StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 29. čer 2024 8:13:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 9:50:22 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Budzogan píše:
SviSi píše:
........mě baví taktika než masovaní proto hraji za Protossy :) více mě baví a velkově zergové nemají slavné bilance v 90% zergové prohrají



Na forach teraz vyšlo nejake oficialne vyjadrenie o tom, že balance nejaky bude ešte pred datadiskom.


jj, take by to od nich byla pekna blbost, kdyby to nechali az na ten datac ... resp. nefer.
Na druhou stranu je mi jasne, ze tedka delat nejake zmeny, nebude neco lehkeho. Prece jenom neni to beta.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 9:51:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Nic takového jsem zatím nečetl - ale kdyby to tak bylo, tak Zergové přijdou o velkou část hráčů (bohužel vč. gosu hráčů) a tvrzením, že to "opravdí" do datadisku na tom nic nemění ... nikdo jim na vybalancování terranů nebude čekat rok.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 9:55:38 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
HelmutStein píše:
Nic takového jsem zatím nečetl - ale kdyby to tak bylo, tak Zergové přijdou o velkou část hráčů (bohužel vč. gosu hráčů) a tvrzením, že to "opravdí" do datadisku na tom nic nemění ... nikdo jim na vybalancování terranů nebude čekat rok.



http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic ... ?page=2#25 ... od Bashioka

no jasne, ale pokud se nepletu, tak tam píše že Korejci maji v top 20, 10 zergu

Maj tama si jinou verzu SC2 :)

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Gappo dne stř 18. srp 2010 9:57:23, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 9:57:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic ... ?page=2#25


Citace:
Bashiok - Community manager

(Hopefully this doesn't read too harsh, it's been a tough Monday. ;) <3 <3 <3)

Our intent is not to have a game with broken balance in an attempt to sell an expansion. That should go without saying. It makes me sad it isn't.

Our intent is also to not apply knee jerk fixes based on the first few weeks as understanding of the game and strategies are still in flux. The game is young, and we don't feel that it would have been helpful to progressing peoples understanding by throwing in tons of fixes based on flavor-of-the-week (or day, or hour) strats.

We see a lot of variation between the regions. Making a change for how NA players play may be completely ridiculous for how KR players play, and actually mess up a balance there. For instance 10 of their top 20 players are zerg. So that's one place where we have to be mindful and careful and attack balance issues with great prejudice.

That said. There are balance changes coming. What everyone was seeing in beta with tons of quick balance changes are because it was in beta and we feel we can get away with throwing out a lot of 'we think this may help' type fixes. With a live environment we're not going to throw stuff out there unless we're pretty sure. We've played. We've looked at data. We've looked at each region. And then we act. Which isn't to say we may not be wrong from time to time, but it's a more measured approach than beta players may be used to or expecting.



Pre tych co sa im nechce klikať. :D

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 11:00:24 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Přeloženo do jedné věty ... Zergové jsou fajn pokud za ně hraje dobrý hráč a patche nebudou každý týden ale max jednou za měsíc.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 11:16:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 0:19:46
Příspěvky: 22
Tak mi řekni co ches dělat proti Protossovy ? kamoš měl zabranou celou mapu a tvrdě na mě tlacil ja jsem měl 15 stalkeru 20 zealotu 5 kolosu a 15 Hight templaru a cela jehoa rmada sla do kaše .... a co potom ? stormy tě povrazdí jako nic ...

Mě bavili zergové hodně ale od te doby co mě stormy vezmou celou armadu do hajé nebo Terrani zergy ze zacatku jenom reaperama dostanou jako nic tak je to smutné v betě jsem to za zergy valil až do Diamantové tady spíše za zergy prohravam .....

Když ti sentry zabloku armady a pak jenom stalkeri pokosi do toho jeden storm ti skoro vezme cele skupine vsechny zivoty a masovani stoji šílené finance nakonec Void ray

jako mě PvP mě nasralo nepřítel 5 Void ray a ja 4 Void ray a 8 stalkeru jenom že nepřitel měl nabyté void ray diky mým pylonmu a celou armádu mě stahnul k zemi to mě nasralo neuveritelně

_________________
* Per aspera ad astra *
(Přes překážky ke hvězdám)

* Fas est et ab hoste doceri *
(Je jen správné učit se i od nepřítele )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 11:17:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Gappo píše:
no jasne, ale pokud se nepletu, tak tam píše že Korejci maji v top 20, 10 zergu

Maj tama si jinou verzu SC2 :)

Hehe by me zajimalo jestli korejci taky whinujou, flamujou a spamujou blizz fora s tim at nak nerfnou OP zergy :lol:

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 20:54:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 0:38:12
Příspěvky: 40
Bydliště: Aiur
GoodWill píše:
Skoda ze som v praci a nemozem ti ukazat hru kde som vyhral vdaka upgradom. Super mal cely cas viac zakladni, vyrazne vyssi income (takmer dvojnasobny), vacsiu armadu (tiez asi dvojnasobnu) ale pri utoku sa o mna vzdy rozbil, alebo mal take straty ze ustupil. Potom som zautocil ja a rozbil som mu vsetko co mal. Upgrady rozhoduju bitky, nepodcenuj ich. Uz pri armade s velkostou 40-60 sa ti oplati protossa upgradnut na 1-1-1 (ak super rovnaku sumu vrazi do armady, nebude mu to na tvoje vyupgradovane jednotky stacit)



Díky, dobrá rada,jepravda že co hraju za proty tak vyhrávám většinou s rezervou 2000 crystaly 3500 plyn, což je škoda to nevyužít a pokud s nima prohrávám, děje se tak každý třetí, čtvrtý zápas, tak je na vině to, že s nima tolik neumim, což je hlavní příčina a taky proto, že nejsou techlý. Jinak co za ně hraju, tak jsem ve :lol: VIP bronzový lize :lol: poskočil zpět na špici. Chachachachacha = zlej úsměv

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com

Já se prostě z tý bronzový NEDOSTANU grrr


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 22:26:54 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
T.iN.T.a píše:
Gappo píše:
no jasne, ale pokud se nepletu, tak tam píše že Korejci maji v top 20, 10 zergu

Maj tama si jinou verzu SC2 :)

Hehe by me zajimalo jestli korejci taky whinujou, flamujou a spamujou blizz fora s tim at nak nerfnou OP zergy :lol:


věř tomu nebo ne, ale na to, že hra není vybalancovaná, si stěžují hráči napříč všemi regiony. 10 zergů v top20? Aha, to zní zajímavě, tak se na to podívejme podrobněji - http://sc2ranks.com/ranks/kr/diamond/1 1-2. terran, 3-4. protoss, 5.-7. zerg. Pokud dobře počítám, tak jich tam je 6. Ale i kdyby jich tam bylo 10... je třeba se dívat na ty jména. Hodně profesionálů/semi-profesionálů se rozhodlo hrát v betě za zergy, protože vypadali jako rasa s největším potenciálem, který dokážou využít právě jen tito dobří hráči. Idra je v současnosti jeden z nejlepších hráčů SC2 na světě, když porazí 3 terrany, znamená to, že zergové nejsou v nevýhodě? Ne, pouze to znamená, že Idra je o tolik lepší hráč než oni, že dokáže tu nevýhodu překonat. Check.Prime, Junwi.Prime, Julyzerg... kdyby tihle hráli terrany, patch by byl už dávno hotov :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 7:06:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
EyelessCZ píše:
Díky, dobrá rada,jepravda že co hraju za proty tak vyhrávám většinou s rezervou 2000 crystaly 3500 plyn, což je škoda to nevyužít a pokud s nima prohrávám, děje se tak každý třetí, čtvrtý zápas, tak je na vině to, že s nima tolik neumim, což je hlavní příčina a taky proto, že nejsou techlý. Jinak co za ně hraju, tak jsem ve :lol: VIP bronzový lize :lol: poskočil zpět na špici. Chachachachacha = zlej úsměv


Ak mas na konte tolko surovin, tak mas velmi zle makro. Mineraly a plny treba minat tak rychlo ako cih tazis. Vynimka je setrenie na nieco velke :) Ja napr setrim, aby som po dostavani robotics support bay mohol zacat naraz stavat 2x colosus + upgrade range. cize tu potrebujem mat nasetrene 900/600. Inak su ale velke zasoby nanic. Radsej za ne masit zakladne jednotky, vzdy je to lepsie nez ich nechat lezat.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz