StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 06. říj 2024 3:39:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 20:24:38 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
Tyvole, ma to cenu hrat?
Ja fakt nevim, esi se da naucit "lepsi" hrani,ci nikoliv..
Uz mam za sebou 100+ her a porad hraju jak blb..
Muj plan? postavit tak max.1 expu navic a cekat a cekat..nedej boze,aby byly ty expy 2..Kouknu, co jede souper a stavim nato counter a cekam...koukam,kde ma expy on,kdyztak udelam drop a znicim,ale abych zautocil na jeho bazi? Vidim,ze ma u CC 3 turrety,tak uz nevim,jak nanho..Ne, ja si pekne cekam a stavim jednotky..Vidim,ze jede BC,tak stavim Vikingy...a co se stane? prileti na me s 8 BC,fajn, hodim nato moje vikingy ale? Borec prileti s 15 svojima vikingama a ja davam GG,ikdyz se asi jeste ubranit da.
Ale to jsou proste hry,kdy hraju jak zabednenec.Naseru se a dam GG a su este 15 minut nasrany,ze hraju jak sulin..V koutku si tam spidlim svoje jednotky a nechavam souperi prostor.Zadny utok,pomalu ani zadna expa,proste nic.Ze vyhraju nad lamama a su 3.v bronzu? pajada,ale k cemu mi to je..k hovnu...
:roll: :evil:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 20:33:12 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Najdi si to taktiku co sem sem dával před pár dny - je agresivní a lehká na zvládnutí. Pokud se chcete dostat z bronzu ideální.

Jinak obecně podle toho co píšeš tak tě asi přemasuje, takže musíš stavět více exp.. v bronzu se asi nějak moc neharasí, takže můžeš být v klidu, kdyžtak tam dej 2 turrety kvůli banshee a dropům a můžeš být v klidu. Pokud se necítíš dobře v late game tak tím víc bys měl tlačit. Je to hodně o sebevědomí, takže si dej třeba pár 2v2 her.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 20:35:27 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 14. zář 2010 14:46:37
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha
Chce se to snažit hrát agresivně od začátku. Hra je potom i zábavnější.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 20:36:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 20:01:18
Příspěvky: 54
Lajtra píše:
Tyvole, ma to cenu hrat?
Ja fakt nevim, esi se da naucit "lepsi" hrani,ci nikoliv..
Uz mam za sebou 100+ her a porad hraju jak blb..
Muj plan? postavit tak max.1 expu navic a cekat a cekat..nedej boze,aby byly ty expy 2..Kouknu, co jede souper a stavim nato counter a cekam...koukam,kde ma expy on,kdyztak udelam drop a znicim,ale abych zautocil na jeho bazi? Vidim,ze ma u CC 3 turrety,tak uz nevim,jak nanho..Ne, ja si pekne cekam a stavim jednotky..Vidim,ze jede BC,tak stavim Vikingy...a co se stane? prileti na me s 8 BC,fajn, hodim nato moje vikingy ale? Borec prileti s 15 svojima vikingama a ja davam GG,ikdyz se asi jeste ubranit da.
Ale to jsou proste hry,kdy hraju jak zabednenec.Naseru se a dam GG a su este 15 minut nasrany,ze hraju jak sulin..V koutku si tam spidlim svoje jednotky a nechavam souperi prostor.Zadny utok,pomalu ani zadna expa,proste nic.Ze vyhraju nad lamama a su 3.v bronzu? pajada,ale k cemu mi to je..k hovnu...
:roll: :evil:


časom sa to určite naučíš,len sa asi musíš viac sústrediť na to čo si urobil zle...to mne sa občas stane za zegov že mám pomerne vyhratú hru,mám napr. nejakú expu a súper už nič a zaútočím naňho moc skoro,odrazí to a hneď ma dobyje,pritom keby trochu počkám som vyhral,to ma dokáže fakt naštvať :D alebo že práve naopak je to ešte vyrovnané a súper nejak neútočí tak začnem moc techovať a zabudnem stavať armádu a potom len kukám keď vidím čo na mňa poslal :D

_________________
protoss/zerg player
En taro Tassadar.

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 20:49:32 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
U me je problem ten,ze mam porad nejaky blok jit do exp..ja udelam tak 1 a to jeste s opatrnosti,az mam dost mariny do bunkru,dost tanku a k tomu jeste 3 turrety.Proste az si su jisty,ze je dobre zabezpecena..porad mi nejde udelat jenom cc a scv aby tezily.To! mi prohrava zapasy

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 21:08:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 30. zář 2010 9:19:37
Příspěvky: 12
SolusRex píše:
afischer píše:
Urcite vsichny lamky z tohoto vlakna budou rady za replaye. Muzes nejake prilozit? Celkove prave to nacasovani, o kterem mluvis, je rovnez dulezite. Ty raveny jsem uz videl v nejakem replayi Boba, nebo jak se jmenoval na HDcku. To taky bude velmi zajimava podivana. Uz se moc tesim ;-)


Máš na mysli replay mass raven nebo brzký útok marauderů + mariňáků na tosse? Bohužel žádný takový replay momentálně uložený nemám (hra automaticky ponechává jen deset posledních záznamů a já tam k tomu mám i dost cooperative a custom her), ale jestli je zájem, tak něco nahraju, až budu mít příště takovou hru.


Rad se podivam na vice replayu. Je fajn videt hrace z vyssich lig. Na ty raveny jsem take moc zvedavi.

Lajtra píše:
U me je problem ten,ze mam porad nejaky blok jit do exp..ja udelam tak 1 a to jeste s opatrnosti,az mam dost mariny do bunkru,dost tanku a k tomu jeste 3 turrety.Proste az si su jisty,ze je dobre zabezpecena..porad mi nejde udelat jenom cc a scv aby tezily.To! mi prohrava zapasy


SC2 je hlavne o makru. Kdo tezi vice vyhrava. Expa ma svuj rad, casto kladena otazka, kdy ji postavit, ma svoje pravidla, ktera se proste musis naucit. Urcite se podivej na tohle:

http://www.sc2-strategy.com/sc2-noob-sc ... on-timing/

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 21:32:31 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 14. zář 2010 14:46:37
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha
afischer píše:
Rad se podivam na vice replayu. Je fajn videt hrace z vyssich lig. Na ty raveny jsem take moc zvedavi.


Nevím, jestli ta moje zlatá liga je nějak moc vysoko, lepší hru by si určitě viděl od zdejších diamantových hráčů. :) S ravenama dneska neposloužím, protože mi Battle net dával jako naschvál samé ZvT (a já byl samozřejmě ten zerg). Ale pokud máš ty nebo kdokoliv jiný zájem, tady je jedna z mých dnešních zajímavějších her: soupeř terran z platiny, mapa Xel´Naga Cavern, já risknul super rychlou expu (myslím, že 11hatch s extractor trikem, tedy expa před stavbou prvního overlorda), on se zaměřil na to sundat mě co nejdřív s kombinací hellionů a mariňáků. Na zbytek se už můžete podívat sami...


Přílohy:
ZvT(platina).zip [33.29 KiB]
287 krát

_________________
Obrázek
Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 21:40:25 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
afischer píše:
Rad se podivam na vice replayu. Je fajn videt hrace z vyssich lig. Na ty raveny jsem take moc zvedavi.


Jsou tam nějaké chyby, ale třeba tady ukázka Ravenů v TvT ode mě: http://www.mediafire.com/?2otg3vg8xjb183k

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: čtv 07. říj 2010 8:03:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Lajtra píše:
U me je problem ten,ze mam porad nejaky blok jit do exp..ja udelam tak 1 a to jeste s opatrnosti,az mam dost mariny do bunkru,dost tanku a k tomu jeste 3 turrety.Proste az si su jisty,ze je dobre zabezpecena..porad mi nejde udelat jenom cc a scv aby tezily.To! mi prohrava zapasy


tohle neni warcraft 3 kde stacila maximalne jedna a to jeste musela uz byt jo dlouha hra kdyz si se do ni pustil, tady je to jiny. Nekdy kdyz se hra protahne tak budes potrebovat treba i 4 expy (zalezi na mape) Nebedni se, expanduj, kdyz uz umis dropovat tak mu tim nic jeho expy, sam si svoje bran, a casem ho porazis ekonomincky kdyz ho udrzis treba jen na jednej expe a ty sam budes mit 3.

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: čtv 07. říj 2010 9:39:10 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 13:44:29
Příspěvky: 48
Citace:
tohle neni warcraft 3 kde stacila maximalne jedna a to jeste musela uz byt jo dlouha hra kdyz si se do ni pustil, tady je to jiny. Nekdy kdyz se hra protahne tak budes potrebovat treba i 4 expy (zalezi na mape) Nebedni se, expanduj, kdyz uz umis dropovat tak mu tim nic jeho expy, sam si svoje bran, a casem ho porazis ekonomincky kdyz ho udrzis treba jen na jednej expe a ty sam budes mit 3.


Je to ještě složitější, i takhle můžeš prohrát, podle mě musíš mít 4 věci
1) zdravou ekonomiku - 2-3místa v těžbě (nezapomenout na plyn a dostatek supl) a UTRÁCET !
2) velkou a dobře namixovanou armádu (průzkum soupeře - SCAN)
3) kapacitu na co nejrychlejší výrobu nové armády
4) přehled o mapě (kde těží a na kolika místech)
a navíc - Ty jsi ten kdo určuje kdy a kde se bude bojovat (veliká výhoda), musíš bý agresivní od začátku, máš volnou chvilku než se něco vyrobí či postaví? tak ji využij a poškádli ho - to hovyruší a možná rozhodí.

ad3) ve 30 minutě už mívám 6 raxů, 3 factory (pokud jedu thory) a min 2 starporty jeden s reaktorem na medivaky a druhý na raveny, pokud jedeš air tak i 4 až 5 starportů, volné prachy utrácet za marínu ve velkém a obětovat ji ( nebo na mapcontrol) zatím upgradovat ... můžeš prohrát bitvu, ale válku vyhraje ten co rychleji obnoví armádu. Už jsem zažil, že jsem podcenil a napadl soupeře (prota), ale než doběhl se zbylou armádou stalkerů a 1 colosem ke mě, tak jsem měl u walu 6 marauderů, 6 mariňáků, doběhl další upgrade, vyletěli 2 vikingové ....prostě jsem to ustál jen díky kapacitě výroben a jejímu okamžitému využití - mám je po skupinách pod číslama a ikdyž jedu převážně myší, tak jsou tam pěkné záložky, vyrábím i v bitvě, podle toho co vidím aniž bych se hnul z bojiště. Co jsem si na tohle zvykl, tak procento výher šlo prudce nahoru (za posledních 17 her 3 prohry)

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz