StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 04. črc 2024 15:26:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 11:22:44 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Tak po dnesni noci mam TvP vsechno vyhry (az na jeden hoodne rychlej 4gate), se zergem je to 1:6, prohry samozrejme.

Mam x replayu, takze muzu poslat.

TvZ je pro me ztraceny, nejsem schopnej to dat, krome 4 banshe harasu.

4 thorove, 4 tanky a zbytek marina nedaj vs a-move ball speedling + bane (stejnej suply), takze late game proste rofl.

Bez mariny se neobejdu, pac pak honim tema velkyma pomalyma debilama ultrarychly mutalisky jak debil a nikdy je nedohonim.

A muta jsou mrdky nevybalancovany, pac ja delam dropy jak blbej a znicim par dron a on posle 10 mutalisku na bazi kde je 7 vezi a snipne mi vsechno vcetne planetarky. TvZ je proste pro me ztraceny, uz jsem se smiril se 100% prohrou :-(


Tak já to mám přesně obráceně, ale vono se to furt mění, včera večer sem hrál proti dvěma platinovejm tossum za sebou na stejný mapě, oba jeli to samý, pár kolosů mraky chrgelotů a stalkerů, 2-4 tempáře na bouřky, u obou sem to naskautil, udělal vikingy snajpnul kolosy, ale zbytek army mě přejel, tuším sme oba měli 200-200, mezi tim sem mu 2 snajpnul expu, jedenkrát main a voni jen kempili. těžičů stejně expy stejně no, tak sem na to v repu čuměl takdlouho až mi to už sand došlo - řekl bych, že na mém pomezí goldu a platiny se láme doba kdy už to prostě bez ghostů nejde, tak že resumé - naučím se je používat a tose zničím:-).

A muty - tak jestli přelezou nějaký ukrutný množství tak je to problém, ale u mě se hrajou jen tak v počtu do 10-15 ks a na to pár věžek stačí ne aby je zabily, ale aby je odradily, pak klasika, mmm, 2-3 thoři a helioni však večer pošlu nějakej ten rep...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 11:34:54 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Mno, me to zatim vychazi perfektne s ghosta uz jsem neudelal, ani nepamatuju :-)

Hraju ted s goldama a necapacka :-) Muzu ti poslat asi dalsich 6 replayu, kdy jedu porad to samy a P jede pokazdy neco jinyho a vzdycky to prohraje.

Po prvnim harasu jedu uz jen mmm + tanky (pripadne nejakej ten viking) a naprosta pohoda. I ta proklinana kombinace mass chargelot (3/3 upg) + coloss nema sanci proti 1/1 maraud a mass tanky. 6+ tanku rozseka uplne vsechno, staci mit meatshiled pred nima :-) Nj, P moc na tech zvykly nejsou :-)

Ad Z: Zkousel jsem je to podle tebe, ale nejak mi to nejde :-( Kdyz jedu mass heliony, tak me prejede roachema nebo mutama.

A bohuzel nemam stesti na soupere, kterej by se bal vezi. Proste to tam vymlati, prijde o par mutu a ja jsem namydlenej.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 11:44:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
btw ghosti nejsou zlej countr na mutu jednak maj bonus vs light a pak snipe co sem to parkrat zkousel tak jak zerg zaslechl snipe tak s mutama mizel jak namydlenej

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 12:19:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Mno, me to zatim vychazi perfektne s ghosta uz jsem neudelal, ani nepamatuju :-)

Hraju ted s goldama a necapacka :-) Muzu ti poslat asi dalsich 6 replayu, kdy jedu porad to samy a P jede pokazdy neco jinyho a vzdycky to prohraje.

Po prvnim harasu jedu uz jen mmm + tanky (pripadne nejakej ten viking) a naprosta pohoda. I ta proklinana kombinace mass chargelot (3/3 upg) + coloss nema sanci proti 1/1 maraud a mass tanky. 6+ tanku rozseka uplne vsechno, staci mit meatshiled pred nima :-) Nj, P moc na tech zvykly nejsou :-)

Ad Z: Zkousel jsem je to podle tebe, ale nejak mi to nejde :-( Kdyz jedu mass heliony, tak me prejede roachema nebo mutama.

A bohuzel nemam stesti na soupere, kterej by se bal vezi. Proste to tam vymlati, prijde o par mutu a ja jsem namydlenej.


Tak s tím zergem je jeden problém, na kterej jsem zapoměl upozornit, vždy i když se mi povede dobrej haras s helionama, tak zerg vytechuje na muty a cca mezi 10-11 minutou jsou u mě v bázi, ale nikdy jich nemůže mít moc, tak že max 3 turrety ale někdy stačí i jendna do každé minerallajny, rouche je třeba scoutnout, i když jak řikám, v poslední hře, kterou večer pošlu jsem mu bez keců rouče zaháněl helionama, ale to byl extrém, spíš chtěl zdrhnout na creep¨.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 12:23:14 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
kori píše:
Mno, me to zatim vychazi perfektne s ghosta uz jsem neudelal, ani nepamatuju :-)

Hraju ted s goldama a necapacka :-) Muzu ti poslat asi dalsich 6 replayu, kdy jedu porad to samy a P jede pokazdy neco jinyho a vzdycky to prohraje.

Po prvnim harasu jedu uz jen mmm + tanky (pripadne nejakej ten viking) a naprosta pohoda. I ta proklinana kombinace mass chargelot (3/3 upg) + coloss nema sanci proti 1/1 maraud a mass tanky. 6+ tanku rozseka uplne vsechno, staci mit meatshiled pred nima :-) Nj, P moc na tech zvykly nejsou :-)

Ad Z: Zkousel jsem je to podle tebe, ale nejak mi to nejde :-( Kdyz jedu mass heliony, tak me prejede roachema nebo mutama.

A bohuzel nemam stesti na soupere, kterej by se bal vezi. Proste to tam vymlati, prijde o par mutu a ja jsem namydlenej.

tanky jsou kravina nemas na to upgrady proto je to slaby a hraje se pure bio protoze na to staci jedny upgrady a tank celkove je spatnej do protosse

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 12:29:01 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Mno nevim, ale od doby, co jsem pridal k biu tanky jsem defacto neprohral (cca poslednich 15 her TvP :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 13:20:22 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Mno nevim, ale od doby, co jsem pridal k biu tanky jsem defacto neprohral (cca poslednich 15 her TvP :-)


Tak pro kolegu je to kravina a má svým způsobem pravdu, já to taky nestavím kuli upgradům bo ty dělám co nejrychlejc pro pěchotu a na opravdu lepší úrovni nejsou v TvP vidět, ale samo věřím, že i v mý lize by to fungovat mohlo, dřív jsem to zkoušel a párkrát to vyšlo, problém je, že já tanky obecně v SC2 ignoruju, páč se mi nelíběj, sou nemobilní a vůbec. Nic méně to asi zase prubnu, ale stejně si myslím, že se už v platyně bez ghostů neobejdu, tak že budu zkoušet hlavně je páč tudle sezonu se tam už fakt dostanu! :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 13:27:47 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Mno jo, diamond, to je jinej vesmir. Tady dole plati jina pravidla :-D

:-) Platina..tam v dali, za sedmero horama... :-D No, doufam, ze ti to vyjde! v kazdym pripade mrkni na repy (klidne pak poslu dalsi) a uvidis, ze v goldu to funguje naprosto v pohode. Siege, stim ...a vyhrano :-) navic vsichni jedou pak immortaly misto kolosu (o starost min) a vubec mi prijde ze jsou znacne vydeseny, zvlast, kdyz si prijdou s 4 gatem a bum, bum, bum...a banshee v bazi :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 18:42:32 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
kori píše:
Tak po dnesni noci mam TvP vsechno vyhry (az na jeden hoodne rychlej 4gate), se zergem je to 1:6, prohry samozrejme.

Mam x replayu, takze muzu poslat.

TvZ je pro me ztraceny, nejsem schopnej to dat, krome 4 banshe harasu.

4 thorove, 4 tanky a zbytek marina nedaj vs a-move ball speedling + bane (stejnej suply), takze late game proste rofl.

Bez mariny se neobejdu, pac pak honim tema velkyma pomalyma debilama ultrarychly mutalisky jak debil a nikdy je nedohonim.

A muta jsou mrdky nevybalancovany, pac ja delam dropy jak blbej a znicim par dron a on posle 10 mutalisku na bazi kde je 7 vezi a snipne mi vsechno vcetne planetarky. TvZ je proste pro me ztraceny, uz jsem se smiril se 100% prohrou :-(


Co lidi z goldu a níž dokážou vyplodit za nesmysly to je obdivuhodný. :)

Takže v první řadě 4 tanky jsou při 200/200 málo a thor je proti bling/sling uplně k ničemu (max. může posloužit pokud zerg nefocusne blingama mariňáky, tim že jich hodně vyžere, nicméně když jsou namačkaný na sebe tak je ten efekt mnohem menší). Uvědom si že 4 tanky = 12 supply, 4 thorové jsou 24 supply!!!... kdybys místo toho měl 8 tanků nebo 7, jednoho thora a o 3 mariňáky míň ---- Tak uděláš mnohem víc v bitvě.

Podle toho co řikáš si měl 4 tanky, 4 thory a zhruba 100 mariňáků, protože předpokládám že SCV jsi víc jak 60 neměl. Takže kdyby jsi udělal o 20 mariňáků míň, máš asi 7 tanků k dobru a Thory jsi klidně 2 mohl nechat mezi věžkama v těžbách.

Čimž bys taky vyřešil ten nesmyslnej problém co máš, že ti 10 zázračnejch mutalisků sundá 7 turretů a planetarku. :D Tak ten Thor už to snad zachrání.

A uvědom si, že dost důležitá věc je, jak rychle jsi před bitvou zasiegoval. Protože jestli ti naběhl do tanků co si buď ani nevystřelili a nebo jen jednou tak je to jak kdyby tam nebyly.

A poslední dobrá věc je utíkat s marinou za tanky ve chvíli kdy na tebe vyběhne. Je tam velká šance že ty blingy skutečně napere do tanků a marina už si se zbytkem poradí...obzvlášť pokud jich je 100 a maj upgrady.


A to s těma tankama a marauderama v TvP....dovedu si představit že v silveru to může fungovat kde ti naběhne trotl s ground army do siege liny a nechá si to rozstřílet na sra*ky.

BTW Zenedar je master, ne diamond. :)

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2012 20:05:31 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Mno jo, diamond, to je jinej vesmir. Tady dole plati jina pravidla :-D

:-) Platina..tam v dali, za sedmero horama... :-D No, doufam, ze ti to vyjde! v kazdym pripade mrkni na repy (klidne pak poslu dalsi) a uvidis, ze v goldu to funguje naprosto v pohode. Siege, stim ...a vyhrano :-) navic vsichni jedou pak immortaly misto kolosu (o starost min) a vubec mi prijde ze jsou znacne vydeseny, zvlast, kdyz si prijdou s 4 gatem a bum, bum, bum...a banshee v bazi :-D


Tak s těma rouchema sem nedávám von to byl taky jen golďák a eště nějakej divnej, ale tedle platyňák je celkem běžnej, trocha sem imrovizoval kuli mas muttas na konci, zapomínal jsem už hodně brzo utrácet, zapomínal jsem ke konci na motokáry a spoustu dalších věcí, přesto nebo spíš hlavně proto, že sem mu do 14 minuty spálil 50 dron sem celou dobu cejtil, že je to pohoda akorát si všimni, že i přes úspěšnou grilovačku dron na začátku přišly po táý 10 minutě muty, na který sem v grilovacím opojení zapoměl, ale bylo jich pár, i když chvíli zlobily, furt se to tak nějak dalo. No až se předemnou budou zergové kloudně volovat, tak jako já kuli 6 poolum tak to bude problém:-) http://www.uloz.to/12452588/antiga-ship ... -sc2replay

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz