StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 22. zář 2024 21:18:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 417 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 42  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 06. lis 2010 17:30:26 
Offline
 Profil

Registrován: ned 26. zář 2010 17:43:51
Příspěvky: 21
Tak si mě moc pěkně posvačil jeden toss.
Dost dobře nevím co s tím, i kdybych mu ty DT vyscoutoval obětováním overlorda nevím nevím...

Každopádně on to zahrál moc pěkně

http://files.uloziste.com/b4059f826e58fcd2/.

_________________
Obrázek
ID 622


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 06. lis 2010 18:40:48 
Offline
 Profil

Registrován: sob 09. říj 2010 17:43:38
Příspěvky: 18
HelmutStein píše:
Mohu poprosit zkušené (ideálně Z playera)o rady? Přikládám jeden z replayů na shlédnutí. Pokud se najde někdo zkušený, kdo mi těch několik desítek minut věnuje a poradí, tak budu opravdu moc rád. Jsem gold zerg (nový u SC - hral jsem W3 od jeho vydani az do jeho "smrti"). Pokud se nikdo takový nenajde, nic se neděje. Pokud ano, budu mu vděčný.

Zde je zminovaný replay - jedná se o ZvT
http://files.uloziste.com/c625255d8ac726cf/


Zkouknul jsem a byť nepatřím mezi zkušené, tak bych si dovolil ti do toho kecat. Asi tvůj největší problém spočívá v tom, že jsi dost pasivní ve střední části hry. Úplně mě bolelo, když jsem tě viděl, že máš asi 2k minerálů i gasu a vůbec nic s tím neděláš. Sem tam ten suply blok, ale to vem čert. Nakonec jsi nastavěl lordy na 200 suply, máš minerálu i gasu na rozdávání a u hatcherek se ti válí tuna larev, ale ty jsi s nima několik minut nepostavil ani jednotku. V tu chvíli ještě byl rozdíl ve foodu skoro 50 ve tvůj prospěch, takže by jsi ho umlátil čepicema, ale tím čekáním to docela stáhnul. No a ve finále ti to úplně prohrál hned ten první útok, kdy jsi mu naběhnul do zakopaných tanků s thorama. Tam jsi vůbec neměl lézt, ale stáhnout se a udělat ty ultry.
Jinak začátek vypadal velice pěkně. Měl jsi to dobře roztěžené, i když ten lair to chtělo asi dřív, protože jsem se celou dobu obával za tebe nějakých banchee. :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 06. lis 2010 19:54:58 
Offline
 Profil

Registrován: sob 06. lis 2010 19:51:48
Příspěvky: 17
Zdarec, chci poprosit nějakého zkušeného protose, jestli by nemohl zkouknout můj replay, aby říct co bych měl zlepšit/změnit... Myslím si, že moc chyb jsem tam neudělal, akorát po jednom úroku s void rayi jsem kliknul skupinku probu mimo zlato a všiml jsem si toho asi za 10 sekund, což byla asi největší chyba, ale doufám, že mi tam někdo najde další, ať tu hru můžu zlepšit.

Kód:
http://www.uloz.to/6470163/xelnaga-caverns-pvp-win-sc2replay

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 06. lis 2010 21:06:54 
Offline
 Profil

Registrován: sob 09. říj 2010 17:43:38
Příspěvky: 18
Freizy: Nechtěl sis dát přezdívku Kecal? Těch tvejch 10 vteřin bylo nakonec 90 a to je bych řek docela rozdíl. :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 06. lis 2010 21:15:28 
Offline
 Profil

Registrován: sob 06. lis 2010 19:51:48
Příspěvky: 17
Pri boji to cítíš jinak xD

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 06. lis 2010 23:09:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Freizy píše:
Zdarec, chci poprosit nějakého zkušeného protose, jestli by nemohl zkouknout můj replay, aby říct co bych měl zlepšit/změnit... Myslím si, že moc chyb jsem tam neudělal, akorát po jednom úroku s void rayi jsem kliknul skupinku probu mimo zlato a všiml jsem si toho asi za 10 sekund, což byla asi největší chyba, ale doufám, že mi tam někdo najde další, ať tu hru můžu zlepšit.

Kód:
http://www.uloz.to/6470163/xelnaga-caverns-pvp-win-sc2replay


Promin, ze to musis slyset takhle, ale to co jsem videl tak doporucuju smazat a zkusit zahrat neco jineho, cokoliv co neobsahuje 30 kanonu do 10. minuty...kdyby aspon k necemu byly...ale ty co si mu postavil v mainu byly uplne na nic...absolutni waste. A co hur tvuj souper hral to same jeste hur nez ty...Nehledej chybicky v nesmyslu, to je jako kdyby ses pokousel tunit a nahanet konicky na aute bez motoru...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 06. lis 2010 23:20:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
muf píše:
HelmutStein píše:
Mohu poprosit zkušené (ideálně Z playera)o rady? Přikládám jeden z replayů na shlédnutí. Pokud se najde někdo zkušený, kdo mi těch několik desítek minut věnuje a poradí, tak budu opravdu moc rád. Jsem gold zerg (nový u SC - hral jsem W3 od jeho vydani az do jeho "smrti"). Pokud se nikdo takový nenajde, nic se neděje. Pokud ano, budu mu vděčný.

Zde je zminovaný replay - jedná se o ZvT
http://files.uloziste.com/c625255d8ac726cf/


Zkouknul jsem a byť nepatřím mezi zkušené, tak bych si dovolil ti do toho kecat. Asi tvůj největší problém spočívá v tom, že jsi dost pasivní ve střední části hry. Úplně mě bolelo, když jsem tě viděl, že máš asi 2k minerálů i gasu a vůbec nic s tím neděláš. Sem tam ten suply blok, ale to vem čert. Nakonec jsi nastavěl lordy na 200 suply, máš minerálu i gasu na rozdávání a u hatcherek se ti válí tuna larev, ale ty jsi s nima několik minut nepostavil ani jednotku. V tu chvíli ještě byl rozdíl ve foodu skoro 50 ve tvůj prospěch, takže by jsi ho umlátil čepicema, ale tím čekáním to docela stáhnul. No a ve finále ti to úplně prohrál hned ten první útok, kdy jsi mu naběhnul do zakopaných tanků s thorama. Tam jsi vůbec neměl lézt, ale stáhnout se a udělat ty ultry.
Jinak začátek vypadal velice pěkně. Měl jsi to dobře roztěžené, i když ten lair to chtělo asi dřív, protože jsem se celou dobu obával za tebe nějakých banchee. :)


Zdarec, určitě děkuji za zhodnocení. Jsem rád, že si mi na můj replay reagoval. :-) Budu rád, když se na to podívají i další hráči a poradí (co jsem měl/mohl udělat) nebo řeknou chyby, ktere jsem udělal. Ještě jednou děkuji!

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 06. lis 2010 23:27:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
pokud vydrzite do pondeli, tak na vase repy kouknu, driv se k sc nejspis nedostanu :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 06. lis 2010 23:54:12 
Offline
 Profil

Registrován: sob 06. lis 2010 19:51:48
Příspěvky: 17
Stoky píše:
Freizy píše:
Zdarec, chci poprosit nějakého zkušeného protose, jestli by nemohl zkouknout můj replay, aby říct co bych měl zlepšit/změnit... Myslím si, že moc chyb jsem tam neudělal, akorát po jednom úroku s void rayi jsem kliknul skupinku probu mimo zlato a všiml jsem si toho asi za 10 sekund, což byla asi největší chyba, ale doufám, že mi tam někdo najde další, ať tu hru můžu zlepšit.

Kód:
http://www.uloz.to/6470163/xelnaga-caverns-pvp-win-sc2replay


Promin, ze to musis slyset takhle, ale to co jsem videl tak doporucuju smazat a zkusit zahrat neco jineho, cokoliv co neobsahuje 30 kanonu do 10. minuty...kdyby aspon k necemu byly...ale ty co si mu postavil v mainu byly uplne na nic...absolutni waste. A co hur tvuj souper hral to same jeste hur nez ty...Nehledej chybicky v nesmyslu, to je jako kdyby ses pokousel tunit a nahanet konicky na aute bez motoru...


Jo sak v pohodě, proto jsem to tu dal, abych věděl co a jak od zkušenějších hráčů... Zkusím to udělat jinak a pak sem nějakou pěknou hru hodím.. Díky :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 06. lis 2010 23:59:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Freizy píše:
Jo sak v pohodě, proto jsem to tu dal, abych věděl co a jak od zkušenějších hráčů... Zkusím to udělat jinak a pak sem nějakou pěknou hru hodím.. Díky :)


Doporucoval bych kouknout na net na nejake strategie, nebo na nejaky replay aby si mel predstavu. Ono s canon rushem se to ma tak, ze je podobny jako auto bez motoru...z kopce to jede, ale jak prijde rovinka nebo dokonce mirne stoupani, tak je k nicemu a musis si stejne koupit nove auto...lepsi je rovnou koupit auto s motorem, i kdyz pak budes muset treba nektere dily vymenovat...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 417 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 42  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz