StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pon 15. črc 2024 8:15:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 27. říj 2010 22:01:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
saltazar píše:
Mno podle mého je lepší mít zvlášť královny kvůli injectování larev, musí se to dělat pravidelně a častěji, kdežto hatchery potřebuješ naklinout jen kvůli jednotkám a tam už o to načasování tolik nejde jako u těch královen. Docela si občas říkám, že by se hodili někde na panelu nějaký měřič času, aby se dalo sledovat kdy se mají injectovat larvy. :)
U protossů nexusy ani nejak neukládám, jenom zpočátku na prvních expanzích než dodělám dostatečný počet probů, pak už ne. Jináč u protossů, nevím jestli o tom víš, já na to přišel až později, warpgates máš pod klávesovou zkratkou W, klikneš a označ se ti všechny WarpGates, proto neni třeba je mít pod číslem, pak ti tedy stačí mít pod číslem nějakou tu továrnu nebo StarGates a nic jiného už tam není. Nemusíš si zabírat 2 sloty na výrobny ja říkáš.
Za terrany nehraju.


- meric casu v sc je, staci si ho zapnout
- lepsi je mit na hotech hatchery, muzes v nich i stavet v boji a kdyz jdes inject, tak jen zmacknes 2x cislo ty hatcherky, kterou chces injectnout, aby ses tam presunul pohledem

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 27. říj 2010 23:00:46 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jaj, fakt to tam je. :D Moc díky, že já vůl si toho nevšiml dřív.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 27. říj 2010 23:05:33 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
saltazar píše:
Mno podle mého je lepší mít zvlášť královny kvůli injectování larev, musí se to dělat pravidelně a častěji, kdežto hatchery potřebuješ naklinout jen kvůli jednotkám a tam už o to načasování tolik nejde jako u těch královen. Docela si občas říkám, že by se hodili někde na panelu nějaký měřič času, aby se dalo sledovat kdy se mají injectovat larvy. :)
U protossů nexusy ani nejak neukládám, jenom zpočátku na prvních expanzích než dodělám dostatečný počet probů, pak už ne. Jináč u protossů, nevím jestli o tom víš, já na to přišel až později, warpgates máš pod klávesovou zkratkou W, klikneš a označ se ti všechny WarpGates, proto neni třeba je mít pod číslem, pak ti tedy stačí mít pod číslem nějakou tu továrnu nebo StarGates a nic jiného už tam není. Nemusíš si zabírat 2 sloty na výrobny ja říkáš.
Za terrany nehraju.


Urcite je dobre mit hatche i queeny zvlast. Jen dodavam, ze muzes injectovat larvy i pomoci minimapy, takze staci mit vsechny Q oznacene v jedne skupine a potom presne pomoci shiftu klikat na minimape.
Pro zrychleni take doporucuju mit nexus/command center urcite na slotu.
Sikovne je prepinat mezi jednotkami v jedne skupine pomoci TABu, funguje to i tez na budovy, usetris par slotu, obzvlast za terrana.

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 27. říj 2010 23:22:50 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Terrani se mi nikdy moc nelíbili, ale jináč díky za rady, klikat inject larv přes minimapu mě nenapadlo, určitě to vyzkouším i stěmi skupinami.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: čtv 28. říj 2010 0:15:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 17. říj 2010 21:22:23
Příspěvky: 20
Yarin píše:
Citace:
nejde vytvorit treba exec config kdyz sem hral jeste cs1.6 po steamu tak sem si udelal takovej cfg. proste bind ale stim ze zmacknes treba F a oznaci ti to centrlu a vyroby scv:) sem uplny zacatecnik takze se jen ptam:)


urcite by to slo nicmene by se to pocitalo jako hax a byl by ban :) ale ja ti poradim jak to udelat i bez toho. Klikni na komand center zmackni treba ''ctrl'' + ''5'' a voala mas CC pod cislem 5. pak zmacknes ''5'' a ''S'' a stavi se ti scv



Dobré jsou na toto programovatelná tlačítka na myšce. Do makra si zadáš cokoliv, jakoukoliv kombinaci klaves atd. přiřadíš k tlačítku a je to. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: čtv 28. říj 2010 0:53:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
Gepi píše:
Yarin píše:
Citace:
nejde vytvorit treba exec config kdyz sem hral jeste cs1.6 po steamu tak sem si udelal takovej cfg. proste bind ale stim ze zmacknes treba F a oznaci ti to centrlu a vyroby scv:) sem uplny zacatecnik takze se jen ptam:)


urcite by to slo nicmene by se to pocitalo jako hax a byl by ban :) ale ja ti poradim jak to udelat i bez toho. Klikni na komand center zmackni treba ''ctrl'' + ''5'' a voala mas CC pod cislem 5. pak zmacknes ''5'' a ''S'' a stavi se ti scv



Dobré jsou na toto programovatelná tlačítka na myšce. Do makra si zadáš cokoliv, jakoukoliv kombinaci klaves atd. přiřadíš k tlačítku a je to. ;)

Mno mam takovej pocit ze makrovatelny tlacitka jsou taky proti pravidlum. Myslim si ze jestlize pouzijes makro tlacitko na prikaz ze ti ma udelat tezice v hlavni buduve tak ti hrozi banan. Jako pravidla co se smi a co ne jsem necetl jelikoz jsou eng. Ale pouzivani maker pokud nejsou pristupna primo ve hre (treba jako ve WoW) je porusovani licencnich pravidel. Vlastne bys pouzival program 3 strany. Pokud se pletu tak sry.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: čtv 28. říj 2010 2:31:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Shrukein píše:
Cau mam mensi problem, mam myslel logitech mx518 a potreboval bych predelat zadavani grup z [ctrl a cislo] na [tlacittko 5 u mysi (z boku) a cislo] velice by me to usnadnilo zadavani skupin, protoze mam celkem problem s mackanim [ctrl a cislo], ktere je vetsi treba jak 5 nehlede na to ze to kliknuti je okamzik ale nez natahnu ruku k ctrl a treba 8 tak to chvili trva a obcas to i trosku zaboli (hraju zergy-potrebuju hatcherky a qweeny). Sem to hledal v hotkeys abych si to mohl zmenit, ale at delam co delam nemuzu to zmenit.Poprpipade jestli znate nejaky jinaci zpusob jak delat grupy.
Dik za pomoc
vas Shrukein:-)


Mam taky MX518 a u Wow jsem to resil tak (nepodporuje vsech 8 tlacitek), ze mam prebindovana tlacitka na Shift+F10-F12. A bocni na Num7, Num8 (to zas mam z dob doty). Do SC se tohle nastaveni ale implementovat neda...chtel uz jen nastaveni 7, 8 na bocni tlacitka...a pak jsem chtel F1 na mys (idle worker). Ale je mi to divny. Zkousel sem to upravovat...prebindvana mys ve Wow fungovala ale v SC2 ne, na druhou stranu Razer Spectre (mys primo pro SC2) ma taky minimalne 5 tlacitek...a preci nebudou vydavat mys s 5 tlacitky pro hru ve ktere se 2 tlacitka pouzt nedaji...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 20:22:46 
Offline
 Profil

Registrován: pon 01. lis 2010 19:53:22
Příspěvky: 30
čau, chci se zeptat jestli by semnou někdo nedal nějaký treninkový matche...popřípadě mi v nich vysvětlil co a jak..atd. jstli má někdo zájem moje id:985

_________________
Obrázek
Né a né se dostat vejš!!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: úte 02. lis 2010 13:16:46 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Shrukein píše:
Cau mam mensi problem, mam myslel logitech mx518 a potreboval bych predelat zadavani grup z [ctrl a cislo] na [tlacittko 5 u mysi (z boku) a cislo] velice by me to usnadnilo zadavani skupin, protoze mam celkem problem s mackanim [ctrl a cislo], ktere je vetsi treba jak 5 nehlede na to ze to kliknuti je okamzik ale nez natahnu ruku k ctrl a treba 8 tak to chvili trva a obcas to i trosku zaboli (hraju zergy-potrebuju hatcherky a qweeny). Sem to hledal v hotkeys abych si to mohl zmenit, ale at delam co delam nemuzu to zmenit.Poprpipade jestli znate nejaky jinaci zpusob jak delat grupy.
Dik za pomoc
vas Shrukein:-)


Tak se mi konecne povedlo rozchodit mysku (MX518) abych mohl vyuzit vsechna tlacitka (i kdyz nevim jestli to ted vyuziju). Nechapu proc mi to pred tim neslo. Staci pouzit oficialni logitech ovladac Logitech SetPoint a mysak se chova jako klavesnice. Jedine co je trosku matouci, ze ovladac jako takovy vizualne nerozlisuje cislice nad pismeny a Num, ale systemove ano (takze je rozdil jestli napises 0 jako Shift+é a nebo Num0 a taky se to tak chova...pokud nulu zadam jako Shift+é tak se to v SC chova jako Shift+0, a kdyz zadam jen é tak se to chova jako 0 :D). Premyslim nad vyuzitim pro klavesy Esc, F1, 9 a 0 ty jsou pro me nejhur dosazitelne.

Jinak co se tyka prirazovani cisel, tak me prijde nejsnazsi zadava 1-4 pomoci LeftCtrl na malicku a 5-0 pomoci RightCtrl na palci. Driv jsem pouzival jen 1-5, kde 5 byla comand centra a k zadani jsem musel zkroutit ruku 6-8 sem nepouzival a 9 a 0 sem zadaval dvouruc (pro techlaby, eng bay, armory)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: úte 02. lis 2010 15:35:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 30. srp 2010 15:15:47
Příspěvky: 149
saltazar píše:
Mno podle mého je lepší mít zvlášť královny kvůli injectování larev, musí se to dělat pravidelně a častěji, kdežto hatchery potřebuješ naklinout jen kvůli jednotkám a tam už o to načasování tolik nejde jako u těch královen.....
ja som presiel na taky system hotkeyov ze na 4-ke mam (vsetky) hatchery a vsetky quenny mam tiez na jednom cisle - na 5-ke a injektujem cez minimapu: 5, shift+V, poklikat na vsetky hatchery na minimape (injektuje najblizsia queena ktora ma dostatok energie ... co moze byt niekedy problem ale zase take makro nemam aby som mal queeny vzdy na nule :) ) .... a nemusim ani odchadzat od bojujucich jednotiek

_________________
All your base are belong to us


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz