StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 16. čer 2024 4:38:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 8:16:03 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Ty mariny jsem myslel tak, že málo který zerg počítá s tím, že udělám rush na něj. Pokud mě teda nevyskautuje což se snažím sebevíc aby ne. Když to nevyjde, stáhnu a masím jiné jednotky. U zerga je problém v tom, že jakmile vás uzavře v obraně, jste v prdeli. Jeho rychlý expand s 5+hatchery..... to se s vašima dvěma expandama ubránit nedá. A co má zerg obrovskou výhodu, že mu stačí postavit jednu budovu od každého typu a je za vodou. Změní taktiku prakticky během chviličky. Pak mu stačí 1 minuta aby za pomocí quenek a těch jejich OP přidávání larev několikanásobně přečíslil vaši obranu/útok. Když se mi během prvních 5ti minut hry proti zergovi nepodaří zničit jeho hive nebo alespoň dostatečně sabotovat těžbu, prohraju.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 8:21:11 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
A ještě mě festovně štve jedna věc.
Protos ma observery (neviditelná jednotka na skautování která je dokonce jako detektor)
zerg má všechno co se dokáže zahrabat(hlavně roache, ty se dokonce dokážou pohybovat pod zemí)
Obě rasy mají jednotku, která dokáže dělat skauting v poli aniž by jí nepřítel našel(řekněte který teran skenuje celou mapu kvůli tomuhle)
Terran .... ???? Sensor tower ? Hahaha... kdyby sloužil aspoň jako detektor. Terran prostě nemá jednotku, která by mohla skautovat mapu aniž by byla odhalená.
V jedničce byly aspoň miny u vulture. Jednu minu ke každému expu a bylo. Když přišel dron/proba/scv, bůůům aspoň jsem věděl že se tam chce roztáhnout.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 8:29:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Gappo píše:
Budzogan píše:
prosím nevtipkujte ludia... :D
Terran sa neda rushnut...ak zablokujete cestu tak gg....je po rushy. :D
ale taky protoss ten by ešte ako tak mohol pisať že ho to štve...ale terran...:D



no kazdej neni skiler jako ty .... ja proste proti zergum hrat neumim.

Kdyz si stihnu zavrit vchod, tak jsem stejne v pici. pac uz ne vylezu a dojedu na zdroje ....

pro mě je to prokleta rasa.

tak jsem za zerga zacal vcera trenovat ... aych si udelal predstavu jak funguje :D




Ja mam daleko od skillera. :D
Len proste Zerg sa musi prispôsobovať taktike Terrana kedžto Terran si na začiatku vybere že hmmm čo pojdem ...a pokial to nescoutne Zerg tak to nemusi dopadnuť dobre (u mna dosť často to dopada zle).

Ked ti môžem poradiť tak celkom dobra taktika je ist Reaperov a otravovať Zerga... samozrejme ak ta scoutne tak si tam šupne crawler, ale aj tak ho môžeš kontrolovať ci nahodou neexpadnuje a môžeš mu tam narobiť dosť bordel.

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 8:32:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Merlin píše:
A ještě mě festovně štve jedna věc.
Protos ma observery (neviditelná jednotka na skautování která je dokonce jako detektor)
zerg má všechno co se dokáže zahrabat(hlavně roache, ty se dokonce dokážou pohybovat pod zemí)
Obě rasy mají jednotku, která dokáže dělat skauting v poli aniž by jí nepřítel našel(řekněte který teran skenuje celou mapu kvůli tomuhle)
Terran .... ???? Sensor tower ? Hahaha... kdyby sloužil aspoň jako detektor. Terran prostě nemá jednotku, která by mohla skautovat mapu aniž by byla odhalená.
V jedničce byly aspoň miny u vulture. Jednu minu ke každému expu a bylo. Když přišel dron/proba/scv, bůůům aspoň jsem věděl že se tam chce roztáhnout.



Tak si upgradni Banshee....Terran ma ten Scan...čo je v podstate imba...


Roachom musis spraviť 2 upgrady kím budu mocť isť pod zem a pohybovať sa. Okrem toho vzdy sa ide najprv este iny upgrade na rychlosť...

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 8:41:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Merlin píše:
A ještě mě festovně štve jedna věc.
Protos ma observery (neviditelná jednotka na skautování která je dokonce jako detektor)
zerg má všechno co se dokáže zahrabat(hlavně roache, ty se dokonce dokážou pohybovat pod zemí)
Obě rasy mají jednotku, která dokáže dělat skauting v poli aniž by jí nepřítel našel(řekněte který teran skenuje celou mapu kvůli tomuhle)
Terran .... ???? Sensor tower ? Hahaha... kdyby sloužil aspoň jako detektor. Terran prostě nemá jednotku, která by mohla skautovat mapu aniž by byla odhalená.
V jedničce byly aspoň miny u vulture. Jednu minu ke každému expu a bylo. Když přišel dron/proba/scv, bůůům aspoň jsem věděl že se tam chce roztáhnout.


Nevím, zda se smát nebo zaplakat :lol: :lol:

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 8:46:05 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Ale i Banshee dojde energie a musí se vrátit. Scan terran má, ale taky potřebuje energii. Jde mi o to, že obě rasy mají jednotku, která dokáže být pořád v poli, skautovat a být přitom neviditelná. Terran takovou prostě nemá.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 8:47:38 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
[/quote] Nevím, zda se smát nebo zaplakat :lol: :lol:[/quote]

Zkus obojí :-D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 8:49:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Merlin píše:
Ale i Banshee dojde energie a musí se vrátit. Scan terran má, ale taky potřebuje energii. Jde mi o to, že obě rasy mají jednotku, která dokáže být pořád v poli, skautovat a být přitom neviditelná. Terran takovou prostě nemá.


Ešte som nikde nevidel aby niekto scoutoval s roachami v zemi... je to pomalé a uz v tej faz hry ked uz mas tie upgrady mozes scoutovať s overseerom a jeho panakom...+ nehovorim o zerglingoch.

Každopadne Terran....ma toho mrte na scoutovanie. a nemusi byť neviditelný. Napr. ten reaper...:D
Scan je uplna imba ! Zopakujem to. :p

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 8:54:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Já chci prostě novou terranskou jednotku :-D

Skaut (neviditelný runner s batůžkem na zádech a holí v ruce s dohledem 10+ a osobním detektorem pohybu) :-D
A šmitec :-D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 9:08:46 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Merlin píše:
Já chci prostě novou terranskou jednotku :-D

Skaut (neviditelný runner s batůžkem na zádech a holí v ruce s dohledem 10+ a osobním detektorem pohybu) :-D
A šmitec :-D



:) :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz