StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 27. čer 2024 16:07:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 19:46:08 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
me spis prislo to ze za void raye nejsou vikingove problem docela usmevny

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 17:33:03 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 06. lis 2010 10:11:37
Příspěvky: 96
:)
Chtěl bych se zeptat, jaký je ideální složení armády proti MMM+tanky a jaký jsou dobrý buildy proti T a všeobecně proti ostatním rasám (nějaký jsem si našel, ale furt se mi to vše motá dohromady) díky za případné odpovědi

_________________
Gwainhir.280


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 18:39:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
Gwainhir píše:
:)
Chtěl bych se zeptat, jaký je ideální složení armády proti MMM+tanky a jaký jsou dobrý buildy proti T a všeobecně proti ostatním rasám (nějaký jsem si našel, ale furt se mi to vše motá dohromady) díky za případné odpovědi

Chargelot, stalker 2:1 pak immortaly a HT

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 12:27:43 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 06. lis 2010 10:11:37
Příspěvky: 96
GoRum píše:
Chargelot, stalker 2:1 pak immortaly a HT

ok dík, a dá se to využít i proti mass marine, nebo tam místo immortalů hodit collosy a víc stalkerů/phoenixů co by srovnali vikingy?

Citace:
a jaký jsou dobrý buildy proti T a všeobecně proti ostatním rasám (nějaký jsem si našel, ale furt se mi to vše motá dohromady) díky za případné odpovědi

Může mi teda někdo poradit? :D

_________________
Gwainhir.280


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 12:45:19 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Gwainhir->jak všeobecně, na každou rasu a protivníkův build potřebuješ něco jiného. Ovšem já beru za svůj standartní opening za protosse to, že postavím 3 warpgaty a 1 robotic facility. Dostavím co nejdříve proby na nějakých 23-30ks a do toho warpuju kombinaci stalkerů, zealotů a sentry, poměr vážně zleží na situaci co víš a protivníkovi nebo podle toho co máš zrovna za suroviny. Jak mile se dodělá první immortal jdu do útoku. Obyčejně je to cca 8-9minuta a ve zlatě je to velmi efektivní a univerzální, téměř nikdy se mi s tím nestalo že bych měl větší ztráty než soupeř ať měl cokoliv.

Když mám 100% potvrzeno že protivník jede mass marine vyplatí se jetu určitě fast colose, proti němu marinaci nemaji šanci.

Dobré třeba je využívat proti soupeři zmatenej tech, když terran má tak efektivní scen, do základny postavíš někdy v middle game na viditelné místo scenování tech na colosy a někde v koutě jedeš 2stargate s techem na carriery. Takhle jsem vyklepl už pár hráčů o ligy víš co na mě pak šli se skladbou marauderů a vikingů a já na něj přilítnul se 4 carriery, jasná gg. :D To byl jen příklad, možností je spousta.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 12:48:16 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 06. lis 2010 10:11:37
Příspěvky: 96
saltazar píše:
Gwainhir->jak všeobecně, na každou rasu a protivníkův build potřebuješ něco jiného. Ovšem já beru za svůj standartní opening za protosse to, že postavím 3 warpgaty a 1 robotic facility. Dostavím co nejdříve proby na nějakých 23-30ks a do toho warpuju kombinaci stalkerů, zealotů a sentry, poměr vážně zleží na situaci co víš a protivníkovi nebo podle toho co máš zrovna za suroviny. Jak mile se dodělá první immortal jdu do útoku. Obyčejně je to cca 8-9minuta a ve zlatě je to velmi efektivní a univerzální, téměř nikdy se mi s tím nestalo že bych měl větší ztráty než soupeř ať měl cokoliv.

Když mám 100% potvrzeno že protivník jede mass marine vyplatí se jetu určitě fast colose, proti němu marinaci nemaji šanci.

Dobré třeba je využívat proti soupeři zmatenej tech, když terran má tak efektivní scen, do základny postavíš někdy v middle game na viditelné místo scenování tech na colosy a někde v koutě jedeš 2stargate s techem na carriery. Takhle jsem vyklepl už pár hráčů o ligy víš co na mě pak šli se skladbou marauderů a vikingů a já na něj přilítnul se 4 carriery, jasná gg. :D To byl jen příklad, možností je spousta.

super, dík! A tim všeobecně jsem myslel jako nějakej opening proti P, Z a T

_________________
Gwainhir.280


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 13:01:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
Jak napsal Saltazar tak v PvT je pro tebe neuniverzalnejsi opening 3gate robo, z tohodle muzes bez problemu techovan jak na colossy tak na HT pripadne mit oboji a pak uz jen prizpusobujes pomnery jednotek skladne terranskeho bio ballu. Ja osobne hraji stylem ze pockam az teran mne prijde pushnout a pak jdu vetsinu na protiutok zalezi kdy prijde a pokud vubec prijde. Pokud terran jede 3 rax tak ho mam pod rampou nekdy kolem 6min coz nemam dostatek immo na to abych sel do protiutoku tak to pak hraji na makro. Pokud neprijde tak do 9 min tak zakladam expu a jdu ho otravovat aby zustal v bazi a ja mohl expit a ziskat lepsi eko. a pak ho jednoduse premasit.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 13:07:09 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Každý jednou musí vylézt z báze jináč prohraje. ;) Takže expit a počkat si až vyleze je o dost jistější než tam naběhnou a narazit buď na masu bitevníků nebo thorů.

Robotic facility je důležité ať jedete jakýkoliv tech, protože vždy je potřeba observer jinak se může stát že prohrajte dřív než řeknete GG. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 08. pro 2010 1:47:25 
Offline
 Profil

Registrován: stř 08. pro 2010 0:21:31
Příspěvky: 36
Mě dělá Terran největší potíže.. Většinou udělá MMM a později tanky a ničím ho nezastavím. Ani Colossem ani Zealotem s Charge. Jsem proti T už bezradnej :(


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 08. pro 2010 9:33:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Proti terranom chodim fast CC. Prveho zealota staviam/nestaviam podla scoutingu. Po dostavani CC staviam 4 sentry,s talkerov az potom. Popri sentry staviam za prebytocne mineraly zealotov a dalsie gatewaye (4 stacia). Potom uz staviam stalkrov a upgradujem armor. HT sa mi osvedcili lepsie ako colos. Vedia feedbackom nicit medikov, co je velmi dolezite. Tak isto je dolezite morfovat ich na archonov, hlavne ak vidite ze ma super vacsiu armadu a pretlaci vas. HT nestihne utiect, lebo je pomaly, archon oproti tomu pojme vela dmg a ziskate cas (o tych HT by ste tak ci tak prisli).

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz