StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 06. říj 2024 3:29:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 28. úno 2011 18:33:17 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
vyplati se armor napr v PvT protoze terransky bio dava mensi dmg ale hodne casto a proto armor redukuje dmg kterou dostavas fakt hafo

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 28. úno 2011 19:19:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 03. lis 2007 15:50:15
Příspěvky: 119
presne tak, si zober base armor 1 upg + 1 +2 od guard shield a marinaci robia 1 dmg... velmo silne zo zaciatku

_________________
have no fear, path is written


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 28. úno 2011 21:46:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
takže proti MMM bych měl začít dělat nejdřív armor upgrade ok? a k deadballu ještě nějakyho HT na storm.

btw nechcete někdo se mnou zkusit 2v2 kdo začíná s SC2 ale má s RTS zkušenost. já hraju s bratrancem ale někdy mě fakt vytáčí naposledy si nevšiml že je nad naší společnou army observer. psal jsem mu ať okamžitě zastaví a hodí scan... samozřejmě nic neudělal a nepřítel si přesunul celou armádu na mmísto kde jsme chtěli překvapit a prohráli jsme to.

furt dokola mi tvrdí že nevidí nepřítelova obserrvera i jiný "neviditelný" jedndotky... vždyť to je vidět úplně krásně ten rozmazanej povrch za objektem tak nevím co má s očima

a takovéto chyyby nás často stojí vítězství ale taky dělám samozřejmě spoustu chyb ale myslím že se zlepšuju

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pon 28. úno 2011 22:02:52 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
ghostdog píše:
takže proti MMM bych měl začít dělat nejdřív armor upgrade ok? a k deadballu ještě nějakyho HT na storm.

btw nechcete někdo se mnou zkusit 2v2 kdo začíná s SC2 ale má s RTS zkušenost. já hraju s bratrancem ale někdy mě fakt vytáčí naposledy si nevšiml že je nad naší společnou army observer. psal jsem mu ať okamžitě zastaví a hodí scan... samozřejmě nic neudělal a nepřítel si přesunul celou armádu na mmísto kde jsme chtěli překvapit a prohráli jsme to.

furt dokola mi tvrdí že nevidí nepřítelova obserrvera i jiný "neviditelný" jedndotky... vždyť to je vidět úplně krásně ten rozmazanej povrch za objektem tak nevím co má s očima

a takovéto chyyby nás často stojí vítězství ale taky dělám samozřejmě spoustu chyb ale myslím že se zlepšuju


Přesně tak. I když HT chtějí docela slušný skill na micro a chyby se u nich netolerují, dobře házené stormy rozhodují bitvu, to nemluvím o EMP, doporučuji začít spíše s colosy, kterým většinou stačí jen obyčejný attack move a v nižších ligách působí značně na psychyku protivníka, který častokrát vezme všechnu armu a hodí přímý attack na colose. :D

Co se týče chyby tvého bratrance, nad armádou máš mít instantně vlastního observera a tím eliminovat tu věc kterou zde popisuješ. Vyjímkou je pouze early game pokud jedeš jiný tech.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 1:04:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
http://dl.dropbox.com/u/20064622/The%20 ... .SC2Replay

muzeme pls zkritizovat? nemůžem se zaboha vyhrabat ve 2v2 z bronzu a už nám to ale i hází gold a i platinový týmy ale to my pak prohrajem a zase nás system posadí na zem

už mě ta hra začíná dost s*át pže jsem asi nub a nedávám to :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 1:33:54 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
1 vec.. jen tak na uvod... oba delate takove mnozstvi chyb, ze to ze ste v bronzu je podle me v poradku.... vypisu tady takove ty hlavni...

casto si suply blocked...
mas strasne malo prob....
kdyz neco jedete,, napr 4 gate,,,, tak nevyuzijete toho ze to je rushujici taktika.. ne zalezla a cekajici..
vubec nevite kdy mate jit na utok a kdy ne.. priklad treba, kdyz pred vami zapreli tanky... mate 2x vetsi armadu.. rozmetli byste to jako nic.. navic kdybys mel blink nebo warpnul 5 zealotu...
kdyz ste se do sebe pustili.. co ten Teran udelal sem fakt nechapal.. ztratil vse a nezabil nic.... neumite kontrolovat armadu a utocit na co je potreba
kdybys mel blink nebo chargeloty, ktere si uz v 15te minute mel automaticky mit kdyz vas od 11te minuty drzeli tak by to vypadalo uplne jinak
terran mel na HT davno rozjet ghosty... a pak uz se to s vama jen vezlo..

promin.. ale ste tam kde si zaslouzite :)

a kdyz vidite ze uz ste to nedali.. muzete leave.. nemusite cekat do posledni budovy :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 11:29:57 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 10:47:46
Příspěvky: 50
Bydliště: Belgie
jj...Aklain ma pravdu a to tak ze ve vsem.Mozna snad jediny, ze ty ghosti to je jako priorita az tak cislo 10..protoze ty ostatni pripominky jsou daleko dulezitejsi, tykajici se zakladnejsich veci ( ikdyz ghost vs HT asi zaklad je...ale jak jsem se hrabal ve vsech tym ligach z bronzu do goldu, tak ghosty vidam dobre a hojne pouzivany az ted pri castych hrach s a proti diamondum ( hlavne v noci :D ))

tak ja zkusim tomu dat jeste prioritu :

1 - tezba ( konstatni vyroba makacu obou hracu )
2 - mit plan tj. vedet co jedu a proc to jedu + reagovat na vyvoj
3 - nepanikarit pri boji ( nebo jestli takhle ztracite jednotky v klidovym stavu, tak potes :-))

A jinak si myslim, ze zakladem vsech tymovej lig je i tak stejne individualni skill kazdeho hrace predevsim, ikdyz ho nekdy dobra tymova taktika skoro smaze.
Ja jsem pred jakymakoliv snahama v tymovkach dal 150 her 1v1, kde jsem se se SC2 seznamoval..dostaval jsem porad na boudu, pak se zlepsil, sel na tymovky ..a dral se nahoru.Ted jsem zase v obdobi, kdy si po par mesicich hraju ladder 1v1, abych se tam dostal nekam do slusny ligy, uplatnuju tam vyhranost z random lig a parada..jde to dobre

Takze mastete, trenujte a ono to pujde.GL

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 12:27:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
díky za připomínky. asi taky začnu hrát spíš to 1v1, kde se můžu vztekat maximálně tak na sebe :D

jinak k těm pracantům já nevím co ten muj ally terran ale já jedu proby tak dlouho dokud nemám po výběru všech probů u nexusu 3 plný řad s 3 a 3 na assimilatoru. je to ok? todle jsem se dočetl od Praleva že by mělo být na 1 nexus 24 probů na minerály nebo aspoň 16 (jen 2 řady ve výběru)

ten 4gate jedu teda furt a na všechno no...

btw na tanky a colosy jedu immortaly. asi bych k nim měl přidat ty charge loty

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 13:11:32 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
pravda, ja se taky do tymovek pustil az sem mel neco nahraneho v 1v1...jenze pak vyfasujes allyho, ktery nema v 1v1 nahrano temer nic, a cely tvuj skill jde do kopru :D...btw: ti immortalove sou dobri hlavne v mensich stretech, kde si muzes pohlidat, aby ti palili po tancich a kolosech...jinak ma zoufale maly range (tusim 5 proti 9 kolos resp. 13 tank), takze se kolikrat nemusi ani dostat k palbe, navic marina ho vyridi hodne rychle...

a k tem probam - tohle by me zajimalo samotneho - je opravdu nutne mit jich 24 na mineralech?, resp. je to efektivni, kdyz u tech blizsich mineralu se dve stridaji pravidelne, u tech vzdalenejsich sice vznika prodleva, ale ne zas tak velka. Tedy nestaci tech 16, pripadne napr. plus dalsi 3/4 k vyplneni tech mezer? (jenze pak stejne ta proba, ktera tam byla puvodne odjede jinam a muze dochazet k dalsim ztratam...) ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 13:40:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 10:47:46
Příspěvky: 50
Bydliště: Belgie
S tim kolik makacu na kolik mineralu to si ani nejsem jistej , ale tu tezbu a nonstop vyrobu jsem myslel k tomuhle matchi ve smylsu i supply blocku.Na zacatku to slo, ale pak kolem 4.minuty vypadek pak 34/34 block atd...expu bych pak delal urcite trochu driv, aspon jako kolega a na ni pripravil dalsi makace v mainu a pak je poslal se skupinkou na expu, tak aspon 7-8 maniku.Nasledne uz jen vyrabet ze dvou CC.
Ale stejne jste meli moc nasysleny mineraly..po delsi dobu pres 1000 a vic...mohli jste mit na tu bitku u stredu o dost vic jednotek, kdyz uz byly takovy ztraty kvuli tankum, zvlast kdyz si tam mel pylon..ale casto byly gaty nevyuzity po cooldownu.

A ty tanky..neni mozny se jim takhle hnat do rany...radeji pockat a s chagrem, blinkem to poresit, par banshee by tam taky naslo uplatneni, meli hlavne zealoty a tanky nejdriv.Oni tam stali a vy jste se mohli v klidu pripravit na counter.
Tak at se dari..

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz