StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 29. zář 2024 0:05:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 15:00:22 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 18:01:09
Příspěvky: 27
Pralev píše:
:) Zatím jsem jiného Pralva nikde na netu nikdy nepotkal :) Jaký jsi měl tenkrát nick ty?



Tak uz si teda veteran ako ja. Moj W3 nick uz dlhe roky nic neznamena, zial ale skola bola prednejsia. Teraz vysoka skola. Ale for fun si rad zahram, nejakym taktikam sa rad priucim. SC2 mam rad. Ale som rad ze stretnem aj niekoho zo starej skoly. Predsa su to dlhe roky. Pridam si ta k friendom ak nebudes proti. Som len goldak.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 15:03:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Starejch W3čkařů a SCčkařů je tady tuna (troufám si říci, že většina). Sám jsem SC nehrál ale W3 jsem hral od jeho vydání (od vydání rochu) ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 15:10:00 
Offline
 Profil

Registrován: pon 02. srp 2010 12:04:23
Příspěvky: 34
HelmutStein píše:
Tak nějak nechápu tu kritiku injektování larev ... O tom tak nějak jsou zergové .. o makru.


Proti injektovani nic nemam, naopak, je to vyborna mechanika. Ale implementace je opruzni. I kdyz clovek pouziva zkratky a skupiny, tak ztraci 2 vteriny pichanim ... navic ztrati cast koncentrace toho co delal predtim. Kdyz to nedela, tak hodne rychle prohraje, protoze nema z ceho stavet ... takze pichani je proste jeden z nejdulezitejsich aspektu a bohuzel ten nejopruznejsi :(.

Nejsem zastance autocastu injektovani, stacilo by mi, kdyby queeny mohli injektovat bez kliknuti na hatch. Clovek by mel vsechny queeny v jedne skupine, zmackl by V a svet by byl krasny :).


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 15:16:33 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Mavo píše:
Ja hraju vetsinou zergy (100 her) a budu je hrat dal, ale jsou trochu monotonni, tak to ted mixuju s jinyma rasama.

Jinak banalingove versus amaterskej terran jsou absolutni radost. Dostal jsem cloveka ze silver, kterej stavel tuny marinaku a posilal je vstric banelingum. To uspokojeni, kdyz mu dvojnasobnou armadu vykoupes v kyseline. Infestori se mi moc neosvedcili, protoze v tu dobu uz ma casto medivaky, kteri mu to doleci :(. Maximalne tak pouzit oboji, ale plague hlavne jako stopper. Nechapu proc se plague nestackuje tak jako teplari storm ... takhle muzu mit tunu infestoru a je mi to na nic. Na mind controll nemam potrebne micro skill :) ... a infested terany se mi jeste nepovedlo pouzit skutecne efektivne.


V silveru je videt, jak maj lidi spatny micro / macro. Vyzkousej par banelingu a kdyz to nevyjde, par hyder a konec. Tam jsem si daval Z k snidani. nejjednodussi souper.

V goldu uz mne neskutecne drti :-) Kombinace mass plne upgradovanejch zerlingu a k tomu mass mutalisku je vcelku smrtelna :-) Tady uz musim jet na thory a mass
heliony, marinaci jsou mrtvi za par sekund :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 15:23:07 
Offline
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 18:01:09
Příspěvky: 27
HelmutStein píše:
Starejch W3čkařů a SCčkařů je tady tuna (troufám si říci, že většina). Sám jsem SC nehrál ale W3 jsem hral od jeho vydání (od vydání rochu) ;)



To som rad. Nepoznam tu takmer nikoho, tak ak je tu tolko veteranov tym lepsie. O to rozumnejsie diskusie sa daju viest. ( SC1 som hral tiez, ale nie dlho, lebo prisiel W3. SC2 ma bavi viac. :-) )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 16:24:13 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 0:38:12
Příspěvky: 40
Bydliště: Aiur
Souhlas, Můžou to být Lameři, ale teď vyhrávám. Na jednu base nejedu nikdy, po první vlně Zeal/stalk se dostavuje druhá a jakmile začnu warpit starporty tak už hledám zlatý minerály. Je pravda, že málokdy koukám na profil toho, koho porazim, ale za 12 her mám 10výher. Už mám možnost přehodit si avatara, ale nechávám tam toho banea. Mate to lidi a myslej si že jsem lama co to za proty jenom zkouší. A vlastně mají pravdu, zkoušim to teprve za ně, ani se nepamatuju na zkratky, furt dávám P jako pylon )) Ale mám se jak bránit a jedinej co mi dává na frak je zerg 6pool rushem. Mě to nevadí, jsem rád, že ještě za ně někdo hraje. Z pohledu vlny stalk / zeal / void jsem neporaženej, jakmile to postavím mám income ze tří base, na upgrady kašlu a jediný co mi to může překazit je to, že nestavim observery. I tak je to proti teranovi tak tak. Sám vidím jak jsou voidi overpowered, jediný co je zastaví je stejný počet thorů. Baví mě s nima honit carriery, protihráči trvá třikrát dýl než je bojeschopnej a já mu ho se dvěma posvačim.

Možná jsou to lamy a já jenom držim v ruce větší kvér, ale sám proti sobě bych zerga nepostavil, poněvadž bych to projel. A umim s ním daleko víc.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com

Já se prostě z tý bronzový NEDOSTANU grrr


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 18:40:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 20:13:25
Příspěvky: 40
sry ale jde videt ze hrajes bronzovou ligu ja tady vidim :-) jako P a nemas observery,ale mas 3 base,tak tohle nepochopim :-) se vubec divim ze se dostanes na 3 base kdyz nemas obsy,no jo jina liga jiny mrav :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 6:32:13 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Skoda ze som v praci a nemozem ti ukazat hru kde som vyhral vdaka upgradom. Super mal cely cas viac zakladni, vyrazne vyssi income (takmer dvojnasobny), vacsiu armadu (tiez asi dvojnasobnu) ale pri utoku sa o mna vzdy rozbil, alebo mal take straty ze ustupil. Potom som zautocil ja a rozbil som mu vsetko co mal. Upgrady rozhoduju bitky, nepodcenuj ich. Uz pri armade s velkostou 40-60 sa ti oplati protossa upgradnut na 1-1-1 (ak super rovnaku sumu vrazi do armady, nebude mu to na tvoje vyupgradovane jednotky stacit)

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 9:43:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 0:19:46
Příspěvky: 22
Já jsem dříve hrál za zergy a dostal jsme se s něma do Diamantové Ligy v Betě ..... V čera jsem porazil terrana co jel techy a ja měl asi 3x mín vojska diky Ifestorum a velkému makru proste jsem měl apoň o 2 expanze více než on a když mi jednu zničil postavil hned druhou......

když namě poslal tech + marinaky tak banelingy + hydraliskové + infostor a bylo ponich - nakonec jsem mu odrazil kazdej utok do tezby zerglingy nebo baneling a nakonec jsem ho odtrhnul od zdroje ....

Zerg je o Makru diky infestorům dokazete odolat techu a spíše se ubranit .... Ale zerg to ma těžký a více mě baví taktika než masovaní proto hraji za Protossy :) více mě baví a velkově zergové nemají slavné bilance v 90% zergové prohrají

_________________
* Per aspera ad astra *
(Přes překážky ke hvězdám)

* Fas est et ab hoste doceri *
(Je jen správné učit se i od nepřítele )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 9:46:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
SviSi píše:
........mě baví taktika než masovaní proto hraji za Protossy :) více mě baví a velkově zergové nemají slavné bilance v 90% zergové prohrají



Na forach teraz vyšlo nejake oficialne vyjadrenie o tom, že balance nejaky bude ešte pred datadiskom.

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz