StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 28. čer 2024 11:21:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 0:35:45 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
tak osobne podle moji zkusenosti kdyz se aklaine ohanis rankem muzu rict ze se mi HT v boji proti roachum neosvedcili protoze za tu cenu kolik stoji a kolik tebe stoji jedna boure to kroutim ocima kdyz vezmu modelovou situaci coz je samozrejme pro ilustraci co se obcas stava me tak zerg ma max o jednu bazi vic a jede klasickou roach hydra coruptor prijde stret kde jeho 200 /200 bojuje s mym treba 180/200 dopadne to tak ze pomoci storem rozbiju hydry zerglingy roache az po case a zpusobi dost ztrat a co se stane? za 30 sekund prijde dalsich 40 roachu a nemas dalsich 10 storm abys to znovu zastavil pokud mas 2-3 archony tak tem postupne rozda IK pushne te znici goldu a pises GG co si myslim tak ze storma se hrat da perfektne to nici hydry a zerglingy ale na roache musis mit neco co ho zabije protoze storma ho pouze nacne neni nic krasnejsiho nez kdyz mu prezije 20 roachu na cervenym a za par vterin jsou zase vyleceny proto do svyho ballu pridavam imortali ktery prave dalsi counter attack s pomoci nekolika malo strom a archonu vepredu dokazi druhou vlnu slozenou jen z massi roachu odrazit a prejit do protiuoku a znicit nejakou zergskou bazi a pak se ho snazis vypushovat co to da dokud nema dost larev kdyz vsechny sezrali roachove ve druhe vlne a jeste kdyz jste tady probirali teorii a praxi sam si zde uvedl ze brood lordy counterujes pomoci blink stalkeru zajimalo by me jaky mnozstvi brood lordu maximalne tak 3 jakmile je jejich pocet vetsi a zerg presel ciste na roach coruptor brood lord tak ti blink stalkeri ani nahodou nestaci pokud to nejakym haluzem pred bojem neodbehnes a jdes zezadu protoze blink nema takovou range aby napr od tvejch zealotu dosahl primo pod brood lordy dostanes se sice ne dostrel ale zaroven primo pod roache a zealoti ti moc nepomahai vzhledem k tomu ze hlavni co zabijeji jsou broodlingove takovyhle zkusenosti mam se zergama aspon ja pri svejch macro hrach

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Naposledy upravil Zenedar dne úte 15. úno 2011 0:39:27, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 0:39:14 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
tvuj nazor tvoje strategie tobe to vyhovuje takhle.. nic vic ti k tomu asi nereknu :)
kazdej ti rekne ze k tehle fazi hry nesmi dojit..... tim myslim do limitu a doplnovani armad... kdyz se divas i na top hrace... protosove se snazi zergy znicit co nejdrive protoze pak uz to je da se rict temer nemozne...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 0:41:32 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Aklanine, ty jsi fakt pacient :D

Mohl bych si tady s tebou jak malé děcko poměřovat pindíky a říkat ti, že jsem HTčka používal v SC2 v betě v době, kdy všichni říkali, jak strašně na hovno jsou a jak se je vůbec nevyplatí jezdit (protože je všichni porovnávali s HTčkama ze SC1), nebo jaké hráče jsem dával svého času ve W3, když jsem měl ambice hrát to nějak na úrovni, zatímco SC2 je pro mě jen a jen zábava a žádné aspirace v něm nemám, takže tvoje žvásty o plácání se v low lize a o tom, jak ty jsi master a my ostatní nuly, jsou mi doslova k smíchu, ale nemělo by to smysl. Stejně jako by nemělo smysl ti jak malému děcku polopaticky vysvětlovat, že Stormy jsou naprosto super, jen ne zrovna proti Roachům :)

Hoň si dál ego, ale beze mě :)

Pralev

P.S. Jsem rád, že jsi konečně místo prázdnýho tlachání, co vše chceš udělat a co bys rád udělal, taky doopravdy něco udělal a ty dva články skutečně napsal. Chtělo by to ale ještě naučit se přijímat kritiku a fakt, že někdo jinej může mít na věc jinej názor než ty a že jeho názor je i něčím podloženej, zatímco tvoje názory vychází s prominutím prakticky pokaždé jen ze tvých pocitů (viz dřívější flamy o OP Terranech, kde jsi nejdřív brutálně nadával všem, kdo tvrdili, že Terran není imba, a o pár měsíců jsi jen na základě pocitů z dalších odehraných PvT získal přesně opačný názor, a úplně stejně nevybíravě jsi najednou začal nadávat všem, kdo tvrdili, že Terran imba je :lol: ), takže nejsou pokaždé zrovna přesvědčivé a argument "já jsem master a vy ne" je možná líbivý a hodně lidem stačí, ale není samospásný :) I lidi v Master lize dělají chyby, dokonce i ti úplně nejvíc top hráči světa dělají chyby.

V souvislosti s tímhle musím zmínit 2 trochu off-topic historky z WoWu. Nějakej warlock v top světový guildě napsal návod pro warlocky a v něm napsal naprostou ptákovinu (že kouzlit Life tap se lockovi vůbec nevyplatí). Samozřejmě ho pár lidí velmi přesvědčivě uargumentovalo, že nemá pravdu. Přesto většina hráčů tehdy říkala "on je Buzzkill z Nihilum, má nahráno a naraidováno víc než vy, tak o tom asi ví víc než vy"... Hehe, to sice měl, ale zrovna s tím Life tapem byl úplně mimo :)

A ta druhá historka se týká teorie. Tímhle tenkrát trpěl můj brácha, všichni si z něj utahovali, jak jeho hraní WoWu je jen samá teorie, počítání všech detailů s kalkulačkou a že praxe je úplně jiná... A nějak se ti lidi kupodivu vůbec nepozastavili nad tím, že měl vždycky ze všech locků největší damage :D A to samé já, když jsem pak vlezl se svým mizerně gearnutým modrým druidem do raidu plnýho lidí v epixech a byl jsem najednou na bossovi v TOP5 dps... Proč? Protože jsem si ty bráchovy výpočty a teorii vzal k srdci a hrál podle toho. Protože tahle "matematika" v PC hrách je primitivnost. Ale holt někdo k tomu má odpor a hraje jen podle citu :) Nejde mi pak ale na rozum, že tihle lidi, kteří si tu práci nedali, se naváží do lidí, kteří tu snahu mají.


Sorry všem za příspěvek trochu mimo téma. Shrnutí pro ty, kterým se to nechce číst - podle mého názoru Roachové counterují HT a ne naopak.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 0:42:14 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
a ano.. i me se mockrat stalo to cos tu popsal... ale taky se mi mockrat stalo ze sem stormama protosse nehorazne perejel.... zrovna ty jakozto master hrac bys mohl vedet ze 1 taktikou nebudes vzdy vyhravat a hodne zalezi na situacich a na vsem :)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 0:47:53 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Pralev píše:
Aklanine, ty jsi fakt pacient :D

Mohl bych si tady s tebou jak malé děcko poměřovat pindíky a říkat ti, že jsem HTčka používal v SC2 v betě v době, kdy všichni říkali, jak strašně na hovno jsou a jak se je vůbec nevyplatí jezdit (protože je všichni porovnávali s HTčkama ze SC1), nebo jaké hráče jsem dával svého času ve W3, když jsem měl ambice hrát to nějak na úrovni, zatímco SC2 je pro mě jen a jen zábava a žádné aspirace v něm nemám, takže tvoje žvásty o plácání se v low lize a o tom, jak ty jsi master a my ostatní nuly, jsou mi doslova k smíchu, ale nemělo by to smysl. Stejně jako by nemělo smysl ti jak malému děcku polopaticky vysvětlovat, že Stormy jsou naprosto super, jen ne zrovna proti Roachům :)

Hoň si dál ego, ale beze mě :)

Pralev

P.S. Jsem rád, že jsi konečně místo prázdnýho tlachání, co vše chceš udělat a co bys rád udělal, taky doopravdy něco udělal a ty dva články skutečně napsal. Chtělo by to ale ještě naučit se přijímat kritiku a fakt, že někdo jinej může mít na věc jinej názor než ty a že jeho názor je i něčím podloženej, zatímco tvoje názory vychází s prominutím prakticky pokaždé jen ze tvých pocitů (viz dřívější flamy o OP Terranech, kde jsi nejdřív brutálně nadával všem, kdo tvrdili, že Terran není imba, a o pár měsíců jsi jen na základě pocitů z dalších odehraných PvT získal přesně opačný názor, a úplně stejně nevybíravě jsi najednou začal nadávat všem, kdo tvrdili, že Terran imba je :lol: ), takže nejsou pokaždé zrovna přesvědčivé a argument "já jsem master a vy ne" je možná líbivý a hodně lidem stačí, ale není samospásný :) I lidi v Master lize dělají chyby, dokonce i ti úplně nejvíc top hráči světa dělají chyby.

V souvislosti s tímhle musím zmínit 2 trochu off-topic historky z WoWu. Nějakej warlock v top světový guildě napsal návod pro warlocky a v něm napsal naprostou ptákovinu (že kouzlit Life tap se lockovi vůbec nevyplatí). Samozřejmě ho pár lidí velmi přesvědčivě uargumentovalo, že nemá pravdu. Přesto většina hráčů tehdy říkala "on je Buzzkill z Nihilum, má nahráno a naraidováno víc než vy, tak o tom asi ví víc než vy"... Hehe, to sice měl, ale zrovna s tím Life tapem byl úplně mimo :)

A ta druhá historka se týká teorie. Tímhle tenkrát trpěl můj brácha, všichni si z něj utahovali, jak jeho hraní WoWu je jen samá teorie, počítání všech detailů s kalkulačkou a že praxe je úplně jiná... A nějak se ti lidi kupodivu vůbec nepozastavili nad tím, že měl vždycky ze všech locků největší damage :D A to samé já, když jsem pak vlezl se svým mizerně gearnutým modrým druidem do raidu plnýho lidí v epixech a byl jsem najednou na bossovi v TOP5 dps... Proč? Protože jsem si ty bráchovy výpočty a teorii vzal k srdci a hrál podle toho. Protože tahle "matematika" v PC hrách je primitivnost. Ale holt někdo k tomu má odpor a hraje jen podle citu :) Nejde mi pak ale na rozum, že tihle lidi, kteří si tu práci nedali, se naváží do lidí, kteří tu snahu mají.


Sorry všem za příspěvek trochu mimo téma. Shrnutí pro ty, kterým se to nechce číst - podle mého názoru Roachové counterují HT a ne naopak.




prvni vec s tema OP terranama.... jak sis mohl vsimnout drive sem tuhle stranku navstevoval ciste jen za ucelem flamovat a bavit se tim jak mi ostatni nadavaji a vse ;) proto 1x OP terran a podruhe vy co pisete ze terran je op ste blbecci? :)

z wowka.... kde vychazi patch za patchem a hraci nadavaji jak to je stejne vic a vic imba bych moc priklady nedaval.. ano jsou pekne... urcite i pravdive... ale wow a sc2 je uplne neco jineho.. tak jako bw.. w3... aoe 3.. cs.. dota ... ... .. .. .. .. ......
ja nerikam ze roachove = instant HT.... i ja kolikrat delam radsi colosse nebo immortaly.. nedelam vzdy jen HT,, a kritiku prijimam.... jen proti kazde reknu svuj nazor... jedinej zasz ucinil argument kterej ale opravdu stoji za to.. ty tu akorat tlachas o teorii kterou ani sam delat neumis.. to umim taky najit na google a delat ze sebe jakej sem napr. expert na vychodni nemecko a vsechno budu jenom cist, ale kdybych nemel svoje tabulky vypocty a texty tak nereknu ani jake mesto se tam nachazi....

a tim tlachanim ze ja sem master a vy low jak zminujes... tim se nevysmivam jak sem to delal driv, ale jen treba poukazuju at se nad tim zkusis trosku zamyslet... ze tim co delam a stojim si za tim nazorem jsem dosel az tam kam se dosel tak na tom asi neco bude a nebude to takova kravina jakou z toho delas ty ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 0:56:44 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Aklain píše:
prvni vec s tema OP terranama.... jak sis mohl vsimnout drive sem tuhle stranku navstevoval ciste jen za ucelem flamovat a bavit se tim jak mi ostatni nadavaji a vse ;) proto 1x OP terran a podruhe vy co pisete ze terran je op ste blbecci? :)

z wowka.... kde vychazi patch za patchem a hraci nadavaji jak to je stejne vic a vic imba bych moc priklady nedaval.. ano jsou pekne... urcite i pravdive... ale wow a sc2 je uplne neco jineho.. tak jako bw.. w3... aoe 3.. cs.. dota ... ... .. .. .. .. ......
ja nerikam ze roachove = instant HT.... i ja kolikrat delam radsi colosse nebo immortaly.. nedelam vzdy jen HT,, a kritiku prijimam.... jen proti kazde reknu svuj nazor... jedinej zasz ucinil argument kterej ale opravdu stoji za to.. ty tu akorat tlachas o teorii kterou ani sam delat neumis.. to umim taky najit na google a delat ze sebe jakej sem napr. expert na vychodni nemecko a vsechno budu jenom cist, ale kdybych nemel svoje tabulky vypocty a texty tak nereknu ani jake mesto se tam nachazi....

a tim tlachanim ze ja sem master a vy low jak zminujes... tim se nevysmivam jak sem to delal driv, ale jen treba poukazuju at se nad tim zkusis trosku zamyslet... ze tim co delam a stojim si za tim nazorem jsem dosel az tam kam se dosel tak na tom asi neco bude a nebude to takova kravina jakou z toho delas ty ;)


Asi jsi ten příklad s tím WoWem nepochopil, což mě ani tolik neudivuje :) Pointou nebylo vysvětlit, že Life Tap se lockovi vyplatí, ale že Master liga neznamená automaticky, že dotyčnej má vždy pravdu.

Zadruhé k mojí teorii, zase ze mě nedělej někoho, kdo si o SC2 jen čte a nikdy ho nehrál :D To mě opravdu pobavilo. Ve W3 jsem na těch turnajích měl vždycky nahráno asi tak 4-5x míň her než moji soupeři a stejně jsem je dával. Proč? Prostě jsem si z těch her odnesl více než oni.

Zatřetí ano, jsi za tosse v Master lize, takže nebudeš lamka, která o té hře nic neví, ale ta liga pro mě prostě pořád není argument, že máš s bouřkou proti Roachům pravdu :) Hoď sem nějaké replaye, jsem přesvědčenej, že ti v nich přesvědčivě najdu, jak jsi vyhrál ve skutečnosti něčím úplně jiným (macrem, micrem, vhodným scoutem v dobrou chvíli) a že kdybys Roache counteroval něčím jiným, šlo by to daleko snáz a rychleji. Anebo uvidím, že máš pravdu ty a zavřu tlamu :) :)

Začtvrté, pochybuju, že lidi tady baví tyhle flamy stále číst, tak už toho opravdu nechám :) Dobrou :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 1:04:02 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Tak hoši, asi to musím jako echt top silver machr :-) rozčísnout (sorry mám pár piv). Tak že Aklain přestal flaimovat a podle mě sqěle radí ostatním i nám lampám a vy ho zas kosíte, proč? má jinej názor? no a? když mu to funguje?
Takže asi tak jako only terran fakt znalej věci musím konstantovat, že bouřka neni přímej counter na rouče, ale v určitých případech s určitou podporou je řádně kostí, proč ne...ale tady sakra neni momentálně nutný žádný sebefuckování, či jo?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 1:05:57 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Priklad s wowkem, div se nebo ne, jsem opravdu pochopil :) jenze to je trosku jina vec co rekl on a co rikam ja... nebudu to tu uz rozebirat.. stjne napises dalsi kilometrovej prispevek a ja na nej kilometrove odpovim a kazdej si budem stat jen za tim svym......

k bodu zadruhe... taky mam nahrane min nez.... at neprehanim... 50% lidi v master a davam je.... kolikrat se nejedna o desitky,, ale stovky a nekdy i tisic her ;)

svoje repy si neukladam, takze ti sem hodit nic nemuzu,.,, a tvuj argument ze najdes jinej duvod vyhry,,,,
jestlize mas lepsi macro nez souper a vyhrajes... muzes jet opravdu cokoliv ;) takze tenhle argument je take trosku mimo....
zvlast u protose kterej vyhraje jak diky collosum tak muze i diky stormum.. a neni to kvuli temto jednotkam ale predeslym situacim diky kterym mas to lepsi macro .... ale ja vim ze ty tenhle argument opet povazujes za skvelej...

jak vidis tak ja si za svymi nazory stat budu,, protoze diky tem vecem ktere pisu "a ty je kritizujes"jsem jak ja rikam tam kde jsem... a mnoho hracu by za to bylo treba jeste 1000x radsi nez ja protoze ja jsem jak uz sem uvedl na vrcholu od pocatku bety a po kazdem restartu v bete nebo po 12ti hrach v originale jsem byl v diamond league..... a zrovna temto lidem tyhle veci muzou pomoct kdyz pomohli i me... takze do budoucna bude asi lepsi kdyz se clankum od aklaina budes vyhybat a asi je ani nekomentovat protoze pokazde dojdeme sem ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 1:24:09 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
posledni vec praleve co bych ti rad napsal ....

Mistrovstvi sveta v hokeji...
meli sme ohodne slabsi sestavy nez protihraci... nekdy o dost nekdy o min.. oproti rusku sme tam meli uuuuplne hovno.... cisla statistiky tabulky formy dovednost... vse bylo proti nam....
teoreticky sme meli sotva postoupit ze skupiny.. teoreticky sme si ve finale nemeli ani skrtnout... my vsak vyhrali? jak je to mozne?
teorie totiz jde v mnoha pripadech uuuplne bokem, to co dovedou hraci, da se rict treba stesti, nebo zrovna spravne nacasovani jednotlivych strel" utoku" protiakci"protiakci :D " kombinaci s pukem " poloha bojiste a zahrane dane situace"forcefield napr."" kolikrat udelaji totiz takove veci ze cela teorie muze jit srat........ have a nice life

proto jsem vzdy opovrhoval, opovruji a budu opovrhovat teoretikama

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 1:42:59 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
proboha, v žádném vesmíru, ani tom starcraftovém, není HT lepší counter na roache než immortalové.. zaměřte se na důležitější věci.

Aklain: řeknu ti, jak je to možné. Jednalo se totiž o neuvěřitenou shodu náhod, naše vítězství bylo pravděpodobné asi jako když v pokeru proti sobě stojí AA a 72o, v 9 případech z 10 jsme byli bez medaile, v 1 z 10 bychom vyhráli..holt jsme měli štěstí. Nebo byl Rachůnkův gól 6 sekund před koncem obvious counter?


Naposledy upravil ondik dne úte 15. úno 2011 1:46:28, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz