StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 07. črc 2024 7:48:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 21:29:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
Kori: opokud temer nedelas na tosse vikingy nebo nemas v armade k biu medivaci.
Tak dobrej toss te diky FF a colosum rozdupne jak malinu a tanky ti budou k nicemu. To nemluvim o druhym techu na Htcka a stormu to budes mit poo biu nez reknes svec...


Jediny s cim ja mivam problem je 1/1/1

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 6:35:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Drakan píše:
Kori: opokud temer nedelas na tosse vikingy nebo nemas v armade k biu medivaci.
Tak dobrej toss te diky FF a colosum rozdupne jak malinu a tanky ti budou k nicemu. To nemluvim o druhym techu na Htcka a stormu to budes mit poo biu nez reknes svec...


Jediny s cim ja mivam problem je 1/1/1


nemluve o furt popularnejsim BO archont + chargelot kde sou tnky spis na skodu

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 8:25:49 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Fanatic: Nepsal jsem o 200/200 supply, ale o stejnym supply, coz nic nemeni na tom, ze jsem vs Z absolutni lama :-)

Drakan: kdybys mrknul na drivejsi prizpevky nebo na rep, tak bys videl, ze jedu standardni 111, ale ne jako all in s scv, ale normalne jedu expu, dalsi budovy atd. A pokud vidim cols, tak vikingy samo delam a medivaky k biu samozrejme taky.
Myslel jsem spis to, ze kdyz P vidi tanky, tak misto cols jede immo, takze tim odpada starost o vikingy ;-)

Me to proste ted s tankama funguje na 99,9% :-) A jsem si 100% jistej, ze kdybych v nekterych hral ty tanky nemel, tak me mass zealotama rozmasiruje na kasi, zatimco ted to bylo na opak ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 8:47:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
tak pravda je ze mi tanky v TvP v silvru/low goldu taky fungovaly a pak najednou prestaly a mel sem sileny problemy najit neco co by fachalo. Pak zacal bejt problem kvuli mobilite jelkoz sem sedel na 2 bazich a nemohl se hnout zatim co tos si v klidu vzal 3 a 4 pak to vzal en masse a byl sem nahranej. Bohuzel za terrana clovek musi hrat silene agresivne pokud chce vyhrat dropy a prepady exp a nedat souperovi chvily klid a sam pri tom masit, ve chvily kdy soupe prevezme iniciativu tak muzes za terrna psat GG a nez sem se naucil hrat trochu bio tak me to tenkrat stalo demote do silvru ... co je prima tak Sky terran v TvP hlavne v nizsich ligach vetsinou souper ani netusi co proti tomu delat a je to nadhernw mobilni ale to poznas az se dostanes do goldu :mrgreen:

PS: co si pamatuju tak me stejne drakan rozsekal at sem delal s terranem co sem umel, bych tem zatracenym tosum sebral nozicky at je to trochu fer :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 9:03:17 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Tak s P (az na charloty) jsem problem nemel a tohle mi vyresilo i tenhle posl. problem :-)

JaK to bude pripadne vys se uvidi, to me ted netrapi ;-)

Btw, tady v tomhle replayi jsem to nezahral nijak slavne, P sel na push driv jak jak, 2x jsem pozde zasiegoval, ale stejne jsem ho v pohode prejel. A to uz mel 3 upg a ja 1/1 na biu a 0 na techu.

http://www.ulozto.cz/12462384/the-shatt ... -sc2replay

Nemit ty tanky, tak jsem imho absolutne bez sance...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 10:06:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
hmm se na to skusim mrknout az prijdu dom jen co si pamatuju tak co sem naposled jel HT+ chargelot+archont tak sem ti v 2v2 prejel 2 terrany jeen klasiku MMM a druhej tanky a partak si ani neskrtl :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 10:57:29 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
tak ja bych mozna nevidel problem v zealotech ze to nedavas jako asi bude problem ve tvym macru jako orbital delat na 14 supply nebo mit 44 scvaku za 30 minut hry to bude problem nekde jinde a btw takhle ten tank/banshee allin je blbost protoze ty nemuzes nijak potrestat 1gate nexus kterej to mimochodem primo counteruje a ten push pak mas mnohem slabsi protoze za prvy nemas scvaky tim padem je ani kdybys chtel vzit do boje tak neni skoro co brat a potom tim ze stavis dalsi CC a nektery produkcni budovy mas o to mnohem min marinaku nemluve o tom ze siege mod se dela az tesne pred pushem a dodelava se behem cesty k protossovi diky tomu mas gas na jednoho tanka navic pri spravnym zahrani

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 11:03:24 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
A tak ja nerikam, ze to je nejak extra dobre zahrana hra a navic jsem v silveru ;-) Souperi to hrajou podobne blbe :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 11:38:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
A tak ja nerikam, ze to je nejak extra dobre zahrana hra a navic jsem v silveru ;-) Souperi to hrajou podobne blbe :-)

Souperi to hrajou podobne blbe? Takze ty to musis hrat taky tak blbe? Nebo jak to mame chapat?
No dal jsem si tu praci a podival jsem se na replay. A ze jsem zacal par otazkama tak u nich i zustaneme:
Proc neposles scv driv? A proc beres scv s mineraly a na polovine cesty se vracis? Proc porad nestavis scv? Scout? Proc posilas banshee pres xelnagu? Allin into expo? Control grupy? Proc takove fronty v produkcnich budovach? Upgrady? Supply blocky? Proc neutracis energy na oc? Proc 3.expu tak pozde? Mapcontrol? Jak si to vlastne chtel vyhrat? Proc si nechas rozstrilet armadu vlastnima tankama? Mas nizke apm proc vlastne nic nedelas? Nak konci polovina scv netezi proc? Mass rauder na konci proc?

Vazne mas problem s loty a blingy? Koukas vubec na svoje replaye?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 12:30:31 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
yuna: Tak tohle co jsi tady vyjmenoval jsou obecně problémy všech hráčů v nižších ligách. To zlepší jenom tím, že bude hrát a hrát. Je ale pravda, že by se měl zaměřit spíš na tyhle věci, než hledat problém v chargelotech a banes. Ono i v té platině je ještě na makru a herních mechanismech co zlepšovat :) .

Kori: Fakt se radši zaměř na konstantní produkci SCV, stavění supply, utrácení a když tohle zlepšíš tak budeš v Silvru vyhrávat drtivou většinu matchů a vůbec nebude záležet na kompozici jednotek. Jinak replay jsem neviděl, ale pár rad z pohledu tosse: Nenech si nad armádou lítat obse, hlevně když jedeš tanky. Není nic jednodušího než počkat až odsieguješ a vydáš se na push a zaútočit. Pak scoutuj jestli soupeř má/nemá expu. Dřív se mi často stávalo, že soupeř poslal celou svou armádu normálním move pod rampu, kde už však byla moje naturálka a celá moje armáda... a pak se ani neobtěžoval změnit rally pointy takže mu tam chodili další jednotky a nic neudělali.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz