StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 04. čer 2024 13:17:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pon 14. kvě 2012 21:27:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
no jen ze pred cca pul rokem sem byl top gold s tim ze sem daval celkem i platinaky a tedka i kdyz se mi hra podstatne zlepsila sem rad ze davam low goldaky ...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: úte 15. kvě 2012 16:18:11 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
To se ti asi zas tak moc nezlepšila :D


makro makro makro pánové :)

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: úte 15. kvě 2012 16:59:14 
Offline
 Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 10:59:09
Příspěvky: 46
Fanatic píše:
To se ti asi zas tak moc nezlepšila :D


makro makro makro pánové :)

JJ, macro je extrémne dôležité vo vyšších ligách. Teraz som síce obyčajný noobisko v plat ale tam už to bez macra nejde proste. Zrovna včera som hral customky s jedným silver zergom a on z troch hier išiel dvakrát allin. Samozrejme, že viem forcfieldovať :-) takže po defnutí bane speedling allinu to už bol freewin. Keď som sa ho spýtal, prečo allinuje furt, povedal, že nevie macro. Mal cez 150 win a bol okolo 25. miesta. Takže myslím, že len rushe bez macra už ani v sivry nestačia. Samozrejme pokiaľ nesmurfuješ ako dia :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě 2012 5:19:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
no ja v posledni dobe dojizdim spis na micro nez na makro v 80% her TvZ a TvP se souperem jakz takz drzim krok a pak me prejede collos/ht nebo bling/infestor neco pac nestiham splitovat rinu focusovat blingy microvat medevacy kitovat microvat vikigy a ghosty a do toho jeste macrovat a kdyz se divam na repy tak je to vzdycky stejny souper hodi par spellu a pak da a move a de si delat neco do mainu .... grrr

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě 2012 12:27:54 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Jistěže ano. Protože kdybys měl Dia+ makro tak ti v silveru stačí a-move. :)

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě 2012 13:00:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
no bych nerekl i kdyz tosse brutalne premakruju, treba kdyz nescoutne moji oblibenou 1rax 2x FE tak i s 200 suply mam problem ho sejmout vetsinou ho polozi az tak 2-3 utok a to jen v pripade ze mu tim prvnim sejmu treti + napacham citelny ztraty na jeho T3 jednotkach. uz se mi parkrat stalo ze sem byl na 4 bazich tosovi sem sejmul 3 a tak 30-40% army a on me tim zbytkem proste prevalcoval ....

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě 2012 15:21:08 
Offline
 Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 10:59:09
Příspěvky: 46
@ Swen, veď ty máš 2500 víťazstiev :o Teda dajme tomu že máš odohraných 4000 hier. Snáď mi nechceš tvrdiť, že po toľkých hodinách hrania ti v SILVRY robí niečo problémy. Daj nejaký replay teda, rád by som videl (a myslím, že lepší hráči ako ja tiež), že či naozaj tak zle micruješ a naopak tak dobre macruješ ako píšeš. Ako dlho ti trvá namasiť 200/200 deathball? S upgradami samozrejme


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: čtv 17. kvě 2012 8:09:33 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Swen píše:
no bych nerekl i kdyz tosse brutalne premakruju, treba kdyz nescoutne moji oblibenou 1rax 2x FE tak i s 200 suply mam problem ho sejmout vetsinou ho polozi az tak 2-3 utok a to jen v pripade ze mu tim prvnim sejmu treti + napacham citelny ztraty na jeho T3 jednotkach. uz se mi parkrat stalo ze sem byl na 4 bazich tosovi sem sejmul 3 a tak 30-40% army a on me tim zbytkem proste prevalcoval ....

To mi vysvětli, jak je možné, že když protivníka přemakruješ - tedy máš 200/200 sakra dřív, se tomu toss dokáže efektivně bránit? Nedávno jsem já, co to hraju tak 3x měsíčně, hrál customku se silverem, moje makro je někde na úrovni top platina, a dopadlo to tak, že když jsem zaútočil, tak on NIC neměl(nic co by stálo za zmínku :D). Pokud tito lidé nerushnou, tak jsou kvalitním makrem rozdrceni na prach, protože s každou další minutou se ten rozdíl pouze zvyšuje.
Takže ano, pokud protivníka brutálně přemakruješ, tak stačí tupý a-move, protože rozdíl mezi armádami je propastný.

Samozřejmě to neplatí, pokud útočíš s 2k minerály skladem, ale o tom se tu snad nebavíme, nebo jo? :o)

Jako bodl by replay toho, jak někoho brutálně přemakruješ a přitom to nevyhraješ. Na tohle bych se odpoledne velice rád podíval :o)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: čtv 17. kvě 2012 9:23:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
repy nedam pac sem je vsechny smazal ( nebylo misto na D3) ale na 200 sem tak kolem17 minuty zalezy co jedu za opening a jak moc prudim soupere, ale vetsinou na 200/200 nejsem po celou hru jelikoz sem nucenej furt nekde dropovat utocit s malyma task force abych se udrzel ve hre a vetsinou prohraju vyhranou hru kvuli HT tosovy staci robe/templar archives nekde sikove schovat a ja se pak muzu posrat abych zjistil co jede a neni vetsi sranda nez jit na tose s MMM+v a zjistit ze ma 1 kolose a tri prdele HTcek. Holt mi nevyhovuje ten styl ( a prijde mi totalne mimo) zo tos a zerg si v klidu muzuou sedet na 2/3 bazich a pak cloveka prejet pres a-move a teran musi jak blbec furt nekde prudit dropovat jinak je v prdely, na to ze se o terranovi tvrdi jak je to defenzivni rasa tak styl hry tomu neodpovida, a switch na P/Z nepripada v uvahu pac proste za emzaky hrat nebudu jako main rasu to rasi seknu s SC :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: čtv 17. kvě 2012 9:28:01 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
V silveru ti stačí sedět na 2-3 bázích do 200/200 a poslat to přes A-move i za Terrana, když budeš mít aspoň trochu solidní macro...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz