StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 16. čer 2024 4:46:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 16:44:43 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Tak tady to je. Moje, doufam, ze posledni, hra v Silveru. Doufam, ze se pobavite stejne, jako ja :-)

Kód:
http://uloz.to/5589955/blistering-sands-2-.sc2replay

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 13:55:23 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 19. srp 2010 13:46:49
Příspěvky: 137
Ahojte,

priznam se ze za terrana hraji chvili (vubec SC2), a prestoze jsem na zacatku zkousel vsemozne taktiky (jak na air, tak fast tech pozemnich+antiair apod. blbosti), tak se mi zda MMM suverene nejefektivnejsi. Jsem sice pouze v silver lize, ale 3 zapasy po sobe skoncily pri uziti MMM totalni destrukci (vs Protoss). Myslim ze tu je vazne neco spatneho :-)
Ale na druhou stranu, jeden fight se mi protahl (protoss se prekvapive zakempil, a jel mass-void, coz se dalo snadno zjistit). Pri MMM je snadne zacit delat counter + uzit aktualne marinu se stimpacky. Spis me prekvapilo, ze kdyz vidi vikingy, proc nezkousi Protoss ty jejich male litaci potvory? Jsou tusim rychlejsi, a pri 1v1 by snad meli sejmout vikinga (+chronoboost apod).

No a to me dovadi k myslence, neserou si to do jiste miry protossove sami? Zatim vidim jen VR/Zealor+stalker (a pak coloss/HT)/Stalkeri+immo apod. Nic jineho, nic noveho... Kdyz vite ze souper ma 4 rozdilne moznosti, a vy ji zjistite, pak je v pasti (leda ze podelam macro). Pokud se pletu, prosim argumenty :-) Rad se dozvim new veci

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 14:01:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
No to je prave ono ;) Viac tych moznosti akosi niet.
Maly litajici potvory (Phoenix), su sice rychlejsi nez viking, ale maji vyrazne mensi dostrel (9 vs 4), nzisi dmg (2x6 vs 2x5) a su o kusok drahsie. A to uz nehovorim ze ty mozes vikingov kotit vdaka reakturu po 2 ;) Na vikingov jednoznacne stalker.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 15:34:47 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 15:36:06
Příspěvky: 44
kori píše:
Tak tady to je. Moje, doufam, ze posledni, hra v Silveru. Doufam, ze se pobavite stejne, jako ja :-)

Kód:
http://uloz.to/5589955/blistering-sands-2-.sc2replay



Hej tak fakt si me dost pobavil:D...Ten Zerg byl s prominutim naprostej noob,protoze te mel v uplnym vezeni,fakt nechapu proc neexpandoval,popripade nestavel roache nebo cokolov krome zerglingu:)...jak si postavil tu zaltou expu,to byl klic k vitezstvi:)...takze gratulace,ale bylo to fakt vtipny...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 0:09:00 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Tak panove, prosim o radu. jak na primej VR rush, tj, nedela nic nez urychleny VR. 12 marinaku na 3 VR nestaci a ja tou dobou jeste nemam venku ani jedinyho vikinga, akorat mam dostavenej starport :-( Uz me takhle dali 3x za sebou a zatim nemam counter.

http://uloz.to/5661185/scrap-station.sc2replay

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 1:49:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
jednoduchej counter je pumpovat marinaky se stimpakem , ten stimpak udelej jako prvni vyzkum , hodi se vzdy jak pro marinaky tak pro maraudery + dela se ze vsech upgradu skoro nejdyl proto je vyhodny si to odmaznout hnedka z kraje takze dva raxy , jeden s reaktorem druhej tech lab , udelas vyzkum stimpaku a sypes tri marinaky naraz , nez k tobe doleti jeden mel bys jich mit dost a vyzkum hotovej pak si pockej az ten vr doleti tak abys ho stacil sundat nez zdrhne pichni si drogy a sundej ho :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 2:01:24 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Promin ale APM 12-20 jak tohle děláš já mám minimum 80 APM a když nic nedělám tak 60 APM :)

Taky stavíš nesmysli v pohodě by jsi to stihnul neměl jsi stavět bunkry to máš 200 minerálu
Měl jsi dříve scoutovat aby jsi věděl co jede potom postavit věžky a branit je marinakama
Jak si postavil airport měl jsi to přehodit s Barack + reactor (Airport + reaktor) měl by jsi 2 Vikingy najednou s dostřelem 9 + marinaky a 2 turretky
Factory + lab tech přehodit s dalším barackem aby jsi mohl mastit maraudery protože měl slabou obranu tak by jsi ho udolal :)

I když Void ray je opravdu svině hlavně když je nabita tak ma neuvěřitelnou silu já taky tak vyhrával měl jsem armadu doplnenou void ray na zacatku a sentry jsem zablokoval armadu tak že jsem ji rozdělil a protože jel MMM tak jsem zealotama stalkerama hlavně znicil marinaky a voidray dodělal zbytek .....


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 6:15:08 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Ok, dikas. Zkusim to nejak poresit.

VR je moje nocni mura :-) Ted mi zase prohralo hru. Oba totalne zdevastovany, vyrovnanej zapas a jedno VR, ktery uz jsem nedal a bylo rozhodnuto. Nesnasim tuhle jednotku :-)

Btw: APM. Kdyz nejsou prachy a nebo neutocim, tak zbytecne neklikam, no :-)

No, tak jsem diky P zase hezky zpatky v silveru. Jeho baze samej kanon a opet jen samej VR. Ja uz fakt nevim, co s tim :-( Ted jsem mel marinaku jak nasrano, ale stejne jsem se nemohl hnout z baze :-( A na vikingy uz nebyly prachy. Opet vyhral pouze diky VR, ach jo.

http://uloz.to/5662039/desert-oasis-4-.sc2replay

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 8:02:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Vcera som ako toss odohral par zapasov proti terranovi (1v1). Vyhral som cca polovicu (mozno o nieco menej). Som platina a dostaval som aj gold terranov. Sprehladom si ma davali. Terrana porazim len ak je to lama, ktora ma navyse ani nicim nedokaze prekvapit. Porazil som len tych, ktory stavali malo jednotiek a neupgradovali (dmg, armor). Akonahle niekto podstivo kotil MMM, tak som to neustal.

Ty ako terran nesmies dovolit protossovi aby ziskal privela VR (jednu preboha musis dat dole!). Naco mas scaner? Vykasli sa na muly. Pingaj ho kazdu chvilu, bud enasrany (jedno plus) a ty budes vediet presne co robi. Ide VR? Stavaj viac marinakov a menej marauderov. Vydis ze chysta tech na colosus? Zautoc. Vidis ze ide expandovat? Zautoc. Cely cas mas mat silnejsiu armadu ako on (vdaka medikom mu jeho zealoti a stalkri jednoducho nestacia). Jedina moznost kao moze toss ziskat silnejsiu armadu je hopsnut na hi tech jednotky. TO ale vdaka scanu vcas odhalis a zautocis skor nez takuto vyhodu ziska.

Opakujem sa, ale plati to. Terran prehra len ak to monstrozne poserie. Staci mu priemerna hra a scaner, a protoss nema sancu. Mula je sracka. 50 mineralov za SCV nie je az tak vela a taket SCV mas navzdy, mula je o chvilku prec. Vyznam ma mozno prva (vtedy mozes poslat na scout SCV), ale neskor sa to uz jednoducho neoplati. A to ti radim ako toss, viem co ma poraza.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 8:15:13 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Podivej se na to posledni replay a porad, co s tim. To, ze sem lama vim, ale jak na tenhle konkretni pripad? Co jsem mel udelat jinak?

Zakanonoval si bazi a pak jel jenom VR. Ja jel jenom mariny se stimpackama (mraky), medivaky a pak vikingy. Snipenul mi oba gasy za 2 vteriny, takze pak uz jsem jel jenom mariny. On si lita pres clify a ja beham jak debil :-) Do jeho baze se nedostanu a exp jsem sice udelal a jemu 2 znicil, ale stejne to nestacilo. Ten snad udelal jenom 1Z a pak uz jen samy VR, nic vic. Jasnej win, pokazdy :-(

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz