StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 28. zář 2024 16:38:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak vazne berete hrani v "lize"
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 14:13:22 
Offline
 Profil

Registrován: pon 02. srp 2010 12:04:23
Příspěvky: 34
Cau lidi,

jen bych se rad zeptal jak vnimate hrani v "lize"? Motivuje vas to k souteznimu typu hrani v duchu, chci byt prece nejlepsi. Nebo na to kaslete a jedete proste svoji hru.

Vcera jsem potkal par whineru, jeden me nazval gayem, druhy dva si stezovali, ze zergove jsou chudaci. Moc ty lidi nechapu, taky jsem obcas flustrovanej, ale vetsinou kdyz clovek kouka na replay, tak je to vzdy jeho chyba.

A pak me kontaktoval nekdo z fora, ze by rad dal nejaky treninkovy zapasy, nez se pusti do ligy. Probuh liga je od toho aby se hralo a cvicilo. Clovek idealne prohrava kazdou druhou hru :). S tim se proste musi pocitat. Neberte to tak vazne. Ale jinak custom game dam vzdy rad ... na umisteni v lize kaslu.

Neni nad to dat vyrovnanej match s dobrym souperem. Hral jsem jednu hru s rank 1 gold, tlacil na me od zacatku a skoooro jsem to ustal. Prohral jsem, ale byla to lepsi hra, nez nejakej one base protos co vychrli 10 void a kdyz mu je sejmu, tak jde ze hry.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak vazne berete hrani v "lize"
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 14:20:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Tak nějak netuším, co ti máme vlastně odpovědět. Takže z mé strany jen poznámka k těm "nadávkám". Že jsem gay už mi napsalo několik lidí. Napíšu, že jsem a jestli s tím má problem. Víc se s tím neseru :-) Tak nějak nevím, proč má někdo pocit, že gay je nadávka *kroutí hlavou*

Nejsem progamer, neživí mě to ani nic takového neočekávám. Hraju hru, protože mě to baví :-) Ale je fakt, že když máš nějakou delší serii winů, tak mám pak i strach pokračovat... pač je jasné, že mi to hodí diamonda/platináka, aby to prublo, zda-li opět nemám postoupit a samozřejmě dostanu nářez jako svina ... a to přecijen člověku není příjemné :mrgreen:

_________________
Obrázek


Naposledy upravil HelmutStein dne úte 17. srp 2010 14:26:10, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak vazne berete hrani v "lize"
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 14:23:22 
Offline
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 11:59:29
Příspěvky: 14
jedu proste for fun, to umisteni neni dulezity, akorat kdyz chci jit chrapat tak musim dat aspon win aby se mi lepe usinalo :D ... horsi je kdyz ten win ne a ne padnout a uz je ctyri rano a clovek vstava do prace za tri hodiny :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak vazne berete hrani v "lize"
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 14:28:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 15:34:05
Příspěvky: 9
Myslím že tak 70% lidí z těchto stránek to bere kurev** vážně, hraní v lize. Dokonce mě dostal jak tu někdo psal že si nebude ligový zápas kazit děláním achievu. Ostatně každého věc. Já sem rád že sem vyléčený z MMO her nebrat hry už vážně.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak vazne berete hrani v "lize"
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 14:33:33 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Když prohraju několik her v řadě za sebou, tak jde chuť do dalšího hraní ke dnu, to je fakt, nad to se ještě povznést nedokážu :) Ale jinak je potřeba tu ligu brát vážně s odstupem, přesně jak píše zakladatel tohohle topicu, ladder je primárně na tréning, není to turnaj a je potřeba maximálně využít toho matchmaking systému, kdy vám to dává protihráče skillově odpovídající vám, což je pro tréning snad to nejlepší, co může být.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak vazne berete hrani v "lize"
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 14:54:31 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Ja bych rekl, ze to Blizzard pro casual hrace vymyslel dobre. V SC1 jsem nemel zadnou motivaci hrat 1v1, hral jsem jenom s kamosema. Tady te to proste motivuje hrat a zlepsovat se. Je to zabava.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak vazne berete hrani v "lize"
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 14:55:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
hraju protoze mne to bavi. Rozhodne necekam ze budu jednou vymetat proturnaje a vydelavat na tom ;)

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak vazne berete hrani v "lize"
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 15:46:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
liga? Tym sa mysli rebricek na battle nete, alebo liga na esl?
Ak ide o ligu na esl, tal zatial som tam prehrla uplne vsetko :) nikomu som ale nenadaval (pripadal by som si ako blbec).
Faktom je, ze vzhladom na moji cistu bilanciu ma liga tak-nejak prestava bavit. Patrim k ludom ktori hraju aby vyhravali, ak prehravam, stracam zaujem. Priznam si to, nehanbim sa za to :)
Mnozstvo zapasov ktore budem v lige hrat preto minimalne docasne vyrazne klesne... az sa naucim hrat proti terranom, zacnem hrat aktivnejsie aj ligu, zatial to pre mna nema vyznam, len ostatnym zlepsujem statistiky (z 5 zapasov som hral 4 proti terranom).

Ak sa bavime o hrani ratovanych zapasov na battle.nete, tak tam sa mi dari viac, ziadna slava to ale nie je. Som asi standardny honic ega :) Ak by som sa prepadol do horsej ligy, znasal by som to velmi zle. Postup do vyssej ma naopak velmi potesil. Ak prehravam, nenadavam (aspon nie v chatu ;) ). Sportove spravanie beriem vazne. Este vaznejsie nez hru samotnu. Rad by som patril medzi top hracov, ale s mojim APM 30 (v priemere) to tak skoro asi nebude ;)

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak vazne berete hrani v "lize"
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 22:23:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Mě spíš vadí ty rychlé útoky. Kdy mě buď do 5 minut zničí on, nebo já jeho. Kanon rashe, nebo útoky s reaprama, či rychle se zealoty, nebo se zerlingy. To nemůže bavit ani ty, co je dělají, vždyť si nazahrajou, hra netrvá ani 5 minut. Chápu, že vyhrávají, ale není to žádná hra, pořád rychle udělaj to samé. A většinou když je odrazím, tak to vzdají... :( Chápu, že vyhrajou, ale dělat furt to samé? Sám jsem to zkusil a když jsme vyhrál 5 her po sobě za půl hodiny, tak jsem s tím přestal... nevím, že tomu blizzard nezabrání.. takovým hráčům napíšu, že to není fér dobrá a fér hra. Ale nenadávám... Mě navadí, když prohraji, ale ať je u toho aspoň nějaký ten boj, ale tohle není ono... Ženou se za vítězstvím a obětují hru...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak vazne berete hrani v "lize"
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 22:46:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Tohle je strategie a jejím cílem je zničit či donutit soupeře ke kapitulaci. A je na tobě, jak a za jak dlouho se to stalo. A jestli považuji opravdu něco za nezábavné, tak je to hra, která trvá hodinu. Je to hra, kde 3/4 doby oba hráči vlastně nedělají nic. To je nuda...SC,W3..SC2..to všechno jsou rychlé strategie. Zvykej si ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz