StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pon 17. čer 2024 15:51:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 1:15:18 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Jo jasně .. každej Terran se mi celej žhavej žene na rampu aby se nechal rozseknou FFkem .. když mu stačí v mixu jeden jedinej ghost a nazdar. Zkoušel jsem to nespočetněkrát ale oni tam prostě nejdou pokud vidí sentry a nemají ghosta. Čekaj prostě dole dokud ghots nedojde, nebo nedojede siege nebo tak něco. Nevim proti komu hrajete vy, ale já prostě tak hloupý soupeře nějak nedostávam aby mi vlezli na rampu když nemaj zajištěný že nebude FF .. většinou počkaj na ghosta nebo udělají drop nebo tak něco.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 1:45:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 04. pro 2010 1:28:20
Příspěvky: 54
Mno tak ale je hlavní že sedí dole a dává ti čas technout toho colossuse

_________________
Obrázek
ID: #371
Kdo chcete, ozvěte se, zahraju si s kymkoliv


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 8:13:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
2Stealman: Docela si me svymi prispevky pobavil. To, ze mas problem jako lama s terrany preci neznamena ze jsou OP. Zas je tu hromada teoretickych blabolu "Tohle nemuze fungovat" "Tohle je imba" "Tohle je nacounterovatelne". Evidentne ti chybi solidni herni zaklad ;). To ze na tebe prijde MMMG (resp pocitam MMG...jeste bez medivaku) znamena, ze ta armada je relativne slaba...Ghost academy + 1 ghost to je 300/200...O 4maraudery min v utoku (znamena to vestisnou i early 2nd gas, coz je dalsich cca 100 mineralu kdyz pridame i mining time). Takze klasicky stim attack v 8.minute, ktery je obvykle dost neprijemny (3rax MM), ktery se sklada z 6marauderu a cca 8 marinaku, je o 4maraudery a nebo o marinaky slabsi, nehlede na to, ze musi prijit pozdeji, protoze ghost je gas heavy...To, ze se nejsi schopny ubranit 2 ghostum je jen a jen tvoje blbost...(2ghosti = jeste slabsi a pomalejsi utok).

Jsi proste ten typ hrace, ktery se nerad zlepsuje a nejradsi by byl OP on sam (ne jeho rasa). A kdyz neco nedokazes, tak to jen svedes na cokoliv jineho (silu terranu, silu marinaku, nebo lagujici pocitac), jen si nikdy nepriznas svoji chybu. Zakladem uspechu ve hre, je prekonavat prekazky, a ty se daji prekonavat jen kdyz je objevis. Kde ty odstranitelne prekazky jsou vzdycky nedostatky hrace...kdyz nedostatky nevidis, nebo nechces videt, tak se proste nezlepsis...a bude v tvych ocich to ci ono OP. ;)

Hezky den

btw. tim neobhajuju terrany, to jsem uz davno vzdal...jen zrovna strategie ktera ti dela problemy tak strasna neni...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 8:26:47 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Stealman->stav to co jsem ti napsal a zaměř se na makro když vidíš že jede pěchotu a ne mech a uvidíš. Zkus trochu projevit svoji kreativitu, je to strategie a ty jsi vůdce rasy, ten nejvyšší a ty se chováš jako kdyby sis hru nechal diktovat od nějakého boha. :D Říkal jsem ti ať čekáš nad rampou protože je to úzké místo, samozřejmě když máš dost sentry tak se dá armáda krásně rozdělit i na úplné planíně, chceš to jen trénink.
Každopádně já se spíše bojím terranského mechu, než nějakých vojáčků.

Stoky->souhlas, akorát já takovéhle věci nerad lidem říkám narovinu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 9:23:28 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Speciálně pro steelmana, souboj PvT, sice po mě nešel klasickou MMM ale pěchotou a tanky s kterými se zakopal pod mou bází. Soupeř je platina. Ovšem stejný build ti stačí i na tu MMM.

http://www.mediafire.com/?4ydda1o44uubytz

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 11:22:12 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Stoky: Ty tady ze mě děláš buhív jakou lamu .. ale já tu nebrečim nad tim že neumim porazit T .. ale nad tim, že zatimco nad Z/P mam ve svý lize 70% úspěšnost, tak nad Terranem 0. Takže podle mě neni chyba jen ve mě. Ale je mi to jedno už jsem SC2 odinstaloval jakožto strategii nehodnou mého času, je holt ještě nová a nevybalancovaná. Takže timto už to řešit nebudu, všem koho sem otrávil se omlouvam.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 11:34:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 1:56:06
Příspěvky: 62
Chyba je jen a jen v tobě. :)


Stejně sem do teď nepochopil proč se na tomto fóru řeší balance, když tu 99,9% hráčů prohrává kvůli vlastním chybám a ne kvůli nějaké "nevybalancované" hře :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 11:39:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Stealman píše:
Stoky: Ty tady ze mě děláš buhív jakou lamu .. ale já tu nebrečim nad tim že neumim porazit T .. ale nad tim, že zatimco nad Z/P mam ve svý lize 70% úspěšnost, tak nad Terranem 0. Takže podle mě neni chyba jen ve mě. Ale je mi to jedno už jsem SC2 odinstaloval jakožto strategii nehodnou mého času, je holt ještě nová a nevybalancovaná. Takže timto už to řešit nebudu, všem koho sem otrávil se omlouvam.


Jen si potvrdil ma slova...tebe neuspokoji zadna hra kde nebudes hrat neco OP...urcite si kampan dohral maximalne na easy a pekne sis to uzil ;).

To ze rikas ze nebrecis, tak me to prijde jako opak (to je vzdycky oblibena veta "Ja nebrecim, ale...". Uz jenom to, ze rikas, kvuli tomu ze proti teranum neumis hrat, ze jsou OP. Whine jako prase...mno treba jednou dospejes...SC2 neni nova hra...resp je nova oficialne, ale ne nova jako nedodelana...balanc se u hry resi uz par let (soukroma alfa, beta, verejna beta). Jak dlouho pro tebe potrebuje hra na vyladeni (u SC2 je to zatim asi 3 roky balancovani). Nerikam tu ze je hra 33/33/33, ale maximalne 34/33/33...ne 50/25/25 jak ty tvrdis ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 11:43:24 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
LoL podle sebe soudim tebe zdá se :) moje přání naopak je, aby nebyl OP nikdo aby záleželo jen na skillu hráče, což zde bohužel není. To že za T se dá vyhrát i s podstatně nižším skillem potvrdí skoro každý (samozřejmě vyjma terranů).


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 12:06:21 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Stealman píše:
LoL podle sebe soudim tebe zdá se :) moje přání naopak je, aby nebyl OP nikdo aby záleželo jen na skillu hráče, což zde bohužel není. To že za T se dá vyhrát i s podstatně nižším skillem potvrdí skoro každý (samozřejmě vyjma terranů).

Další thread o Bůůůů, terrran je OP!1!!? Nedal by se založit nějaký oficiální, kam by se tyhle dobře mířené rady přesunuly a kde by se whineři vyřádili?

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz