StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 28. čer 2024 11:13:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 1:44:55 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
ondik píše:
proboha, v žádném vesmíru, ani tom starcraftovém, není HT lepší counter na roache než immortalové.. zaměřte se na důležitější věci.



proboha, kdyz clovek rekne ze radsi dela HT a doporucoval by to i tem ostanim " protoze v low ligach se stormum nebudou umet tak dobre branit jako ve vyssich" hned neznamena ze je to lepsi counter..... jestli jsem nekdy neco takoveho napsal tak me vyliskejte, nebyl to umyslne ale kvuli takovym lidem jako pralev atd protoze ve me probouzeji akorat nervy tak pak pisu kraviny...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 2:23:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
ondik píše:
Nebo byl Rachůnkův gól 6 sekund před koncem obvious counter?



neopakovatelný zážitek.. :)

---------------------

možná se tu neprat kuli blbostem, jádro problému je asi v nutnosti celkového složení protoské armády které je imho to nejpodstatnější co by se mělo probrat.. kdy když zerg jede mass roach, tak toss vlastně nemůže dělat mass imortal jako counter atd.. storma v late game určitě dobrá proti roachum a vlastně snad všemu co zerg má, ale určitě né to hlavní na co se zaměřit..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 2:48:55 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
ondik píše:
proboha, v žádném vesmíru, ani tom starcraftovém, není HT lepší counter na roache než immortalové.. zaměřte se na důležitější věci.

Aklain: řeknu ti, jak je to možné. Jednalo se totiž o neuvěřitenou shodu náhod, naše vítězství bylo pravděpodobné asi jako když v pokeru proti sobě stojí AA a 72o, v 9 případech z 10 jsme byli bez medaile, v 1 z 10 bychom vyhráli..holt jsme měli štěstí. Nebo byl Rachůnkův gól 6 sekund před koncem obvious counter?



v sc ti i 1 vterina muze zmenit celou hru ;)
a 2 vec.... kolikrat si vyhral s AA a kolikrat se 7 2? :) ja teda nespocetne vickrat 7 2... protoze v tehle situacich ty schody nahod byvaji pomerne casto ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 8:37:41 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Aklain píše:
proboha, kdyz clovek rekne ze radsi dela HT a doporucoval by to i tem ostanim " protoze v low ligach se stormum nebudou umet tak dobre branit jako ve vyssich" hned neznamena ze je to lepsi counter..... jestli jsem nekdy neco takoveho napsal tak me vyliskejte, nebyl to umyslne ale kvuli takovym lidem jako pralev atd protoze ve me probouzeji akorat nervy tak pak pisu kraviny...


Jenže háček je také ještě v tom, co jsem ti tu už psal. V nižších ligách se tomu sice zergové neumí efektivně bránit takže s tohohole pohledu to může malinko pomoci, problém ale je že tam nehraje Aklainator, já či pralev, ale hrajou tam hráči co ty stormy házet neumějí a tudíž kvůli tomu zápas akorát projedou i když mají lepší macro. Přičemž s rouchemi by se jim to nestalo. To je ale zase debata o něčem jiném, zergovi v nižší lize tedy stačí massovat rouche a dát A-move kdež to protossovi nutííš HT se kterými nemá šanci efektivně zacházet a tudíž jsme zase na začátku. S toho vyplývá že ať už jsme v masteru či bronzu, v midgame HT fungovat proti rouchům nebudou.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 8:48:59 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
tak jsem včera zkoušel stormu na rouche a musim říct, moc to opravdu nefunguje. Pokazde me prejel, sece to neco malo zabilo ale v te mase to bylo fakt minimum a jak pak nemel nic a uz jsem mohl jen gg

edit: Alkaine kolik ti proboha je ? Přečetl jsem si celou tuhle debatu a chováš se jak malej fracek. Někteří tu prostě jen argumentují a ty se začneš ohánět .."kde jsem já a kde ty ..." wtf ... nespletl jsi si to s pískovištěm co máš před barákem ?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 10:05:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Jedno je iste, Aklain nie je ziadne decko. Aspon nie vekom ;)
Vzhladom na jeho vyjadrovanie by som ho skor typoval na mladeho muza (okolo 25) s vysokym prijmom, alebo synacika prachatych rodicov. Jedno aj druhe dava cloveku falosny pocit ze je nieco viac nez ostatny. O par rokov ho to prejde a bude fajn. Tolko k lacnej psychoanalyze :)

K teme HT vs Immortal proti roach... tu nie je co riesit, tak ako pise salty. Stormy sice mozu byt ucinne, ak su rhane proti slabemu hracovi, ale slaby hrac ich neuhra. Su len 2 moznosti ;) Bud hraju proti sebe dvaja bronzaci (jeden to nevie hadzat a druhy sa proti tomu nevie branit), alebo proti sebe hraju dvaja diamanti (jeden to vie hadzat a druhy sa vie branit). Mne z toho vychadza ze to vyznam nebude mat nikdy ;)

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 10:15:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 23. pro 2010 19:35:14
Příspěvky: 62
Pralev: Praleve Praleve pletes si ponekud pojmy z dojmy z WoW, historku s bratrem jsem pochopil, sam mam par podobnych, od kterych muzu oprit, napr jsem chtel zacit delat dmg za Paladina a muj slavny topic Paladin umi delat taky dmg se ponekud zvrhnul ve valku internetovych obrazku :], spatne jsem argumentoval, to je fuk, ale tva historka jak si s modrym druidem byl v top, ta je mimo, protoze sam si hral wow celkem dlouho tak jiste vis, ze kazdy boss je jiny nekteri davaji bufy, nekteri davaji CC u nekterych se musis hybat tzn ranged nedela tolik damage, nekde ma addy, ktere zabiji a ty jsi hral ferala, pravdepodobne, takze si mohl kousat celou dobu do bosse:]

dost bylo offtopicu, nejsem master ani blizko k nemu nejsem, ale myslim si ze podcenujes hydry protoze hydra ball ti dokaze zabit i 2 colossy kdyz tam je par stalkeru atd o to lip kdyz maji roache jako stit, HT na me jeste nikdo nepouzil takze k tomu se nevyjadruju. A vazne je stejny pocet mutalisku horsi jak stejny pocet sentry? Vzdyt sentry jsou nechutne pomale to by snad fungovalo kdyby se bojovalo armada proti armade. Ale ve hre muta ma harassovat zakladnu a tam ti sentry moc nepomuzou.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 10:45:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Ano, stejny pocet sentry je lepsi nez muta... sice si to aklain hned sam vyvratil ked napisal ze to neplati pri pocte 5, ale principialne ma pravdu. Muta ma sice bouncing attack, ale od isteho poctu (presne neviem, mozno to bude okolo 10) uz maju sentry navrch. Videi je o tom dost.

Aklain sa este dopustil omylu pri predpokalde ze s poctom 5-6 muta utocit nikto nebude. Prave naopak. Rychly utok s par mutami a zabitie niekolkych dron (pri predpoklade ze tam nie su canony), alebo nahlodavanie zakladne z kazdej strany rozhodia supera. Mozno sa zameria na antiair co zerg vyuzije prave preto ze dalsie muty uz nepostavi. Pre zerga je to dobra investicia, sice postavil spire ktory hned nevyuzije (az na tych par muta), ale psire sa hodi vzdy ak bud epotrebovat nicit colosy. A uz vyrobene mutace sa nestratia ani ked toss doplni obranu. Stale sluzia na map control a likvidaciu proxy pylonov.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:14:20 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Eště k těm HT

Proč se nejezdí stormy na protose?
-Protože protoský jednotky maj hodně hp a štíty

Roach
-hodně hp
-regenerace

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:16:55 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Gappo: jde videt ze nechapes vetu "a tim tlachanim ze ja sem master a vy low jak zminujes... tim se nevysmivam jak sem to delal driv, ale jen treba poukazuju at se nad tim zkusis trosku zamyslet... ze tim co delam a stojim si za tim nazorem jsem dosel az tam kam se dosel tak na tom asi neco bude a nebude to takova kravina jakou z toho delas ty" stranka 4. zhruba uprostred ;)
takze tobe ani dal nebudu odpovidat... dalsi clovek jako pralev.. zbytecne ;)

raybit: ja hydry nepodcenuji.. jen mluvim z praxe a z replayu top hracu :) mass hydra = celkem easy win pro tosse,,, jak tam nema aspon par roachu...

goodwil: nemel sem tim namysli jako ze nebude utocit vubec... ale ze se nepusti do otevreneho utoku a bude delat presne to co ty pises...


a k tem HT.. no,... asi sem tu jedinej BW oldschooler tak vse co padlo o HTckach beru zpet..... me to funguje... vy s tim mate asi problem .. tak radsi delejte colosse no :)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz