StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pon 17. čer 2024 11:39:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 09. úno 2011 10:23:20 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Tak to jsem netušil, že Insane AI těží rychleji než člověk. Nicméně pro ty nejlepší z nás by to neměl být problém ukázat na tom "jak se to dělá" :) Mě přijde trochu nereálný například zastavit ho na rampě a naběhnout na něj. Vždyť na rampě mohou sekat jen 3 zealoti zatim co do nich střílí celý ball. Fakt bych chtěl vidět jak to děláte. Mě spíš když už tak funguje udělat chargeloty a FF blokovat ústup, protože každej T dělá výstřel-ústup. Nikdo se mi moc na rampu nehrne pokud vidí sentry. A potom je třeba mít na paměti, že FF stojí 50 energie .. což není zadarmo, a každý sentry 100 gasu, nezdá se mi to tak jednoduchý. Ale poslední tři PvT jsem vyhrál openingem na chargeloty + 2 sentry a tím jsem jeho ball spíš pronásledoval než že bych se bránil a snažil se krájet co se dá. Postupně doplnění o pár immortalů a obse.Scoutnuté bio, takže tech na HT a potom postupně přidat pár collosů a happy end. Nejtěžší fáze ale je skutečně ten první push MM kdy mi v jedné hře zbyly jen 2 zealoti. Jak se dojde na HT tak už to celkem jde.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 09. úno 2011 11:05:59 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Hm, tak jsem to zkusil a klasikou 3gate+robo proti insane bez šance, když napochodoval s 10 marináky ke mě do báze tak jsem měl teprve 1 zealota a 1 sentry a warp tech tak ve 2/3. Každopádně se scoutem jsem mu zabil asi 3 stavějící SCV. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 09. úno 2011 12:24:14 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
tak az se dostanu domu kde mam repy tak ti sem neco hodim pokud najdu nejaky rep kde terran ten brzkej push zkousel

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 09. úno 2011 13:18:28 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Jojo díky, to bys byl hodnej .. nějakej replay kde je vidět jak se proti tomu má hrát by se hodil. Možná je to lepší než 10 replayů kde je vidět jak se to dělat nemá (většina mojich případů :-D). Mě jako trenažér včera sloužil ten Insane AI Terran, ale to mě trochu deprimovalo, protože mě prostě podrtil téměř vždy až na těch pár výjimek :p


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 09. úno 2011 13:40:26 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Stealman píše:
Jojo díky, to bys byl hodnej .. nějakej replay kde je vidět jak se proti tomu má hrát by se hodil. Možná je to lepší než 10 replayů kde je vidět jak se to dělat nemá (většina mojich případů :-D). Mě jako trenažér včera sloužil ten Insane AI Terran, ale to mě trochu deprimovalo, protože mě prostě podrtil téměř vždy až na těch pár výjimek :p


Je hloupost trénovat tohle proti insane, když má o 20% větší příjem. I kdyby se ti to povedlo odrazit standartně, tak stejně máš jiné časování a prostě všechno, trénuj spíše tedy proti hard.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 09. úno 2011 15:38:13 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
http://www.edisk.cz/stahni/83956/PvT_od ... .94KB.html tak to tu mate

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 09. úno 2011 19:50:34 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Hm, to máš ten počáteční rush, používej aspoň anglický nadávky :D, ještě tady bylo něco kvůli tomu v 7 minutě, zrovna se mi jeden poved, ale dál pak na to nekoukejte, totálně jsem tam zvrtal micro. :D

http://www.mediafire.com/?2g6xqxaic2lguwa

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 10. úno 2011 1:23:50 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
taky pripadne jeden prihodim...ten jeho push je o neco pozdejsi, v te dobe uz mam immortala, on zase stimpack...v podstate to ale ukazuje princip...neni to uplne idealni hra, chvili sem v supply blocku, ztratil sem zbytecne par prob, takze to jde udelat mnohem lip ;)

http://www.mediafire.com/?qxr9m5ck8e9dh2j

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 09. bře 2011 14:07:44 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
Cau.
Starcraft je zlo..Nici to moje zdravi a muj stul,do ktereho mlatim,kdyz prohraju a ze tech proher ale je...
Posledni dobou narazim na Protose,kteri jedou 1 base a 4-5 Gateway..pro me = GG...Jak se proti tomu branit? Mam odpovidat stejnym poctem raxu? Toss proste namasi armadu a cca v 15 minute jde na me...kdyz si prihodi jeste HT,tak chudak muj stul..Jasne,na HT ghost,ale to me pc a ani me APM nedavaji...
Diky za reakci..
Lajtra

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 09. bře 2011 14:27:20 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Je to jen hra :) Pokud se vyloženě nervuješ a víš, že to, co je doopravdy potřeba, prostě nezvládneš, tak switchni na jinou rasu. Třeba zrovna na toho tosse. Jednak je jednodušší na ovládání, takže třeba zjistíš, že to za něj dáváš líp jak za Terrana, jednak tě může třeba bavit víc, no anebo třeba zjistíš, jak se tomu Terrani brání a naučíš se to taky :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz