StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je stř 26. čer 2024 14:31:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 18:11:49 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 18:12:05
Příspěvky: 22
je skarede ako terran dokaze pushovat zerga v kazdej hre a ako rychlo vyrobi MMM a zerg nestiha nazaciatku vobec to counterovat .. koli tejto chujovine som vzdy prehraval . Ak nejaky terran tvrdi ze T neni OP nad Zergami tak doporucujem zahrat si 1 hru za zerga proti podobnemu terranovi a rychlo zmeni nazor =P No to neznamena ze terran je zas neporazitelny, lenze aby si to za zerga dal , musis mat v hlave procesor a hrat aspon 10x lepsie nez ten terran a to sa mi nepaci lebo ja som lama a starcraft sa mi paci jedine koli zergom ale co s nimi ked zergovia su len pre robotov :(


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 19:24:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
skazatoN píše:
je skarede ako terran dokaze pushovat zerga v kazdej hre a ako rychlo vyrobi MMM a zerg nestiha nazaciatku vobec to counterovat .. koli tejto chujovine som vzdy prehraval . Ak nejaky terran tvrdi ze T neni OP nad Zergami tak doporucujem zahrat si 1 hru za zerga proti podobnemu terranovi a rychlo zmeni nazor =P No to neznamena ze terran je zas neporazitelny, lenze aby si to za zerga dal , musis mat v hlave procesor a hrat aspon 10x lepsie nez ten terran a to sa mi nepaci lebo ja som lama a starcraft sa mi paci jedine koli zergom ale co s nimi ked zergovia su len pre robotov :(



ono ja osobne napr. dokažem odraziť ako tak MMM aj hocico čo ide hej. problem je v tom že napr. to odrazim mutaliskam a on postavi 3 veže a ja ho ani nemožem counternuť lebo ma rozbije s marines + veže....
nenavidim MMM alebo MM+tanks ... na to druhe musim mať zerglingov + banelingov + roaches + mutalisk...je ten gas serem ne ? :D

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 20:00:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
deacon píše:
Pralev píše:
deacon: Když čtu tvoje příspěvky, mám dojem, že jsou tu dvě skupiny lidí. Lidi jako ty a já... a Terrani :D

čekám, kdy se tu vyskytne tinta, a řekne, jak je morrow blbej, že říká, že reaper je proti zergům OP, když ta hra je vybalancovaná!! :P

T.iN.T.a si byl radsi vylejt hlavu na festaku a skocit bungee, nez tu cist ty vase nerdi brekoty :D

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 22:20:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 0:38:12
Příspěvky: 40
Bydliště: Aiur
Budzogan píše:
skazatoN píše:
je skarede ako terran dokaze pushovat zerga v kazdej hre a ako rychlo vyrobi MMM a zerg nestiha nazaciatku vobec to counterovat .. koli tejto chujovine som vzdy prehraval . Ak nejaky terran tvrdi ze T neni OP nad Zergami tak doporucujem zahrat si 1 hru za zerga proti podobnemu terranovi a rychlo zmeni nazor =P No to neznamena ze terran je zas neporazitelny, lenze aby si to za zerga dal , musis mat v hlave procesor a hrat aspon 10x lepsie nez ten terran a to sa mi nepaci lebo ja som lama a starcraft sa mi paci jedine koli zergom ale co s nimi ked zergovia su len pre robotov :(



ono ja osobne napr. dokažem odraziť ako tak MMM aj hocico čo ide hej. problem je v tom že napr. to odrazim mutaliskam a on postavi 3 veže a ja ho ani nemožem counternuť lebo ma rozbije s marines + veže....
nenavidim MMM alebo MM+tanks ... na to druhe musim mať zerglingov + banelingov + roaches + mutalisk...je ten gas serem ne ? :D


Musíš hodně prdět a chytat to do balonku. :mrgreen:

To skazatoN: Trošku jsem se "naučil" za protose a terrany dávám Konečně se mi zvedlo procento výher, Mě zase většinou dává zerg. Díky tomu že mám věžičky proti pozemním asi 100x použitelnější než zerg, tak to není tak často, ale mám výhodu, že mně to nehodilo do stříbrný ligy, zatím, i když pár hráčů z ní jsem už potkal a dal jsem je. Za proty hraju pro procenta a za zergy jen tak pro zábavu. I když většinou s nima prohraju.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com

Já se prostě z tý bronzový NEDOSTANU grrr


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 8:42:33 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Každý pořád jenom brečí nad nevýhodou oproti terranovi, ale zkuste se zamyslet, jestli používáte všechny výhody zerga. Mě například jeden zerg neskutečně vyrubal, i když jsem jel MMM hned od začátku jak blázen... roache... vypálil salvu, zahrabal, doléčil vyhrabal, vypálil salvu... atd... pak přišel se zahrabanýma infestorama. Vlezl mi pod army, hodil na ni takovou tu kokotinu co stunne jednotky na 8 sec a dá 38 dmg a hned na to zaútočil se svou armou.... neztratil skoro nic.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 9:02:08 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
a ještě mě napadá. Kolik z vás fňukajících zergů používá banelingy jako miny? Vemu 8 banelingu, trochu je rozestavím, zahrabu v místě kudy půjde nepřátelská armádá, před ně dám jednoho zeglinga jako stráž, když dorazí army.... zastavím ji ze svou armádou na místě kde mám banelingy a kabooooom. Odpal pod zemí,.. nepřátelksá armdáda ve vzduchu(po kousíčkách :-D ). Který terran sebou nosí ze začátku reavena na detekci hm ???


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 9:17:49 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 19. srp 2010 12:09:07
Příspěvky: 8
no jo on asi zerg nebude tak moc imba, ale spíš člověk musí být kouzelník, aby uhrál s normálním terranem vyrovnanou partii. Prostě jsou zergové na ovládání složitější. Terran si udělá wall za který postavý tanky a věžky, občas si vyleze s tou svojí MMM koulí a mouchy snězte si mě :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 9:34:57 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
s overlordem nydus worm a klidně si tam tu obranu měj i s 10ti tankama.....


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 9:52:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Merlin: To by ten zerg ale musel hrát proti lame :-) Pokud zerg bude zahrabávat roache, tak normální terran má několik orbitalů se scanama či přijde s reavenem. Pokud to bude dělat mimo creep, tak si s tímhle neškrtne. Pokud na creepu, tak se terran stáhne za creep. To samé zahrabaní banelingové. To ti proti normálnímu hráči vyjde jednou za hru - což terrana nesloží. Příště už pojede s ravenem a kde budou ti tvoji banelingové. Nydus wormové - ano, v případě, že tím soupeře opravdu zaskočíš nepřipraveného, tak ano. Problém je, že jakmile ti ten útok odrazí, tak už si s tím taky neškrtneš, protože okolo postaví věže.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zergové vymírají
PříspěvekNapsal: pon 23. srp 2010 10:38:44 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
ty roache a banelingy použít každopádně na začátku hry. Když se ti to opravdu povede, tak hned s toho udělat protiútok a GG. To samé nydus. Když už ho udělám, tak tam přece nepošlu 10 hydralisků, ale celou svou army. S takovým útokem pokud na něj není připravený vymlátíš polovinu základny. Ano. Pak už to čeká a proto musíš vymyslet něco lepšího. A když se přes jeho obranu fakt nejde dostat, tak ho tam prostě nech. Obsad si všechny minerály na mapě. Obklič jeho základnu a on to buď časem vzdá, nebo ho s produkcí a množstvím minerálu umlátíš i za cenu 3x větších ztrát.
Lidi tohle je strategická hra. Musíte u toho trochu myslet. Pro mě občas i jeden nebo dva strategicky postavení tankové uprostřed mapy nadělají nepřítely hezkou paseku. Ikdyž padnou, on má 3x vetší ztráty protože je tam nečeká.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz