StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 23. čer 2024 20:57:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: pon 25. črc 2011 13:29:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Príde mi tu komické, aby tu niekto písal, že sa tu hráči nemaju vyjadrovať pokial niesu v master. Toto je forum na kde sa ma praveže diskutovať, tak ak ti vadia reakcie hráčov tak sem nelez. ;) ;)

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: pon 25. črc 2011 18:59:33 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
Zrovna tenhle topic je o tom, ze se nekdo pta a nekdo odpovida. A jak jinak mam reagovat, kdyz vam tu radi takovy nepravdy? Potom jsou lidi frustrovani, kdyz dostali totalne blbou radu, slepe ji nasledovali a stale chcipaji.

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: úte 26. črc 2011 15:46:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 11:58:46
Příspěvky: 136
drahy 77white, ac nesouhlasim uplne se vsim, co se tu zatim napsalo, tvoje posty tady jsou nadmiru trapne. napsat v podstate:
1) dokud nejsi v platine, drz hubu, krok a nevyjadruj se
2) pokud jsi aspon v platine, a fakt potrebujes radu tezkyho machra, posli mi svuj replay a ja se podivam, jestli je to vubec hodno me pozornosti a pak, pokud mas mikrofon, tak ti milostive poradim....sorry, ale to jdi smele do (_._)
prave hraci na nizsich ligach potrebuji radit nejvic (coz ty odmitas) protoze bez rady jedou porad ty stejne chyby a prostym trenovanim a sledovanim jinych replayu se nemaji sanci zlepsit (bo nevi na co se zamerit)

no a na tvoji otazku, jak jinak mas reagovat...no myslim ze nez
Necetl sem to poradne, takze zareaguju jen tak letmo :
1)Ste trolove....

tak radeji nijak. proste pokud nedokazes bez ironie poradit, radeji nic nepis, tise ze zasmej nad ubohosti zdejsich zobaku, odhlas se z fora a pokracuj ve sve spanile jizde na "customkach".

a nevidim nic spatneho na tom si obcas postezovat a trochu poplakat ;)

mohli bychom zpatky k tematu? resp. pokud je jiz vycerpane, muzeme ho nechat v klidu zdechnout? (myslim to tema)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: úte 26. črc 2011 18:43:34 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jeremiasz píše:
prave hraci na nizsich ligach potrebuji radit nejvic (coz ty odmitas) protoze bez rady jedou porad ty stejne chyby a prostym trenovanim a sledovanim jinych replayu se nemaji sanci zlepsit (bo nevi na co se zamerit)


Jak neví na co se zaměřit? Nechápu. Vždy když sem postne hráč nižších lig bronz silver gold tak neprohrává kvůli vyloženě velkým chybám, to tam dělají všichni, ale nestaví třeba proby, nedodržuje BO, dělá furt ty stejné základní hovadiny které tu denno denně někdo vytýká... znám spoustu lidí co jsou v bronzu, stěžují si že prohrávají a jedou si svoje. Když se bavím s tossem v goldu a ptá se mě co bych mu doporučil za BO na tohle, já mu hodím odkaz na článek od aklaina a on ti s klidem odpoví že to už dávno četl a aklain je arogantní blb, to pak se musím hodně držet abych ho taky neposlal do prdele. Prostě nemůžete čekat že vás někdo bude učit a speciálně vám se věnovat když neprojevujete dostatek vlastní snahy. Je tu dost lidí na které tohle sedí, omlouvám se těm pár co se dost snaží a stále jim to nejde, ale u těch to poznám. Starcraft je pro všechny z nás jen hra, děláme ji ve volném čase, nikdo nemá povinnost nikomu pomáhat, když to někdo dělá tak z vlastní vůle. To že je někdo v masteru a nechce někomu pomoci protože ví že se sám dost nesnaží z něj nedělá záporáka. Pralev má pravdu v tom že do platiny vážně nemá smysl lidem pomáhat, snaživý hráč se tam v pohodě dostane sám se všemi návody, ukázkovými replayi,...co jsou na netu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: úte 26. črc 2011 19:03:50 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
saltazar píše:
Pralev má pravdu v tom že do platiny vážně nemá smysl lidem pomáhat, snaživý hráč se tam v pohodě dostane sám se všemi návody, ukázkovými replayi,...co jsou na netu.


Moment, to jsem psal já? Kde? :) Vždyť já na blogu psal návody pro bronzáky :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: úte 26. črc 2011 19:10:45 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Pralev píše:
saltazar píše:
Pralev má pravdu v tom že do platiny vážně nemá smysl lidem pomáhat, snaživý hráč se tam v pohodě dostane sám se všemi návody, ukázkovými replayi,...co jsou na netu.


Moment, to jsem psal já? Kde? :) Vždyť já na blogu psal návody pro bronzáky :)


Já nevim, psal to ten maník o příspěvek dřív. :D Jináč vím že pomáháš svými články, když jsi je začal psát tak jsem byl taky bronz a vyrůstal jsem na nich. :D Můj názor je že většině nemá smysl pomáhat individuálně, protože už když si třeba něco nějaký bronz přečte stejně na to často vědomě dlabe a věří že chyba je v imbalanci, to je fakt na přesdr...

Edit: aha sry tam neni napsáno pralev ale white. :D To vyjde na stejno. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: úte 26. črc 2011 20:37:34 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
Jeremiasz píše:
drahy 77white, ac nesouhlasim uplne se vsim, co se tu zatim napsalo, tvoje posty tady jsou nadmiru trapne. napsat v podstate:
1) dokud nejsi v platine, drz hubu, krok a nevyjadruj se
2) pokud jsi aspon v platine, a fakt potrebujes radu tezkyho machra, posli mi svuj replay a ja se podivam, jestli je to vubec hodno me pozornosti a pak, pokud mas mikrofon, tak ti milostive poradim....sorry, ale to jdi smele do (_._)
prave hraci na nizsich ligach potrebuji radit nejvic (coz ty odmitas) protoze bez rady jedou porad ty stejne chyby a prostym trenovanim a sledovanim jinych replayu se nemaji sanci zlepsit (bo nevi na co se zamerit)

no a na tvoji otazku, jak jinak mas reagovat...no myslim ze nez
Necetl sem to poradne, takze zareaguju jen tak letmo :
1)Ste trolove....

tak radeji nijak. proste pokud nedokazes bez ironie poradit, radeji nic nepis, tise ze zasmej nad ubohosti zdejsich zobaku, odhlas se z fora a pokracuj ve sve spanile jizde na "customkach".

a nevidim nic spatneho na tom si obcas postezovat a trochu poplakat ;)

mohli bychom zpatky k tematu? resp. pokud je jiz vycerpane, muzeme ho nechat v klidu zdechnout? (myslim to tema)

a co ty bys poradil cloveku co si mysli ze prohral na buh vi co kdyz ma 1500 minerlau v 10 minute? tam se opravdu neni o cem bavit protoze kazdej vi ze musi umet udelat dobrou tezbu a zaroven to utracet pokud tohle neumis vetsinu pripradu prohrajes prave kvuli tomu nema cenu vymejslet blaznoviny dokud ten clovek neumi tohle tak nema cenu aby se ucil nejaky pokrocilejsi taktiky ktery vedou do 3baze+ macro hry pokud uz zvladas tohle je cas zacit vymejslet dal a v tom ti prave master hrac muze pomoct

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2011 1:07:37 
Offline
 Profil

Registrován: sob 15. kvě 2010 20:27:49
Příspěvky: 39
Zasz uhodil hrebik na hlavicku. Naprosta pravda.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2011 8:11:34 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
Jeremiasz píše:

Tady sme se ale bavili o specifickem TvZ, kde terran neudelal zadnou zjevnou chybu a presto presvedcive prohral, a conclusion typu "Terran nema late game taktiky v tvz!!" byl blbost. Proto sem nabidnul tu trochu znalosti lidem, kteri by to mohli i ocenit a aplikovat. Nehodlam se koukat na 20ti minutový 1base BC rush.

Sebereflexe je hodne dulezita pri hrani SC. Ja kdyz hraju, tak u toho kazdodenne silene nadavam, dokaze me vselicos vytocit, to ti tady Zasz nebo Wochtulka potvrdi:) Ale kdyz se kouknu za hodinku na replay, vim, ze sem to prohral kvuli moji blbosti a spatne zahrane hre.

saltazar píše:
ptá se mě co bych mu doporučil za BO na tohle, já mu hodím odkaz na článek od aklaina a on ti s klidem odpoví že to už dávno četl a aklain je arogantní blb

Aklain je arogantni blb, ale zrovna v zakladnich BO za tosse bych mu docela i veril :)

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2011 9:08:58 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
77white píše:
Jeremiasz píše:

Tady sme se ale bavili o specifickem TvZ, kde terran neudelal zadnou zjevnou chybu a presto presvedcive prohral, a conclusion typu "Terran nema late game taktiky v tvz!!" byl blbost. Proto sem nabidnul tu trochu znalosti lidem, kteri by to mohli i ocenit a aplikovat. Nehodlam se koukat na 20ti minutový 1base BC rush.

Sebereflexe je hodne dulezita pri hrani SC. Ja kdyz hraju, tak u toho kazdodenne silene nadavam, dokaze me vselicos vytocit, to ti tady Zasz nebo Wochtulka potvrdi:) Ale kdyz se kouknu za hodinku na replay, vim, ze sem to prohral kvuli moji blbosti a spatne zahrane hre.

saltazar píše:
ptá se mě co bych mu doporučil za BO na tohle, já mu hodím odkaz na článek od aklaina a on ti s klidem odpoví že to už dávno četl a aklain je arogantní blb

Aklain je arogantni blb, ale zrovna v zakladnich BO za tosse bych mu docela i veril :)


Já u toho nenadávám, když prohraju nějakou hovadinou tak si prostě řeknu že mě soupeř "přechytračil" a je to no. :D Mě nejvíc baví výhry když je postavená na něčem co soupeř nečeká, je zajímavé kolik lidí si dropem zealotů nechá vymlátit půl těžby. :)

Jo já vím, od aklaina jsem se toho naučil víc než dost. Ale fakt je to humus když někomu jak blb rozepisuješ BO který si u něj už přečetli nebo jsou líní přečíst, to je pak pomoc o ničem.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz