StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 05. říj 2024 23:52:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 11:58:03 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
kámo máš odehránych 64 her v lize a máš o 4 lepší score... Jsi přesně tam, kde máš být. Neboj se nic, až systém uzná za vhodné tě povýšit, tak tě povýší.

Jinak to, že jsou v Bronzu lidi co mají víc proher než výher je úplně normální. Bronze je nejnižší z nejnižších a narovinu - pokud jsi úplně přeskočil ty practise hry a potom ještě zadupal placement matche, tak jsi pravděbodně v nějáké slabší Bronze divizi.

Peace :ugeek:

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 12:39:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
jj no já se to na té 2v2 učím hrát v podstatě takže proto tolik her, ale to practise popravdě jsem se dozvěděl až tady že v té hře něco takovýho je. asi jsem to odklikal v domění že se jedná o nějakej hloupej tutoriál jak posouvat jednotky po mapě. docela mě štve blizzard že to nejde vzít zpátky

mě jde jen o to že bych rád viděl pokrok jenže ho nikde nevidim furt jsem první nebo druhej v divizi a co z toho? :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 12:40:52 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Pokud ten pokrok nevidíš na svojí úrovni hry nebo na tom, že ti to hází soupeře z lepších lig (Silver/Gold), tak pak se z toho Bronzu nedostaneš a hra tě nepromotne právem :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 12:55:44 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
No já to myslel spíš tak, že těch her máš strašně málo :)
Každopádně netuším jak funguje random 2v2, podle mně tam ten postup musí ovlivňovat spoustu faktorů, když hraješ pokaždé s jiným člověkem v týmu. Navíc ty se třeba můžeš zlepšovat, ale dokud ti to bude házet spoluhráče nooby, tak se stejně nikam neposuneš.

Já osobně ti doporučuju hrát 1v1... pokud máš strach z Ladderu, tak třeba Customky... Myslím, že ti to dá určitě víc než team

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 13:53:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
2v2 random je cele komplikovane :)

Tak napr hra striebro+platina vs gold+platina. Ja som v teame 1. Team 2 je favorizovany (podla loading screenu). Podari sa nam vyhrat, aj ked je to fuska, lebo strieborny hrac toho vela nerobi a musim makat o to viac. Vysledok? Moj partak dostane vo vyhodnoteni vela bodov (lebo super je favorizovany) aj ked svojim vykonom si to nezasluzil... ja na druhu stranu dostanem bodov malo, lebo som platina. V loading screene bol sice favorizovany druhy team, ale to bola favorizacia voci nasmu teamu ako celku. Ja uz v score screene vidim ze to bol even match a dostavam adekvatne malo bodov.
Taketo "prehodnotenie" favorizacie po zapase sa mi stava pravidelne. V loadingu jednoducho vidia vsetci rovnaku informaciu o favorizacii, ale v score screene uz vidi kazdy nieco ine, vzdy podla vlastnej urovne voci urovni druheho teamu.

BTW, co je s aklainom? :) Prebehol zaklady ktorym tu rozumie takmer kazdy a ked sa mal konecne dostat k zaujimavym temam a k niecomu co uz nevie napisat ktokolvek tak cuvol s hlupou vyhovorkou ze sa do neho ludia navazaju? No este ze sme mu vytikali tie veci co pisal, inak by nemal ziaden "dovod" prestat pisat.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 15:11:13 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
GoodWill píše:
BTW, co je s aklainom? :) Prebehol zaklady ktorym tu rozumie takmer kazdy a ked sa mal konecne dostat k zaujimavym temam a k niecomu co uz nevie napisat ktokolvek tak cuvol s hlupou vyhovorkou ze sa do neho ludia navazaju? No este ze sme mu vytikali tie veci co pisal, inak by nemal ziaden "dovod" prestat pisat.


No Aklaina jsem včera viděl na KotH, dostal pěknej náklep od Thebise, ale tak proti němu je bez šance asi každý. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 15:30:56 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
4 Ghostdog no doufat že tě to nějak promotne v 2v2 random je asi utopie a nebo to bude ohodně složitější proces než v 1v1 protože když budeš moc vyhrávat rozhodne se hra k tobě házet větši nooby a furt to bude ok(50%), myslím že 2v2 funguje hrozně špatně a system lig* v 2v2 je zcela nevhodnej.. téhle demotivace jsem dosáhl v 1v1 na to recept není(já čekám na reset ladderu)ostatně jak říkaš bejt první v divizi a nevidět nějakej realnej postup není motivující se pro forgejtovat někam dál..

* ani v 1v1 to není to pravé..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 15:45:19 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jonas píše:
4 Ghostdog no doufat že tě to nějak promotne v 2v2 random je asi utopie a nebo to bude ohodně složitější proces než v 1v1 protože když budeš moc vyhrávat rozhodne se hra k tobě házet větši nooby a furt to bude ok(50%), myslím že 2v2 funguje hrozně špatně a system lig* v 2v2 je zcela nevhodnej.. téhle demotivace jsem dosáhl v 1v1 na to recept není(já čekám na reset ladderu)ostatně jak říkaš bejt první v divizi a nevidět nějakej realnej postup není motivující se pro forgejtovat někam dál..

* ani v 1v1 to není to pravé..


Proč čekáš na reset? To má nějaký smysl?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 15:46:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
aha no v 1v1 mam score dobre ale skoro to nehraju no. ja mam pocit ze kdyz hraju random 2v2 tak sice obcas chytnu hroznyho nuba ale to same je na opacne strane. je fakt ze to neni idealni.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: pát 25. úno 2011 16:08:01 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
...zda se mi, ze ve 2v2 je to vyrovnanejsi az pak vys...v tech nizsich ligach dost casto lidi nevi vubec co a jak, takze je mnohem vetsi sance, ze dostanes partaka nooba, kdyz ses sam ve stribru/bronzu, i kdyz jinak sam muzes hrat na urovni gold/platina...ve vyssich ligach, at uz ti to hodi koholiv, prece jen se v te hre orientuje lip, a matche sou mnohem rovnejsi...takze to chce asi mit stesti a prokousat se pres bronz/stribro...ve vyssich ligach se na partaka muzes cim dal vic spolehnout, uz sem vyhral x her, kde jsem po prvnim utoku ztratil celou bazi, a rikal sem si, ze je konec, ale partak proste zahral dobre a pomohl mi postavit se znova na nohy... ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz