StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 30. čer 2024 17:07:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 15:48:33 
Offline
 Profil

Registrován: pát 03. zář 2010 8:48:22
Příspěvky: 16
Na ladder nechodím, takže se ptám spíš pro zajímavost - rozšířil se ten TheLittleOnův fast tech na helliony proti Z nebo s čím se u terranů setkáváte?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 16:25:14 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 19. srp 2010 13:46:49
Příspěvky: 137
satik píše:
Merlin píše:
Vyjádřím se jenom k tomu odebrání scanu.
Kdyby se to stalo, čím by terran detekoval cloac v early game hm? A co by měl používat na svoutování?


nejak mi nejde do hlavy, jak muzes byt prvni v tve divizi v diamantove lize...

vsechny invis jednotky jsou tak vysokej tech (banshee, DT), ze do ty doby ravena mit muzes bez problemu, tak na co bys ho potreboval v early?
+ protosse vytechovani na observera stoji +- stejne

a scout? muzes zvednout barracks/factory a letet k souperoj nebo postavis a obetujes vikinga, protoss pred observerem taky nema sanci nijak scoutovat (tou dobou ty uz vikinga muzes mit davno) a zerg musi udelat speed - muze scoutovat o neco driv, ale vzhledem k tomu, ze se musi prizpusobovat souperi, tak bych to nevidel jako problem.


200 gasu je celkem dost (+potreba techlabu u budovy, z ktere spis masis [reactor]) :-) ikdyz je pravda, ze raveni defense dron je ultimatni vecicka ;-) Ale jsem silver, takze Vam do toho vic plkat nebudu :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 10:05:47 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Satík .... no. Přemýšlím co na to říct..... asi jen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chlape nehorázně jsi mě pobavil. Jde vidět že jsi za terrana asi nikdy nehrál. Víš. Ono občas někteří hráči jedou fast DT/banshee. A teď, když vemeš terranovi scan, terran se o tom nedozví že někdo jede fast DT/banshee a terranovi celkem trvá vytechovat reavena a stavět věžky jen kvůli scanu... hahaha. Fakt srandista.

Ale potěším tě. Už jsem 10tý... 3 dny jsem totiž 1vs1 nehrál. Nebyl čas.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 10:15:32 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Merlin píše:
Satík .... no. Přemýšlím co na to říct..... asi jen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chlape nehorázně jsi mě pobavil. Jde vidět že jsi za terrana asi nikdy nehrál. Víš. Ono občas někteří hráči jedou fast DT/banshee. A teď, když vemeš terranovi scan, terran se o tom nedozví že někdo jede fast DT/banshee a terranovi celkem trvá vytechovat reavena a stavět věžky jen kvůli scanu... hahaha. Fakt srandista.

Ale potěším tě. Už jsem 10tý... 3 dny jsem totiž 1vs1 nehrál. Nebyl čas.


Vítej do reality ostatních ras, třeba toho Protossa, který pokud si nescoutne něčím jiným včas (což kupříkladu toho Terrana díky wall-inu ani nemůže) a nejde Robotics na obse, proti fast DT/banshee prohrál.

Srandista jsi ty a pobavení je vzájemné.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 10:18:30 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Vyměním observera za scan... vážně. Když to zařídíš u blizzardu, budu ti neskutečně vděčný.

edit: jo a pak klidně můžou vymazat i reavena z arzenálu terrana.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 10:38:35 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
nezlob se na mě, ale věci, které tady občas píšeš rozhodně nezní jako od někoho, kdo by měl vůbec být v diamondu :roll:

a btw, pořadí v divizi je naprosto irelevantní, jestli se dá podle něčeho poměřovat, tak jsou to body.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 10:43:51 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Mě nejvíc, mrzí, že debata se vzdy zvrhne na totalni flame :( A clovek se nic kloudneho nedozví ...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 10:45:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Merlin píše:
Satík .... no. Přemýšlím co na to říct..... asi jen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chlape nehorázně jsi mě pobavil. Jde vidět že jsi za terrana asi nikdy nehrál. Víš. Ono občas někteří hráči jedou fast DT/banshee. A teď, když vemeš terranovi scan, terran se o tom nedozví že někdo jede fast DT/banshee a terranovi celkem trvá vytechovat reavena a stavět věžky jen kvůli scanu... hahaha. Fakt srandista.

Ale potěším tě. Už jsem 10tý... 3 dny jsem totiž 1vs1 nehrál. Nebyl čas.


Jen pro info, ja hraju (na ladderu) randoma a obcas si dokonce davam naschval T :)

Zcela evidentne jsi jinou rasu nehral ty. Jak zjistit za P, co toss jede? dokud neni observer/phoenix, nezjistis o souperovi nic, coz tossovi trva zhruba stejne dlouho jako postavit terranovi vikinga. Zerg ma overlordy, jenze ti jsou pomali - akorat o nej zerg prijde na marinakach a nezjisti nic. A s detekci jsou na tom taky zhruba stejne, ten raven oproti observerovi az o tak delsi dobu postaveny neni, navic mas u vsech ras vezky, ktery muzes mit opravdu brzo.

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 10:49:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
A ravena muzes mit stejne rychle jako souper basnhee a o dost driv nez souper DT, DT jsopu jeste o kousek dal... a pokud toss jede DT rush, tak bys ho mel bez problemu prejet do ty doby..

A to jeste nezminuju EMP, ktery invis jednotky taky odhaluje + jim sunda vsechnu ene... :D

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 11:06:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Jen malé upozornění ať zase nedojde k omylu, jak tomu bylo dříve. Když tady něco napíšu, neznamená to že zrovna s tímhle mám problém(pak se někteří diví jak můžu být v diamond :-D(jsem tam, protože mi to jde a prostě tam jsem, protože jsem si to asi zasloužil, protože jsem asi porazil hodně dobrých hráčů a proto tam prostě jsem :lol: :lol: :lol: ). Znamená to, že jsem v práci, zrovna nemám co dělat, nudím se a baví mě to vás tady tímhle prudit, protože vy aby jste místo toho hledali taktiky, tak tady jenom brečíte. Stejně s tím nic nenaděláte i kdyby jste tady všichni sepsali petici :lol: :lol: :lol:

PS: a podle počtu bodů taky nemůžeš hodnotit jak je hráč dobrý, protože né každý má čas sedět 10 hodin denně u SC a hrát 1vs1 a sbírat výhry.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz