StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 02. črc 2024 16:55:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 18:18:53 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
vidim ze je stale vic a vic lidi kteri s tim majim problem... tak uznavam :) Ht do roachu teda radsi nejezdete... prejdete na standart immo a pak colossus :) doufam ze timto skonci debata na tema HT :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 19:47:38 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Gappo: http://www.sendspace.com/file/p3zpm5

prvni 3 hry proti zergovy....
vsimnete si vety kterou pronese hrac ve tretim zapase na konci hry ;)
nevim co delate spatne :)

Edit: jsou to moje 3 hry proti zergum ze dneska..

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 19:53:13 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
díky, neco dodělám a kouknu se.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 19:59:29 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
lol, tak to je moc, opravdu nemám slov.

celá diskuse je o HT a roachích, gappo říká, že to zkoušel a nefungují a chce po tobě replaye kde to funguje. Ty mu tady jako odpověď postneš replaye. Kouknul jsem na první hru, tam je hráč ze SILVER ligy, který za celou dobu neudělá jinou jednotku než zerglingy.

WTF SERIOUSLY?!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 20:05:15 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
ondik píše:
lol, tak to je moc, opravdu nemám slov.

celá diskuse je o HT a roachích, gappo říká, že to zkoušel a nefungují a chce po tobě replaye kde to funguje. Ty mu tady jako odpověď postneš replaye. Kouknul jsem na první hru, tam je hráč ze SILVER ligy, který za celou dobu neudělá jinou jednotku než zerglingy.

WTF SERIOUSLY?!


chlapce... kdybys cetl... tak HT byla rada do low hracu, proto tam jsou low lidi... do master lidi to hraju trosku jinak... za 2... psal sem ze to jsou prvni 3 hry ze dneska, ze to souper nestihl je jen moje plus..

kdyz hral predy proti morrowovi.. 2x ho znicil driv nez stihl udelat roache.. a rval nekdo ze morrow je lama ze nedelal nic jineho nez zerglingy? O_o ty si jeste vic mimo jak pralev

ale presne sem cekal ze se najdou lidi co budou rvat :DDD proste sccz svoji demenci nikdy nezklame :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Naposledy upravil Aklain dne úte 15. úno 2011 20:07:08, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 20:07:00 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
:D :D :D :D :D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 20:11:25 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Aklain píše:
ondik píše:
lol, tak to je moc, opravdu nemám slov.

celá diskuse je o HT a roachích, gappo říká, že to zkoušel a nefungují a chce po tobě replaye kde to funguje. Ty mu tady jako odpověď postneš replaye. Kouknul jsem na první hru, tam je hráč ze SILVER ligy, který za celou dobu neudělá jinou jednotku než zerglingy.

WTF SERIOUSLY?!


chlapce... kdybys cetl... tak HT byla rada do low hracu, proto tam jsou low lidi... do master lidi to hraju trosku jinak... za 2... psal sem ze to jsou prvni 3 hry ze dneska, ze to souper nestihl je jen moje plus..

kdyz hral predy proti morrowovi.. 2x ho znicil driv nez stihl udelat roache.. a rval nekdo ze morrow je lama ze nedelal nic jineho nez zerglingy? O_o ty si jeste vic mimo jak pralev


já nevím jestli jsi vážně tak hloupý a nedokážeš pochopit základní věci, nebo jsi prostě jenom troll. Už 2x jsem v tomhle topicu říkal, že je úplně jedno jestli tím porazíš horší hráče. Když já vezmu svých 6 scv, pošlu je přes a-move do základny bronze a vyhraju, znamená to, že je to dobrá taktika?! Zkus zapojit mozek sakra, to je opravdu neuvěřitelné, co jsi schopen vyplodit.

Co to je OMG za argument o predy a morrow?!? Taky dělal morrow fast roach warren, spire a v 10. minutě měl jenom zerglingy, přesto že na něj predy neútočil, tak jako to bylo v tvé první hře? Ne, nedostal se k roachům z úplně jiného a absolutně IRELEVANTNÍHO důvodu pro tuhle diskusi.

Zkoušel jsem to po dobrém, ale má tolerance dementnosti má své meze.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 20:14:39 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
ondik: vsechno to zaclo - HT do low Zergu. zvlaste roachu jsou ucinejsi nez immortalove.... vseci ste krome na par vyvraceli ze ne... tady ted mate dukazy ze i kdyz naslepo jezdim HT tak vyhraju vsechny 3 hry.....

a toho morrowa zminuji, jestli si ty repy videl... morrow jeste v 7me minute nemel jedineho roache... coz je proste nepripustne ;) zvlast proti predymu kterej dela ten jeho helion haras nebo drop do vseho....

a jestli mi tu neaky ubozak jako ty zacne nadavat :D prosim :D
podal sem dukaz ze HT do low jsou ucina zbran.. kazdej si z toho veme co chce ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 20:17:15 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Aklain píše:
kdyz hral predy proti morrowovi.. 2x ho znicil driv nez stihl udelat roache.. a rval nekdo ze morrow je lama ze nedelal nic jineho nez zerglingy? O_o ty si jeste vic mimo jak pralev

ale presne sem cekal ze se najdou lidi co budou rvat :DDD proste sccz svoji demenci nikdy nezklame :D


Já nemůžu :D :D :D

Fakt jsem tě chtěl ignorovat po tom trapném příspěvku, kde ti ujely nervy nadobro a jen jsi mi vulgárně nadával, ale prostě to nedokážu, mám už několik minut záchvat smíchu, kterej nechce přestat :D :D

Každopádně Predy úžasně používá HT s bouřkama jako counter na Roache, protože zničí Morrowa ještě dřív, než ten nějaké Roache vůbec udělá :D :D :D

Konec :lol:

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 20:19:03 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
ano, já jsem velký ubožák.

víš co, mám nápad, když si myslíš, že já, pralev a všichni ostatní tady jsou mimo. Zajdi na TL, vytvoř tam topic o HT jako counteru roachů (klidně jen pro low ligy) postni tam tvoje replaye jako důkaz.. a jestli ten topic nebude do hodiny uzamčený s minimálně 2 stránkami výsměchu, před všemi se ti tady omluvím.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz