StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pon 17. čer 2024 12:58:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 9:34:10 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
teqini: Otázka zní, jak mikroval ten T ? Ten mikroval dobře ? Neposlal náhodou jen svůj ball a nezmačkl jen stimpack ? Pokud ano, tak je přece nesmysl aby toss musel mikrovat a T nemusel, potom je to unbalance. Nejde jen říct, že to toss prohrál špatným mikrem, pokud blbě mikroval i ten T. Dobře mikrujícího T jsem ještě nikdy neviděl APM v boji mají mnohem nižší než já téměř vždy.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 9:41:29 
Offline
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 11:28:37
Příspěvky: 17
stealmane hod sem replaye, potom sa mozeme bavit dalej co si ty spravil dobre/zle a co nie...
neverim ze si proste prehral s terranom 8x za sebou len koli tomu ze to je terran...

akokeby zerg pisal ze toss je OP pretoze si s nimy z 8 hier vyhral 7 ci kolko ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 9:44:59 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
Stealman píše:
teqini: Otázka zní, jak mikroval ten T ? Ten mikroval dobře ? Neposlal náhodou jen svůj ball a nezmačkl jen stimpack ? Pokud ano, tak je přece nesmysl aby toss musel mikrovat a T nemusel, potom je to unbalance. Nejde jen říct, že to toss prohrál špatným mikrem, pokud blbě mikroval i ten T. Dobře mikrujícího T jsem ještě nikdy neviděl APM v boji mají mnohem nižší než já téměř vždy.


Koukni na ten zapas z GSL pokud muzes :D pak pochopis... jeden miss click a prohral ... tedy spatne zamikroval a tim prohral... terran mikroval dobre a opravdu nemel MMMG ball :) nevidel jsi ten zapas tak nepis blbosti ktery ti tu tlucou do hlavy ze staci stim a pak jen attack move... tohle fakt nefunguje a pokud na tebe ano, tak neumis mikrovat nebo toho ma tolik ze si to muze dovolit :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 9:48:31 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Teqini: Pokud ten T neměl MMM ball tak mě je to celkem fuk, takovýho porazim celkem bez problémů taky. Problém mam s těmi kdo jedou jen a pouze MMM ball a víc prostě neřeší, maximálně dodají ghosta nebo vikingy.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 9:50:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
Stealman píše:
Teqini: Pokud ten T neměl MMM ball tak mě je to celkem fuk, takovýho porazim celkem bez problémů taky. Problém mam s těmi kdo jedou jen a pouze MMM ball a víc prostě neřeší, maximálně dodají ghosta nebo vikingy.

Myslim ze terran jako Rain by jak me tak tebe rozsekal jak nic a to jen marinakama :P To jen k tomu terranovy kteryho by jsi dal bez problemu ...
Hod sem jeden replay a uvidime kde delas chybu :) jinak jaka jsi liga?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 9:58:04 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Hraju gold, byl jsem i v platině. Replay sem hodim, ale dostanu se domu až příští týden. A tak s tim rozsekam bez problémů, to jsem myslel T na mojí úrovni. Jinak ano věřim, že by mě dal mariňákama, protože mariňák je podle mě naprosto nejefektivnější jednotka cena/výkon co vůbec ve hře je.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 11:01:42 
Offline
 Profil

Registrován: pát 10. pro 2010 10:58:54
Příspěvky: 2
Mel jsem podobnej problem a resil jsem ho switchem na terrany. 8-) Jinak pro hatery nebude Terran OP nikdy. Nebyl ani pred nerfem siegu, reaperu, medivacu a nebude ani v soucasny podobe (mule, emp). Nema cenu se rozcilovat.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 0:11:24 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Já už jsem to vyřešil ku své spokojenosti, jelikož mi je celkem jedno na jaké pozici na ladderu jsem a hraju hlavně pro zábavu, tak když mi hra hodí Terrana jako soupeře, tak to hned na začátku leavuju a hraju jen když dostanu Z/P nad zergem a tossem více vyhrávám než prohrávám, takže se držim na svym a nespadnu teda mezi hráče kde by to už třeba byla nuda. Takhle mě to celkem baví. Když chci hrát proti T, tak si zahraju s kámošem, kterej nejede MMM takže se to dá hrát.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 0:52:01 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Já nechápu co proti té MMM všichni máte. Nehledejte v tom nějakou nevyváženost, ale většinou jako vždy hloupé chyby v makru či mikru. Jede MMM? Ok, stavím klasicky 1 base pokud jede on také jen 1 base a vybuduji klasický 3warpgate s techem na kolose aby byl v 10 minutě, takže pomalu. Nahoru na rampu klasicky stavte kombinaci zealot, sentry, stalker a čekejte až si ten chytrák s MMM přijde. Až bude na rampě rozpulte mu Force Fieldy armády, rozsekejte první půlku a pak ... Až bude colos protiútok a většinou už jsem až do konce hry ve výhodě. Když to tak vezmu za posledních pár týdnů mě žádný terran s MMM neporazil.

Prostě a jasně, hlídejte si těch pár větiček o macru co tu všelijací odborníci melou furt dokola a naučte se používat sentry. MMM je o tom že v počátečních fázích má výhodu takže za každou cenu se vyhýbat přímým soubojům v otevřeném poli kde využije všechny své možnosti stimpacku a kde budou střílet všichni najednou, tam je prostě za protosse jen tak neporazíte, v late game s templáři a colosy je to samozřejmě pohoda. Mohl by vám sem někdo hodit nějaký replay jak proti tomu jít, já tam mám spoustu chyb tak by nebylo vhodné aby si to někdo bral za příklad.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 1:07:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 04. pro 2010 1:28:20
Příspěvky: 54
Souhlasim, ze začátku jsem si říkal že to je fakt imba a že se to nedá ale to bylo kvůli zvykům z bw (aka mass goon zezačátku tj mass stalker). takže už vim jak to porážet, jen vždycky něco poseru a prohraju na první push 5 maurauderů :D

_________________
Obrázek
ID: #371
Kdo chcete, ozvěte se, zahraju si s kymkoliv


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz