StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 02. črc 2024 13:50:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 15:29:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
kori píše:
LOL, par marinaku a tank? Tak to bych chtel videt :-)

Nez k nemu vubec dojdu, tak je po mne.

Pochop konecne, ze ikdyz jsem napred, tak diky blbymu micru proste prijdu o vsechno?

Tady mas day9 video, kde je terran vzdycky napred a stejne to projede, pac banelings a micro nahovno ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=SyYFFTyJKPs


ono se počítá s tím že tank + marine využiješ k obraně wallu, aby tě nerozjel jen lingama. Jakmile máš obranu, musí soupeř nutně techovat, nebo expandovat a v tom momentě je zranitelný.
Z videa : ten terran rozhodně nebyl napřed. Sic rozjel slušně tech, naturálku obsazuje v době, kdy Zerg sedí na 3 bázích a je ekonomicky vepředu. žádný scan -> nnevěděl o macro hatchery ani o expanzích. I obsadit X-towery by stačilo. Dokonce je poukazováno i na income, který má Terran třetinový.
K banelingům -> když máš tanky a marínu na jedné hromadě a ne roztahanou po větším prostoru, žádného vikinga nahoře, tak je jasné, že ho přejede jako nic...

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 15:34:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
No, zkusim to :-) Ale stejne vidim, ze maraudery mi sezerou speedlingy a s marinakama budu utikat jak blbej, pak dam S a BUM, arma v cudu, jako vzdycky :-)

Mass charloty jsem vyhral asi jen 2x a to jsem mel asi 30 blue flame helionu :-D Jinak bez sance. Jede to ted snad 80% P V NASI lize, opet naprosto OP, pac jinak by na to kazdej prdel, ze? ;-) Bez aut to nejde a ty jsou jinak uplne na prd. Hodne pomuze EMP, kdyz se trefis a jsou po kupe, ale opet, nez ho hodim, tak mam pulku armady v pr... :-)

Posledni vec, co me nastavala (a presel jsem na 1-1-1) bylo, kdy jsem pushnul, znicil mu expu a nejakou tu armu a vratil se, sam jsem udelal mezitim svoji, delam MMM, mam i bunkery, jsem napred, za chvili pribehlo x charlotu, vsechno mrtvy, expa nahore, scv, mrtvy, drzi me v sachu...a konecna.

Upni nekam repy a dej sem link. Vypada to ze proti tobe hrajou nadprirozene bytosti.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 15:41:33 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Necromancer píše:
kori píše:
LOL, par marinaku a tank? Tak to bych chtel videt :-)

Nez k nemu vubec dojdu, tak je po mne.

Pochop konecne, ze ikdyz jsem napred, tak diky blbymu micru proste prijdu o vsechno?

Tady mas day9 video, kde je terran vzdycky napred a stejne to projede, pac banelings a micro nahovno ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=SyYFFTyJKPs


ono se počítá s tím že tank + marine využiješ k obraně wallu, aby tě nerozjel jen lingama. Jakmile máš obranu, musí soupeř nutně techovat, nebo expandovat a v tom momentě je zranitelný.
Z videa : ten terran rozhodně nebyl napřed. Sic rozjel slušně tech, naturálku obsazuje v době, kdy Zerg sedí na 3 bázích a je ekonomicky vepředu. žádný scan -> nnevěděl o macro hatchery ani o expanzích. I obsadit X-towery by stačilo. Dokonce je poukazováno i na income, který má Terran třetinový.
K banelingům -> když máš tanky a marínu na jedné hromadě a ne roztahanou po větším prostoru, žádného vikinga nahoře, tak je jasné, že ho přejede jako nic...



Tech her je tam asi 5, tak si to projed cely ;-) Kdyz se podivas na suply (a day9 na to i upozornuje), tak T je v pripade stretu vzdy napred. Nerikam, ze to hraju stejne (nejedu banshee, jedu tanky), ale vysledek je stejnej. Chudak utika s x marinama, honi ho 10 banelingu a kdopak to asi vyhraje ;-)

A btw, techovat nemusi, dronuje, vidi, ze jdes, mass ling -> mass bane -> a-move -> win :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 15:44:30 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Ad replaye: Zbytecny, uz jsem je sem daval predtim. Kazdej mi rekne, ze mam splitnout marinu a je to. Jenze to ja neumim :-) A stejny je to s charlotama. Staci kitovat.


Btw, Salame, tady mas takovej peknej navod, jak par marinaku zabije snad 20 charlotu :-D Neuveritelna hra, jooo MVP :-)

http://www.youtube.com/watch?v=vkXleFAj2sY

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 16:00:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
Ad replaye: Zbytecny, uz jsem je sem daval predtim. Kazdej mi rekne, ze mam splitnout marinu a je to. Jenze to ja neumim :-) A stejny je to s charlotama. Staci kitovat.


Btw, Salame, tady mas takovej peknej navod, jak par marinaku zabije snad 20 charlotu :-D Neuveritelna hra, jooo MVP :-)

http://www.youtube.com/watch?v=vkXleFAj2sY

To neni jen o splitu ale i o focusovani banelingu. Me jde o to ze porad mluvime o micru ale pritom s nejvetsi pravdepodobnosti mas 2/3 supply co by jsi mel a ze nemas produkcni budovy nebo ekonomiku na remax.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 16:03:47 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
V tom pripade bych bez problemu nevyhraval ostatni strategie...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 16:08:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
V tom pripade bych bez problemu nevyhraval ostatni strategie...

Jenze i tvuj souper toho nema zdaleka tolik co by mel prec jenom nejse zadni master hraci jde jen o to ze prichazis zbytecne o vyhodu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 16:27:32 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
yuna2424 píše:
kori píše:
V tom pripade bych bez problemu nevyhraval ostatni strategie...

Jenze i tvuj souper toho nema zdaleka tolik co by mel prec jenom nejse zadni master hraci jde jen o to ze prichazis zbytecne o vyhodu.


Sak jo, cely problem je v tom, ze ikdyz budeme mit uplne stejnej skill (macro, "APM", atd.) a on ma vyhodu a-move a ja musim microvat jak blbej, pak je jasny, kdo vyhraje.

Ostatne, precetl jsem toho hodne, co na asi tak na bane a lidi jako ja jsou mraky. V pohode hraji tvt, tvp NA SVOJI UROVNI a dejme tomu s 50% W/L, ale TvZ bane + ling + mutas prohravaj z 99% protoze diky bane prijdou o vsechnu armadu pri jakymkoliv pokusu o harass/attack. A dtto charlots, protoze to neukitujou. A stavet 20 auticek pro sichr je fakt na prd :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 16:29:57 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Omfg tak switchni na zerga a budeš vyhrávat všechno když seš tak dobrej a u zerga stačí a move.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 16:33:08 
Offline
 Profil

Registrován: úte 02. srp 2011 11:52:16
Příspěvky: 13
tady ta diskuze je naprosto zbytečná dokud neuvidíme nějakou tu tvou hru :D brečet tady můžou všichni že banelingove a chargeloti jsou OP ale neuděláte s tím nic :D podle mně jsou oboje jednotky celkem hratelný z pohledu terrana, akorát na to prostě musíš být nachystej vědět co má soupeř za army, je to taky o scoutu a o rozmístění army v boji, jestli ji máš všechnu u sebe, jestli seš na creepu atd.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz