StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 02. črc 2024 14:06:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 11:04:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
Upg charloti a banelingy jsou zkratka "imba" pro lidi s malym apm, at si kazdej rika, co chce. Zkousel jsem hodinu ten challenge podle navodu na YT na banelingy, ale na fastest jsem na levelu 3 a vic nedam a lepsi uz to nebude. Loty jakz tak ukituju, ale to musim mi 100km2 prostoru :-) Kdyz mi vlitne do baze / expy , tak koncim.

Vse ostatni mi problem nedela, pokud jede souper cokoliv jinyho, tak dam zlato i platinu, bane nebo charlots me da i bronz. Snazil jsem se vyzkouset uz uplne vsechno, ikdyz mam mraky helionu, tak prvni utok treba odrazim, ale vetsinou padnou, zase warpne zealoty a smitec. A pokud uz to ubranim, tak minimalne prijdu o SCVcka a koncim. Takze P v soucasne dobe resim 1-1-1 all inem (opravdu zabava :-( )

S bane je to horsi, pac kdyz techuju, tak mi vetsinou Z ujede ekonomicky a uz ho nedohonim

Asi uz nezbyva nic jinyho nez fakt switch rasy.

1400+ win T noob, co konci na dvou zakladnich jednotkach :-D

Resit to switchem rasy rly? Da se to uhrat i s malym apm. Navic si nedokazu predstavit ze by to nekdo microval. Co si pamatuji tak v bronze az gold i casto v platine souper narve banelingy do tanku a ty je perfektne vytankujou :) .

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 11:12:25 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Tak samo nejede jenom bane. Klasika bane + speedlings + mutas .... a-move a voila! ;-)

A kdyz se koukam treba na zapasy, co hraje IDRA vs T, tak i gosu maj co delat to umicrovat... co teprva ja s APM tak 50 :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 11:46:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
Tak samo nejede jenom bane. Klasika bane + speedlings + mutas .... a-move a voila! ;-)

A kdyz se koukam treba na zapasy, co hraje IDRA vs T, tak i gosu maj co delat to umicrovat... co teprva ja s APM tak 50 :-)

To nemuzes srovnavat top Z hraci to zahraji o 99,9 % lepe. Myslim ze spoustu hracu s apm jako mas ty to umicruje. Btw to apm si vzal kde jestli v sc2 tak tam se pocita blbe.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 12:53:56 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Jo, APM beru ze SC2. Je jedno, jasky tam je cislo, uz jsem psal ze jsem si zkousel vselijaky ty custom mody na ternovani microvani s marinama a nejsem schopnej to dat. A ve hre je to jeste horsi, kdy clovek dela dalsich x veci najednou.

A top silver / gold Z bud a) neni uz tak blbej, aby dal bane na thora nebo tank, ale soupne to na marinu a nebo b) da a-move a prejede to stejne vsechno. A ikdyz mi nahodou par jednotek zbyde, tak ma do minuty stejnej suply, jak predtim a je to gg, tak jako tak. I s blbejma zerlingama.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 13:05:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
Jo, APM beru ze SC2. Je jedno, jasky tam je cislo, uz jsem psal ze jsem si zkousel vselijaky ty custom mody na ternovani microvani s marinama a nejsem schopnej to dat. A ve hre je to jeste horsi, kdy clovek dela dalsich x veci najednou.

A top silver / gold Z bud a) neni uz tak blbej, aby dal bane na thora nebo tank, ale soupne to na marinu a nebo b) da a-move a prejede to stejne vsechno. A ikdyz mi nahodou par jednotek zbyde, tak ma do minuty stejnej suply, jak predtim a je to gg, tak jako tak. I s blbejma zerlingama.


1. o custom se nestarej tam jsou vetsinou situace ktere nastanou v jedne z 100 her. Tech x veci na jednou ale dela i tvuj souper. 2. a) top silver, gold je tak blbej jak pises hraju plat a porad to neumi b) pokud da a move a vse prejede tak hledej problem uplne nekde jinde protoze jestli te zabije remaxem tak te proste premakroval

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 13:26:47 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
No jasne, ze me premaxuje.

prvni haras ... bum, nic nemam.
druhej haras, treti haras ... bum, nic nemam
nastupuji muta a ja nemuzu vyjit z base, pac je honim jak debil a nebo je po dropech....kdykoliv vyjdu .... bum a nic nemam
Z bere 4. bazi... ;-)

Jako prijemny bonus: "hrstka" upg speedlingu vymlati vsechna SCV, ikdyz je tam PF
Hejno mutalisku se nezastavi ani pred 7 vezemi (IDRA utece :-), silver na to prdi a vsechno sejme, prijde o 2 muty a ja o 20 scv)
Par bane a-move a je po PF behem 1 vteriny

Takhle nejak to vypada ;-)

...konec uz je ruzny....skodoliby Z mi na rozloucenou posle do baze 200/200 army speedlingu a 40 bane a vse udela jedno velke BUM :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 14:15:34 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
No jasne, ze me premaxuje.

prvni haras ... bum, nic nemam.
druhej haras, treti haras ... bum, nic nemam
nastupuji muta a ja nemuzu vyjit z base, pac je honim jak debil a nebo je po dropech....kdykoliv vyjdu .... bum a nic nemam
Z bere 4. bazi... ;-)

Jako prijemny bonus: "hrstka" upg speedlingu vymlati vsechna SCV, ikdyz je tam PF
Hejno mutalisku se nezastavi ani pred 7 vezemi (IDRA utece :-), silver na to prdi a vsechno sejme, prijde o 2 muty a ja o 20 scv)
Par bane a-move a je po PF behem 1 vteriny

Takhle nejak to vypada ;-)

...konec uz je ruzny....skodoliby Z mi na rozloucenou posle do baze 200/200 army speedlingu a 40 bane a vse udela jedno velke BUM :-)

1.2.3. harass cim? ling? bling? par marinaku pripadne tank np. Muta turreta dve do tezby a opravovat, par marine se stim + medivac pozdeji turrety do produkcnich budov a thorove. Btw nesedis doma a necekas co zerg udela? tak mi to pripada. Vubec nevis jak to mas hrat bez kouknout na day9 nebo si neco precti.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 14:33:56 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
LOL, par marinaku a tank? Tak to bych chtel videt :-)

Nez k nemu vubec dojdu, tak je po mne.

Pochop konecne, ze ikdyz jsem napred, tak diky blbymu micru proste prijdu o vsechno?

Tady mas day9 video, kde je terran vzdycky napred a stejne to projede, pac banelings a micro nahovno ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=SyYFFTyJKPs

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 14:53:34 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Jo, APM beru ze SC2. Je jedno, jasky tam je cislo, uz jsem psal ze jsem si zkousel vselijaky ty custom mody na ternovani microvani s marinama a nejsem schopnej to dat. A ve hre je to jeste horsi, kdy clovek dela dalsich x veci najednou.

A top silver / gold Z bud a) neni uz tak blbej, aby dal bane na thora nebo tank, ale soupne to na marinu a nebo b) da a-move a prejede to stejne vsechno. A ikdyz mi nahodou par jednotek zbyde, tak ma do minuty stejnej suply, jak predtim a je to gg, tak jako tak. I s blbejma zerlingama.


Můj návod jak na bling+speedling mutas vyloženě jen pro Koriho, ostatní nečíst, páč to všichni znáte, případně řešíte ještě mnohem lépe :lol: .

Zdar, vyprdni se na customky, rychlejší nebudeš, seš na to moc starej:-). 1. haras dělej zergoj ty, možná mu nic moc neuděláš, ale donutíš ho nevyrábět drony. Dělěj motokáry s modrým a mas marine + marauder, hlavně mariňáky a donuť zerga jet benelingy! Ne nedělám si srandu:-) Předpokládám, že máš armádu vždy pod jedním caplikem stejně jako já, klidně to dělej stejně, ulož si je třeba pod 1, pak naklikni mariňáky a ulož je pod např 2. Při střetu jebni na 1 dej stim + Amove, pak hned jebni na 2 a s mariňáky couvni, pokud se benelingové nerozbijí o maraudry páč ti ty mariňáky focusoval, tak s nima běhej kolem maraudrů občas je stopni, ale hejbej prostě jen z caplikem 2(páč stejně jako já jistě nemáš na to mikrovat 2 grupy zároveň), věř mi, zbude tich jich většina a všichni už se třesou jak pokrájej muty, pokud ještě nějaký zbyly. POkud mikruješ celou armu jak sem to dělával já no tak ti chcípne vše jak dycky popisuješ. Na todle nepotřebuješ takřka žádnej skil a už vubec ne echt APM, obé máme zhruba na stejný úrovni a mě to prostě funguje. Důležitý je vždy mít ty mariňáky pod subgrupou, páč v boji je pak tak rychle nenaklikáš a shoříš. Pokud to uděláš slušně podle toho jak píšu a stejně prohraješ bitvu, tak Tě zerg prostě dávno přemakroval a jeho a tvoje armáda byla zcela nevyrovnaná. Pak je ale jedno co na tebe bude posílát, dá tě třeba s prstem v nose:-))). Todle fakt funguje i játrům jako sem já a ty, tak to vyzkoušej a vopovaž se mi napsat nějakou blbou výmluvu, todle prostě funguje!!! JInak samozřejmě přidávát motokáry s modrým a později 2-3 thory.

Co na mas chargelot netuším, neumim, poraď Ty:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 15:17:06 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
No, zkusim to :-) Ale stejne vidim, ze maraudery mi sezerou speedlingy a s marinakama budu utikat jak blbej, pak dam S a BUM, arma v cudu, jako vzdycky :-)

Mass charloty jsem vyhral asi jen 2x a to jsem mel asi 30 blue flame helionu :-D Jinak bez sance. Jede to ted snad 80% P V NASI lize, opet naprosto OP, pac jinak by na to kazdej prdel, ze? ;-) Bez aut to nejde a ty jsou jinak uplne na prd. Hodne pomuze EMP, kdyz se trefis a jsou po kupe, ale opet, nez ho hodim, tak mam pulku armady v pr... :-)

Posledni vec, co me nastavala (a presel jsem na 1-1-1) bylo, kdy jsem pushnul, znicil mu expu a nejakou tu armu a vratil se, sam jsem udelal mezitim svoji, delam MMM, mam i bunkery, jsem napred, za chvili pribehlo x charlotu, vsechno mrtvy, expa nahore, scv, mrtvy, drzi me v sachu...a konecna.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz