StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 28. zář 2024 23:30:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů
PříspěvekNapsal: čtv 04. lis 2010 7:15:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 8:55:23
Příspěvky: 16
Bydliště: Zlín
Díky díky za rady! Určitě vyzkouším po dohrání kampaně. Akorát mě trošku štve, že když se kámoši dozvěděli o tom, že si to budu kupovat tak včera do mě celý den hustili jak budeme hrát 3vs3 a jak to budeme všechno rozbíjet :D

Docela ze začátku bych si chtěl využít tu cvičnou ligu a až budu vědět za co hrát a co proti mě může stát a jaké tempo se hrává tak bych teprve zkusil to 3vs3 nebo myslíte, že hned po tom skočit po hlavě není také špatné?

Vidím, že co pročítám forum, tak hodně lidí píše ať se nováčci drží Satikových her, tak myslím, že poslechnu a budu se snažit aspoň sledovat jeho hry/replaye :)))

_________________
Obrázek

Wanna know my music taste? =>>>>> http://www.last.fm/user/Speedy515


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů
PříspěvekNapsal: čtv 04. lis 2010 9:25:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Speedy píše:
Díky díky za rady! Určitě vyzkouším po dohrání kampaně. Akorát mě trošku štve, že když se kámoši dozvěděli o tom, že si to budu kupovat tak včera do mě celý den hustili jak budeme hrát 3vs3 a jak to budeme všechno rozbíjet :D

Docela ze začátku bych si chtěl využít tu cvičnou ligu a až budu vědět za co hrát a co proti mě může stát a jaké tempo se hrává tak bych teprve zkusil to 3vs3 nebo myslíte, že hned po tom skočit po hlavě není také špatné?

Vidím, že co pročítám forum, tak hodně lidí píše ať se nováčci drží Satikových her, tak myslím, že poslechnu a budu se snažit aspoň sledovat jeho hry/replaye :)))


Pokud jsi alespoň nehrál SC1 aktivně, tak multiplayer do začátku nedoporučuji. Tohle bohužel není FPS střílečka kde je vše jasné.

Vcelku slušný barometr jestli jsi připraven je, když dokážeš bez problémů porazit Medium/Hard počitač.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů
PříspěvekNapsal: čtv 04. lis 2010 9:55:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
Jumbik píše:
Vcelku slušný barometr jestli jsi připraven je, když dokážeš bez problémů porazit Medium/Hard počitač.


Ja sc1 hrál naposledy tak před 6 roky a to ještě jen parkrát v herně s kámoši, takže jsem neměl žádnou průravu a zkušenosti se starcraftem. Jak jsem psal začínal jsem 5ti misima v kampani, pak jsem si dal pár challanges a pak pár her proti všem úrovním PC (to už se online hře docela podobá), mno pak practise liga a pak ještě cca 100 custom game (které nejsou hodnocené) a pak jsem začal s ligou a začínal jsem s 3v3 a 4v4 a až poté jsem šel na 1v1 kde jsem z 5ti zařazujících her měl poměr 4výhry 1 prohra (ta byla fakt hodně hloupá :? :D ) a začínal jsem hrát ligu v goldu. Jak je vidět, začínal jsem dost opatrně, ale myslim si, že se to vyplatilo, ono není kam spěchat s hraním ligy, pro mě bylo důležité dostat se na začátku co nejvýše, abych hrál proti co nejlepším soupeřům od kterých se toho nejvíce naučím a nejvíce se zlepším, kdybych šel hned hrát ligu určitě bych byl v bronzu a možná bych tam zůstal až do teď . :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů
PříspěvekNapsal: čtv 04. lis 2010 21:11:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 8:55:23
Příspěvky: 16
Bydliště: Zlín
Staženo, nainstalováno, opatchováno.. zítra rozjíždím kampaň :D vypadá to hodně brutálně :)))

_________________
Obrázek

Wanna know my music taste? =>>>>> http://www.last.fm/user/Speedy515


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 12:31:34 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Speedy píše:
Díky díky za rady! Určitě vyzkouším po dohrání kampaně. Akorát mě trošku štve, že když se kámoši dozvěděli o tom, že si to budu kupovat tak včera do mě celý den hustili jak budeme hrát 3vs3 a jak to budeme všechno rozbíjet :D

Docela ze začátku bych si chtěl využít tu cvičnou ligu a až budu vědět za co hrát a co proti mě může stát a jaké tempo se hrává tak bych teprve zkusil to 3vs3 nebo myslíte, že hned po tom skočit po hlavě není také špatné?

Vidím, že co pročítám forum, tak hodně lidí píše ať se nováčci drží Satikových her, tak myslím, že poslechnu a budu se snažit aspoň sledovat jeho hry/replaye :)))


OT: řekni kámošům ať si přidaj elkar (id 440). a rovnou můžem všechno rzbíjet 4v4 :) nějakem TS nebo ventrilo není problém a já mám zatím jen asi 6 lidí se kterýma hraju a ti nejsou online tak často jak bych chtěl a i když v lize nejsem vysoko, teoreticky vím o hře dost, teda víc než někdo kdo si to před měsícem koupil tkaže nějaký rady bych mohl dát.

K topicu, nemyslím si že do začátku je dobře sledovat tady místní poloprofesionály, protože 80% z toho co uvidíš nepochopíš proč to dělaj pokud ti to u toho rovnou nevysvětlej a akorát bys byl zmatenej. Ona ta hra není zae tak složitá na pochopení a hrát na nějaký střední úrovni se dá celkem v pohodě když se člověk dobře naučí pár základních věcí.

howgh

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 15:00:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 22:39:16
Příspěvky: 149
elkar píše:

K topicu, nemyslím si že do začátku je dobře sledovat tady místní poloprofesionály, protože 80% z toho co uvidíš nepochopíš proč to dělaj pokud ti to u toho rovnou nevysvětlej a akorát bys byl zmatenej.

howgh


S tím si dovolit nesouhlasim, mně to opravdu hodně pomohlo :) Ono i docela hodně pomáhá nějaké 2v2 se zkušenějším hráčem, ale doporučuju shlédnout také pár komentovaných her, kde to komentátor trochu rozebírá. ( V jazyce, kterému rozumíš ofc)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 15:16:58 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Grandimir píše:
elkar píše:

K topicu, nemyslím si že do začátku je dobře sledovat tady místní poloprofesionály, protože 80% z toho co uvidíš nepochopíš proč to dělaj pokud ti to u toho rovnou nevysvětlej a akorát bys byl zmatenej.

howgh


S tím si dovolit nesouhlasim, mně to opravdu hodně pomohlo :) Ono i docela hodně pomáhá nějaké 2v2 se zkušenějším hráčem, ale doporučuju shlédnout také pár komentovaných her, kde to komentátor trochu rozebírá. ( V jazyce, kterému rozumíš ofc)


a tos sledoval porfíky když si měl nahráno 0 her? jako něco jinýáho je když sem v SC1 měl párset her odehranejch, ale tak možná si nedovedu představit už po těch letech jak to dneska vidí úplnej noob.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 15:21:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 22:39:16
Příspěvky: 149
No, odehrál jsem 7 těch tréninkových her, bylo to úplně nuda, naběhl jsem tam po 10 minutách s pár mariňáčkama a nic neměl .. tak jsem to přeskočil .. prohrál jsem 5 placement matchů, how unexpected .. poté jsem na měsíc, dva stopl hraní a koukal jenom na replaye, streamy a komentovane replaye .. no a pak když jsem začal hrát, byl bronz strašná nuda, ale hra to brzo pochopila a začla mi dávat gold/platinu .. teď už jenom vyladit ostatní věci, když člověk ví jak na to :D .. ale jak říkám, mně to pomohlo a kdybych to takhle neudělal, trčím asi ještě v bronzu


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 16:43:20 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Grandimir píše:
No, odehrál jsem 7 těch tréninkových her, bylo to úplně nuda, naběhl jsem tam po 10 minutách s pár mariňáčkama a nic neměl .. tak jsem to přeskočil .. prohrál jsem 5 placement matchů, how unexpected .. poté jsem na měsíc, dva stopl hraní a koukal jenom na replaye, streamy a komentovane replaye .. no a pak když jsem začal hrát, byl bronz strašná nuda, ale hra to brzo pochopila a začla mi dávat gold/platinu .. teď už jenom vyladit ostatní věci, když člověk ví jak na to :D .. ale jak říkám, mně to pomohlo a kdybych to takhle neudělal, trčím asi ještě v bronzu


GJ then 8-)

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 22:11:34 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Speedy píše:
Staženo, nainstalováno, opatchováno.. zítra rozjíždím kampaň :D vypadá to hodně brutálně :)))


napiš nick a id

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz