StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 21. čer 2024 21:31:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 20. led 2011 20:52:29 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
K úplnému zablokování vchodu (zespodu) stačí 2 bunkry (ale 3 pylony).


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 9:06:30 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Teď jsem hrál a porazil mě one-base terran s asi 8 banshee a grupou mariňáků ... :D
Docela mě to překvapilo

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 10:49:15 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 11:58:46
Příspěvky: 136
seefik píše:

pokial dobre chapem posledny patch tak pod rampou nepostavis ani suply ani ziadnu inu budovu 2x2... buker by tam isiel ale to myslim tak 3 minimum a zas by nic nepreslo...


no pokud to chces cely zabetonovat, potrebujes 2 bunkry, ale ono o to zase tak moc nejde. staci 1, protoze o co jde zergovi? prorazit wall, takze se musi prosmyknout kolem toho buknru a vybehnout nahoru na rampu a tam se odpalit a celou tu dobu do nej sijou z bunkru a zvrchu. Nebo proste musi obetovat par banu a odpalit ten bunkr a zrusit zbyvajici marinu. Ono se to nezda, ale ten bunkr dole udela dost ani to nemusis mit cely zabedneny, zvlast kdyz ti pak nahore ke kraji dorazi i tank se siege

satik píše:
tak tu banshee+heliony mas zhruba do 6. minuty, tak mi zjisti, kdy na tebe ten bust chodi, na me to nikdo uz dlouho nejel :)


no ja bust nepotkal ted tak asi tyden (btw ten opruz s 5 marinakam je dobrej tip, nikdy me nenapadlo, ze se s nima da zahrat takovy divadlo) ted vetsinou zkouseli masit roache, coz si primo rika o banshee, pak mu dropnu nejakou helionu do baze, stavim marinu a thory. kdyz neudelam nejakou debilovinu (jakoze to mi jde dobre) zergy uz ladim docela dobre.

btw offtopic, vcera jsem jel proti nejakymu tossovi, mel jsem i par ghostu a kdyz uz jsem mel tu jejich akademii, postavil jsem i atomovku. Jebli jsme se v takovym uzkym miste na mape a vypadalo to, ze by me asi pretlacil, tak jsem si rikal, ze ho trosku vyplasim "nuclear launch detected" a ze se treba stahne, tak jsem uplne z boku mimo hlavni stret pricupital s ghosemt a prd, ale on se nestahnul, asi si myslel, ze me stihne pretlacit a tak mu to pokosilo tretinu army, jasne, skilled by asi zdrhnul, ale hrozne me to pobavilo, hlavne kdyz pak zahlasil: "Dude, u play nuke? seriously?"


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 6:50:27 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Kluci, poradte, co jedete na Z, kdyz jede kombinaci mass muta a bane. Tohle jediny vzdycky prohraju. Jeste jsem nevyhral jedinou hru v tyhle kombinaci :-( marinaky mi vsechny pomlatej banelingy. kdyz jedu tanky, tak mi je mutas snipnou behem vteriny a auticka jsou naprd. Jediny, co vydrzi jsou thory, ale muta udelaj ten ctverec nebo jak se to jmenuje a je po armade. S marinou klikam ja debil (radoby micro), ale stejne padnou vsichni do jednoho :-(

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 8:17:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
kori píše:
Kluci, poradte, co jedete na Z, kdyz jede kombinaci mass muta a bane. Tohle jediny vzdycky prohraju. Jeste jsem nevyhral jedinou hru v tyhle kombinaci :-( marinaky mi vsechny pomlatej banelingy. kdyz jedu tanky, tak mi je mutas snipnou behem vteriny a auticka jsou naprd. Jediny, co vydrzi jsou thory, ale muta udelaj ten ctverec nebo jak se to jmenuje a je po armade. S marinou klikam ja debil (radoby micro), ale stejne padnou vsichni do jednoho :-(


Tank + marin je counter muta + bane :) mezi tanky pridej turrety a podpor to i bunkrama...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 10:45:22 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
To jsem ted zkousel. Jel roache, mass bane + muta. Moje 200 /200 army padla za 2 sekundy (marina, tanky, thory, marauderi a banshee). Proste ji ty banelingy projely jak maslem a o zbytek se postaraly roache + mutas.

Hodinu jsem se ted vylozene s*al s bronzem, co jel tuhle kombinaci. Sel jsem na nej 6x a pokazdy mi nezbylo z armady vubec nic :-( Jediny, co pomohlo nakonec bylo 20 battlecruiseru :shock:

Byt to lepsi hrac, tak me prejel po prvnim najezdu, des :-(

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 10:50:54 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Tak dej rep a my ti řeknem co dělat líp.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 11:09:20 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Tohle je ta posledni "dobra" hra

http://www.uloz.to/7825723/metalopolis- ... -sc2replay

Nic moc, pac uz jsem po druhym najezdu myslel, ze to prohraju a jen sem se smal a nadaval :-)

Nekde zkusim vyhrabat, kde jsem mel jasnou prevahu, vetsi army a bane udelaly bum a konecna. Ciste marina a tanky. Podotykam, ze micro = 0, takze pokud je jedinou radou micruj s marinou, tak na to prdim a smirim se s tim, ze to vzdycky prohraju :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 11:34:06 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
No sem u 30. minuty a už toho mám dost o čem psát.
1. neděláš SCV, ve 30. minutě máš 28 scv což bys měl v 10. minutě kdybys je dělal pořád.
2. pozdě expanduješ, první expu bys měl zabrat tak kolem 8 minuty ale ty jsi ji zabral tak kolem 15 (už nevim přesně). 3 by měla být do 15 minuty ale ty si ji bereš tak ve 25
3. Mikro v bitvě: když jedeš bio musíš mikrovat!! Pokud nechceš mikrovat jeď mech (thoři helioni, tanky), u toho stačí jen siegnout tanky. Když už jedeš bio tak pošli maraudery dopředu, marináky za ně, když deš push, pošli marináka dopředu abys viděl že útočí a stihnul siegnout tanky. Pokud nechceš marináky splitovat tak aspon s nima couvni za maraudery a tanky které banelingy zničí.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvZ - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 12:24:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
kori píše:
Tohle je ta posledni "dobra" hra

http://www.uloz.to/7825723/metalopolis- ... -sc2replay

Nic moc, pac uz jsem po druhym najezdu myslel, ze to prohraju a jen sem se smal a nadaval :-)

Nekde zkusim vyhrabat, kde jsem mel jasnou prevahu, vetsi army a bane udelaly bum a konecna. Ciste marina a tanky. Podotykam, ze micro = 0, takze pokud je jedinou radou micruj s marinou, tak na to prdim a smirim se s tim, ze to vzdycky prohraju :-)

Zadne velke mikro nepotrebujes, zerg se rozbije sam, tobe staci jen trosku mikra stazeni marinaku :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz