StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 06. říj 2024 3:31:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 18:16:43 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
mit v 11 minute 22 prob je opravdu malo... to mas mit tak v 6te.... a nejidealnejsi je mit 2 radu a pul.. tzn tak tech 20 v mineral lajne.. a kdyz mas tohle tak pridavat expu..... proby by se spravne meli produkovat temer porad... ne ze naklikas 3 do lajny.... ale kdyz se podivas na top replaye.. jak jim tam vse vychazi....
priklad... daji stavet probu.... setri na pylon ktery potrebuji.. postavi pylon.. dostavuje se proba a hned v ten moment ma 50 mineralu na to aby mohl stavet dalsi.. setri na gateway.. stavi gateway.. dostavuje se predesla proba.. a opet ma v zaloze 50 mineralu a dava stavet dalsi.. a takhle se to pohybuje cca prvnich 8 minut hry,,,

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 2:28:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
dneska jsem v 3v3 udelal hroznej fail . mel jsem asi 20 void rayu a měli asi i 2x vylepšený dmg + morthership a přestože terran o tom věděl a stavěl thory tak já měl výhodu v mobilitě a ten můj fail spočíval v tom že jsem udělal s morthership vortex kerej vcucnul několik thoru jenže pak mi do toho vortexu vletěli omylem ti voidi a ja se vortex zrušil tak z něj vylezli i thorove a cca 15 zbývajících voidů mi chcíplo během 2 vteřin tím jak jsem je měl nahloučený v jednom bodě tak ti thorové dávaj asi větší dmg o to o co jsou jednotky blíž u sebe...

no a pak jsme to prohráli protože to ztrátu už jsem nedohnal

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 6:11:17 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jn, tak to byl fail. Jináč void ray je přímý counter na thora. :) Teď nevím jestli se to už zavedlo, ale tuším že v novém patchi bylo, že jednotky co vylezou z vortexu jsou 2 vteřiny nesmrtelné, jestli ne tak mě opravte. Prostě si měl čas je rozdělit a nemohli ti chcípnout během 2 sekund.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 8:28:38 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
saltazar píše:
Jn, tak to byl fail. Jináč void ray je přímý counter na thora. :) Teď nevím jestli se to už zavedlo, ale tuším že v novém patchi bylo, že jednotky co vylezou z vortexu jsou 2 vteřiny nesmrtelné, jestli ne tak mě opravte. Prostě si měl čas je rozdělit a nemohli ti chcípnout během 2 sekund.

To teprve bude, patch je teď na zkušebních serverech.

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 21:25:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
cože void a counter na thora? no to teda nevím jestli na thora vyrábět voidy. možná pokud bych je rozprostřel po ploše aby mi thor nedělal takový dmg ale to s těma 2 vteřinama opravdu ještě nefunguje... zničli mi je sotva se objevili

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 21:32:00 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
ghostdog píše:
cože void a counter na thora? no to teda nevím jestli na thora vyrábět voidy. možná pokud bych je rozprostřel po ploše aby mi thor nedělal takový dmg


Thor má bonus dmg proti Light, což VR není. VR má bonus dmg proti Armored, což Thor je, a ještě má damage navíc proti Massive, což Thor taky je. Ano, budeš se divit, ale VR je counter na Thora :)

Samozřejmě pokud máš těch VR hodně on těch Thorů taky, tak ty VR nemusíš mít namačkané na 1cm čtverečním, ale to snad není takovej problém si je rozprostřít :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 21:41:50 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Kruci když neznáte countery tak si je najděte, praleve ty jsi snad napsal nějaký článeček v té sérii škrábeme se z bronzu - countery. Ať si to přelouskaj a je to. Takže ghostdoku nebo jak máš ten nick, tady máš pár typů na povinou četbu http://pralev-sc2.blog.cz/rubrika/skrabeme-se-z-bronzu

Za ten omyl s patchem se omlouvám, tušil jsem že ještě nevyšel, ale poslední dobou nemám na hraní moc čas.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 22:16:31 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
countery musis brat trosku s rezervou....
je tam hodne chyb.. treba marauder.. counter marine.... videls nekdy ze by banda marinaku dala bandu dalsich marinaku s par marauderama?

nebo thor ze je na mutaliska.... vsichni sme videli jak 10 thoru nedalo 40 mutalisku... kdo se dival na IEM... ty countery mas prevazne v optimalnich podminkach.... jako ze napr ze budes mit vsechny muty u sebe.. stejne tak immortal vs roach... ano .. da mu supu za 50.. ale nez mas immortala tak Z ma 20 roachu... atd...

takze je to celkem kravina az na par se podle toho ridit...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Naposledy upravil Aklain dne pon 07. bře 2011 22:29:42, celkově upraveno 3

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 22:22:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
jj tu Pralevův blog mám dávno načtenej, ale jedna věc je teorie a druhá praxe :D taky nemám moc čas na hraní

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 22:38:27 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Aklaine tohle je teorie a ideální podmínky a co jako. Je to jediná možnost jak se něco naučit. Další možnost je učit se to praxí, já se všechny jednotky a na co jsou dobré za protosse naučil sám, ale jak vidíš když někdo neví že void je dobrý na thora tak je to problém a hold se mu musí pomoct což nemůžeš popřít a na to je vhodný právě nějaký článek od někoho kdo to ví.

Když tedy uvidíš že protivník jede mass rouche co budeš stavět, gate jednotky + immortaly je klasická odpověď a dle mého nejefektivnější nebo ještě voidi, ale tam je problém že on může lehce přehodit na hydry a ty budeš muset jet úplně jiný tech, kdežto s immortalů na colosy je cesta o polovinu kratší. Jo sorry, já zapomněl, ty pojedeš vlastně na rouche HT+stormy. :D Raději co se týče counterů mlč nebo tu rozjedeš další 20ti stránkovou debatu a jako příklad budeš ukazovat jak porážíš hráče z bronzu. :D

Jináč co se týče TvT zápasů tak fakt drobnosti neznám, už jsme se o tom bavili v jiném topicu, hraju primárně protossy a co je dobré hrát v TvT je mi někde. Jestli tam má pralev chybu tak ho tam doplň do komentářů u něj na blogu a nepruď tady.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil saltazar dne pon 07. bře 2011 22:42:28, celkově upraveno 2

Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz