StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 16. čer 2024 7:51:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 15:04:18 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Nevím, proč se snažíte, když dotyčný neuvádí argumenty, neuvádí nic. Jenom svoje subjektivní tvrzení. Což je fajn, zbytek je taky subjektivní, ale na objektivní rejpání očividně neumí poradit. Co má toss hrát správně na terrana? Mlčí. Asi nebude náhoda, že v topce je nejvíc terranů. Teda vlastně náhoda to je, statisticky to náhoda být nemůže, ale... no... to už k tomu patří.(viz topic vymírání zergů, statisticky je to prostě kravina, aby přes 50% top hráčů bylo zergů)
I kdyby se snažil uvést jako příklad, že King of The Beta tour(od té doby se na balance nešáhlo) vyhrál zerg Idra, tak je to houby platné, protože zrovna Idra tvrdí, že terran je OP.
Pokud někde něco nevyhraje terran, tak to neznamená, že není nejsilnější. Terran je nejsilnější => může snadno vyhrávat.
Čekání na ballance je vtipné, buff stimpacku byl uveden jako marine only záležitost, takže asi tak. Navíc už nejde balancovat co 5 minut, protože teď už to jede na ostro a musí se to zvážit, odstávka co 20 minut kvůli balanci už tak snadno neprojde :o).
Doufám, že na to ten tro(t)l nebude reagovat :o) A i kdyby, já je krmím rád :o)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 15:25:30 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Goodwill: Nestras. Ted jsem se vydrapal tezce do zlata a zpatky nechci :-)

Btw, pekni 3 orlici (platina) :-)

Se mi zda, ze tady vubec nikdo nehraje. Kazdej ma tak 20 zapasu...

Jinak, mozna zajimava, informace. Do vyssi ligy me to souplo presne po tydnu hrani (snad i hodina odpovidala). Nejprve se mi obejvil stav v zebricku proti minulemu tydnu a cca po 5 zapasech me to hodilo vejs (z toho jsem 3 prohral). Hodnoceni a razeni do lig to tedy dela asi po tydnu, bez ohledu na pocet odehranych zapasu. Tak mi to logicky vychazi, ale netvrdim, ze je to pravda, samozrejme. Tak treba to muze nekoho zajimat. A jeste jedna vec, byla to uplne nove vytvorena liga, bylo nas tam asi jen 16. Ted uz je to plny, tj. 100 hracu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 15:36:33 
Offline
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 0:29:31
Příspěvky: 4
Ja mam s terranov dojem v poslednej dobe ze su vsetci na jedno kopyto. Uplne vazne vravim ze 90%hier proti T by som ani nemusel scoutovat. Ja proste viem co bude hrat, vsetci vedia co bude hrat... 9 z 10 hier massuje MM v early game a snazi sa rychlo vyhrat. Bud to skusim ubranit Force filedom na cliffe co je na moje pomery docela narocne a tym moje makro trpi alebo volim lahsiu cestu pomocou dvoch dobre umiestnenych canonov na cliffe(tym stracam tech a trochu skiled terran si s tym poradi, nastastie skilled ich je malo :D ). Tych zvysnych 10% zvykne reaper rush alebo niake banshe.

Proti terranovi som sa do Late game dostal zatial len raz, vzdy bud on mna znici prvym MM pushom alebo sa dostaneme do fazy kde ja musim techovat jak blazon na templarov a colosov zaroven a on stavat 20x barrak jak blazon a ide MMM.
A nesmiem zabudnut na to ze nieraz sa mi stalo ze niaky terran ma ani nescoutoval ani nescenoval... on si bol proste 100% isty ze vyhra. A jeden mi dokonca napisal gg v momente ked videl ze som hodil zle force field na rampu... proste 0 stratenych jednotiek a on mi uz pise gg. To je len par mojich zazitkov s aktualnej PvT situacie. Ja nechcem vynasat zle prognozy ale pri tejto situacii bude zachvilu hrat kazdy terrana.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 15:39:03 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
kori píše:
Goodwill: Nestras. Ted jsem se vydrapal tezce do zlata a zpatky nechci :-)

Btw, pekni 3 orlici (platina) :-)

Se mi zda, ze tady vubec nikdo nehraje. Kazdej ma tak 20 zapasu...

Jinak, mozna zajimava, informace. Do vyssi ligy me to souplo presne po tydnu hrani (snad i hodina odpovidala). Nejprve se mi obejvil stav v zebricku proti minulemu tydnu a cca po 5 zapasech me to hodilo vejs (z toho jsem 3 prohral). Hodnoceni a razeni do lig to tedy dela asi po tydnu, bez ohledu na pocet odehranych zapasu. Tak mi to logicky vychazi, ale netvrdim, ze je to pravda, samozrejme. Tak treba to muze nekoho zajimat. A jeste jedna vec, byla to uplne nove vytvorena liga, bylo nas tam asi jen 16. Ted uz je to plny, tj. 100 hracu.



ja jsem si zahral tech 5 prvni ozralej a jsem v bronzu :D
hlavni je ze si muzu zahrat. Jen jsem zvedavej, jak a kdy se posunu do vyšší ligy..

Ps: jestli vubec někdy :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 15:43:10 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Ja taky hraju jenom pro zabavu.

Zenska je ted pryc z baraku, mam klid, tak parim, dokud to jde. Pak uz to tak slavny nebude :-)

Jestli plati moje domnenka, tak pokud budes nekde nahore v zebricku, tak te to potom tydnu soupne vejs...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 15:54:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Já mám takovej dojem, že tě to vejš nepustí ikdyž jsi první ve své lize. Musíš vyhrávat proti lidem z vyších lig a pak by tě to mělo přešoupnout. Každopádně pokud se budeš držet na 50% výhra/prohra, tak se asi nikam nepošoupneš.

To je ale moje doměnka, takže to může bejt i jinak :)

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 15:57:58 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Jumbik píše:
Já mám takovej dojem, že tě to vejš nepustí ikdyž jsi první ve své lize. Musíš vyhrávat proti lidem z vyších lig a pak by tě to mělo přešoupnout. Každopádně pokud se budeš držet na 50% výhra/prohra, tak se asi nikam nepošoupneš.

To je ale moje doměnka, takže to může bejt i jinak :)


Ja mam W/L 51% a pred povysenim jsem 3x prohral a 1x vyhral (naposled, to je fakt).
Je taky pravda, ze na konci uz jsem hral jenom s Gold a Platinou, Silver uz jsem nevidel.

Ten posledni zapas vam sem pak soupnu pro zasmani. Ja to tezce posral na zacatku, ale co pak proved ten Zerg, to musite videt, aneb jak se da prohrat jasne vyhranej zapas. Asi cekal GG, ale ja se jen tak nevzdam :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 16:01:35 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
kori píše:
..........
Ja mam W/L 51% a pred povysenim jsem 3x prohral a 1x vyhral (naposled, to je fakt).
Je taky pravda, ze na konci uz jsem hral jenom s Gold a Platinou, Silver uz jsem nevidel. ..........



Jak poznám s kým hraju ?

Zatim jsem to zjistoval tak, ze se jich zeptam ... nejhorsi je, ze nekteří hráči ani nepozdraví, natož aby popřáli GL. Nesnášim ...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 16:05:52 
Offline
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 21:48:54
Příspěvky: 2
Ve Score Screenu se podíváš na jeho profil (pravé tlačítko na jeho jméno - view profile )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 16:06:26 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
kua tak to mě fakt nenapadlo :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz