StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je stř 26. čer 2024 10:45:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Na jakým železe to hrajete?
PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2010 5:59:50 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 5:32:13
Příspěvky: 17
Bydliště: Havířov
Win7
x2 Dual Core 6000+ 3.1GHz

Geforce 9800GT

Ram 4GB

Vše na vysoké urovni ...dobře se hraje fps jsme nezišťoval:))

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Na jakým železe to hrajete?
PříspěvekNapsal: čtv 21. říj 2010 1:10:30 
Offline
 Profil

Registrován: ned 02. kvě 2010 15:03:02
Příspěvky: 8
trosku mimo, ale muzu se zeptat jaka sluchatka pouzivate? nebo nejlepe nejaka poradit, chtel jsem od Creativ, ale sam nevim, nejaka na cele ucho. Dekuju moc

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Na jakým železe to hrajete?
PříspěvekNapsal: čtv 21. říj 2010 6:08:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
driv jsem mel hama CS-408 nebo tak neco, ted mam nejaky Fatal1ty, hraval jsem s tim i 3d akce po MP a kdyz souper dupal, tak jsem moh strilet klidne poslepu s obema... :D

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Na jakým železe to hrajete?
PříspěvekNapsal: čtv 21. říj 2010 7:22:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
makrela4 píše:
trosku mimo, ale muzu se zeptat jaka sluchatka pouzivate? nebo nejlepe nejaka poradit, chtel jsem od Creativ, ale sam nevim, nejaka na cele ucho. Dekuju moc


Zásadní otázka ... kolik mají stát? :)

U sluchátek máš rozmezí 150-40000 Kč :D

Já mám Koss Pro4AAT, vybral jsem si je hlavně kvůli tomu, že jsem chtěl sluchátka, který nebudu muset po jednom roce vyhodit. Tyhle se mnou budou do "konce" života. :) Co se kvality zvuku týče, tak nejsou nejlepší, ale co je hlavní, dokonale izolují a nebolí mě z nich hlava.

Obecně bych ale doporučil něco od Sennheiseru. Podívej se zde: http://www.headphones.cz

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Na jakým železe to hrajete?
PříspěvekNapsal: čtv 21. říj 2010 8:02:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 30. srp 2010 10:12:43
Příspěvky: 49
Bydliště: Tam kde začínají Jeseníky
makrela4 píše:
trosku mimo, ale muzu se zeptat jaka sluchatka pouzivate? nebo nejlepe nejaka poradit, chtel jsem od Creativ, ale sam nevim, nejaka na cele ucho. Dekuju moc


Nejsem nijak zkušený player RTS nebo FPS tak snad můj názor k něčemu bude. Používal jsem v práci u kompu dlouho Koss UR30 (teď je v modelové řadě nahradily SB40) - jsou pohodlné, uzavřené a cenově dostupné.

Nicméně jsou staré už nějakých deset let a odešla jim koženka u náušníků, takže teď používám "obyčejné" Porta Pro z mp3 přehrávače :)

_________________
...even the very wise cannot see all ends...

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Na jakým železe to hrajete?
PříspěvekNapsal: čtv 21. říj 2010 14:02:40 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 19. srp 2010 13:46:49
Příspěvky: 137
Sluchadla? Koss/senheiser... neprohloupite, a tech par kacek co dnes stoji. Vazne je to znat (slysim i veci, ktere mi jine sluchadla slyset nedovoli).

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Na jakým železe to hrajete?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 10:51:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 28. črc 2010 1:24:53
Příspěvky: 56
Co se tyce tech Sluchatek, mam Sennheiser PC161 uz pomalu skoro rok, a nemel jsem s nima jedinej problem, cena taky celkem slusna (2000-2300CZK, podle obchodu) a mel jsem taky cosi od creativu za 7 stovek a po roce jsem to vyhodil protoze se mi proste pojebal drat, kdyz jsem se nahnul na jednu stranu tak to hralo jen do jednoho sluchatka, na druhou stranu do druhyho sluchatka, a kdyz jsem se nahnul tak, aby to hralo do obou, tak to byla poloha, ve ktery se nedalo sedet dyl jak minutu, takze kupuj Sennheisery nebo Kossy, Creative neni firma ktera se primarne zabyva zvukem, kdyz do toho das tak ty 2-4 tisice, tak pokud s tim nebudes hazet o zem, tak je to v podstate dozivotni cena, neni to jak graficka karta kterou musis menit kazdej druhej rok :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Na jakým železe to hrajete?
PříspěvekNapsal: ned 31. říj 2010 10:02:37 
Offline
 ICQ  Profil

Registrován: ned 22. srp 2010 18:47:51
Příspěvky: 26
Intel Core 2 Quad Q8400
2,66 Ghz
.
NVIDIA GeForce® NVIDIA® GAINWARD GTS 450 1024MB GDDR5
RAM DirectX 11.0
4,00 GB RAM DDR2

Utiahne tento pc SC2 na low @ Vyssie rozlisenie ?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Na jakým železe to hrajete?
PříspěvekNapsal: ned 31. říj 2010 13:35:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
ScazArd píše:
Intel Core 2 Quad Q8400
2,66 Ghz
.
NVIDIA GeForce® NVIDIA® GAINWARD GTS 450 1024MB GDDR5
RAM DirectX 11.0
4,00 GB RAM DDR2

Utiahne tento pc SC2 na low @ Vyssie rozlisenie ?


Mam athlon X2 4000 (2,6Ghz) - Nejsem si zcela jisty...ale je to dvoujadro nejnizsi rady taktovane na vyssi radu
2GB DDR
GeForce 7600 GS

Mam tohle low PC a SC2 hraju na low na 1920x1080 (+/- 40 FPS...coz na RTS bohate staci+plus mi k tomu samozrejme bezi mrak programu na pozadi - Skype, WinAmp, ICQ, Chome...). Takze utahne jako nic.

2Mates: Od kdy se prosimte Creative nezabyva zvukem, primarni zamereni spolecnosti Creative je za poslednich 30 let existence pouze zvuk (Zvukove karty, repro, MP3playery, sluchatka). Jinak co se tyka sluchatek, tak zalezi hodne na tom na co sluchatka chces pouzivat. Zlomit kabel se ti muze podarit i u sebedrazsich Sennheiseru (Kazdy rok si od nich kupuju pecky kolem 500, ktere mam urcene na sport a pravidelne po roce zlomim kabel). A muzu rict ze je prakticky jedno jaka sluchatka mas...pokud je mas na hrani, tak zalezi jen na tom jak ti sedi na usich a nicem jinem (hraju RTS a FPS uz docela dlouho a mam spoustu kamaradu, kteri jsou nebo byli spickovymi hraci a je fuk ze maji 10let starou mys a sluchatka)...zvukovy rozdil clovek s beznou kartou nepozna (kdyz se budeme bavit o sluchatkach 300,- a vic), rozdil se da poznat zapojenim do lepsich prehravacu, ale jinak je to fuk.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Na jakým železe to hrajete?
PříspěvekNapsal: ned 31. říj 2010 14:08:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 11:45:08
Příspěvky: 11
mel jsem senheisry za cca 1600Kc kabel by prezil jeste dalsi 3 roky ale rozpadly se samotny pecky tak sluchatka leteli do kose a ted mam sonky za 800 a bez problemu uz funguju asi rok :) mile prekvapeni u sonek bylo ze zvuk byl jeste o malinko lepsi nez u tech senheisru ;) ja beru priste sonky :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz