz vidi co je a co neni haluska, jestli se vyhyba utoceni na ne


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 18:37:30 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
Kluciiii...tema sice zajimave,ale me v tomdle vlakne zajima strategie Terran vs Zerg.Takze trosku OT..S takovoudle tu bude zachvilku bordel...Zkusme to uklidniiit..dikyyy ;) :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 24. srp 2010 12:48:25 
Offline
 Profil

Registrován: sob 21. srp 2010 7:34:06
Příspěvky: 3
nevěřil jem tomu ale je to tak..
opravdu existuje vlákno kde terani nadávaj na zergy :D :shock:
dobrej terran s dobrym zergem neprohraje


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 24. srp 2010 14:06:12 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 14:03:21
Příspěvky: 1
Ja to mam zasa opacne :) Ja zase neviem ako za zerga proti teranovy :) Pls napiste nejaku taktiku...diky ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: čtv 26. srp 2010 13:33:18 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. srp 2010 15:28:26
Příspěvky: 23
GoodWill píše:
To je vas nazor, ja mam iny. Ak ma terran pravidelne scanuje, tak stracam aj tu malu moznost prekvapenia a vyhry. Tych 50 mineralov ktore usetri na scv (ano 50, nie 300, lebo 50 ho stoji scv a kedze hovorime o zaciatku hry, tak mineraly plne obsadene nie su) za to nestoji.

Prosimte vzdyt to kazdy toss resi proxy pylonem a stavi si stargate nekde mimo bazi ve krovi... Takze terran sice scanuje a scanuje ale vidi prd a prd.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: čtv 26. srp 2010 23:21:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Se ted učím hrat za Terrany a pro mě je to netěší rasa se za ni naučit :) s největším potenciálem :) mě se nejlépe hraje za zergy :)
Zergové jsou zábavní ale dost často mě sere jejich chcípání to je už nehorázný sice jsem měl více expanzí ale když vam je pořád bourá a otravuje tak se těžko hraje :) ale libí se mi ten poděl proti terranovy s Hold mutalisky :)

jsem to dneska použival a se skupinou mutalisku jsem vydrtil 8 thoru :D dříve nemožná věc teďka s mutaliskem si člověk podáva nehorazně terrana :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 7:04:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Timpa píše:
Se ted učím hrat za Terrany a pro mě je to netěší rasa se za ni naučit :) s největším potenciálem :) mě se nejlépe hraje za zergy :)
Zergové jsou zábavní ale dost často mě sere jejich chcípání to je už nehorázný sice jsem měl více expanzí ale když vam je pořád bourá a otravuje tak se těžko hraje :) ale libí se mi ten poděl proti terranovy s Hold mutalisky :)

jsem to dneska použival a se skupinou mutalisku jsem vydrtil 8 thoru :D dříve nemožná věc teďka s mutaliskem si člověk podáva nehorazně terrana :)



Mutaliskov musiš mať tak 30 aby si vyhral hru inač postavi veže a vikingov a bb. Ale j s mutas možeš terrana dostať až tak že vyhraš. Ale musi to pokaziť. :)))

Kua som nehral vobec hru dlho teraz, nemam čas...mal by som začat. :D
btw. nieje nejaka stranka kde su klavesove skratky ?

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 7:40:14 
Offline
 Profil

Registrován: stř 05. kvě 2010 6:47:24
Příspěvky: 4
Budzogan píše:
btw. nieje nejaka stranka kde su klavesove skratky ?


http://www.starcraft2freaks.com/starcra ... keys-list/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 7:41:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Dloubak píše:
Budzogan píše:
btw. nieje nejaka stranka kde su klavesove skratky ?


http://www.starcraft2freaks.com/starcra ... keys-list/



diky ! :)

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz