StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 23. kvě 2024 3:04:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Terran vs. terran
PříspěvekNapsal: úte 28. zář 2010 18:18:08 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
no tak ted jsem hral zajimavy zapas..
TvT..Doba hrani: 4 min.
Borec stavel Planetary fortress a hned na zacatku jel rafinery,do ktere poslal 6 SCV a hned postavil Engineering Bay,ci jak se tomu bazmeku nadava...a ukoncil hru,ale tam byl asi problem...
A byl z platiny..
Je nejake vysvetleni? jasne,PF jeste chapu,ochrana pred dropem,ale ztrati tim min,2 Muly na zacatku a hlavne scan...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs. terran
PříspěvekNapsal: úte 28. zář 2010 18:48:29 
Offline
 Profil

Registrován: ned 22. srp 2010 17:07:20
Příspěvky: 39
Co je na tom zajimavyho? Si sedl ke kompu sestiletej bratr, nebo uplna lama..

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs. terran
PříspěvekNapsal: úte 28. zář 2010 19:10:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
treba byl zhulenej

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs. terran
PříspěvekNapsal: úte 28. zář 2010 19:58:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 13. zář 2010 16:22:39
Příspěvky: 53
Zhulený jde hrát docela v pohodě... :D

_________________
Obrázek[/url]


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs. terran
PříspěvekNapsal: úte 28. zář 2010 20:06:24 
Offline
 Profil

Registrován: úte 21. zář 2010 0:41:02
Příspěvky: 59
Morte píše:
Zhulený jde hrát docela v pohodě... :D

ja hral uz aj napiti:DDD

_________________
Obrázek

Sem Bronzak a nestydím se za to


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs. terran
PříspěvekNapsal: úte 28. zář 2010 21:18:52 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 3:53:36
Příspěvky: 74
Bydliště: Bratislava
Kamos ma focus na 2v2 a ked som pozeral jeho statistiky v 1v1 tak bol v platine a hovori mi : platinum hram len ked som najebany vecer ked dojdem domov s akcie :D

_________________
Obrázek

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... orl%C3%B3l


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs. terran
PříspěvekNapsal: pát 08. říj 2010 12:01:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 11:58:46
Příspěvky: 136
ondik píše:
mně je síla ravenů jasná :) ale jde mi o to, proč vyrábíš mariňáky + helliony místo pouze mass mariňáků, protože mi připadá, že jediné, proti čemu jsou hellioni dobří, jsou mariňáci (a scv :) )


ja ted s helionama trochu experimentuju a jsem celkem spokojenej, hodne s nima scoutuju a potiram expy.

parkrat se mi stalo, ze jsem vystavil soupere a ten pak nemel gass, ale mraky penez, tak namasil kvanta mariny, tou dobou ja uz mel vylepseny armor, attack a jak jsem videl, ze masi marinu, pridal jsem jeste plamenometny vylepseni. a ten nahecmanej ball marinaku jsem mu proste spalil na prach.

dalsi kde relativne psychologicky pusobi (hlavneproti zergum) bugatky, ze harasim jak to jde a vedle tvorim jedoho ghosta s nukem, v me lize vetsinou po prvnim, druhym utoku 2-6 bugatek na nebohy harvestry souper zainvestuje do opevneni misto detektoru (bohuzel nefunguje na tosse s tim jejich zapraskanym univerzalni cannonem) a pak prijde EMP na orbital command a nuke launch detected

dalsi v cem se mi bugatky osvedcily jsou diky mobilite countery vysadku v (mych) zadech


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs. terran
PříspěvekNapsal: pát 22. říj 2010 14:07:29 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 19. srp 2010 13:46:49
Příspěvky: 137
Jeremiasz píše:
ondik píše:
mně je síla ravenů jasná :) ale jde mi o to, proč vyrábíš mariňáky + helliony místo pouze mass mariňáků, protože mi připadá, že jediné, proti čemu jsou hellioni dobří, jsou mariňáci (a scv :) )


ja ted s helionama trochu experimentuju a jsem celkem spokojenej, hodne s nima scoutuju a potiram expy.

parkrat se mi stalo, ze jsem vystavil soupere a ten pak nemel gass, ale mraky penez, tak namasil kvanta mariny, tou dobou ja uz mel vylepseny armor, attack a jak jsem videl, ze masi marinu, pridal jsem jeste plamenometny vylepseni. a ten nahecmanej ball marinaku jsem mu proste spalil na prach.

dalsi kde relativne psychologicky pusobi (hlavneproti zergum) bugatky, ze harasim jak to jde a vedle tvorim jedoho ghosta s nukem, v me lize vetsinou po prvnim, druhym utoku 2-6 bugatek na nebohy harvestry souper zainvestuje do opevneni misto detektoru (bohuzel nefunguje na tosse s tim jejich zapraskanym univerzalni cannonem) a pak prijde EMP na orbital command a nuke launch detected

dalsi v cem se mi bugatky osvedcily jsou diky mobilite countery vysadku v (mych) zadech


..vysadku Marauderu? ;-) Ikdyz nejsou na drop moc fajn, na niceni budov jsou fajn ;-) Btw hodne slychavam ze nuke je useless, ale nahodou ultimatni vecicka... jen se k ni dostat ;-) Po prvni nuke bude souper (pokud neni toss) pekne pripos*anej ;-) Jeden ghost + medivac a 100/100nuke dela tlak jak blazen...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs. terran
PříspěvekNapsal: ned 24. říj 2010 21:55:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 11:58:46
Příspěvky: 136
drop maru je chujovina :) kazdopadne z dropu jsem dost podelanej at uz medivac nebo ta tossi sracovina (i ta zergska dira v zemi), casto nechavam kolem baze patrolovat aspon jednoho vikinga. nechavam ho tam pendlovat a jak neco leti kolem, stili po tom co to jde :)

ad nuke.... podle me dost podobnej psychologickej efekt ma i cloaked banshee za mnohem min penez. Jeste se mi snad nestalo (proti hraci s aspon polovinou mozku), ze by nuke sundal tezice nebo vyznamejsi cast army.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs. terran
PříspěvekNapsal: ned 24. říj 2010 22:26:31 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Citace:
ad nuke.... podle me dost podobnej psychologickej efekt ma i cloaked banshee za mnohem min penez. Jeste se mi snad nestalo (proti hraci s aspon polovinou mozku), ze by nuke sundal tezice nebo vyznamejsi cast army.


Já jel před pár dny PvT, já protoss a terana už jsem celkem tlačil, měl jsem větší armádu, víc expanzí atd. Armádu jsem připravoval k útoku a chvilku jsem od ni odmrknul abych přidělal další brány a zrovna v tom okamžiku si ten chytrák usmyslel mi na ni hodit atomovky, samozřejmě gg protože to už jsem neustál jak si to pěkně načasoval.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz