StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 29. zář 2024 3:26:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 417 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 42  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 11:26:36 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
...no melo by to fungovat i tady, ale ne proti arme jeste s pomoci scv..u tohoto buildu je cca 6:30 naplanovana expa, potom 2 forge, jednickove upgrady, potom twilight, dvojkove upgrady a robo bay...je to zamerene na MMM, kdy terran ma vetsinou v te dobe max +1 do utoku...v kombinaci s GS je to dost smrtici...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 11:51:12 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Noall píše:
...jj s tema zealotama a FF sem to umikroval spatne, FF sem hazel dost narychlo, to vim a mozna i probiky vytahnout driv...ten opening mel vest k Tylerovu +2\+2 double Forge upgrade, zatim ho porad dostavam do palice, a tam je robo hned po prvni GW, aby mi obs rekl, ze nejede banshee/helliony, a bylo pripadne dost casu switchnout na neco jineho... pac s tou probou se tam skrz rampu dozadu nedostanu...dik btw za tipy - hlavne za ten s vyhozenim mapy:), asik to taky udelam, zatim se mi do toho moc nechtelo, ale scrap station fakt nesnasim :)



nejezdi buildy na slepo co vidis v replayi a reaguj na soupere, pak nebudes mit problem jako tenhle.... jak ti uvadel nahore kdosi. mel u kasarany techlab.. bylo jasne ze banshee nebude.. a ty jedes 2 robo kvuli observeru...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 11:59:30 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Aklain píše:
Noall píše:
...jj s tema zealotama a FF sem to umikroval spatne, FF sem hazel dost narychlo, to vim a mozna i probiky vytahnout driv...ten opening mel vest k Tylerovu +2\+2 double Forge upgrade, zatim ho porad dostavam do palice, a tam je robo hned po prvni GW, aby mi obs rekl, ze nejede banshee/helliony, a bylo pripadne dost casu switchnout na neco jineho... pac s tou probou se tam skrz rampu dozadu nedostanu...dik btw za tipy - hlavne za ten s vyhozenim mapy:), asik to taky udelam, zatim se mi do toho moc nechtelo, ale scrap station fakt nesnasim :)



nejezdi buildy na slepo co vidis v replayi a reaguj na soupere, pak nebudes mit problem jako tenhle.... jak ti uvadel nahore kdosi. mel u kasarany techlab.. bylo jasne ze banshee nebude.. a ty jedes 2 robo kvuli observeru...


Nikdo nemá takový BO aby si kvůli němu musel dělat robo po první gate, takže asi tak. Jináč observer vám dává obrovskou taktickou výhodu i když protivík nejede neviditelné jednotky. Je ale fakt že je lepší nejdříve postavit 3 gate a pak se zařídit dle toho co vidíte scoutem na rampě, tedy proti marine robo proti marauder stargate. V zásadě ale pokud jedete na slepo je lepší jezdit robo, protože máte obse, proti rychlému pushi s maraudery máte immortala a následně tech na colose. Star gatu nižším ligám nedoporučuju, bez dobrého micra a scoutu je to dost velký risk.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 12:01:21 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
1) chtělo to víc scoutovat s probou, klidně za cenu, že ti ji soupeř zničí.. kdybys viděl ten druhý barracks, mohl jsi mít včas immortala, zanechat výroby prob a vyprodukovat víc jednotek
2) před bitvou jsi missnul jedno kolo warp-inu. V 6:53 se ti dodělal pylon a začala transformovat gateway, která už měla být warp gate. Máš 2 wg, 60 chronoboostu, ale začneš warpovat až v 7:14, kdy už máš terrana v bázi. V těch 6:53 jsi mohl mít o 3 jednotky (já bych v téhle situace dělal zealoty) víc, které by určitě výrazně ovlivnily bitvu.. navíc jsi ty dva chronoboosty využil na WG, které měly plný cooldown. Sice jsou to věci, které v nějaké macro hře nehrajou moc roli, ale tady rozhodují o výhře či prohře. Jen tak na okraj - když budeš v podobné situaci a nebudeš si jist, která z WG má větší cooldown, využij chronoboost na transformující se GW.
3) když scoutneš, že terran dělá takovýhle allin, musíš bránit i s pomocí prob. Měl jsi nějakých 30 prob, kdyby ti zbylo 10, bohatě by to stačilo na terrana s 1 scv a mulama. 20 prob v boji by byl taky "trošku" rozdíl (musíš s nimi atakovat marinu+maraudery). Celý ten první souboj byl z tvé strany špatný, forcefieldneš jeho armádu na půl, ale se svými jednotkami se dostaneš do range téměř všech mariňáků/marauderů, takže to je de facto k ničemu. Lepší by podle mě bylo mít o 2 sentry míň a zbývající využít na guardian shield.
4) neměj všechny WG na jednom pylonu..a jestli ano, při takovém útoku u nich preventivně pylon navíc udělej, WG na jednom pylonu to je terranův wet dream.
5) ti tři zealoti ponecháni mimo boj bylo neštěstí :)

deacon píše:
3- jedeš fast robo jenom kvůli tomu, abys viděl, co dělá oponent a v zásadě "nemáš" důvod - scout odhalil tech lab na raxu, což značí stim/marauder/cs, ne banshee(leda by chtěl jet banshee z vchodu :)).

Fast robo je docela standard, já osobně jezdím gate->robo->expanze a observer dorazí včas na to, abych viděl, jestli soupeř jede banshee/klasickou agresi/scv allin/hellion drop/FE a mohl zareagovat. Tady sice věděl, že to s největší pravděpodobností nebude cloaked banshee, ale observer mu ukázal, že terran chystá scv allin a měl tak čas (6:30) zareagovat.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 12:17:49 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. dub 2011 3:58:40
Příspěvky: 4
K afkie a http://www.uloz.to/8904786/zvt-co-delam ... 2replay....

Tezko kde zacit...

Jede se 9 overlord, ktery leti nad fast expu, ne 10 OV...

Jel si 14 pool, ale bez upgradu (tedy ne 14 pool 13 ext ale neco... zvlastniho) na speedlingy....

Neudelal si drone transfer na pozdni expu-16+ dronu na mainu a 0 na expe...

Ten scoutujici drone je k nicemu, prvni push absolutne nevidel-to je prace lingu...

Roach a hydra je proti Terranovy k nicemu...max roach kdyz protivnik jede mass helion...

Snaz se mit u xel naga vezi linga, pak uvidis, zda-li neco jde...

Ten 15 min push byl smrtelny pro terrana, stacilo rally pointnout vse dopredu k nemu a je to gg...

Vzdy musis vedet, kolik ma terran bazi=nad kazdy mineral OV....Ta 2ha expa pak ti byla vydana napospas...

Muta harrass-vzdy prvni SCV, pak main OC....nechal si je tam pak pochcipat zbytecne...

Prakticky od 15 min dobojovano-pak uz jen zdrzuje...

Skoro zadny keybinding, zlepsit...

Mrkni na Mahiho stream, mrkni ted na Idru na IGN jak vyhral a mrkni na BO na zacatku...do 6 min to musis mit nauceny jak detskou rikanku, pak jen dle toho, co protivnik udela...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 18:38:12 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. kvě 2011 16:20:07
Příspěvky: 44
K afkie a http://www.uloz.to/8904786/zvt-co-delam%20...%202replay....

Prosím, ber moje rady jako rady stříbrného protosse, který odehrál za zergy jednu hru proti počítači, přesto i já jsem schopný najít ve tvé hře chyby:

1.: Nabinduj si armádu na hotkeys!!! viz. http://starcraftcz.com/extra-skola-multiplayeru-cast4

2.: Při obraně toho pushe ve zhruba 14. minutě by ti hodně pomohlo, kdyby jsi měl vyzkoumaný burrow a zaútočil roachema, u kterých by se dala použít taktika-útok,zahrabání,vyléčení-znovu útok-dále všiml sis, že druhá část tvé armády se celý útok flákala?

3.: Nevím, jestli je to proto, že jsem toss, ale já bych ten push asi odrážel na rampě k expanzi.

4.: Injectuj larvy!!

5.: SCOUTING!!!!!!!!!!!!!!!(např.: tu jeho 2. expanzi jsi mohl prakticky zadarmo zničit,...)

6.: Pokus se být vždy ten, kdo drží xel'naga towery, hodí se to.

7.:Micro: Při tom útoku po odražení výše zmíněného pushe bych ustoupil z dostřelu tanků, zlikvidoval bych tu mobilní část obrany a wall bych nechal na těžším kalibru a nebo bych počkal u jeho expanze, doplnil armádu o roache, vyzkoumal bych pohyb pod zemí a prolezl k tankům a jeho armádě a neměl by mít šanci. Dále mi vadilo, že mutové pálili do CC , já bych zkusil zlikvidovat alespoň nějaký add-on. Těchto drobných chyb jsi dělal více, ale to by bylo na dlouho.

8.: Macro: Micro ještě docela šlo, ale macro, to byla katastrofa: Chyb bylo hodně ale ta obrovská co mi málem ubila oči :) bylo to, že jsi měl 3 (slovem TŘI) báze a v nich při nejvyšším počtu 54 dronů, to by nebylo tak hrozný, ALE jejich rozložení ggrrr: Main: zhruba 24(to jde) Ale 2. expa: 18 (to ještě zavřu oči,uši a řeknu no jo, je z bronzu) ALE 1. expa: 11 ( nezlob se na mě, ale to prostě nejde)
___________________________________________________________________________________________________

Závěr:Budu upřímný:Myslím, že jsi to vyhrál proto že terran byl naprostá lama.(i ty jsi proti němu docela dobrý hráč)

-To se spraví, postupně příjdeš na to, jak se výše popsaných chyb zbavit.

P.P.S.:Neber si to osobně, prakticky všichni v mém okolí mi už řekli, že jsem při hodnocení moc kritický.


Na závěr přeji hodně štěstí při dalším hraní a doufám, že jsem tě moc nezdeptal :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 18:51:52 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Matej píše:
K afkie a http://www.uloz.to/8904786/zvt-co-delam%20...%202replay....

Prosím, ber moje rady jako rady stříbrného protosse, který odehrál za zergy jednu hru proti počítači, přesto i já jsem schopný najít ve tvé hře chyby:

1.: Nabinduj si armádu na hotkeys!!! viz. http://starcraftcz.com/extra-skola-multiplayeru-cast4

2.: Při obraně toho pushe ve zhruba 14. minutě by ti hodně pomohlo, kdyby jsi měl vyzkoumaný burrow a zaútočil roachema, u kterých by se dala použít taktika-útok,zahrabání,vyléčení-znovu útok-dále všiml sis, že druhá část tvé armády se celý útok flákala?

3.: Nevím, jestli je to proto, že jsem toss, ale já bych ten push asi odrážel na rampě k expanzi.

4.: Injectuj larvy!!

5.: SCOUTING!!!!!!!!!!!!!!!(např.: tu jeho 2. expanzi jsi mohl prakticky zadarmo zničit,...)

6.: Pokus se být vždy ten, kdo drží xel'naga towery, hodí se to.

7.:Micro: Při tom útoku po odražení výše zmíněného pushe bych ustoupil z dostřelu tanků, zlikvidoval bych tu mobilní část obrany a wall bych nechal na těžším kalibru a nebo bych počkal u jeho expanze, doplnil armádu o roache, vyzkoumal bych pohyb pod zemí a prolezl k tankům a jeho armádě a neměl by mít šanci. Dále mi vadilo, že mutové pálili do CC , já bych zkusil zlikvidovat alespoň nějaký add-on. Těchto drobných chyb jsi dělal více, ale to by bylo na dlouho.

8.: Macro: Micro ještě docela šlo, ale macro, to byla katastrofa: Chyb bylo hodně ale ta obrovská co mi málem ubila oči :) bylo to, že jsi měl 3 (slovem TŘI) báze a v nich při nejvyšším počtu 54 dronů, to by nebylo tak hrozný, ALE jejich rozložení ggrrr: Main: zhruba 24(to jde) Ale 2. expa: 18 (to ještě zavřu oči,uši a řeknu no jo, je z bronzu) ALE 1. expa: 11 ( nezlob se na mě, ale to prostě nejde)
___________________________________________________________________________________________________

Závěr:Budu upřímný:Myslím, že jsi to vyhrál proto že terran byl naprostá lama.(i ty jsi proti němu docela dobrý hráč)

-To se spraví, postupně příjdeš na to, jak se výše popsaných chyb zbavit.

P.P.S.:Neber si to osobně, prakticky všichni v mém okolí mi už řekli, že jsem při hodnocení moc kritický.


Na závěr přeji hodně štěstí při dalším hraní a doufám, že jsem tě moc nezdeptal :D


kdybych mu napsal ja co dela spatne, tak ty s nim jeste jednas jako v perince :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 21:46:52 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
saltazar píše:
Nikdo nemá takový BO aby si kvůli němu musel dělat robo po první gate, takže asi tak. Jináč observer vám dává obrovskou taktickou výhodu i když protivík nejede neviditelné jednotky. Je ale fakt že je lepší nejdříve postavit 3 gate a pak se zařídit dle toho co vidíte scoutem na rampě, tedy proti marine robo proti marauder stargate. V zásadě ale pokud jedete na slepo je lepší jezdit robo, protože máte obse, proti rychlému pushi s maraudery máte immortala a následně tech na colose. Star gatu nižším ligám nedoporučuju, bez dobrého micra a scoutu je to dost velký risk.

Fast robo je fajn, fajnový. Ale musí ho umět využít. Tedy pokud hraji proti terranovi s širokou rampou, rozhodně proboha nestavím jako první obse :) - tam ta proba dycky něco uvidí a pokud náhodou ne, tak obse, no(ale snažit se mu vyhnout). Taky ho lze pozdržet a vytvořit prvně immortála. Jet fast robo kvůli obsovi je fajn, ale máš 200/100 na začátku ulitých bokem a to je setsakra dost a musíš s tím počítat(tady to pokryla velká mapa a absence proxy).

ondik píše:
deacon píše:
3- jedeš fast robo jenom kvůli tomu, abys viděl, co dělá oponent a v zásadě "nemáš" důvod - scout odhalil tech lab na raxu, což značí stim/marauder/cs, ne banshee(leda by chtěl jet banshee z vchodu :)).

Fast robo je docela standard, já osobně jezdím gate->robo->expanze a observer dorazí včas na to, abych viděl, jestli soupeř jede banshee/klasickou agresi/scv allin/hellion drop/FE a mohl zareagovat. Tady sice věděl, že to s největší pravděpodobností nebude cloaked banshee, ale observer mu ukázal, že terran chystá scv allin a měl tak čas (6:30) zareagovat.

Observer mu neukázal nic, v tu chvíli viděl prakticky prázdný main a dostavilo se to známé "a kufa". Jak říká Day9, když scoutuji observerem, scoutuji ve chvíli, kdy se rozhoduji jakou cestu volím a vybírám z gw-robo tree, prože jet kvůli scoutu i stargate už je fakt imba plýtvání.
Tady se plánovalo mass gw, jak jsem pochopil, takže rychlý observer je zbytečný. Navíc mít tam tu probu, někde schovanou, tak m ji po cestě zruší a viděl by tam i scv :). Klidně mohl vyhodit 150 za forge, hodit si někam pěkně detekční cannon(zbytečný, ale tak co) a gas vrazit do stalkerů. Upgrade plánuje tak jako tak - a pozdržet druhý gas.
Tvůj plán scouting zahrnuje, takže je to trošku něco jiného, on měl plán dopředu daný... je to jako jet 4gate a než teda ho zahájím, tak zrobím robo a obse, abych si jó jistý, že můžu jet 4gate(extrémní příklad, ale o to víc bije do očí :))

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 21:57:06 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. kvě 2011 16:20:07
Příspěvky: 44
Aklain píše:
Matej píše:
K afkie a http://www.uloz.to/8904786/zvt-co-delam%20...%202replay....

Prosím, ber moje rady jako rady stříbrného protosse, který odehrál za zergy jednu hru proti počítači, přesto i já jsem schopný najít ve tvé hře chyby:

1.: Nabinduj si armádu na hotkeys!!! viz. http://starcraftcz.com/extra-skola-multiplayeru-cast4

2.: Při obraně toho pushe ve zhruba 14. minutě by ti hodně pomohlo, kdyby jsi měl vyzkoumaný burrow a zaútočil roachema, u kterých by se dala použít taktika-útok,zahrabání,vyléčení-znovu útok-dále všiml sis, že druhá část tvé armády se celý útok flákala?

3.: Nevím, jestli je to proto, že jsem toss, ale já bych ten push asi odrážel na rampě k expanzi.

4.: Injectuj larvy!!

5.: SCOUTING!!!!!!!!!!!!!!!(např.: tu jeho 2. expanzi jsi mohl prakticky zadarmo zničit,...)

6.: Pokus se být vždy ten, kdo drží xel'naga towery, hodí se to.

7.:Micro: Při tom útoku po odražení výše zmíněného pushe bych ustoupil z dostřelu tanků, zlikvidoval bych tu mobilní část obrany a wall bych nechal na těžším kalibru a nebo bych počkal u jeho expanze, doplnil armádu o roache, vyzkoumal bych pohyb pod zemí a prolezl k tankům a jeho armádě a neměl by mít šanci. Dále mi vadilo, že mutové pálili do CC , já bych zkusil zlikvidovat alespoň nějaký add-on. Těchto drobných chyb jsi dělal více, ale to by bylo na dlouho.

8.: Macro: Micro ještě docela šlo, ale macro, to byla katastrofa: Chyb bylo hodně ale ta obrovská co mi málem ubila oči :) bylo to, že jsi měl 3 (slovem TŘI) báze a v nich při nejvyšším počtu 54 dronů, to by nebylo tak hrozný, ALE jejich rozložení ggrrr: Main: zhruba 24(to jde) Ale 2. expa: 18 (to ještě zavřu oči,uši a řeknu no jo, je z bronzu) ALE 1. expa: 11 ( nezlob se na mě, ale to prostě nejde)
___________________________________________________________________________________________________

Závěr:Budu upřímný:Myslím, že jsi to vyhrál proto že terran byl naprostá lama.(i ty jsi proti němu docela dobrý hráč)

-To se spraví, postupně příjdeš na to, jak se výše popsaných chyb zbavit.

P.P.S.:Neber si to osobně, prakticky všichni v mém okolí mi už řekli, že jsem při hodnocení moc kritický.


Na závěr přeji hodně štěstí při dalším hraní a doufám, že jsem tě moc nezdeptal :D


kdybych mu napsal ja co dela spatne, tak ty s nim jeste jednas jako v perince :D


No jo, no jo je to noobík, musíme na něj bejt mírní :D

Nic proti němu, abych byl upřímný, bronz jsem si nemohl vyzkoušet, po testech mě to hodilo do stříbrný:D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 22:53:33 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
deacon píše:
ondik píše:
deacon píše:
3- jedeš fast robo jenom kvůli tomu, abys viděl, co dělá oponent a v zásadě "nemáš" důvod - scout odhalil tech lab na raxu, což značí stim/marauder/cs, ne banshee(leda by chtěl jet banshee z vchodu :)).

Fast robo je docela standard, já osobně jezdím gate->robo->expanze a observer dorazí včas na to, abych viděl, jestli soupeř jede banshee/klasickou agresi/scv allin/hellion drop/FE a mohl zareagovat. Tady sice věděl, že to s největší pravděpodobností nebude cloaked banshee, ale observer mu ukázal, že terran chystá scv allin a měl tak čas (6:30) zareagovat.

Observer mu neukázal nic, v tu chvíli viděl prakticky prázdný main a dostavilo se to známé "a kufa". Jak říká Day9, když scoutuji observerem, scoutuji ve chvíli, kdy se rozhoduji jakou cestu volím a vybírám z gw-robo tree, prože jet kvůli scoutu i stargate už je fakt imba plýtvání.
Tady se plánovalo mass gw, jak jsem pochopil, takže rychlý observer je zbytečný. Navíc mít tam tu probu, někde schovanou, tak m ji po cestě zruší a viděl by tam i scv :). Klidně mohl vyhodit 150 za forge, hodit si někam pěkně detekční cannon(zbytečný, ale tak co) a gas vrazit do stalkerů. Upgrade plánuje tak jako tak - a pozdržet druhý gas.
Tvůj plán scouting zahrnuje, takže je to trošku něco jiného, on měl plán dopředu daný... je to jako jet 4gate a než teda ho zahájím, tak zrobím robo a obse, abych si jó jistý, že můžu jet 4gate(extrémní příklad, ale o to víc bije do očí :))


Jakto že nic..jak píšu, uviděl, že terran zvolil scv allin, což je informace naprosto dostatečná a následuje tohle - okamžitě cancel proby, chrono WG, a odebrat XX prob z těžby ke vchodu do mainu. Kdyby scoutnul, že terran je i s armádou v bázi, může dál stavět a chronovat proby, netvořit žádné jednotky a expandovat a stavět forge na upgrady.

Co se týče oddalování robo - mýlíš se. Jednak se jedná o velmi velký risk, vyvážený jen malým ziskem, druhak, což je tady relevantní, ten build je na fast robo založen. Viz http://www.teamliquid.net/forum/viewmes ... _id=206596


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 417 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 42  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz