StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pon 23. zář 2024 10:56:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2011 10:24:52 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
kori píše:
Tak uz navzdy zustanu v silveru. Prestalo me to bavit. Proste banelingy nedam nikdy. Z staci jet bane + speedling a ma to v kapse, nic jinyho jet nemusi. On jel jenom tohle a ja jen blue auta a tanky. Absolutne bez sance. A tahle posledni hra me fakt rozsekala. 20 bane a konecna. Uplna debilovina :-(

http://www.uloz.to/8356019/metalopolis- ... -sc2replay

Rok stacil, koncim svou SC karieru v 1v1 :-)


A napadlo tě kori switchnout třeba na protosse? Já banelingy vidím jednou za uherskej rok, spíše vůbec. :))

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2011 10:51:20 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Mozna az po datadisku. Nejak jsem je nehral, parkrat jsem to zkousel a PvP bylo snad jeste horsi nez TvT, ktery me total nebavi :-) Z s bane nikdy neporazim, takze uz zbejva jen to TvP, co mi jeste trochu jde a bavi. A to je dost malo.

Stejne ted uz nemam nikdy sanci postoupit vejs. Dokud nebudu mit W/L ratio v plusu, tak me to, pocitam, nesoupne ani do toho blbyho goldu a do plusu se nikdy nedostanu, pac ted hraju se samou platinou :-D Ty chudaci vzdycky koukaj, ze hrajou even match platina - silver :-D

Cim vic her hraju, tim je ten BN system totalne na h*** :-) Jedine snad, ze by fakt udelali komplet reset. No, kaslu na 1v1, 1500 her stacilo :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2011 11:02:33 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 15:36:06
Příspěvky: 44
kori píše:
Mozna az po datadisku. Nejak jsem je nehral, parkrat jsem to zkousel a PvP bylo snad jeste horsi nez TvT, ktery me total nebavi :-) Z s bane nikdy neporazim, takze uz zbejva jen to TvP, co mi jeste trochu jde a bavi. A to je dost malo.

Stejne ted uz nemam nikdy sanci postoupit vejs. Dokud nebudu mit W/L ratio v plusu, tak me to, pocitam, nesoupne ani do toho blbyho goldu a do plusu se nikdy nedostanu, pac ted hraju se samou platinou :-D Ty chudaci vzdycky koukaj, ze hrajou even match platina - silver :-D

Cim vic her hraju, tim je ten BN system totalne na h*** :-) Jedine snad, ze by fakt udelali komplet reset. No, kaslu na 1v1, 1500 her stacilo :-)


Btw:Koukal jsem na tu tvoji hru a rozhodne si neprohral kvuli banelingum,ale kvuli tomu,ze si mel o dve baze min a zerg mel temer 3xnasobnej income...
vubec si nedelal workery a spatne si scoutoval,jelikoz on mel asi 5mutalisku kvuli scoutingu a ty si udelal asi10turretu na5mutu...
Jestli po1500hrach reknes,ze si prohral kvuli balelingum,tak to se ti nedivim,ze koncis:)protoze ten zerg byl proste jasne lepsi hrac,proto si prohral,pritom si zahral vybornej bunker rush a mel si ho na lopatkach,ale stejne i kdyz si mu znicil tu expu,tak si porad mel min workeru,tam to vsechno zacina a pak i konci:)...
tot je muj nazor na tvoji hru...M


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2011 11:03:18 
Offline
 Profil

Registrován: pon 01. lis 2010 19:53:22
Příspěvky: 30
ono tě to zas po chvíli chytne..a nic si stoho nedělej ja se zas nikdy nedostanu z bronzu:-D

_________________
Obrázek
Né a né se dostat vejš!!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2011 11:24:25 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Hele mosquito, jeste jsem nevyhral jedinou hru, kde jel Z mass bane. Ani jednu. Ikdyz jsem mel 10x vetsi income. Proti Z jedu uz jenom banshee a bud to vyjde nebo ne. 5 minut a nebo konec.

Jemu zbylo 9 workeru a mel to za minutu zpatky. Jo, macro jsem mel horsi, pac jak jsem videl, ze ma bane, tak mi bylo jasny, ze to nedam :-) Co me nasralo byla ta bitva, kdy ja mel vetsi armu a bane udelaly bum a konecna :-) A tak je to vzdycky :-) Za vterinu padne fortress, hradba z tanku, vsechno. nevim, co mam uz hrat a tim padem me to nebavi. A zadnej Z neni tak blbej, aby me nechal lital s BC po mape :-) Z uhraju jenom kdyz jede roache a nebo mutas. Jak jede bane + speed + neco, tak to nema cenu hrat, proste se necapu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2011 11:29:23 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Luccas píše:
ono tě to zas po chvíli chytne..a nic si stoho nedělej ja se zas nikdy nedostanu z bronzu:-D


Ale jo, v poho. Dam si singl, nejaky to 2v2 a tak. A pak switchnu rasu. Za T uz lepsi nebudu, to je jasny. A treba to jeste nejak dobalancujou a nebo zmrvi :-) Vi buh :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2011 11:32:07 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Kdyžtak jed mech a bane by neměl být vůbec problém protože to není efektivní, skoro všichni na tebe pojedou roache.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2011 11:34:07 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Weezing píše:
Kdyžtak jed mech a bane by neměl být vůbec problém protože to není efektivní, skoro všichni na tebe pojedou roache.


To uz jsem zkousel. Tanky, heliony, maraudery, thory ... bum a je po armade :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2011 11:43:51 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Ve chvili kdy muze udela obrovskou armadu banelingu tak musi mit strasne moc surovin kery na to padnou takze staci prezit prvni vlnu a pak pushnout. Jestl iti banelingove zabijou mech tak jeho armada byl 5x vetsi :)

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 20. bře 2011 11:44:24 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Tak jezdi třeba tohle, z toho se Zergové moc nevyhrabávají :) http://www.mediafire.com/?vo49d4pkdb7lcgi

Jinak obecně platí, že lidi v low ligách hledají svůj problém tam, kde vůbec není. Přesně jak ti tu už někdo přede mnou vysvětlil s tím počtem workerů. A že tě blingové pokaždé dají, i když máš větší income, tomu moc nevěřím, protože třeba proti tankům a Marauderům jsou blingové brutálně cenově neefektivní, takže to ten Zerg na peníze prostě neustojí. Hraju to z obou stran, T i Z a vím to :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz