StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 23. kvě 2024 6:25:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: First blood??
PříspěvekNapsal: úte 29. bře 2011 21:18:39 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
tak zalezi na situaci.. jestli tam je marinak a proba/drona/scv tak pres stop klidne.. ale jakmile mas treba stalker bitvu tak je lepsi to delat rozhodne pres atack move protoze si sam urcis kam kdo streli.. a zabijet jednoho po druhem je prece jenom lepsi.. ale myslim ze na to lidi co nejsou v master nemaji APM... ne ze bych vas chtel nejak podcenovat..

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: First blood??
PříspěvekNapsal: úte 29. bře 2011 21:30:05 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Aklain píše:
tak zalezi na situaci.. jestli tam je marinak a proba/drona/scv tak pres stop klidne.. ale jakmile mas treba stalker bitvu tak je lepsi to delat rozhodne pres atack move protoze si sam urcis kam kdo streli.. a zabijet jednoho po druhem je prece jenom lepsi.. ale myslim ze na to lidi co nejsou v master nemaji APM... ne ze bych vas chtel nejak podcenovat..


Aklaine ty už tu máš vážně hlody na to že si v master, doporučuju aby sis své příspěvky po sobě vždy přečetl. Tohle cosi napsal záleží čistě na počtech, když těch stalkerů bude na každé straně 5, ano máš pravdu, když jich bude na každé straně cca 20 tak jsi vedle jak ta jedle a střílet to po jednom je největší blbost. A s tím svým povyšováním běž už někam, jestli si myslíš že tohle nezváledne člověk v goldu nebo platině tak fakt nevíš o čem mluvíš.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: First blood??
PříspěvekNapsal: úte 29. bře 2011 21:42:01 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
saltazar: tak myslim ze kazdemu kdo umi aspon trosicku uvazovat dojde jak sem to myslel... komu ne.. tak si precte tvoje vysvetleni a bude vse ok,,

s 1 veci mas pravdu.. zvladne to i gold player.. ale jake bude provedeni? ;) je rozdil nad povysovanim a psanim tak jak to opravdu je.... zrovna me napadl dalsi typickej priklad jak nekdo po rozhovoru s MC tvrdil ze je strasne namysleny.. neni namysleny.. jen proste mluvi pravdu a rika veci tak jak jsou... tak tak i ja si treoufam tvrdit ze master a top diamond to umi zahrat tak ze to ma nejaky ucinek.. a ne jen ze se o neco snazi...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: First blood??
PříspěvekNapsal: úte 29. bře 2011 22:26:17 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jasně, ale ty tohle děláš dost často, počítáš s tím že to lidem dojde. Mě to dojde ale jsou hráči kteří na základě toho že jsi master a řekl jsi to jsou schopni pak jít a klikat s haldou jednotek místo A-move po jednom. Dávej si na to prosím pozor.
A co se týče namyšlenosti ty tak píšeš nonstop, prostě je to tzv aklainův styl. :) Už jsem si na to docela zvykl a tvé příspěvky bych dokázal mezi stovkou jiných bezpečně rozeznat. Navíc MC sice mluvil jen pravdu, ale ty si předminulý příspěvek pravdu nemluvil a stejně si to tímhle stylem napsal, takže tím pádem popíráš sám sebe. Tady na fóru můžeš odůvodnění že to všem dojde použít, protože je to totálně jedno a když to někdo nepochopí nic se nestane, ale v real life jsi s tímhle přístupem docela nahranej. Kdybych já profesorovi řekl při zkoušce já myslel že vám to dojde i když mu to došlo tak by mě stejně vyhodil. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: First blood??
PříspěvekNapsal: úte 29. bře 2011 22:57:07 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
to je tak kdyz clovek mysli jeste daleko driv nez pise a pak napise jen polovinu veci co chtel uvest :))

a ano... pusobim mozna trosku arogantne namyslene atd, ale to jsou ty zkusenosti a proste hadam se az do krve :P ale urcite nejsem tak namyslenej a arogantni jak ze me delate vy.. nebo ano? :( :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: First blood??
PříspěvekNapsal: úte 29. bře 2011 23:04:14 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Proto ti říkám aby sis to po sobě přečetl než to odešleš, tím se ti totiž ty myšlenky dohoní a dojde ti to. Já jsem na tom stejně tak vím o čem mluvím.

Co se týče tohohle fóra tak určitě vedeš.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: First blood??
PříspěvekNapsal: stř 30. bře 2011 12:53:16 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Aklain píše:
tak zalezi na situaci.. jestli tam je marinak a proba/drona/scv tak pres stop klidne.. ale jakmile mas treba stalker bitvu tak je lepsi to delat rozhodne pres atack move protoze si sam urcis kam kdo streli.. a zabijet jednoho po druhem je prece jenom lepsi.. ale myslim ze na to lidi co nejsou v master nemaji APM... ne ze bych vas chtel nejak podcenovat..


v masteru nejsem, ale to co mám v avataru nevzniklo nesmyslným klikáním na proby a minerály ...

i když přiznám se že většinou to jedu bez attackmove.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: First blood??
PříspěvekNapsal: stř 13. dub 2011 13:27:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 03. pro 2010 9:14:52
Příspěvky: 165
je to o tom hrát hrát hrát hrát a pak to přijde trenovat specifickou část své hry ja třeba měl špatné marko ted už nemám ted si to zažívám a trenuju mikro haras a multitasking k čemuž potřebuju APM. :P zatim to myš zvládá až to zvednu o 100 tak mě asi nakope :P

_________________
Obrázek
dejte echo zahraju s každym trening vždy a všude :D
Zylvar #355
Problém způsobený tankem je i tankem řešitelný.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: First blood??
PříspěvekNapsal: stř 13. dub 2011 14:07:48 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
zylvar píše:
je to o tom hrát hrát hrát hrát a pak to přijde trenovat specifickou část své hry ja třeba měl špatné marko ted už nemám ted si to zažívám a trenuju mikro haras a multitasking k čemuž potřebuju APM. :P zatim to myš zvládá až to zvednu o 100 tak mě asi nakope :P


já už otestoval že ta moje zvládá přes 600 :D ale zatím jen myš, mozek moc ne.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: First blood??
PříspěvekNapsal: stř 20. dub 2011 23:42:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 12. úno 2011 15:11:15
Příspěvky: 56
Přesně todle jsem hledal. Dostal jsem se dost rychle z Bronzu do Platiny, ale mám v tomhle nedostatky. Mám zkopírované strategie od těch dobrých aspoň co se týče úvodu, ale nedávno jsem viděl jak Liquid TLO dělá 7rax a jde na zerga jen s marine a fakt ho přejel šíleným posouváním a střílením. Říkám si ok du do toho a zjistím že jsem totál lama. Když dám right click dozadu jako ústup a pak dávám (A) Attack move můžu ho dát dozadu nebo musím před ně do útoku? Díky.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz