StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 07. črc 2024 8:45:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 13:52:02 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
kori píše:
Swen píše:
TruE píše:
Nejlepší je: "Honem potřebuju Collose", tak ho honem dám stavět, pak honem, rychle chrono. A během toho se ozve: "You must construct additional pylons" :lol: . To si pak člověk připadá jako úplnej debil :D .



jo to se mi obcas stava s immikama v 2v2 dojizdi jeden zadam druhyho crono a presne tohle se ozve :mrgreen: nazabiti

to Kori pokud bys chtel tak klidne muzem dat par her jelikoz v poledni dobe nehraju tak by to mohlo bejt pomerne vyrovnany ....

jinak ja sem taky porazil master tosse v TvP ale to nerika nic o skillu 8-)


Sak proto ta moje posl. veta ;-) A klido, muzem, np


To se stává u colose poměrně často, hold stojí moc supply a když to člověk valí ze 2robotic takto lítá jedna báseň na horu, plus proby a sem tam nějaká gate units.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 14:25:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
yuna2424 píše:
Hm az na to ze tanky nefungovali. Stacis na plat dobry vtip tak proc nejsi v plat? Apm mas nizky protoze nic nedelas v podstate jsi se celou hru jen koukal a obcas neco nakliknul. To ze pri boji nestihas scv a utracet nema nic spolecneho s apm proste se nesoustredis na to na co mas. Na blingy te da bronze a porazis platinu T a P? Do allinu te nikdo nenuti. Master z tebe nikdy nebude to mas pravdu s takovim pristupem vazne ne ( jinak nevidim duvod proc ne pokud se budes snazit). Asi to zahraje lepe nez ty jinak by te nedal. A move blings je freewin.


Dobre, tak v ty druhy bitve vyhrali asi marinaci nebo co :-) A zrovna to byl gold.

Nj, je to tak, i diamonda s tim blbo buildem porazim a mam na to svedky :-)

A v platine nejsem, pac neprojdu pres Zerga, jednoduchy ;-) A to, ze tobe neco nedela problem, jeste neznamena, ze s tim nemam problem nekdo jinej. A ber to s nadhledem ;-)

Vsechny bitvy jsi vyhral jen protoze toss tam nabehnul spatne ve spatnou chvily. To ze porazis hrace ktery je nahodou v dia jakou to hraje roli. A ze nejsi plat protoze neprojdes pres zerga ve hre jsou 3 rasy proti jedne prohravas dalsi dve porazis a nerikej ze dostavas porad jenom zergy. A to ze me neco nedela problem znamena ze je mozne pokud projevis snahu aby to nedelalo problem ani tobe. Ja nejsem zadny talent a zadnou strategy hru jsem pred sc2 nehral ale presto se zlepsuji celkem rychle. Vazne je takovy problem naucit se naprosto jednoduche a zakladni veci? Chce to jen trochu casu a snahu. A vymlouvat se ze ti celou hru kazi 1 jednotka a ze nestihas a ze ja nevim co jeste ti jen kazi zabavu a snizuje to uroven tve hry.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 14:36:28 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Tak prave jsem dal dalsiho gold P. Stejnej build :-) Ver nebo ne, je to tak. Ty se mozna zlepsujes, ja uz vic neuklikam a lpsi uz to fakt o moc nebude. Po skoro 2 letech a cca 2000 hrach uz si to muzu dovolit konstatovat ;-)

Takze mi zabavu a postup nici akorat jedna blba jednotka, resp. rasa :-)

Podobnej problem jsem mel s VR, nez je nerfli. Tajne doufam, ze to tu cte balancni team z Blizzardu a udela neco s bane. Pak budu spokojenej ;) :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 15:15:22 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Todle sem mi na SC2 hrozně líbí, já a kori sme 2 stejný nebo alespoň hodně podobný játra, hrajem stejnou rasu na hodně podobný urovní nebo síš podúrovni, ale máme úplně jiný starosti, já prostě chci aby na mě zerg kutálel ty svý hnusáky a vůbec jsem rád když hraju proti Zergoj, naopak s teranem mám problém a o protosech ani nemluvim, ale to je přeci hrozně fajn, že je to tak rozmanitý a Kori, Blizz by nerfnul blingy jen pokud bych si na ně stěžoval i já, což neudělám, tak že máš peška:-)))

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 15:52:05 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
A to jsi kamos, jo?! :-P :D

Nj, stejne to jsou takovy vlny. Driv mi Z problem nedelal (a taky jich bylo dost min), a ted je to pro me neprekonatelnej problem.
A dtto chargeloti. Driv je skoro nikdo nejel a po patchi upne kazdej. Tak si rikam, jestli za to muze ten pactch (a driv to bylo nevybalancovany - me teda prijde, ze je to IMBA ted :-D ) a nebo jestli je to tak ucinna taktika na jatra (jak jsi to krasne vystihl :-) jako jsem ja, co udelaj 2 clicky za minutu.

Ale tank powa zvitezi!!! :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 15:58:16 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Taky že udělá. :) V HOTS mají mít burrow movement.

Co se tý poznámky že jsi myslel stejný supply a ne 200/200 týče...je to v podstatě uplně jedno. Udělej si z toho poměr.
Prostě když máš většinu jednotek marinu, která je hard-counterovaná blingem což u tebe podle toho co řikáš platí dvojnásob páč neumíš splitovat tak to nemůže fungovat dokud nebudeš mít mnohem víc tanků.

A co se týče toho tvýho "porazim i platinu P a T a zerg mě porazí bronze a dokonce sem dal i diamonda". Sem si celkem jistej, že dát s tebou 10 her za random tak jich 10 vyhraju a nebudu ani muset řešit kompozici jednotek (klidně mass marine proti tankum). :)

Je docela zásadní si uvědomit, že ten platiňák kterýho dostáváš na 99% hraje momentálně tak špatně, že je na tvojí úrovni. A že porazit někoho kdo je 2 ligy nad tebou je spíš náhoda nebo zázrak že jsi to jednou zahrál fakt dobře na sebe. Rozhodně nevěřim, že běžně porážíš lidi co do platiny fakt patří. :D

Takže jak už ti řekl yuna. Přestaň řešit banelingy a zaměř se na všecko ostatní co se mechaniky a macra týče... a v tvém případě i micra. Uvidíš že časem si budeš i platiňáky dávat i zergy :D


@Chargelot: Jo je to díky patchum. V dobách kdy se dal chargelot kitovat aniž by udělal damage byl skoro k ničemu. Teď má záruku že dá dmg, levnější upgrady, nerf emp radiusu a zpravidla ještě archona na rozšlapávání FF. Vcelku logický. :) Stejně jako s archonem kterýho si před rokem viděl jednou za 50 her. :)

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 16:04:41 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Tak jasne, ze mas pravdu. Na druhou stranu, kdyz uz i v platine jsou takovy jatra jako ja, to by bylo, abych se tam taky nedostal :-D A ted je dostavam docela dost casto. (slightly favored, asi me ceka povyseni :-)

Btw, nekdo se celej den vykecava na FB, ja tady, takze to ber i z tyhle stranky ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 18:09:55 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Salam píše:
kori píše:
Mno jo, diamond, to je jinej vesmir. Tady dole plati jina pravidla :-D

:-) Platina..tam v dali, za sedmero horama... :-D No, doufam, ze ti to vyjde! v kazdym pripade mrkni na repy (klidne pak poslu dalsi) a uvidis, ze v goldu to funguje naprosto v pohode. Siege, stim ...a vyhrano :-) navic vsichni jedou pak immortaly misto kolosu (o starost min) a vubec mi prijde ze jsou znacne vydeseny, zvlast, kdyz si prijdou s 4 gatem a bum, bum, bum...a banshee v bazi :-D


Tak s těma rouchema sem nedávám von to byl taky jen golďák a eště nějakej divnej, ale tedle platyňák je celkem běžnej, trocha sem imrovizoval kuli mas muttas na konci, zapomínal jsem už hodně brzo utrácet, zapomínal jsem ke konci na motokáry a spoustu dalších věcí, přesto nebo spíš hlavně proto, že sem mu do 14 minuty spálil 50 dron sem celou dobu cejtil, že je to pohoda akorát si všimni, že i přes úspěšnou grilovačku dron na začátku přišly po táý 10 minutě muty, na který sem v grilovacím opojení zapoměl, ale bylo jich pár, i když chvíli zlobily, furt se to tak nějak dalo. No až se předemnou budou zergové kloudně volovat, tak jako já kuli 6 poolum tak to bude problém:-) http://www.uloz.to/12452588/antiga-ship ... -sc2replay


Mno, hezky jsi to zahral. Ta grilovacka se ti povedla. To se mi skoro nikdo nepovede :-(

Ale stejne, skoro kdykoliv ses potkal s bane, tak jsi o vsechno prisel a na to, jak jsi byl napred, tak si s nim mel docela dost prace. Prislo mi, ze se drzel dost dlouho, na to, kolik si mu toho znicil a ze mel par mutas :-( Slizaci pitomi :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 20:37:35 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Salam píše:
kori píše:
Mno jo, diamond, to je jinej vesmir. Tady dole plati jina pravidla :-D

:-) Platina..tam v dali, za sedmero horama... :-D No, doufam, ze ti to vyjde! v kazdym pripade mrkni na repy (klidne pak poslu dalsi) a uvidis, ze v goldu to funguje naprosto v pohode. Siege, stim ...a vyhrano :-) navic vsichni jedou pak immortaly misto kolosu (o starost min) a vubec mi prijde ze jsou znacne vydeseny, zvlast, kdyz si prijdou s 4 gatem a bum, bum, bum...a banshee v bazi :-D


Tak s těma rouchema sem nedávám von to byl taky jen golďák a eště nějakej divnej, ale tedle platyňák je celkem běžnej, trocha sem imrovizoval kuli mas muttas na konci, zapomínal jsem už hodně brzo utrácet, zapomínal jsem ke konci na motokáry a spoustu dalších věcí, přesto nebo spíš hlavně proto, že sem mu do 14 minuty spálil 50 dron sem celou dobu cejtil, že je to pohoda akorát si všimni, že i přes úspěšnou grilovačku dron na začátku přišly po táý 10 minutě muty, na který sem v grilovacím opojení zapoměl, ale bylo jich pár, i když chvíli zlobily, furt se to tak nějak dalo. No až se předemnou budou zergové kloudně volovat, tak jako já kuli 6 poolum tak to bude problém:-) http://www.uloz.to/12452588/antiga-ship ... -sc2replay


Mno, hezky jsi to zahral. Ta grilovacka se ti povedla. To se mi skoro nikdo nepovede :-(

Ale stejne, skoro kdykoliv ses potkal s bane, tak jsi o vsechno prisel a na to, jak jsi byl napred, tak si s nim mel docela dost prace. Prislo mi, ze se drzel dost dlouho, na to, kolik si mu toho znicil a ze mel par mutas :-( Slizaci pitomi :-)


Ale o tom to je, dnes si prostě můžu vzhledem k okolnostem běžně měnit se zergem army, páč ty blingi sou drahý, jen je třeba se držet ekonomicky na stejný úrovni jako zerg, nyní s tím nemám takovej problém, dřív když sme si vyxměnili armu tak já než udělal novou tak sem shořel, ale teď pohoda, to že sem ho nezničil dřív je, že nikdy neodhadnu jak moc jsem mu uškodil a tak moc netlačím na pilu, ale prostě podobně jako v týdle hře porážím zergy tak jako ty tose:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 22:59:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Tak jsem se konecne podival na ty replaye a je to des a hruza. Ty by sis mel napred uvedomit co chces v te hre zahrat, resp. co je tvym cilem? Ve vsech trech TvP si vyhral jen proto, ze ten toss byl proste debil (pokazdy rozhodl jeho push do tvych tanku). Co se tyka stanoveni cile, tak staci neco vazne jednoduchyho...podle her pocitam ze tvym cilem je push v cca 14. minute s tanky a bio, mozna medivaky. Pokud ano, tak hraj smerem k tomuhle cili. Schválně jsem si to zkusil zahrát sam (posledni rok travim v platine +/-20. misto) s tímhle cílem: Rychlá banshee a marine/marauder/tank/medivak army. A srovnani? (beru tvoji hru vs. Saimons...asi posledni postovana) První střet byl cca v 12:20

12:00: Ty 80suply; ja pri testu 100suply (moje banshee bylo postavena v 6:30 tvoje v 7:30)
14:00: Ty (ztratil si 1SCV, 2 marine, 1banshee) 102suply; ja (ztratil sem 1 banshee) 148suply (jeste sem mel navic 1/0 a CS)

Tak zacni hledat chyby nekde u sveho makra. Pokud si das za cil neco jineho ok, ale snaz se efektivne dosahnout sveho cile. (nijak sem netrenoval build order proste sem to hral jak mi to prislo po ruku, tak to pujde urcite zahrat i efektivneji).

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz