StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pon 01. črc 2024 7:47:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bonuspoolerství
PříspěvekNapsal: čtv 04. lis 2010 1:25:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
Stoky píše:
Balty: A to je prave o krapet rozdilnem pristupu. Doba se pomalu blizi k tomu, ze bude uznavat e-sport jako plnohodnotnou sportovni kategorii. O egu, nebo spis o vykonech, je jedna stranka veci. A druha je o zabave ze hry...kdyz ja hrau basketbal, tak ho hraju pro zabavu. Driv jsem ho hral zavodne pro vysledky a tak jsem se soustredil nejen na hru ale i na trenink (posilovna, behani atd.) a samozrejme ze jsem pri tom chodil do skoly a samozrejme ze jsem mel pri tom i zivot. Kdyz bych nekomu rekl ze jsem prvni v krajskem preboru, tak si lidi taky nebudou zadat autogram.

Imho je to tak, ze ja treba absolutne nesleduju poslednich nekolik let WRC, kdyby mi nekdo rekl ze je jednicka na svete, tak od nej asi taky nebudu chtit autogram. Ale kdyz bych potkal TLO nebo HuKa tak autogram chtit samozrejme budu. A to ze je nekdo v TOP10 v diamond nic neznamena. Ja taky neznam 99% basketbalovych hracu nasi prvni ligy. Ano jsou dobri protoze hraji prvni ligu, ale kdybych je potkal v RL, tak i kdyz by mi nekdo rekl ze jsou takhle vysoko tak me to stejne tolik nenadchne.

Ja napriklad ted chci zdokonalovat svoji hru ne v oblasti zabavy, ale v oblasti sportu. Proto ted skoro nehraju ladder, ale spis trenuju (a rozhodne to neni kvuli bonuspoolu). Potrebuji se preucit nektere navyky ktere jsem si vypestoval. Ucim se nove hotkeys a jak jsem tu psal u topiku od Day9, aby ruce hrali neco jineho nez oci. Chci se dostat do vyssi ligy, ale na to zatim nemam fyzicku. A samozrejme ze pri tom chodim do skoly a jeste pracuju, protoze jsem amatersky e-sportovec.


Ok to je sice všechno strašně krásný, ale jak to souvisí s tématem ?

Ja myslím že to Balty napsal do výmluvně že netřeba ktomu cokoliv dodávat každý tu hru hraje pro něco jiného a každý rating vnímá jinak ... a tak by to mělo bejt

někdo hraje fo fun , někdo to chce někam dotáhnout, někoho vć baví týmovky a pak má hafec bonus bodů. Ale proč má někdo tohle potřebu řešit ? ..

přijde mi že si honí akorát ego ten kdo o tom mluví .

Když třeba vemeš podpisy , myslíš si že si tím lidi honí ego ? já to tam mám kdyby si semnou chtěl někdo zahrát at to nemusím vypisovat , potom taky proto že se mi to líbí míval jsem to u age of empires mám to i tady.

vědět jak na tom jsi skillově v porovnání s ostatními není nic špatného aspon je to motivační.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonuspoolerství
PříspěvekNapsal: čtv 04. lis 2010 1:54:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Ja jen porad nemuzu pochopit proc tu mluvite o nejakym honeni ega. Ja nevidim nic spatneho na tom snazit se byt lepsi nez ostatni. A podpis mam proto, aby kdyz o necem pisu, tak aby byl videt zdroj. Kdyz napisu, ze nezalezi na coutrovani jednotek, tak chci aby bylo videt kolik toho mam odehrano a ze mam neco za sebou (nejednou se mi stalo ze me prejeli pouze chargeloti - *wink balty* - od soupere, ktery daleko lepe makroval). Jinak musim mluvit s clovekem co je v silver league a jinak s clovekem co je 1800+ diamond. A ne proto, ze clovek v silve league je lama, ale proto ze vim cim ten clovek zrovna prochazi a jaky ma mindset. Vyhodou tehle lig je ten, ze zkratka neni mozne aby clovek s vysokym skillem byl v bronze.

Podobne by u me fungovalo, kdyz by mel clovek jmenovku popelar (10let) a top manazer (5let). Pokud se budu bavit s clovekem, co dela 10 let popelare, tak nebudu neco vic, jen ho budu brat jako cloveka, ktery je spokojeny tam kde je. A asi s nim nebudu resit ekonomicke problemy ale spis fotbalove vysledky. A jinak se budu bavit clovekem co ma pod sebou stovky lidi, samozrejme ze se s nim muzu bavit i o fotbale a nebo muzu zjistit jake to je byt na vrcholu, jak se tam dostal apod. Clovek s mindsetem podnikatele nikdy nebude dlouhodobe delat popelare a naopak. Podobne s clovekem s bronzu nebudu resit "Stalife drop" ani nebudu resit jestli hraje MMM jako 3/1/1 nebo 1/1/1, ale radsi ze zeptam kolik ma SCV, a kolik ma prumerne na ucte mineralu. A jine veci budu resit s clovekem z TOP diamond. Kde ja samozrejme stojim nekde mezi.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonuspoolerství
PříspěvekNapsal: čtv 04. lis 2010 9:13:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Ale jasne ze na tom nie je nic zle, ved si pozri moj profil a trapne achievementy ;)
Mam z nich ego pekne naboostovane :D Akuart rad veci nazyvam pravym menom.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz