StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 02. črc 2024 16:55:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 16:20:26 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 10:09:45
Příspěvky: 39
Aklain píše:
a ne jak pralev kterej to pochopil roach = hned HT....


Aklaine,ty jsi tu říkal že si nějaká grupa lotů,stalkerů a sentryn když je v ní 5 ht poradí s rachi líp než je místo HT immotal.
Z toho jasně vyplývá,že je proti roachům lepší HT než immortals. A když je něco efektivnější než druhé,proč dělat neco,co není tak efektivní?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 16:22:57 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
kdyby na moje clanky reagovali vsichni jako kinetic nebo mahi tak je svet krasnej.......

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 16:25:23 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Ondik... inteligentni a nadani lidi to pochopili.. soude podle jejich reakci kdy se me zastavali.. tutani jako pralev a jemu podobni to nepochopi nikdy ;) ze sem napsal chybu uznavat nebudu protoze me to funguje ;) takze to chyba zas tak moc nebude...

ano.. jezdim to tak 1x z 10ti.. vzdy radsi jedu colosse... ale ten clanek radi low hracum.. v low lize ten storm bude daleko lepsi nez immortal.... jak tu nekteri z low ligy uznali ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 16:36:33 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 10:09:45
Příspěvky: 39
Aklain píše:
ano.. jezdim to tak 1x z 10ti.. vzdy radsi jedu colosse... ale ten clanek radi low hracum.. v low lize ten storm bude daleko lepsi nez immortal.... jak tu nekteri z low ligy uznali ;)


OMFG
low hráči nemají micro nijak závratný.
A teď si vem,že musí kontrolovat,jestli mají HT u army,musej hodit dobrou bouřku,to lidi v low ligách moc nezvládaj.
Immortal = ball,A move,to je vše.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 16:38:28 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
jak tu uz bylo psano... kdo chce tak to obcas zkusi.. sam podle situace pozna kdy si to muze dovolit jet.. a uvidi jak mu to bude vychazet ;) vic se k tomu vyjadrovat nebudu....

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 16:40:08 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Akord píše:
Aklain píše:
ano.. jezdim to tak 1x z 10ti.. vzdy radsi jedu colosse... ale ten clanek radi low hracum.. v low lize ten storm bude daleko lepsi nez immortal.... jak tu nekteri z low ligy uznali ;)


OMFG
low hráči nemají micro nijak závratný.
A teď si vem,že musí kontrolovat,jestli mají HT u army,musej hodit dobrou bouřku,to lidi v low ligách moc nezvládaj.
Immortal = ball,A move,to je vše.



ted budu jako vy
aaaa reknu ze 4 gate neni pro hrace gold ligy a nize... proc?
nemaji takove apm na to aby utocili.. mikrovali. a zaroven doplnovali armadu k pylonu stojicim opodal a jeste v mainu dostavovali proby pylony popripade expu a robo a stihali to vsechno tak aby neztraceli zbytecne jednotky a musi mit v ten moment apm cca 200... proto tahle taktika neni pro low hrace...

a presto ji i bronze hraci s 20 apm jezdi ;)

proste komu to bude pomahat a bude to umet vyuzit.. udela to.. komu ne.. tak to delat nebude.. a nebude to porad komentovat jako vy ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 17:13:43 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Tak jako všichni říkáte v čele s aklainem že se toho nebudete účastnit dále a aklain tu má 4 příspěvky za sebou. :D Takovej monolog. :D Už jsem tady svůj názor řekl že HT+bronz,silver nejdou dohromady. Furt tady omýláš své zkušenosti ale s tímhle je nemáš tak to tu furt nerozebírej.

Shibberius->přečti si těch pár příspěvků co mám v této diskuzi, říkal jsem jim to na začátku s tejně to skoro každý ignoruje, tak nemá smysl se o to ani snažit.

Každopádně mám tu pro vás výzvu, kdo z bronzu, silveru, goldu mě jakožto zerga jedoucího mass rouche po celou hru dovede porazit za pomocí zealot+sentry+stalker+HT samozřejmě se smí observeři a podobné podpůrné jednotky tak uznám že má pravdu a budu tu bojovat po aklainově boku :D. Prostě vám dokážu že i když je vůbec neumím, neznám hotkeys a BO atd tak dostanete s touhle kombinací jednotek v mid game na hubu a do late se ani nedostanete. Neplatí pro Aklaina s jeho druhým účtem. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 17:53:52 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
nechápu větu HT+ bronz, silver nejdou dohromady (já to normálně jezdil i tam, když bylo nejhuř klidně jsem s tím mlátil třeba i do tanků a všeho co mi přišlo pod ruku :D).. to je HT snad jednotka jen pro diamond nebo co? nechápu co je těžkého zmáčknout 2(skupina s HT v mém případě) pak X(grid) a prásk na nepřátelské jednotky.. myslím že v bronzu není úplně elementárně rozhodující o výhře/prohře mikro a nějaká neschopnost použít "prásk, storma na nepřítele", ale ve většině případů makro..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 17:58:00 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
saltazar píše:
.........
Každopádně mám tu pro vás výzvu, kdo z bronzu, silveru, goldu mě jakožto zerga jedoucího mass rouche po celou hru dovede porazit za pomocí zealot+sentry+stalker+HT samozřejmě se smí observeři a podobné podpůrné jednotky tak uznám že má pravdu a budu tu bojovat po aklainově boku :D. Prostě vám dokážu že i když je vůbec neumím, neznám hotkeys a BO atd tak dostanete s touhle kombinací jednotek v mid game na hubu a do late se ani nedostanete. Neplatí pro Aklaina s jeho druhým účtem. :D


Jak jsem psal, včera jsem to.zkoušel a nešlo mi to. Proto jsem požádal o replay od alkaina. abych přišel jak na to, protože fakt nevim. Slíbil, že.doda, až.to.někdy použije. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 18:10:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 07. lis 2010 12:19:51
Příspěvky: 20
Gappo píše:
saltazar píše:
.........
Každopádně mám tu pro vás výzvu, kdo z bronzu, silveru, goldu mě jakožto zerga jedoucího mass rouche po celou hru dovede porazit za pomocí zealot+sentry+stalker+HT samozřejmě se smí observeři a podobné podpůrné jednotky tak uznám že má pravdu a budu tu bojovat po aklainově boku :D. Prostě vám dokážu že i když je vůbec neumím, neznám hotkeys a BO atd tak dostanete s touhle kombinací jednotek v mid game na hubu a do late se ani nedostanete. Neplatí pro Aklaina s jeho druhým účtem. :D


Jak jsem psal, včera jsem to.zkoušel a nešlo mi to. Proto jsem požádal o replay od alkaina. abych přišel jak na to, protože fakt nevim. Slíbil, že.doda, až.to.někdy použije. :)


Slibil, ze doda na druhem acc. Aneb ze svym "master skillem" si pujde hrat proti goldakum a samozrejme vyhraje i s prstem v nose. Ale nediv se, ze tobe (stejne jako me - taky jsem to vcera vyzkousel, pac mi to nedalo) nepujde. Jelikoz my, v te nasi gold lize, hrajem s vyrovnanym souperem. ;)

Edit: Jako low lvl hrac, pro ktery je tento clanek primarne urcen, musim rict, ze se mi mnohem lip a snaze jednou immortalove a a-move, nez HT, ktere musim pri presunu furt hlidat a pak jeste nahazovat stormy...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz